ה- VPN הטוב ביותר עבור קרייגסליסט

למרות התכנון וההגדרה הבסיסיים שלה, קרייגסלסט עדיין ממוקמת במקום הראשון בזכות היותה אחת הרשימות המקוונות הכי מהימנות המקוונות שאפשר למצוא אי פעם באינטרנט. השירות פעיל כבר למעלה מעשור, ומלבד השינוי במדיניות האחרונה בנושא מודעות אישיות, לא התפתח הרבה באתר. רוב האנשים מעדיפים להשתמש בו בעיקר בגלל הפשטות שלו, כך שלמנהלים אין באמת תמריץ לשנות כלום.


ה- VPN הטוב ביותר עבור קרייגסליסט

ה- VPN הטוב ביותר עבור קרייגסליסט

Craigslist נאסר?

פופולרי ככל ש- Craigslist עשוי להיות, עדיין יש מדינות ברחבי העולם שעדיין אינן נוחות לאזרחיהן עם גישה לאתר. היו מספר התרחשויות בהן אנשים המחפשים שירותים או אפילו כלים התחברו לאנשים שהם פגשו שם, וזו יכולה להיות הסיבה לכך שממשלות מסוימות נקטו בעמדה קשה נגד האתר. התגובות הקשות כוללות לחלוטין חסימת ה- IP של קרייגסליסט, או אפילו איום לעצור כל מי שנמצא שהוא ניגש לאתר בניגוד להוראות הממשלה..

תקנות אלה עשויות לאיית אבדון עבורך, במיוחד אם אתה מתארח במדינה שבה הדרך היחידה שאתה יכול להשיג את כל מה שאתה מחפש היא באמצעות קרייגסליסט. זה מה שהיית רגיל לעשות בבית, כך שלא הגיוני מדוע אינך יכול להשתמש בשירות במקום המגורים החדש שלך שנמצא. למרבה המזל, ניתן לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות שאולי הוקמו על ידי הממשלה באמצעות ספק שירותי האינטרנט שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש בשירות VPN.

במקרים אחרים, קרייגסליסט אסרה על חלק מכתובות ה- IP של המשתמשים שלה. הסיבות שמאחורי ה- IP שלך נאסרות על Craiglist שונות מפרסום יתר, קידום תוכן לא חוקי, פריצה, והפרת התנאים וההגבלות שלהם..

מהו VPN?

במלואו, VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית, וזה בדרך כלל אוסף שרתים שנועדו להצפין את החיבור שלך, כך שאפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לזהות נכון מאיפה בדיוק אתה גולש, קל וחומר מה אתה מסתכל באינטרנט. כך עובד השירות: ברגע שאתה מתחבר לשרת מרוחק, כתובת ה- IP שלך בפועל מחליפה לזה שתואם לשרת החדש שאליו אתה מתחבר. בכך אתה נראה כאילו אתה גולש ממיקום שאינו באמת איפה שאתה נמצא, וזה מאפשר לך לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים כמו Craigslist.

כאשר העבודה העיקרית של שירות VPN היא להסתתר היכן בדיוק גולשת באינטרנט, חשוב לציין כי לא כל שירותי ה- VPN יבטיחו הגנה אמינה. חיפוש פשוט באינטרנט עשוי לחשוף את ספקי החינם הרבים שבהם תוכלו לבחור להשתמש, במקום שתצטרכו לשלם עבור ההגנה שתקבלו משירות שתצטרכו לשלם עבורו. לשירותים בחינם אלה אין באמת טובת לבך מכיוון שרבים מהם ידועים במכירת פרטי הגלישה שלך לצדדים שלישיים כדי להישאר מעל פני המים. זה כשלעצמו מהווה הפרה משמעותית של האבטחה שלך ונוסף לכך שהשירות יכול להאט את מהירות הגלישה שלך באופן משמעותי, זה פשוט לא שווה את זה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור קרייגסליסט

ההימור הטוב ביותר עבור VPN עובד ב- Craigslist הוא להירשם לשירות אמין, בתשלום. כעת, אנו מודעים לכך שבחירת שירות להרשמה אליו עשויה לעיתים להיות החלטה קשה לקבל, ולכן ריכזנו כמה מבחר מדפים עליונים שאנו מציעים שתבדקו. כל הספקים ברשימה שלנו נוסו ונבדקו, וכולם הוכחו כשירותים אמינים שניתן לסמוך עליהם כדי לבטל את חסימת ה- Craigslist, לא משנה היכן אתה יכול להיות.

1. ExpressVPN

לא הרבה ספקים משווים לרמת השירות שאתה יכול לקבל מספק שהוא מנוסה וממוקד לקוחות כמו ExpressVPN. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN עושה את המיטב כדי להבטיח ללקוחותיה את תמיכתם, על ידי הצבת צוות שירות לקוחות שאליו ניתן ליצור קשר בכל עת של היום, באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני או הודעה ישירה. עם כ -1,500 שרתים, הספק מבטיח שכל לקוחותיו יוכלו להתחבר למגוון אתרים חסומים גיאוגרפיים ברחבי העולם, וגם מאפשר לבצע עד 3 כניסות תחת אותו חשבון. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש באותו שירות תחת 3 מכשירים. אפליקציית ExpressVPN מתוכננת היטב גם לנוחות השימוש, ולאלה שמבוססים באזורים מגבילים מאוד, ExpressVPN מאפשרת להם להשתמש בשרתי ההתגנבות שלהם כדי לגשת לשירותם ללא גילוי. זהו גם אחד מהשירותים הבודדים שיש להם תכנית תגמולים פעילה של לקוחות, בה המשתמשים מקבלים שירות של חודש בחינם בכל פעם שהפניה שלהם נרשמת. לשירות יש גם מדיניות רצינית של אפס יומני, שבה שום מידע על המנויים שלהם לא נשמר בשום מקום במערכות שלהם. אם כל זה נשמע לך מפתה, ייתכן שתרצה לבדוק את הצעת ההבטחה שלהם למשך 30 יום. פעולה זו תהווה בסיס נהדר להחלטה שלך.

2. NordVPN

כיסוי הרשת של NordVPN עד כה הוא ללא תחרות על ידי אחת מרשתות ה- VPN המובילות בהן תוכלו להירשם. השירות מתגאה בכ- 4000 שרתים, וזה מאפשר לו להציע שירותים כמו DoubleVPN שבהם התעבורה שלך מוצפנת פעמיים, וגם לבחור את השרתים הטובים ביותר לשימוש על סמך כל מה שאתה מוכן לעשות באינטרנט. המיקום הנוח של NordVPN בפנמה פירושו שאינן מחויבות לשמור היסטוריה של פעילות הגלישה שלך מכיוון שהמדינה נמצאת באזור שלא מושפע ממדיניות כלשהי בנושא שמירת נתונים. מנויי NordVPN זוכים ליהנות גם מתכונת CyberSec, שבה כל מודעות ותוכנות זדוניות בלתי רצויות נחסמות מהשקפה שלהם. כספקית איתנה, NordVPN מספקת הגנה בדרגה צבאית באמצעות הצפנת AES של 256 סיביות. זה, יחד עם תכונות ייחודיות כמו Onion over VPN, Killswitch אוטומטית והגנת דליפות DNS מבטיחים למשתמשים שהגלישה שלהם נותרה בטוחה ואמינה, הרחק מכל איומי סייבר ותוכניות פריצה מקוונות. מלבד האבטחה המקוונת האמינה שלה, NordVPN מאפשרת למשתמשים לקיים עד 6 חיבורים בו זמנית הפועלים תחת חשבון אחד, וזה עוזר רבות לקצץ את העלויות שתצטרכו לחייב במיוחד אם אתם מחפשים הגנה למשרד קטן. או עסק. 

3. IPVanish

בהתחלת הכניסה הסופית לרשימה שלנו יש לנו IPVanish, ספקית אמריקאית שגם רצינית לוודא שהלקוחות שלהם יישארו אנונימיים וגם מאובטחים ברשת. רשת השרתים שלה מורכבת ממעט יותר מ -1000 שרתים, וזה מספיק כדי להבטיח שמשתמשים לא ישתלטו על שרתים ספציפיים בעת הגלישה. ידוע ששרתיהם מספקים מהירות גלישה מהירה מאוד וזו הסיבה שרוב הגיימרים מעדיפים להירשם לשירות זה בהשוואה לאחרים. IPVanish פופולרי גם בקרב משתמשים המחפשים פיתרון פשוט לדרישות הגלישה שלהם מכיוון שהם מציעים גישה ישירה לצרכי האבטחה המקוונים של רוב האנשים. IPVanish מספק רוחב פס בלתי מוגבל, תומך בהפעלה אנונימית, מאפשר תעבורה לשיתוף קבצים עמיתים עד עמיתים ללא הגבלה ושומר על יומני פעילויות הגלישה שלך. האפליקציה שלהם קלה גם לניווט ומאפשרת למשתמשים להתחבר ליותר מ- 40,000IPs. השירות נהדר גם למניעת זיהום בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות, ועבור ספקי שירותי האינטרנט הרבים שמגניבים את החיבור שלך, IPVanish מפעילה טקטיקות המונעות את צורות הבדיקה שלהם של חבילות עמוק. הידיעה אם IPVanish היא ספק ה- VPN עבורך או לא, מתבקשת רק להירשם להצעת ההחזר הכספית שלהם למשך 7 ימים..

סיכמו את ה- VPN הטוב ביותר עבור קרייגסליסט

Craigslist הוא אחד האתרים המסווגים המקוונים האמינים ביותר באינטרנט, ומבנה העצם הברבי שלה ממשיך לזכות בלב כל מי שרוצה לפרסם מודעות או להגיב עליהן. שלושת השירותים עליהם דיברנו בסקירה זו אמורים להיות מסוגלים להבטיח שמשתמשים יוכלו לגשת לאתר מכל מקום שהוא, מבלי שהם צריכים לדאוג לחסימות אתרים או הגבלות גיאוגרפיות..  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map