ה- VPN הטוב ביותר לדיסקורד

משחקי מרובה משתתפים נוטים לדרוש תקשורת רבה למדי, במיוחד אם אתה משחק אחד שדורש מאמץ משולב כדי לנצח. רוב השחקנים מסתמכים על אפליקציות כמו TeamSpeak ו- Skype כדי להישאר מחוברים עם חברי הצוות שלהם, אבל עם פיתרון מותאם אישית כמו Discord שיהיה זמין, יש הרבה שהם כנראה מפספסים. דיסקורד הוא פיתרון הכל כלול הנעשה על ידי גיימרים וצרכיהם בראש. האפליקציה ניתנת בחינם והיא מאפשרת לגיימרים להשתמש בקולי וגם בטקסט כדי לשמור על קשר. לפתרון ה- VoIP יש ממשק קל לשימוש, ומכיוון שהוא יכול לעבוד בשולחן העבודה או בטלפון שלכם, תמיד תוכלו להישאר מעודכן לגבי ההתקדמות האחרונה שייתכן וחברים שלכם עשו בזמן המשחק המשחק האהוב עליכם..


ה- VPN הטוב ביותר לדיסקורד

ה- VPN הטוב ביותר לדיסקורד

מה הופך את האדישות לכל כך פופולרית?

דיסקורד מיועד היטב לשחקנים במובן זה שיש בו אפילו אמצעים להגנה מפני כמה מהבעיות הרבות שהם עשויים להיתקל בהן בזמן המשחק. השירות מספק הגנה מפני התקפות DDoS והדלפות IP, ומאפשר גם מקשי מקשים מותאמים אישית, ומספק שימוש מינימלי במעבד. תמיכה ניתנת לשיתוף וידיאו וקישורים, כמו גם לשימוש במשחק.

עם מגוון כה גדול של יישומים, האפליקציה היא כלי שגיימרים רבים ימצאו שימושיים מאוד. הדבר היחיד שעשוי להפריע להם לגשת אליו הוא העובדה שהשימוש בו עשוי להיות אסור בכל מקום שאתה גר. ישנן מספר שתי המדינות וגם ספקי שירותי האינטרנט שאסרו על השימוש בשירות מסיבות הידועות רק להם. אתה עלול להיתקל בבעיות רבות גם אם אתה סומך על חיבור בית הספר או על בסיס העבודה שלך כדי להשתמש באפליקציה, מכיוון שמנהלי הרשת האחראים אולי לא יתקבלו בברכה לרעיון. אם יש לך חיבור אמין והשירות לא נחסם במדינתך אך אתה עדיין נתקל בבעיות, ייתכן שכתובת ה- IP שלך נאסרה לגשת לשרתים שלהם. כל אלה הם סיטואציות שגיימר נלהב היה שונא להיתקע בהן, אז כדי להיות בטוח שאתה מסוגל להימנע מכל הסוגיות הללו, אנו מציעים להירשם לשירות VPN..

כיצד לעבוד סביב בלוקים באדישות

הרשמה לשירות רשת פרטית וירטואלית מאפשרת להצפין את החיבור שלך, ובכך להבטיח שכל התעבורה שמגיעה מהמכשיר שלך תישאר מוסתרת מהציבור. אפילו לספק האינטרנט שלך אין שום מושג לגבי מה אתה עומד, וזה נותן את האפשרות לעקוף את כל חומות האש שעלולות להיות בדרך השימוש שלך ב- Discord. זה נעשה באמצעות החלפת כתובת ה- IP שלך, שקורה בכל פעם שאתה משתמש ב- VPN כדי להתחבר לשרת מרוחק. הכתובת שלך בפועל מתחפשת, וברגע שתתחיל להשתמש בכתובת הווירטואלית, תסתיר את תנועת האינטרנט שלך, ונראה כאילו אתה נמצא במיקום אחר.

עיין במדריך זה המדגים כיצד ניתן לעקוף את איסורי הדיסקורד באיחוד האמירויות ובמדינות אחרות.

VPNs הטובים ביותר עבור דיסקורד

כשאתה בוחר לאיזה שירות להירשם, חשוב שתשקול כמה טוב הספק שלך יפעל בכדי לענות על צרכי המשחק שלך. אתה זקוק לספק שלא יהיו לו שרתים איטיים, מכיוון ששרתים מאטים מביאים לפיגור במשחק שלך. אינך רוצה לשחק משחק אשר ימשיך להיתלות בך, אז אתה זקוק גם לשירות VPN שלא יאכל במהירות שלך. למזלך, יש לנו רשימה של ספקים אשר בטוחים להציע לך את צורת האבטחה הטובה ביותר, כמו גם מהירויות אמינות כדי להמשיך במשחק שלך ללא הפרעות. עיין ברשימה של מיטב ה- VPN הטובים ביותר לדיסקורד שלהלן:

1. ExpressVPN

ExpressVPN נכנס לשירות המומלץ ביותר שלנו בזכות האמינות הבלתי פוסקת וקלות השימוש בו. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ויש לו כ -2000 שרתים בהיקפו. אלה די והותר כדי להבטיח שכל המשתמשים לא ישתפרו על כמה, כך שמובטחים לכם מהירויות משתלמות ואבטחה אמינה. ExpressVPN מציע גם שלל שרתים ערומים המאפשרים לך להשתמש בשירות גם אם אתה נמצא באזור שאינו תומך כזה.

ExpressVPN מסוגל גם לטפל עד 3 חיבורים בו זמנית אחרים ונחשב בקלות כאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור גיימרים. השירות מציע פרוטוקולים כמו OpenVPN, המהווה דרישה מקורית לכך ש- Discord יפעל בצורה חלקה כמו שצריך. ל- ExpressVPN יש גם לקוח VPN שעובד היטב עם מכשירים עם מערכת הפעלה Windows, iOS, Linux ואנדרואיד, כך שתאימות לא אמורה להיות דאגה. רוחב פס בלתי מוגבל והחלפת שרתים ללא הגבלה מוצעים שניהם כסטנדרט, ובמקרה שתיתקל בבעיות שאינך יכול להתמודד עם עצמך, יש צוות שירות לקוחות 24 שעות ביממה שתמיד עומד לרשותך. לפרטים נוספים על מה שיש ל- ExpressVPN להציע, הסתכל בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

שנית ברשימה שלנו הוא שירות ששמו מעורר מהירויות שלא הרבה ספקים אחרים יכולים להעז להבטיח לספק. BulletVPN היא חברה אסטונית שיש לה נוכחות גוברת של שרתים ומהירה מספיק במהירות כדי להבטיח משחק חלק. אבטחתו מובטחת באמצעות הצפנת AES 256 ביט, כמו גם תמיכה בפרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP.

השירות ידוע גם בזכות תכונת ה- DNS החכמה שלו שמאפשרת להסתיר את פרטי המיקום שלך בכל פעם שאתה מנסה לגשת לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. אתה יכול גם לבחור לחבר עד 3 מכשירים נוספים להצפנה רחבה יותר או אפילו להגדיל את המספר הזה על ידי התקנת לקוח VPN התואם לנתב שלך. האפליקציה של BulletVPN כוללת גם ממשק כה קל לשימוש, שאפילו משתמשים לא טכניים צריכים להיות מסוגלים למצוא את דרכם. אם זה נשמע כמו סוג הספק שאתה יכול להתעניין איתו, המשך לקרוא את סקירת BulletVPN שלנו כדי לראות ממה עוד תוכל להפיק תועלת מרגע רכישת מנוי..

3. NordVPN

NordVPN הוא אחד מאותם ספקים שנותן לך את כל מה שהיית מצפה בתוספת כל כך הרבה יותר משירות VPN. לספק המבוסס על פנמה יש כ 4000 שרתים לשמה, וזה לבדו דוחה כל כך הרבה מתחרותיה מתחשיב. השירות מציע גם את ההצפנה הסטנדרטית של 256 סיביות AES בצבא, ומאפשרת למשתמשים לחבר ל- 6 התקנים סימולטניים נוספים להגנה מוגברת..

NordVPN מאפשר אנונימיות מוגברת באמצעות Tor באמצעות תמיכה ב- VPN ומציע כתובות IP ייעודיות למשתמשים שלא יעדיפו להמשיך לשנות את השרתים שלהם מעת לעת. יש גם תמיכה ברוחב הפס ללא הגבלה וגם בהחלפת שרתים בלתי מוגבלת למשתמשים שרוצים לעשות זאת. NordVPN מספקת גם סדרה של שרתים מוסתרים לחיבור גם באזורים שבהם אין לעודד שימוש ב- VPN. השירות כולל גם מתג להרוג אוטומטי עם המנוי, ותוכנת CyberSec בכדי להשאיר את כל המודעות והיישומים הזדוניים שאינם רצויים. כדי לראות בדיוק למה כדאי לצפות משירות זה, מצא זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

VPN הטוב ביותר לאי-הסכמה – פסק הדין

לא הרבה שיחות VoIP של ה- VoIP מתקרבות למה שיש לדיסקורד להציע, כך שאם אתה נוטה לשחק הרבה משחקי מרובה משתתפים בתדירות גבוהה, זה ללא ספק הכלי שאתה צריך להשתמש בו. אם יש לך בעיות בשימוש בשירות כתוצאה מ- ISP שלך, VPN אמור להיות מסוגל לעזור לך לא רק לסדר את זה, אלא גם לשפר את חווית המשחק שלך. המשך ובדוק את אחד משלושת השירותים שהזכרנו לעיל ואם יש לך שאלה, אל תהסס לפרסם אותה בקטע התגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map