ה- VPN הטוב ביותר עבור פטל פי

פטל Pi הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לבנות פרוייקטים משלכם וכל כך כיף לכם. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם המחשב הזעיר, וזו דרך נהדרת להכניס את עצמך לעולם התכנות. בגלל הפופולריות העצומה של המכשיר, כל כך הרבה אנשים פונים להשתמש בו ככלי למידה שכן הוראה באמצעות פעולה היא אחת השיטות היעילות ביותר להעברת הידע. משתמשים המחפשים לגשת לתכנים נוספים כמו גם ליהנות מהגנה חזקה יותר מוצאים את עצמם לעתים קרובות מחפשים שירות VPN לשימוש עם Raspberry Pi שלהם שכן פעולה זו פותחת אותם לשכבת הזדמנויות מפותחות. הבעיה בה הם נתקלים לעיתים קרובות היא העובדה שאין כל כך הרבה VPNs התואמים למכשיר חדשני זה. אפילו שירותי VPN התומכים ב- Raspberry Pi אינם מספקים לעתים קרובות מספיק תמיכה ללקוחות המוצעים למשתמשים. אתה תעשה הרבה עבודה לא שגרתית, כך שאתה לא יכול להרשות לעצמך להירשם לשירות VPN שיש לו שירות לקוחות שקשה ליצור איתו קשר. אז, מה זה ה- VPN הטוב ביותר עבור פטל פי? המשך לקרוא כדי לגלות.

ה- VPN הטוב ביותר עבור פטל פי

ה- VPN הטוב ביותר עבור פטל פי

ה- VPN הטוב ביותר ל VPNs Raspberry Pi סיכם

במקרה שאתה כבר יודע מה זה VPN ואיך להתקין אותו ב- RPi שלך, ייתכן שתרצה לדלג על קריאת הסקירה המעמיקה שלהלן. להלן רשימה של מיטב ה- VPN שבהם אתה יכול להשתמש בכל Pi פטל:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. IPVanish
  4. NordVPN
  5. PureVPN

כיצד להתקין VPN ב- Raspberry Pi

מכיוון שאנו מבינים עד כמה זה יכול להיות מתסכל לנסות ולחפש שירותים אלה, חשבנו שעדיף לחתוך חלק גדול מהעבודה בסיומתכם, כך שיהיה הרבה יותר מהיר להתקין VPN ב- Raspberry Pi שלכם. ריכזנו רשימה של מיטב ה- VPN Pi Raspberry Pi שאליו תוכלו לפנות, אך לפני כן, נסתכל כיצד תוכלו להגדיר את ה- VPN ב- Raspberry Pi.

הגדרת VPN ב- Raspberry Pi

ישנן שתי שיטות מובחנות בהן תוכלו להשתמש כדי להקים את ה- Raspberry Pi שלכם:

  1. שימוש בנתב שלך: התקנת שירות ה- VPN שלך לנתב היא דרך אש אחת בטוחה להבטיח ש- Raspberry Pi שלך יוכל ליהנות גם מהחיבור המוצפן. הסיבה לכך היא כי כל הנתונים שלך עוברים דרך ספק ה- VPN שלך. זוהי האפשרות המועדפת ביותר שכן קל להתקנה בהשוואה להגדרה ידנית של מחשב מיני Raspberry Pi. כדי להבטיח ששימוש ב- VPN בנתב שלך עובד, הכי טוב להבהב אותו עם קושחה התומכת ב- VPN. לחלופין, תוכלו פשוט למצוא נתב שכבר מוגדר לעבוד היטב עם VPNs. דבר אחד שתצטרך לזכור הוא שממש לא ניתן יהיה להתקין VPN בנתב שאולי קיבלת מהספק שלך מכיוון שהם בדרך כלל לא מאפשרים שום תצורה ידנית..
  2. על פטל פי שלך: האפשרות השנייה תהיה לחפש ספק VPN המציע את המערך השלם של קבצי הפעלה של קליפות הנדרשים להתקנת OpenVPN בפלטפורמת Raspberry Pi. ביצוע דברים בדרך זו ידרוש מכם להבטיח שהספק שתבחרו יציע תמיכה ב- Raspberry Pi. לאחר שבחרתם את השירות המתאים, השלב הבא יהיה ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של השירות ולבקש הוראות מה עליכם לעשות כדי להגדיר VPN ב- Raspberry Pi. תהליך זה לא ממש זהה לכל הספקים, כך שתקבל הוראות שונות בהתאם למי נרשמת. ודא שיש לך כרטיס SD במכשיר שלך שלא כולל פחות מ- 8 ג’יגה-בייט וכי גם NOOBS הופעל..
  3. באמצעות התוסף Zomboided VPN Manager: במקרה והתקנת OSMC או OpenElec במכשיר ה- Raspberry Pi שלך, התוספת Zomboided Kodi היא הדרך הטובה ביותר להגדיר חיבור VPN במכשיר הזעיר שלך. Zomboided תואם OSMC, LibrElec, OpenElec, Raspbian, Linux, ופלטפורמות מבוססות Windows.

ה- VPNs הטובים ביותר של פטל Pi

עכשיו כשאתה יודע מה צריך כדי להתקין, בוא נסקור כמה מה- VPNs הטובים ביותר של פטל Pi.

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN הוא בקלות אחד ה- VPNs הטוב ביותר של Raspberry Pi שקיים וזה בעיקר בגלל הטיפול הרב של הלקוחות שתקבל ברגע שתתחיל להשתמש בשירות. כולם בצוות שלהם מיומנים היטב ומוכנים לעזור לכם בתהליך ההתקנה. מלבד התמיכה המצוינת, ExpressVPN מציעה גם תוכנות איכותיות וקלות לשימוש, שעליך להיות מסוגלות לנווט בהן אפילו אם אינך מחשיב את עצמך כטכנולוגיה. לשירות יש שרתים מהירים ואמינים במיוחד וערבות לכך שלא יישמרו רשומות של הפעילות המקוונת שלכם.

2. NordVPN

העובדה שלשירות זה יש את המטה שלו בפנמה פירושה זאת NordVPN למשתמשים אין מה לדאוג בקשר להיסטוריית הגלישה שלהם מכיוון שהאזור אינו נכלל ישירות בחוקים לשמירת נתונים העשויים לחול על ספקים שבסיסם בארה”ב. רשת השרתים הגדולה שלהם תבטיח בקלות שאין לך בעיות בהשקת חיבור, ושירות הופ הכפול שלה אמור להקשות על אף אחד לצלצל אחר פעילויותיך באופן מקוון. תמיכת לקוחות היא גם מהשורה הראשונה, ועם היכולת להחזיק עד 6 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד, אתה חופשי להקים עוד כמה מכשירי Raspberry Pi עם השירות.

3. IPVanish VPN

IPVanish היא אחת הספקיות הבודדות שמדיניות אי-היומנים שלהן למעשה אטומה, למרות היותן מבוססות בארצות הברית. גם רשת השרתים שלהם מרשימה, כאשר 850 מתוכם מפוזרים היטב בכל רחבי 60 מדינות. השירות שלהם מאכלס גם משתמשים מרובים, עם היכולת לתמוך בעד 5 מכשירים המתחברים בו זמנית. זה כולל גם מתג להרוג למקרה שהחיבור שלך יכבה במפתיע, כמו גם תמיכה מלאה במשתמשי iOS, Mac, Windows, Android, FireStick ו- Raspberry Pi. עם זאת, מדיניות ההחזר שלהם קצרה ממה שהיינו מצפים מרוב נותני השירות, ומאפשרת ללקוחות הפוטנציאליים שלהם לבדוק רק את השירות במשך 7 ימים..

4. PureVPN

עם שרתים המפוזרים עד 141 מדינות, PureVPN הוא עוד מתמודד חזק שעליך לקחת בחשבון כשמקים את ה- VPN של Raspberry Pi שלך. מבחר התוכן הבינלאומי אליו תהיה לך גישה הוא עצום, ורמות ההצפנה שלהם גבוהות מספיק כדי להבטיח שתהיה לך רמת אבטחה נכונה בזמן שאתה מקוון. אם אתה זקוק לתמיכה כלשהי של לקוחות, הצוות ב- PureVPN עומד להציע כל סוג של עזרה נחוצה. עם שירות זה, תוכלו ליהנות מתכונות כמו מתג להרוג אוטומטי באינטרנט, כמו גם מנהור מפוצל, מה שהופך אותו לאידיאלי לכל סוג של שימוש מתקדם..

ה- VPN הטוב ביותר עבור פטל פי

בחירת הספקים שבדקנו כ- VPNs Raspberry Pi הטובים ביותר לא אמורה לטלטל אתכם רק להירשם לשירות מבלי לדעת בדיוק על מה תשלמו. הגישה הטובה ביותר תהיה לנסות אותם תחילה באמצעות ערבויות הכספים שלהם, ואז לקבל את ההחלטה איזה שירות הכי מתאים לך. יש לך שאלות או הערות שאתה רוצה לענות עליהן? דבר איתנו על ידי השארת שאלתך או הערתך בסעיף למטה. נשמח להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me