ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללה

עבור סטודנטים במכללה, גישה לאינטרנט היא דבר שיישאר בעדיפות עליונה לנצח. כשאין מטלות כלשהן, אתה בטח מתיישב וצופה בתכנית הטלוויזיה האהובה עליך.


הבעיה היחידה היא שהתכנית שלך עשויה להיות נאסר או צונזר בקמפוס. במקרה כזה, עליכם לפנות ל- VPN. המכשיר הזה היה תסתיר את זהותך ו בטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. אבל, תזדקק למוצר טוב לזה, ולשם כך המאמר הזה מיועד.  

ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללה

ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללה

ה- VPN הטוב ביותר למכללה – מה לחפש

אם אתה אוהב לשחק משחקים ברשת, להוריד מטורנטים או להופעות סטרימינג, תזדקק לשירות כזה מבטיח את פרטיותך ואנונימיותך. בדרך זו תוכל לבצע את כל הפעילויות הללו כשאתה עדיין מחובר לרשת ה- Wi-Fi של המכללה שלך. אם אתה מבצע פעילויות אלה באופן קבוע ללא הגנה על רשת VPN, שלך כתובת ה- IP חשופה יותר להופעה של רשימה שחורה על ידי מנהלי הרשת של בית הספר.

הדבר הטוב שמגיע מחיבור לרשת VPN הוא מקבל חיבור מוצפן בזמן האינטרנט. היתרון הגדול ביותר, לעומת זאת, הוא היכולת לבטל את חסימת אתרי המשחקים והסטרימינג. ברגע שאתה מחובר לשרת VPN, אתה קבל כתובת IP וירטואלית חדשה. האמת שלך מסתתרת. כתובת ה- IP החדשה היא מה שאתרים אחרים יראו כך אתה להגיע לגישה לתוכן התואם את כתובת ה- IP יש לך. 

ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללה – סקירה

אז עכשיו אנו נבדוק את ארבעת שירותי ה- VPN שאנו חושבים שעליכם לנסות. זה יחסוך לך את התסכול של אי הידיעה איזה מהם לבחור. מתחילים:

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללה

מבחינת ספקי שירותי VPN, זה לא משתפר בהרבה מ- ExpressVPN. עבור הסטודנטים במכללה שאינם בטוחים במינוי ExpressVPN זה, הם יכולים לעשות שימוש במערכת מדיניות החזר המאפשרת להם 30 יום לחשוב את זה.

אתה והחבר שלך יכולים להרוויח א מנוי חודש חינם מוצע על ידי תוכנית ההפניה אם אתה מצליח לשכנע את חברך להירשם גם כן. עדיף שתוכל לפצל את החשבון מאחר ש- ExpressVPN מאפשר שיתוף של חיבור VPN יחיד עם 5 מכשירים בו זמנית.

ExpressVPN מציע החיבורים המהירים ביותר זה רק הופך את חווית הזרימה וההורדה שלך לכדאית. ועוד, אתה יכול להוריד כמה שאתה רוצה מהאינטרנט מבלי לדאוג לרוחב הפס.

בכדי לסיים את הכל, אתה מתחבר למכשירים אחרים באמצעות ה- אותו חשבון ללא עלות. מוצעים למשתמשים גם פרוקסי DNS חכמה בחינם שירות, שלא הרבה VPNs מציעים. פרוקסי DNS חכם זה מאפשר לך לעשות זאת גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי.

2. IPVanish: VPN ללא הגבלה החל מ- $ 4.87 לחודש.

הדבר היחיד ששומר על IPVanish במוחם של משתמשי VPN רבים הוא שלהם אמינות ואיכות שירות גבוהה. ללא ספק הרשת שלהם אחד המהירים ביותר ברחבי צפון אמריקה, אירופה, קנדה, כמו גם אסיה. העובדה ש הם הבעלים ומנהלים את רשת השרתים שלהם מבטיח שמטופלים היטב בצרכי הלקוחות שלהם. 

הרשת הגדולה שלהם של 850 שרתים פזורים בכל 63 מדינות מבטיח שכל המנויים שלהם יהנו רשת אמינה וכי כל צרכי הסטרימינג שלהם מטופלים היטב. מבחינת תוכנת לקוח, IPVanish שומר על דברים קלים לשימוש עבור כל משתמשי המק, Windows והלינוקס שלהם, והאפליקציות הניידות שלהם למשתמשי iOS ואנדרואיד מבטיחה שהמנויים יישארו מוגנים גם תוך כדי תנועה.

במחיר תחרותי של 4.87 דולר לחודש, משתמשים זוכים ליהנות עד 2 חיבורים בו זמנית, ו התחייבות להחזר כספי למשך 7 ימים למי שמעוניין לנסות שירות זה לפני שהוא מתחייב להתחייב. עם סוג זה של מדיניות, אין שום סיבה לא לנסות את השירות.

3. PureVPN: VPN אמין החל מ- 4.16 $ לחודש

אם יש שירות אחד שנמצא בשוק מספיק זמן כדי לדעת מה עובד ומה לא, זה PureVPN. החברה הוקמה בשנת 2007, וההתחלה המוקדמת הזו אפשרה להם ללמוד היטב את השוק ולספק את מה שהלקוחות יעריכו.

הרשת שלהם של 500 שרתים בקלות מתגמד בהרבה שחקנים אחרים בשוק ה- VPN, אבל זה PureVPN ניסיון וחדשנות זה באמת מבדיל אותם מהשאר. השירות מאפשר למנויים הוסף חומת אש NAT, כתובות IP ייעודיות, סטרימינג ייעודי וגלישה VPN Stealth כדי לשפר את החוויה שלהם באופן מקוון.

לכל זה ועוד, תצטרך להיפרד רק ממנו 4.16 דולר בכל חודש. לפי מה שראינו, התמחור שלהם הוא ללא ספק אחד הטובים בשוק, וסוג זה של כדאיות זה חשוב במיוחד לסטודנטים במכללות שתמיד עובדים עם תקציבים צמודים. כדי לחסוך עוד יותר, אנו ממליצים שתסתכל בתוכנית השנתית שלהם; תודה לנו בהמשך.

4. גישה לאינטרנט פרטי: VPN במחיר הטוב ביותר במחיר של 3.25 $ לחודש

אם אתה מחפש שירות שאין בו תנועה זו ברשת השרתים שלהם, עשה לך לעצמך טובה והירשם באמצעות גישה פרטית לאינטרנט. שלהם 3193 שרתים ברחבי 24 מדינות עליכם להבטיח שתקבלו תשומת לב ממוקדת במקרה שתתקלו בבעיה שלא תוכלו לצאת ממנה בעצמכם.

זהו VPN ידוע ופופולרי ממספר סיבות. אחת הסיבות הללו היא יכולות שיתוף הקבצים המדהימות שלה. בנוסף, VPN זה כולל מבחר של תכונות השומרות על האבטחה המקוונת שלך בין אם אתה זורם או סוחף. עם המנוי הזה, אתה מקבל מתג להרוג אינטרנט. תכונה זו חשובה מכיוון שהיא מגן על כתובת ה- IP שלך האם הקשר שלך אי פעם ייפול. באופן זה, הפרטיות שלך מוגנת בכל עת.

לשירותי הלקוחות שלה אין כל כך הרבה מה לכתוב עליהם הביתה, אבל הם מספיק פשוטים לכל מי שרץ במערכת Windows, Linux או Mac. ניתן להתאים בקלות גם את רמות ההצפנה המוצעות, ולהביא לך שליטה על האבטחה שלך. במחיר של 3.33 דולר לחודש, PIA היא בהחלט התשובה לתלמיד שלא רוצה להוציא יותר מדי כסף ועדיין לקבל תשואה גבוהה לערך.

ה- VPN הטוב ביותר לסטודנטים במכללות – הצטיידות

עכשיו כשאתה יודע באיזה סוג ספקים לקחת בחשבון, וסוג השירות המוצע, תוכל כעת לקבל החלטה מושכלת באיזה שירות להשתמש. לפני שתקבל החלטה, עדיף שתעבור לאיתור ביקורות באינטרנט על ביקורות לקוחות, כך שתקבל חשבון טוב לגבי אופן השימוש בשירות מסוים..

כמו תמיד, אנו מברכים על המשוב שלך ונשמח לענות על כל הערה או דאגה שיש לך לגבי כל אחד משלושת הספקים שציינו..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me