ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בכדי להישאר בלתי ניתן לגילוי

השימוש ב- VPN הפך בימינו לאחד הדברים הרבים שעליך לעשות אם אתה רוצה להמשיך ליהנות מגישה לאינטרנט ללא הגבלה לכל האתרים והערוצים שבהם תרצה לבקר מכל מקום בעולם שאתה יכול להיות . כיתרון, פעולה זו גם תרחיק אתכם מהישג ידם של כל האקרים וספאם זדוניים שלא מתכוונים ככוונה, וגם הרחק מכל השפעה שיש איום על ביטחון הרשת עלייך. לרוע המזל אתרים רבים, ערוצי סטרימינג ואפילו ספקי שירותי אינטרנט החלו לפרוס שיטות שונות לחסימת השימוש ב- VPN. עם זאת, האם עדיין ניתן להשתמש ב- VPN ולהישאר בלתי ניתן לגילוי בו זמנית? או שחסימת VPN התייעלת מדי?


ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בכדי להישאר בלתי ניתן לגילוי

ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בכדי להישאר בלתי ניתן לגילוי

ספקי אתרים ואתרי אינטרנט חוסמים VPN

לאחר שהבחין בכמות העצומה של כפות הרגליים ששימוש ב- VPN מעניק למשתמשים שלה, כמה ספקי אתרים ואתרי אינטרנט המשיכו כעת לבצע אמצעים החוסמים חיבורי VPN כברירת מחדל. המשמעות היא שאם אתה מסתמך על שירות VPN שיסתיר את המיקום שלך ואת הפרטים האישיים שלך בזמן שאתה גולש באתר, השימוש שלך בשירות יתגלה כברירת מחדל, ובכך מונע ממך כל צורה של גישה. דוגמה לאתר סטרימינג שידוע בכך הוא Netflix. ברגע שהאתר מזהה שאתה משתמש בשירות VPN, החיבור שלך ייחסם והגישה שלך לאתר מוגבלת גם אם במקרה אתה באזור המקובל..

אם אתם נוטים לבלות זמן משמעותי ברשת, אז להיתקל באתרים כאלה הם דברים שבוודאי יקרה מדי פעם. הבעיה מתעוררת כאשר האתר שאתה מקדיש זמן משמעותי אליו מתחיל לחסום משתמשים ב- VPN כמוך. כעת תיאלץ לחפש ספק שיש לו דרכים טובות יותר להסתיר את העובדה שאתה משתמש בשירות VPN, אך אל תדאג, מכיוון שנבחן מספר ספקים שבטוח תקין לאבטח את החיבור שלך.

כיצד משתמש ה- VPN שלך מתגלה

כדי להבין מה לחפש בכל פעם שאתה בוחר לאיזה שירות VPN להירשם, חשוב להבין תחילה את הדרכים הרבות בהן אתרים וערוצים יוכלו לחסום אותך מאחר שאתה משתמש בשירות VPN. יש לנו כמה כאלה מתחת:

  • בדיקת מנות עמוקה (DPI) – מדינות כמו סין ידועות בזכות ביצוע DPI על המשתמשים שלהן, שם מנתחים את נתוני התנועה שלהם ונחסמו אם יתברר כי הן מכילות חתימות קריפטוגרפיה..
  • רישום שחור של VPN IP – ידוע שיש באתרי אינטרנט רשימה של כתובות IP של VPN הנפוצות. אם כתובת ה- IP שבה אתה משתמש במקרה נמנית עם אלה ברשימה, אז בסופו של דבר הגישה שלך לאתר כזה תידחה. רישום שחור של IP הוא אחת מהשיטות שנטפליקס השתמשה בהן כדי למנוע מהמשתמשים שלהם לעבור את אזור Netflix שלהם.
  • חסימת נמל – ידוע ששירותי VPN הם כי התנועה של הלקוחות שלהם עוברת במסדרונות / מנהרות שונות בעת הגישה לאינטרנט. לכל היציאות הללו יש מספרים ייחודיים, ומספרים אלה משמשים את הגישה לאתר כדי ליצור רעיון לגבי היכן המשתמש עשוי להיות מבוסס. אם אתר מסוגל לבדוק שמשתמש ניגש מהיציאה הספציפית ומזהה אותו כנמל VPN, קל מאוד לחסום אותו ולשלול גישה..

ה- VPN הטובים ביותר לשימוש כדי להישאר בלתי ניתנים לגילוי

הצעד הראשון בדרך להבטיח שהשירות שלך לא ניתן לגלות ניתן להירשם לספק VPN אמין. הסיכוי שאתה תישאר מתחת לרדאר עם VPNs ללא עלות או כאלה המציעים שירותי פרוקסי בחינם הם קלושים מאוד.

אתה תגלה שהספקים שאנו מציעים להלן ידוע כי הם מציעים רק את התערובת הנכונה של כלים ותכונות שאתה צריך להימנע מחסימה בכל פעם שאתה גולש באינטרנט.

1. ExpressVPN

מתוכנן כשירות ה- VPN המאובטח ביותר בעולם, ExpressVPN ידועה במאמציה להבטיח שכל לקוח יקבל שירות איכותי, לצד חיבור אמין. הרשת המורחבת שלהם המונה למעלה מאלף שרתים הפרוסים ביותר מ 94 מדינות יכולה להבטיח שכל הלקוחות גולשים באינטרנט באמצעות מהירויות מהירות במיוחד, והתוכנה הקלה לשימוש שלהם מאפשרת גם למשתמשים חדשים ב- VPN להגיע בקלות מכיר את השירות. באשר לפרטיות, משתמשי ExpressVPN נהנים מהגנה באמצעות הצפנת AES 256-ביט, כמו גם מדיניות מחמירה של רישום אפס שמבטיחה שאף אחד מרשומות הגלישה של הלקוחות שלהם לא ישמור. כמו כן, נתמכים גם פרוטוקולי VPN כמו PPTP, L2TP / IPSec, SSTP ו- OpenVPN, ומערך אפשרויות כזה מעניק למשתמש שליטה מלאה על ההגנה שלו באופן מקוון. אם כל זה נשמע מעניין, אולי תרצו לנסות זאת על ידי לקיחת תקופת הניסיון שלהם למשך 30 יום הכסף בחזרה.

2. NordVPN

NordVPN מפורסמת גם בכך שהיא מציעה את התכונות והכלים הדינאמיים ביותר למנויים שלה, ובכך מאפשרת להם להתאים את השירות לשימושם. הספק כולל את רשת השרתים הגדולה ביותר, עם יותר מ- 3000 שרתים המופצים היטב על פני 59 מדינות שונות. חלק מהכלים הייחודיים מהם יוכלו הלקוחות ליהנות כוללים הצפנה כפולה, כאשר התעבורה של הלקוח מועברת דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך מגדילה את רמת האבטחה. משתמשים גם מסוגלים לייעל את הקשר שלהם על ידי פירוט הדברים שהם מקווים לבזבז עליהם את רוב זמנם. האפליקציה של NordVPN מאפשרת להם לבחור בין אפשרויות כגון סיקור, סטרימינג או הורדות קבצים גדולים לקבלת ביצועים טובים יותר. חבילת הניסיון שלהם בולטת גם מהשירותים האחרים שיש לרשותם, כאשר רק שלושה ימים עומדים לרשות המשתמשים כדי להבין אם כדאי לשירות להירשם לשירות או לא..

3. IPVanish

כספק שקיים כבר די הרבה זמן, IPVanish הצליחה להבטיח בסיס אוהדים נאמן באדיבות מהירויות אמינות וצוות טיפוח לקוחות ידידותי שלהם. אחת התכונות המובחנות מספק זה היא העובדה שהם הבעלים של כל השרתים שלהם, והם אחד הספקים הבודדים שיש להם שליטה מלאה על הרשת שלהם. מבחינה אבטחתית, הספק משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות, כמו גם במדיניות ברירת רישום אפס ברורה בכל התעבורה. כל ארבעת פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים זמינים, והשירות מציע גם הגנה מפני דליפות DNS וגם מתג להרוג אוטומטי כדי להבטיח שאף אחד לא יזכה בגישה למכשיר שלך במקרה ששירות ה- VPN יפריע לו. כמו רוב הספקים האחרים, IPVanish מציעה התחייבות כספית של 7 יום המאפשרת לכל מי שחושב להירשם לקבל טעימה מהשירות שלהם.

כיצד להישאר בלתי ניתנים לגילוי באינטרנט – טיפים נוספים

בנוסף לחיבור לשרת VPN, ישנם אמצעים אחרים שתוכלו לפרוס כדי להגן על הפרטיות המקוונת שלכם.

  • דפדפן טור: דפדפן הבצל, המכונה טור, הוא דפדפן קוד פתוח המאפשר למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. אמנם טור אינו מוגן כדורים לחלוטין, אך אתה יכול להשתמש בשילוב של Tor ו- VPN לצורך אבטחה מקוונת.
  • פרוטוקול VPN: ישנם פרוטוקולי VPN שונים. לכל אחד מהפרוטוקולים האלה היתרונות והחסרונות שלו. עיין במדריך לפרוטוקול VPN שלנו כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי הפרוטוקול הטוב ביותר.
  • יציאות VPN: באפשרותך גם לשנות את יציאת ה- VPN בה יישום ה- VPN שלך משתמש. במקרים מסוימים ספק שירותי האינטרנט עשוי לחסום יציאות מסוימות תוך השארת אחרות פתוחות. שים לב שלא כל אפליקציות ה- VPN תומכות בתכונה זו.
  • SOCKS5: Socket Secure, המכונה SOCKS5, הוא פרוטוקול המשמש במיוחד לשרתי פרוקסי. SOCKS5 למעשה הוא הרחבה רב-תכליתית של פרוטוקול SOCKS התומך בטכנולוגיות רשת מתקדמות, כמו פרוטוקול UDP ו- IPv6. נציגי SOCKS5 הפכו פופולריים במיוחד במדינות עם צנזורה ממשלתית גבוהה כמו טורקיה וסין.

גלה כיצד להפוך את ה- VPN שלך לבלתי ניתן לזיהוי

שלושת השירותים המפורטים לעיל צריכים להיות מספיקים כדי לאפשר לך לבקר בכל אתר אינטרנט בלי להירשם לרשימה השחורה בגלל השימוש שלך ב- VPN. כמה טריקים אחרים שאמורים לעזור לכם להישאר בלתי ניתנים לגילוי כוללים החלפת פרוטוקול ההצפנה המועדף עליכם, החלפת יציאות VPN, שימוש בדפדפן Tor, ולמשתמשי VPN מתקדמים יותר, הפעלת שרת VPN משלכם..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me