ה- VPN הטוב ביותר לספק שירותי ספקטרום

צ’רטר תקשורת רכשה את כבל טיים וורנר בשנת 2016, אך זה היה לאחר סדרת הצעות שנדחו והרבה שכנוע בלתי נלאה. מחיר המניה שהוסכם עליו היה בהחלט גבוה ממה שצפוי, אך עדיין זה היה משהו שמצ’רטר היה מוכן להיפרד ממנו בכדי להכנס לחברת הכבלים השנייה בגודלה בארה”ב. עם קנייה זו, שירות האינטרנט שמציעה החברה פועל כעת תחת שם המותג Spectrum.  


ה- VPN הטוב ביותר לספק שירותי ספקטרום

ה- VPN הטוב ביותר לספק שירותי ספקטרום

האם האינטרנט של ספקטרום טוב?

חבילות האינטרנט של Charter Spectrum כוללות אפשרויות בהן מכוסה חשבון הטלוויזיה והטלפון שלך, וכוללת גם חבילות נפרדות המספקות גם את השלושה בנפרד. גם המחירים הנלווים לכל חבילה מפוזרים היטב, כך שיהיה קל יותר למצוא אפשרות שלא תזיק לכיס שלך כל כך הרבה. לבעלי עסקים יש גם חבילות משלהם המיוצרים במיוחד, כך שיהיה להם מגוון טוב באמת לבחור.

מבחינת המהירות, Charter Spectrum לא מאכזב. השירות אכן מציע נתונים ללא הגבלה, אך עם מספר הדוחות המפרטים כמה ספקי שירותי האינטרנט מסדירים את הגלישה של המשתמשים שלהם, אתה באמת לא יכול להיות בטוח. לפני הרכישה, טיים וורנר אכן עבר היסטוריה מורחבת של מצערת ספק שירותי האינטרנט. מצערת מתרחשת כאשר השירות מאט את מהירות הגלישה שלך, או מגביל את הגישה לאתרים מסוימים, והוא מיושם כאשר ספקיות האינטרנט מסוגלות לראות מה אתה עושה באינטרנט. כדי להתמודד עם מצב זה ולמנוע את חיבור החיבור שלך, זוהי הפרצה שתצטרך לנצל.

ה- VPN הטוב ביותר לספק שירותי ספקטרום – מדוע להשתמש ב- VPN

הדרך הטובה ביותר להבטיח שלספק האינטרנט שלך אין כל תיעוד של מה שאתה צריך לעשות הוא להצפין את החיבור שלך על ידי הצטרפות לרשת פרטית וירטואלית. VPN הוא פשוט סדרת שרתים המפוזרת באזורים שונים בעולם, והם מצפינים את החיבור שלך באמצעות סדרת מפתחות לקידוד התנועה המועברת מהמכשיר שלך. כשאתה מנוי לספק ומחובר לאחד מהשרתים שלהם, ספק שירותי האינטרנט שלך יתקשה לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך, ובכך לא תוכל להשתמש במנגנוני מצערת כלשהם..

כתוצאה מהצפנה, הפרטיות שלך באינטרנט מובטחת והביטחון שלך נתקל ברמה חדשה לגמרי. תוכל לבצע עסקאות מקוונות ללא צורך לדאוג ואפילו לגשת לפרטי הבנק שלך ללא כל סיבה לדאגה. הסיבה לכך היא ש- VPN יסייע להרחיק אתכם מכל האקרים או תרמית שעשויים להפריע לחיבור שלכם.

חיבור לשרתים מרוחקים פירושו גם שתוכלו לשנות את מקום שאליו אתם נראים. פרטים כאלה מועברים דרך כתובת ה- IP שלך, אך לאחר שתקשר את המכשיר לשרת שבחרת, תשתנה כתובת ה- IP שלך כך שתתאים לזה של השרת החדש. זה אמור לאפשר לך לעקוף את כל החסימות הגיאוגרפיות שהאתר או הערוץ עשויים להציב.

VPNs הטובים ביותר עבור ספקטרום

עם כל היתרונות הללו, קבלת VPN אמורה להיות בעדיפות עבור רבים, אך תופתעו לכמה אנשים מוותרים על הנקודה בה עליהם לבחור לאיזה שירות להירשם. הנה כדי להבטיח שלא תיתקל באותה מצוקה, הנה רשימה של ספקים מהשורה הראשונה שבטוח לספק את השירות הטוב ביותר..

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא השירות הטוב ביותר להפקיד את האבטחה המקוונת שלך. לספק יש רשימה של כ -2000 שרתים המופצים ביותר מ -90 מדינות, ומהבסיס שלה באיי הבתולה הבריטיים, היא רחוקה מכדי שרשויות פיקוח על נתונים יוסדרו על ידי מדיניותן. השירות ידוע במיוחד בגלל מדיניות הטיפול בלקוחות שלהם, מכיוון שהם תמיד זמינים 24/7 באמצעות צ’אט חי או מיילים כדי לענות על חששותיך..

ExpressVPN מאפשר רק עד 3 חיבורים בו זמנית, אך אם אתה מסוגל להתקין ישירות אפליקציית VPN על הנתב שלך, מספר זה עשוי להגדיל. השירות מסוגל להסתיר את הקשר שלך גם כשאתה גולש בתוכן במדינות עם צנזורה גבוהה בזכות מגוון שרתי ההתגנבות שלו. השירות מציע קידוד AES 256 סיביות והוא כולל מגוון פרוטוקולי VPN הכוללים OpenVPN, PPTP, IKEv2 ו- L2tP / IPSec שמשתמשים יכולים לבחור מהם. לשירות יש גם אפליקציה הנתמכת במגוון רחב של מכשירים, והיא כוללת תכונה ייחודית לפיצול מנהור המאפשרת לך להחליט מה להצפין. יש עוד הרבה דברים שכדאי לדעת על ExpressVPN ועל מה לצפות, ותוכלו לעשות זאת על ידי בחינת סקירת ExpressVPN שלנו.

2. סקירת BulletVPN

המצערת של ספק שירותי האינטרנט נסובה בעיקר במהירות החיבור שלך. עם ספק כמו BulletVPN, אתה לא צריך לדאוג לאף אחד מהדברים. השירות מספק מהירויות מספיק מהר כדי לאפשר לכם להזרים מוזיקה או סרטים ב- HD, כל הזמן דואגים לביטחון המקוון שלכם. השירות מבוסס באסטוניה, הרחוקה מכל השפעה שעלולה להיות מוטלת על ידי רשויות פיקוח על נתונים.

לשירות נוכחות שרת במעט מעל 20 מדינות, ומאפשר גם עד 3 חיבורים בו זמנית. אפליקציית ה- VPN בנויה למדי וקל לניווט בה, אך אם נתקלת בבעיות כלשהן, צוות הטיפול בלקוחות עומד תמיד לרשותך כדי לעזור לך בבעיה שלך. BulletVPN מציע גם תכונה SmartDNS בה תוכלו להשתמש בכדי לזייף את המיקום שלכם, ואין לה מגבלות על החלפת שרת או על רוחב פס. השירות יכול לעבוד על iOS, Android, PC, Mac או Fire Stick שלך, ואם המכשיר שלך אינו נתמך, יש אפשרות להוריד את יישום VPN ישירות לנתב שלך כדי להצפין את כל חיבורי האינטרנט שלך. אם תרצה לדעת יותר על הספק, קדימה בחן את סקירת BulletVPN המפורטת יותר.

3. NordVPN

עבור אלו שבאמת רוצים ליהנות משימוש באינטרנט שאינו מתיר גבולות לאתרים אליהם יש לכם גישה, NordVPN הוא השירות שאליו אתם נרשמים. לספק יש יותר מ -4000 שרתים לשמו, הפרוסים ביותר מ- 60 מדינות. NordVPN מבטיח למשתמשים אבטחה בדרגה צבאית בזכות הצפנת ה- AES של 256 סיביות, והיצע רחב של פרוטוקולי VPN שהוא תואם. היותה מבוססת בפנמה פירושה שהיא יכולה להבטיח ללקוחותיה אנונימיות מוחלטת, וזה נתמך באמצעות מדיניות רישום האפס שלהם.

הספק מציע תכונות רבות כדי להבטיח היטב שהאבטחה המקוונת שלך מטופלת היטב, כאשר אחת מהתכונות הפוריות ביותר שלהן היא הגנה כפולה על VPN. זה מיושם כאשר התנועה שלך מנותבת דרך שני שרתים במקום אחד, ומכפיל את רמת ההגנה שלך. NordVPN מציעה גם מתג להרוג אוטומטי כדי למנוע את יירטת החיבור שלך לאחר שירות VPN שלך נפגע, כמו גם תוכנת CyberSec בכדי להרחיק את כל המודעות או התוכנות הזדוניות הרלוונטיות מהמכשיר שלך. כדי לראות מה עוד יש ל- NordVPN להציע, עיין בסקירת NordVPN המקיפה יותר שלנו.

מסקנה על ה- VPN הטובים ביותר עבור ספקי הכבלים של Time Warner

אם תמיד יש לשלם את חשבונות האינטרנט שלך בזמן, אין סיבה שתפקח על השימוש שלך באינטרנט להיות בשליטתך. הדרך הטובה ביותר לעבוד סביב כל ניסיונות להצער את הקשר שלך היא להשיג ספק VPN. השלושה שדגמנו למעלה מוודאים לשמור עליכם ובטוחים בכל עת ולהבטיח שתפיקו את המיטב ממה שאתם משלמים עבורם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me