ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון

כשאתה שוהה בבוסטון, ייתכן שתרצה להשתמש בספק שירותי VPN כדי לבטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי ולהגן על פרטיותך המקוונת. במדינה זו עשוי להיות מספר גדול של אתרים שנחסמים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלהם בגלל סיבה חברתית, תרבותית, דתית או כל סיבה אחרת. מגבלות אלה מוטלות על ידי ממשלת בוסטון למטרות שונות. ה- WiFi הציבורי שלה חייב להיות גם מסוכן להתחברות אליו. ישנן סיבות רבות מדוע אדם צריך VPN בבוסטון. מקומות כמו בוסטון זקוקים ל- VPN ואנחנו כאן כדי לומר לך אילו הם הטובים ביותר.


ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון

ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון

ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון – סיכום

הקפד לבדוק את רשימת ה- VPN המדורגת הגבוהה ביותר עבור בוסטון אם אינך רוצה לעבור את כל הסקירה.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

למה צריך VPN בבוסטון

בוסטון היא אתר תיירותי לכל ההיסטוריה שהיא נושאת. בכל פעם שמדובר בתיירות, WiFi זמין וחינם בחינם. זה אמור לתת תיירים עוד יותר סיבה להשתמש ב- VPN. ללא קשר למה שאתה עושה בבוסטון, ההגנה על חיבור האינטרנט שלך חייבת להיות בעדיפות. אחרת, תהיה היעד של פשעי הסייבר של האקרים. עם העלייה במספר כתמי ה- WiFi בחינם, אתה והנתונים שלך נתונים לאיומים מקוונים. עם זאת, כשאתה מתחבר ל- VPN, לא תצטרך עוד לדאוג להפרת האבטחה שלך או להפרת פרטיותך מכיוון שהחיבור שלך מוצפן.

אם אתם נוסעים לבוסטון ממדינה אחרת ואתם רק רוצים לצפות בתכנים מאזורים אחרים, אתם עשויים להיתקל במצור. זה קורה בגלל מגבלות גיאוגרפיות. התוכן שאתה רוצה לראות מוגבל לאזור בו הוא מבוסס ולא ניתן לגשת אליו מבחוץ. עם זאת, התחברות ל- VPN תעזור לך לעבור את המצור. כפי שאתה יכול לראות, ישנם כמה יתרונות בשימוש ב- VPN בבוסטון, וזו הסיבה שאנחנו כאן כדי להביא לך את ה- VPN הטובים ביותר לשימוש בבוסטון..

ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון

למרות שאתה עשוי לחשוב שאין צורך ב- VPN בבוסטון, אתה למעשה פגיע מאוד בלי כזה. אולי תרצה להתחיל להסתכל על ספקים כדי לאבטח את חיבור האינטרנט שלך ולשמור על הנתונים שלך פרטיים. כל ספק שירות מציע פרוטוקולים ושירותים שונים. עם זאת, כל ה- VPN מתפקדים בתהליך של עקיפת מגבלות גיאוגרפיות והסרת חסימת התוכן. להלן כמה מספקי השירות הטובים ביותר לשימוש בבוסטון.

ExpressVPN

ExpressVPN מפגיש את מיטב התכונות של VPN ושירות DNS חכם לביטול החסימה של הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. ספק זה מסייע לך להצפין את החיבור שלך ולבטל את חסימת התוכן ברחבי העולם. ExpressVPN מנהלת רשת VPN גדולה מאוד של 94 שרתים, כולם כדי להגן על פרטיותו של המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש בשירותיו כדי להגן על פרטיותך, לבטל את חסימת הצנזורה ולצפות בכל מה שאתה רוצה מבוסטון. בעוד ש- ExpressVPN יקר יותר מספקי השירותים האחרים, התכונות שלו מוכיחות כשווה לכל כיס. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עם אחריות להחזר כספי למשך 30 יום. למידע נוסף על כל התכונות שיש ל- ExpressVPN להציע, הקפד לבדוק את שלנו סקירת ExpressVPN.

NordVPN

VP VPN  הוא שירות מעולה שכדאי להירשם אליו. זה אמין, מהיר והכי טוב, סופר מאובטח. NordVPN מציע פרטיות, תכונות אבטחה סולידיות ועובד להפליא עם תוכן חסום גיאוגרפי. יש שם מתחרים זולים יותר, אך לא לכולם תכונה VPN כפולה כמו NordVPN. ספק זה מצפין את הנתונים שלך פעמיים כדי לשמור על רמות האבטחה הגבוהות ביותר. NordVPN מייצג את תקן הזהב של VPNs. למידע נוסף על ספק שירות זה עיין באתר שלנו סקירת NordVPN.

רוח הסייבר

CyberGhost ממוקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. הוא מציע שילוב יפה של מיקומי שרת, פרוטוקולי הצפנה חזקים ויכולת ביטול חסימה של תוכן ברחבי העולם. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לקוח Windows מאפשר לך לגלוש באופן אנונימי, להגן על ה- Wi-Fi שלך, לסיקור באופן פרטי, לבטל את החסימה של אתרים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת. לרשת CyberGhost יש 4 שרתים בבוסטון. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. מהירות ההורדה הייתה 12.06 Mbps. למידע נוסף על Cyber ​​Ghost, קרא סקירה זו.

ה- VPN הטוב ביותר לבוסטון

מכשירי ה- VPN שפירטנו עבורך הם אלה שיש להם שרתים בבוסטון ומתפקדים שם ביעילות. אנו חושבים שתהיו מרוצים מהאפשרויות שסיפקנו לכם. לא רק שספקים אלה פופולריים בקרב משתמשי VPN אלא הם גם בעלי מוניטין ואמינים. הם נבחרו על בסיס מהירות, אמינות וביטחון. כמובן שלכולם רשת נהדרת של שרתים ומהירויות המאפשרות למשתמשים להוריד ולהזרים תוכן HD ממדינות אחרות. באיזה ספק שירות הייתם בוחרים להשתמש בבוסטון? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map