ה- VPN הטוב ביותר לבנקאות מקוונת

מבין הנוחיות הרבות שההתקדמות בתחום הטכנולוגיה הביאה לנו עד כה, הופעתו של בנקאות מקוונת היא כזו שכולנו יכולים להסכים עליה סייעה לנו לחסוך הרבה זמן ואנרגיה. אנשים מסוגלים כעת להסתובב בכסף בלחיצת כפתור, ולהשלים עסקאות שאחרת היו דורשות מהם להגיע מא ‘ל-ב’, רק כדי לעמוד בתור שייקח את רוב היום יום כדי לעבור איתו . מה שרבים לא יודעים זה שאתה יכול להשתמש ברשת פרטית וירטואלית בשם VPN כדי להוסיף שכבת אבטחה נוספת לכל העסקה המקוונת שלך. עם זאת נאמר, הנה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבדיקת בנקאות מקוונת.


ה- VPN הטוב ביותר לבנקאות מקוונת

ה- VPN הטוב ביותר לבנקאות מקוונת

ה- VPN הטוב ביותר לבנקאות מקוונת – סיכום

להלן ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר עליהם תוכלו לסמוך על עסקאות בנקאות מקוונות מאובטחות ומוצפנות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. NordVPN
 6. VyprVPN

סוגיות בנקאות ואבטחה מקוונות

ככל שיותר ויותר אנשים ממשיכים ליהנות מהיתרונות של היכולת להעביר כסף מבלי שהם בהכרח מגיעים לבנק, לסוגיות המבוססות סביב אבטחה יש עדיין אחיזה משמעותית באלה שעדיין לאמץ בנקאות מקוונת. מספר המקרים בהם נרכש הונאה במרמה לאחר ניסיון פריצה מוצלח הם רבים מדי, ובכל הכנות, זו הוכחה שמספיקה למספק את ההסבר כדי להסדיר את עניינם..

VPN לבנקאות מקוונת

עם זאת, מה שהם לא יודעים הוא שמספר לא מבוטל של אנשים הסומכים על בנקאות באינטרנט עושים זאת עם כמה אמצעי אבטחה בחשבון, מכיוון שאכפת להם מאוד מכספם בדיוק כמו שכולם עושים. הם דואגים לגייס שירות VPN אמין הפועל להצפנת החיבור שלהם בכל פעם שהם מחוברים. בדרך זו, בכל פעם שהם מבצעים עסקה, המידע האישי שלהם מאובטח, ולכן איש אינו מסוגל לאסוף פרטים חשובים כגון מספר כרטיס האשראי שלהם ולגשת שלא כדין לחשבונותיהם. זה חל במיוחד אם אתה הבעלים של המהלך וצריך להשתמש בנקודות חמות WiFi ציבוריות כדי להשלים את העסקאות הבנקאיות שלך באופן מקוון.

ה- VPN הטוב ביותר לניתוח בנקאות מקוונת

השימוש בשירות VPN מספק יתרונות גדולים למשתמש, אולם יש לוודא שהשירות שממנו נרשם הוא כזה שמציע שירות איכותי ואבטחה מקוונת אופטימלית. כדי לסייע לך בעניין זה, עשינו סקירה של 4 ספקים שלדעתנו הם בעלי מוניטין ושווים את תשומת ליבך. ראה את מיטב ה- VPN לבנקאות מקוונת הטובות ביותר להלן:

ExpressVPN

ההמלצה העיקרית שלנו הולכת ל- ExpressVPN, הן לגבי האמצעים שהם נקטו כדי להבטיח שהנתונים של כולם יהיו מאובטחים, והן לתגובה המהירה שלקוחות מקבלים בכל פעם שהם מעלים שאילתה.

לרשת שלהם יש הצפנת AES חזקה של 256 סיביות, היא מאובטחת SSL ותומכת ב- L2TP, IPSec, OpenVPN ו- PPTP כפרוטוקולי האבטחה שלה. אתה גם לא צריך לדאוג שמאוחסן היסטוריית התנועה שלך שכן לספק יש מדיניות אפס יומני חזקה. לקוחות יוכלו ליהנות גם מרוחב פס בלתי מוגבל וקצב העברת נתונים, כלומר אין הגבלה על כמות הזרמה, הורדה או סיבוב שאולי תרצה לעשות.

זה יותר מ- 1500 שרתים הפזורים ב -94 מדינות מבטיחים שתמיד יהיה לך חיבור איכותי בכל פעם שאתה מחובר. תוכל להיות מחוברים עד 3 מכשירים בו זמנית, כולם מחויבים תחת חשבון אחד.

אם אתה חושב לעבור לבנקאות תוך כדי תנועה, ל- ExpressVPN יש את כל הדרוש לך כדי לשמור על העסקה שלך והגנה על הנתונים שלך. זה נהדר למשתמשים בפעם הראשונה, ותמיד אתה יכול להתייעץ עם צוות הטיפול בלקוחות בכל פעם שאתה נתקל בבעיה.

VyprVPN

השנייה ברשימה שלנו היא VyprVPN, ספק אחר שיש בו המון תכונות וכלים שיעזרו להבטיח להישאר מוגן בכל פעם שאתה מבצע עסקה מקוונת. הם למעשה אחת החברות הבודדות שמנהלות ישירות את כל השרתים שלהן, וזה עוזר לוודא שלא יתרחשו הפרות או דליפות. מבחינת האבטחה תוכל לבחור בין PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSEC ו- Chameleon; האחרון הוא פרוטוקול שהוא רק ייחודי להם. ל- VyprVPN יש חומת אש של NAT המרחיקה כל האקרים שעשויים לנסות להשיג גישה למכשיר שלך.

ספירת שרתים של יותר מ 700+, הכוללת ביותר מ- 50 מדינות, מבטיחה שלמנויים יש מגוון רחב של אפשרויות לשקול כמיקומם הווירטואלי. ההזדמנות לחבר התקנים עד 5 תחת אותו חשבון מאפשרת גם לאבטח את כל המכשירים שלך ואת כל החיבורים לאינטרנט אנונימיים..

התכונות המיוחדות שתוכלו להשיג רק מ- VyprVPN הופכות אותם לאחד הספקים האמינים ביותר שתוכלו לסמוך עליהם על פרטיותכם וביטחונכם בכל פעם שאתם מחוברים.

IPVanish

עם הפופולריות בשוק שממשיך לצמוח, IPVanish היא ספקית אחת שמוודאת שכל לקוחותיה יוכלו ליהנות מחיבור ללא הפרעה ואמין, בכל פעם שהם מחוברים לאינטרנט. הצפנת AES חזקה של 256 סיביות יחד עם 5 מפרוטוקולי האבטחה העיקריים מאפשרת לך לשלם עבור המוצרים והשירותים שלך באופן מקוון ללא כל צורך לדאוג..

רשתה המונה יותר מ 500 שרתים בכל 60 מדינות פירושה שלקוחות לעולם לא יצטרכו להעמיס על שרתים ספציפיים לצורך חיבור פרטי. הם גם יוכלו לעבור ביניהם כמה פעמים שהם רוצים מכיוון שהשירות מאפשר החלפת שרת ללא הגבלה. הוראה של עד שני חיבורים בו זמנית פירושה שלקוחות יכולים לחבר מכשיר אחד נוסף לשירות, תוך חשבון ספציפי אחד.

קדימה לנסות ל- IPVanish כשירות ה- VPN המועדף עליך; לא יהיה לך מה לדאוג בכל מה שקשור לבנקאות מקוונת.

NordVPN

עם פירוט רשימתנו, יש לנו NordVPN. שירות זה בולט משאר העובדה שהוא משתמש בהצפנת נתונים כפולה כדי לאבטח את התנועה שלך. השירות גם לא שומר על יומני הגלישה שלך ומספק ללקוחות אפשרות להפעיל את Tor באמצעות VPN; שירות שמקשה על מישהו עוד יותר לחדור לחיבור שלך.

כלול חיבור ה- VPN שלך נקטע מכל סיבה שהיא, ל- NordVPN יש Kill Kill מובנה באינטרנט אשר נכנס למערכת ויוצא אותך מהאינטרנט. זה מוודא שלאף אחד אין אפילו את הסיכוי הקל ביותר לפרוץ את המכשיר שלך ולגנוב את המידע האישי שלך.

ממה שראינו עד כה, שירות NordVPN מאפשר את המספר הגבוה ביותר של חיבורים בו זמנית, כאשר המגבלה שלהם היא 6 מכשירים. אתה גם יכול לנסות את השירות שלהם במשך 3 ימים לחלוטין בחינם, ואז תחת התחייבות הכסף שלהם למשך 30 הימים הבאים. זה נותן לך מספיק זמן לראות את סוג היתרונות שאתה יכול ליהנות משירות כזה.

ה- VPN הטוב ביותר לבנקאות מקוונת – טיפים נוספים

יש לנו כמה טיפים נוספים עבורך כדי לוודא שאתה לא מתחרט על המעבר שלך לבנקאות מקוונת:

 • שקול להשתמש בסיסמה חזקה; תארו לו זמן ותנו לזה דמויות שונות.
 • שמור את תוכנת האנטי-וירוס מעודכנת בכל עת.
 • בדוק את חשבון הבנק שלך באופן קבוע.
 • שמור את הסיסמה שלך באמצעות מנהל סיסמאות.
 • קבל ספק VPN אמין שישפר את האבטחה שלך באופן מקוון.

ה- VPN הטוב ביותר לביטול בנקאות מקוונת

למרות האיומים הקיימים, המעקב אחר טיפים אלה יעשה רבות כדי להבטיח שהעסקאות שלך יהיו בטוחות וכספך יהיה מאובטח. השאירו לנו תגובה למטה אם במקרה תשתמשינו על אחד מארבעת שירותי ה- VPN שבדקנו; אנו מאוד מעריכים את המשוב שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me