ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ביוטיוב

אי היכולת לצפות בערוצים המועדפים עליך באופן מקוון בגלל מגבלות אזוריות זה ירידה. נתקלתי בנושא בכל פעם שניסיתי לגשת לטלוויזיה ביוטיוב בחו”ל. למזלי, VPN הצלה. בסקירה שלהלן אציג את ה- VPN המובילים בהם השתמשתי כדי לבטל את חסימת הטלוויזיה של YouTube ברחבי העולם.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ביוטיוב

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ביוטיוב

מהי טלוויזיה ביוטיוב?

הטלוויזיה ביוטיוב הושקה בפברואר 2017 והיא עדיין די חדשה עבור רוב האנשים. אבל עבור אלה שיודעים על זה, זו בקלות אחת מאפשרויות הזרם הטובות ביותר שקיימות בשוק. השירות הוא למעשה פלטפורמת הזרמת טלוויזיה חי בלעדית בארה”ב. אם לוח הזמנים שלך לא מאפשר לך להתעדכן בפרקים האחרונים מהתוכניות המועדפות עליך, יש Cloud DVR לשמירת הקלטה שתוכל לצפות בה בפעם הבאה שאתה חופשי.

שירות הסטרימינג נהדר גם להגדרה משפחתית. זה מאפשר עד 6 אנשים לגשת לשירות במנוי אחד. בתור פלוס, תהיה לך גישה גם לתוכניות YouTube שלה. אם אינך מרוצה לגמרי עם בחירת הערוצים המוגדרת כברירת מחדל, אתה תמיד יכול להוסיף פרימיום אחרים אחרים בתשלום נוסף. מעבר לטלוויזיה ביוטיוב ממנוי הכבלים שלך הוא מקום נהדר להתחיל בו במיוחד אם פשוט חתכת את הכבל. זוהי אלטרנטיבה הרבה יותר משתלמת וארוזת ערך בהשוואה לשירותי סטרימינג אחרים.

כעת, כאמור, YouTube TV הוא שירות סטרימינג בלעדי לארה”ב. אם אתה רוכש מנוי ובמקרה לנסוע לחו”ל, לא תוכל לגשת לשירות. מה שתקבל הוא הודעת שגיאה המונעת ממך גישה בגלל השינוי במיקום שלך. למזלנו, זהו מכשול שתוכלו להתגבר עליו אם ידוע לכם על VPN.

שימוש ב- VPN עם YouTube TV

רשת פרטית וירטואלית, או פשוט VPN, היא שירות המאפשר לך ליצור חיבור עם שרתים מרוחקים הפועלים לקראת הצפנת התנועה שלך וגם מסתיר את המיקום שלך ואת הזהות שלך. הפרטים הקטנים הללו מועברים דרך כתובת ה- IP שלך. לאחר יצירת הקשר שלך לשרת מרוחק, כתובת ה- IP שלך משתנה. פרטים כמו המיקום והזהות שלך משתנים או מוסתרים. זה, בתורו, מאפשר לך לגשת לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. כדי להתחבר לטלוויזיה ב- YouTube למשל, יהיה עליכם ליצור חיבור לשרת שממוקם בארצות הברית.

אם אתה מתכוון להשתמש בזרימת זמן רבה שלך, אתה צריך להיות ספק שירותי אינטרנט ידידותי שיספק את רוחב הפס הנכון כדי ליהנות מההופעות שלך ללא שום נוחות. ספקי שירותי אינטרנט מסוימים מקצרים את רוחב הפס שלך אם יש יותר מדי תנועה דרך החיבור שלך. הזרמה ב- HD סובלת בגלל זה. VPN עוזר לך להימנע מכל ניסיון של ספק שירותי האינטרנט שלך להצער את הקשר שלך. כל התעבורה שלך תוצפן ומוסתרת מפני ספק האינטרנט שלך. בדרך זו נשמרת הפרטיות שלך באופן מקוון. תהיה לך גם הגנה מלאה מפני האקרים ורמאים שאולי חושבים לחדור לחיבור שלך.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ביוטיוב

כעת, לאחר שבדקנו מה אתה יכול להרוויח מ- VPN, בואו ניכנס לסוג השירותים האמינים שעליכם לשקול להירשם אליהם. להלן רשימת ה- VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה ביוטיוב.

1. ExpressVPN

ExpressVPN מעולם לא מאכזב מבחינת יעילות השירות שלו ואיכות החיבור שתקבל ברגע שאתה מקושר לשרת. הספק הוא זוכה פרס מרובה שהוכר במיוחד בזכות צוות שירות הלקוחות האמין שלו, שתמיד ניתן להתייעץ בו במקרה שיש בעיה בחיבור שלך. אתה יכול לדבר איתם דרך מדיה חברתית, דוא”ל או אפילו צ’אט חי. השירות מבטיח שתעבורתך מוסתרת באמצעות הצפנת AES 256 ביט. אפליקציית ExpressVPN עובדת על iOS, Mac, FireStick, Windows ו- Android.

ExpressVPN יש לה מטה בפנמה ויש לה כ -2000 בתחומה. מנוי פירושו שתוכלו ליהנות משירותים כמו מתג להרוג אוטומטי ושרתי התגנבות אליהם תוכלו להתחבר למקרה שהמדינה בה אתם נמצאים לא תומכת בשימוש ב- VPNs..

בנוסף כלול שירות DNS חכם שתוכל להשתמש בו כדי להסתיר את המיקום שלך ותכונת מנהור מפוצלת הפועלת להפריד בין מה שברצונך להצפין לבין מה שאתה עושה בלי שום אבטחה. ExpressVPN נהדר גם להזרימה, שכן השרתים שלו פועלים במהירות המהירה מספיק כדי לאפשר אפס מאגר. תוכלו לקרוא עוד על תכונות נוספות על השירות על ידי מעבר על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish, שהוקמה בשנת 1999, היא אחת מספקיות ה- VPN המוקדמות ביותר שהקים אי פעם חנות. הניסיון הרב שלהם בענף בהחלט אפשר להם למטב את השירותים שלהם עבור המשתמשים שלהם. זה הקנה להם את המוניטין של היותו אחד הספקים המהירים ביותר שאיתם תוכלו להירשם. לשירות כ -1,500 שרתים תחת היקפו, כאשר לספק יש בעלות מלאה על כל השרתים ברשת שלו.

IPVanish מציעה גם חלופת פרוקסי אינטרנט SOCKS5 שתוכלו לנסות, כמו גם את הצפנת AES סטנדרטית 256 סיביות. השירות מבוסס בארה”ב; אך למרות זאת, עדיין קיימת מדיניות רישום קפדנית לאפס.

לקוח ה- VPV IPish IPN תואם גם למגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות כמו חלונות, iOS, אנדרואיד ולינוקס. השירות כולל גם שרתי VPN מבוססי ארה”ב המאפשרים לך לבטל חסימת ערוצים אמריקאים כמו YouTube TV מעבר לים. עברו בסקירת ה- IPVanish שלנו למידע נוסף על שירות VPN פופולרי זה.

3. NordVPN

לא היינו עושים צדק עם הרשימה הזו אם לא נכלול ספק שמצליח להיות טוב כמו NordVPN. עם יותר מ -4000 שרתים ברשת שלה, לא כל כך הרבה ספקים מסוגלים להשוות לרמת השירות שתקבל מ- NordVPN. הבסיס שלו תלוי בפנמה. זה עוזר להרחיק את הלקוחות מהישג ידם של רשויות נתונים וקובעי מדיניות שאחרים היו דורשים רישומי גלישה של לקוחות.

השירות כולל גם מגוון תכונות ייחודי המייחד אותו מספקים אחרים, כאשר אחד הפתרונות שבהם הוא הפורה ביותר הוא יכולת ההצפנה הכפולה שלו. DoubleVPN מקשה על מישהו לעבור את היסטוריית הגלישה שלך.

השירות כולל גם מערך של שרתים ערומים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להסתיר את העובדה שאתה משתמש ב- VPN; כמו גם שרתים ייעודיים המותאמים במיוחד למשתמשים המקווים להסתלק, להזרים או להוריד קבצים גדולים דרך החיבור שלהם. שירות ה- VP over VPN מעביר אנונימיות מקוונת לרמה אחרת. תכונת התוכנה CyberSec חוסמת מודעות או תוכנות זדוניות שעלולות להיות זדוניות. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פירוט מלא של הציפיות מספק זה.

4. BulletVPN

BulletVPN מבטיח לספק את כל השאר שציפית משירות VPN אמין, אך עם המהירות המוצבת במרכז השירות שלו. בהתבסס מאסטוניה, הרשמה לספק זה פירושה שלא תצטרך לחכות זמן רב עד שהסרטונים שלך יתחברו. התעבורה שלך תבוטח באמצעות הצפנת AES סטנדרטית 256 סיביות. BulletVPN מספק גם את אפשרויות פרוטוקול OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP. לשירות מדיניות אפס רישום כניסה אפסית.

BulletVPN מבטיח ללקוחותיה דמי רוחב פס בלתי מוגבלים, כמו גם אפשרות להחליף שרתים פעמים רבות ככל שהם רוצים. השירות מציע למשתמשים עד 3 חיבורים בו זמנית. מספר זה יכול להיות גבוה יותר אם תבחר להתקין את אפליקציית ה- VPN שלו ישירות על הנתב שלך.

ל- BulletVPN יש נוכחות שרתה הגונה במעט יותר מ -30 מדינות. אז לא אמור להיות לך בעיות שמחפשות שרת לשימוש. השירות מציע גם אפליקציות לכל הפלטפורמות העיקריות, כך שלקוח ה- VPN שלו אמור להיות מסוגל לפעול ברוב המכשירים. לבדיקה מעמיקה יותר של ספק זה, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ביוטיוב

טלוויזיה ב- YouTube משלבת את התוכן שאתה מקבל לסטרימינג עם הערוצים שמספקת חברת הכבלים שלך. זה מבטל את הצורך במנוי כבלים לאורך הדרך. כדי להבטיח שתוכל לגשת לשירות באשר הוא, תצטרך VPN. השלושה שהזכרנו לעיל כולם מקומות טובים להתחיל בהם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me