ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה

מחפש את ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה? שירותי סטרימינג בכל רחבי העולם ממשיכים לצבור פופולריות עצומה פשוט בגלל המגוון הרחב של הערוצים והיקף התוכן שהם מציעים. חלק מהשירותים האלה זקוקים לך כדי להירשם ולשלם עמלה חודשית כדי להזרים מהם תוכן, בעוד שבאחרים יש תוכן זמין עבורך לזרם ללא צורך בתשלום. למרבה המזל, Terrarium TV הוא אחד מאלה שלא תצטרך לשלם עבורו, וזה לא אומר שרק בגלל שאתה לא משלם על זה, התוכן שאתה מקבל אינו באיכות גבוהה.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה

VPN הטוב ביותר לטריה על קצה המזלג

לאלו מכם שלא רוצים לקרוא את הסקירה המעמיקה שלהלן, רישמנו את הדף VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש עם Terrarium כאן:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN

כיצד פועלת טלוויזיה חממה?

Terrarium TV פועלת בעיקר על ידי הצגת קישורים לכמה מתכני הווידיאו הטובים ביותר באינטרנט. השירות לא מארח או מעלה סרטונים בכוחות עצמו, ואינו מאחסן מדיה שאליהם המשתמשים יכולים לגשת דרך האפליקציה. באמצעות הממשק המעוצב במיומנות, מוצגים למשתמשים מגוון של קישורי מדיה לתוכן מאתרים שונים וזה פחות או יותר כל מה שאתה יכול לצפות משירות מבוסס Android זה..

טלוויזיה חממה – האם זה חוקי לשימוש?

דבר אחד שרוב האנשים לא יכולים לכסות את ראשם סביב טלוויזיה חממה הוא האם השירות חוקי לשימוש, או לא. הסיבה לכך היא שהיא נופלת בקטגוריה של שירותים אחרים כמו קודי, שלעתים קרובות הייתה בחדשות במיוחד לאחר שהשתמשה בה כדי להוריד ולהזרים תוכן פיראטי. מה שגילינו הוא שלטרריום טלוויזיה אין באמת אמצעים שמבטיחים שהקישורים שהיא מציגה הם ממקורות משפטיים או לא. המשמעות היא שאם בכלל תצליחו להזרים תוכן המוגן בזכויות יוצרים, יש סיכוי שתנחתו את עצמכם בצרות.

שימוש ב- VPN עם טלוויזיה חממה

אם בסופו של דבר תזרמו חומר המוגן בזכויות יוצרים, סביר להניח שתתקלו בהודעת הפרת זכויות יוצרים של DMCA בהודעת הדוא”ל שלכם המאיימת לתבוע תמורת כסף שאולי אפילו לא היה לך. זה משהו שתוכלו למנוע ממנו בקלות על ידי הרשמה לספק רשת וירטואלית פרטית.

רשת פרטית וירטואלית, הידועה בכינויה VPN, היא פשוט שירות המאפשר לך לאבטח את התעבורה המקוונת שלך באמצעות הצפנה. כאשר התנועה שלך מאובטחת, תוכל להזרים קישורים רבים ככל שתרצה ב- Terrarium TV מבלי שתצטרך לדאוג שהחיבור שלך יתחק. זה נותן לך שקט נפשי נחוץ מאוד ליהנות מכל מה שאתה זורם.

השימוש ב- VPN גם מבטל את הנעילה של המון תוכן מוגבל אזורי שלא היה לך גישה אליו בעבר על סמך המיקום שלך. VPN עוזר להסתיר את כתובת ה- IP המקורית שלך, וליצור חיבור לשרת מרוחק שמשנה את ה- IP שלך בכדי שייראה כאילו אתה נמצא במדינה בה השרת ממוקם. זה מאפשר לך לנצח את כל החסימות הגיאוגרפיות שהאתרים יכלו להקים כך שתוכל להזרים כאילו היית בפועל במדינה.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה

כדי ליהנות מחווית סטרימינג מהירה ומאובטחת עם Terrarium TV, תצטרך להירשם עם ספק VPN אמין. כדי לחסוך לכם זמן, כבר רשימנו מספר שירותים שלדעתנו אמורים לתת ערך רב לכספכם:

1. ExpressVPN

הזרמת תוכן מבלי להתפשר על האבטחה שלך היא דבר אחד שתוכל לעשות ברגע שתירשם ל- ExpressVPN. זהו שירות המבטיח הגנה מקוונת מיטבית בזכות שרתי 2000+ שלו, כמו גם תמיכה בעד 3 מכשירים בו זמנית. ExpressVPN מאפשר למשתמשים גם לחבר עד 3 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד, ומספק גם רוחב פס בלתי מוגבל וגם מעבר בין שרתים ללא הגבלה..

השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, לכן המשתמשים לא צריכים לדאוג שהנתונים שלהם יתועדו או אפילו יתפסו על ידי רשויות הרגולציה של נתונים. כך הם מסוגלים לקיים מדיניות רישום אפס. לשירות יש גם מחרוזת שרתים המכונה שרתי התגנבות המסייעים להבטיח לכל מי שמתכוון לבקר באתרים הממוקמים באזורים בהם האינטרנט מוגבל מאוד, יכולים להישאר תחת כיסוי. ל- ExpressVPN יש גם אפליקציית VPN קלה לשימוש שעובדת על מגוון רחב של פלטפורמות כמו אנדרואיד, חלונות, iOS ו- Linux. יש עוד הרבה דברים שתוכלו לדעת על ספק זה על ידי מעבר על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. NordVPN

NordVPN הוא גם ספק אחר שידוע במחויבותו הרצינית לפרטיות. השירות מציע את כל התכונות הנחוצות כדי לשמור על בטיחותך באינטרנט, המגובה על ידי מגוון של כ 4000 שרתים שמבטיחים גישה לאתרים וערוצים בכל רחבי העולם. NordVPN מבוסס גם בפנמה, וזה מאוד נוח מכיוון שהם רחוקים מתחום השיפוט של נתונים רגולטוריים. לשירות יש גם מדיניות ללא כניסה, כלומר אפילו לצוות ב- NordVPN לא יהיה שום מושג לגבי מה שאתה מקוון לעשות.

NordVPN מציבה מתחרים ברמה כה גבוהה על מתחרותיה, מכיוון שרבים מהם אפילו לא יכולים להשוות לרשימת התכונות הממוקדות באבטחה שהשירות מציע. אחד שראוי להזכיר הוא תכונת ההצפנה הכפולה שלו. תכונה זו מנתבת את התנועה שלך דרך שני שרתים במקום אחד ומכפילה את קידוד ה- AES של 256 סיביות שכבר מאובטח התנועה שלך. NordVPN מאפשר לך גם לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך סוג העבודה שאתה רוצה לעשות באופן מקוון. פירוש הדבר של- NordVPN יש שרתים המותאמים במיוחד למשחקים מקוונים, הזרמת HD כמו גם סיבוב. למידע נוסף על מה שתקבל מ- NordVPN, קח קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

3. IPVanish

IPVanish מסיים את סקירתנו כאחת הספקיות היחידות ברשימה זו שבמקרה מחזיקה ברשת השרתים השלמה שלהן. השירות כולל כ -1,500 שרתים, והעובדה שהם בבעלותם של כולם פירושה שהם לא צריכים להתייעץ עם גורם שלישי בכל פעם שהם נתקלים בבעיות ברשת שלהם. למרות שבסיסה בארה”ב, IPVanish עדיין מבטיחה למנויים שלה שאף אחד מפרטי הגלישה שלהם לא מאוחסנים על ידי השירות. הם גם מעודדים את לקוחותיהם שרוצים להסתובב באתר האינטרנט שלהם על ידי ציון התמיכה המלאה שלהם.

IPVanish מאפשר גם רוחב פס בלתי מוגבל ומיתוג שרתים ללא הגבלה עבור כל מי שנרשם ומספק מעל 40,000 IPs ללקוחותיה. השירות פיתח את המוניטין של היותו ספק שמציע חיבורים מהירים במיוחד דרך השרתים שלהם, עד כדי כך שגם גיימרים מקוונים מעדיפים את זה כיוון שהמשחקים שלהם לעולם לא יופרעו או יתלו. עבור אלה שלא יעדיפו להוריד את שירות ה- VPN, IPVanish מספקת הגנה מבוססת אינטרנט, שם הם רק יצטרכו להיכנס דרך פרוטוקול מסוים ולהתחבר לשרת מרוחק כדי שתצפנו את התנועה שלהם. אם כל זה נשמע מעניין, ישנו סקירה של IPVanish שהרכבנו שאמורה להכיל את כל מה שצריך לדעת.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חממה

הזרמת תכנים תחת הגנת שירות VPN פירושה שאתה יכול לקבל גישה אפילו לתוכן מוגבל גיאוגרפי, וגם לשמור על אנונימיות בזמן שאתה גולש באינטרנט. מלת עצה לפני שתירשם לאחד מהשירותים: נסה את ההתחייבויות שלהם להחזר הכסף או תקופות ניסיון בחינם כדי לראות כמה טוב תאהב את השירות שלהם. אינך רוצה להתחייב לסלק כסף עבור שירות שאתה אפילו לא מסתפק בו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me