ה- VPN הטוב ביותר למלונות

מהם ה- VPN הטובים ביותר למלונות? בואו נהיה ברור לגבי דבר אחד. אם חשבתם שרק בגלל שאתם מתארחים במלון חמישה כוכבים, ה- WiFi שאליו אתם מתחברים הוא מאובטח, אז חשבתם לא נכון חבר שלי. פיסות הנייר הקטנות הללו בעת הצ’ק-אין עם סיסמאות רשת שנכתבו עליהן עשויות להיות הדבר הראשון שאתה מבקש באותה תקופה. אבל היזהר במה שאתה רוצה. בין אם ה- WiFi המוצע פתוח או מאובטח, זה לא הופך אותו למטרה פחות עבור האקרים.


ה- VPN הטוב ביותר למלונות

ה- VPN הטוב ביותר למלונות

ה- WiFi שאליו אתה נואש להתחבר, עשוי להתברר כנוזל-יערות שיכול מאוד לפגוע בפרטיותך ובביטחונך. עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בכלל ב- WiFi של המלונות, אתה רק צריך לוודא שהמכשיר שלך מוגן לפני כן. אם ברצונך להגן על הנתונים שלך ולהשאיר את ההאקרים בהישג יד, עליך להשתמש ב- VPN יעיל. גלה מהן חמשת ה- VPN הטובות ביותר עבור WiFi במלון במאמר זה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור מלונות שנבדקו

אם אתה כבר מודע לכל היתרונות שאתה יוצא משימוש ב- VPN כשאתה במלון, אין צורך לקרוא את הסקירה המלאה שלהלן. הנה רשימת ה- VPNs הטובים ביותר למלונות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost
 6. VyprVPN

למה צריך VPN במלון

אנו מבינים כמה חשוב להישאר מחוברים בחו”ל, אולם זה לא מסביר מדוע עליכם לאכזב את המשמר שלך. לא תשאיר את הדרכון שלך שוכב בחדר שלך, ממש כמו שאתה לא צריך לאפשר לנתונים שלך לנוע ללא הגנה באינטרנט. כאשר נקודה חמה של Wi-Fi אינה מאובטחת, פירוש הדבר שהנתונים שאתה שולח או מקבלים אינם מוגנים. לא קשה להאקר לרעה לרשת פתוחה ולא מאובטחת.

וכמעט כל האקר עם הידע יכול לפרוץ את ה- WiFi של המלון אם הוא אינו משתמש בשיטות הצפנה חזקות. ככה מישהו באותה רשת יכול לרגל ולאחזר את המידע שלך. רשתות WiFi פתוחות – שאינן דורשות סיסמה – אף אחד לא יכול לשמש אותן. רשתות אלה אינן משתמשות בשיטות הצפנה כלשהן, כלומר אינן מאובטחות. הנתונים שנשלחים מעליו ניתנים לשחזור על ידי כל האקר סמוך, אלא אם כן יש לך חיבור VPN.

אבטחה במלונות

משתמשים רבים בדרך כלל לא שמים לב לביטחון המקוון שלהם בזמן שהות במלון. אך מה שהם לא יודעים הוא שכאן זהותם ונתוניהם חשופים לאיומים והתקפות זדוניות. סנוקררים מקבלים הרשאות ריגול לטלפון או למחשב באמצעות חיבור ה- WiFi החינמי של המלון שלך. ברגע שאתה מתחבר לרשת הביתית שלך בבית, כל מה שיש במכשיר שלך נגיש.

זה נושא מסוכן מאוד מכיוון שהם יכולים לגנוב קניין רוחני, למסגר אותך בגלל פשעים שהם מבצעים ואפילו להשפיע על מכשירים אחרים. הם צריכים להתחבר ל- VPN בעת השימוש באינטרנט מרשת Wi-Fi לאינטרנט בטוחה או מכל רשת Wi-Fi פתוחה אחרת. VPNs מתפקדים כמנהרות מוצפנות. כל התעבורה באינטרנט שלך עוברת במנהרת VPN בזמן שאתה מחובר. לכן, אם אתה מתחבר לאתר דרך VPN, שרת ה- VPN המרוחק מתחבר אליו עבורך. לאחר מכן האתר מתקשר עם שרת ה- VPN.

עקיפת מגבלות אזוריות

לעתים קרובות יותר מאשר שימו לב, המלון בו אתם מתארחים נמצא למעשה במדינה זרה. מלבד איומי הסייבר השונים הקשורים ל- WiFi במלון שהסברנו בעבר, תוכלו להיתקל במגבלות אזוריות בכל פעם שתנסו להתחבר לאתרים הזמינים רק בבית. לדוגמה, לא תוכל לצפות באופרת הסבון הבריטית האהובה עליך ב- BBC iPlayer במקרה שאתה גולה בבריטניה המתגורר כיום במלון מעבר לים. הדבר נכון גם לאמריקאים שרוצים להזרים תוכן בערוצים בארה”ב בלבד כמו ABC, CBS או NBC.

שימוש ברשת פרטית וירטואלית לא רק יעזור לך להגן על הפרטיות והביטחון המקוונים שלך, אלא גם יאפשר לך לעקוף את כל המגבלות הגאוגרפיות שעלולות להיות מוטלות על אתרי אינטרנט מכל מקום בעולם..

ה- VPN הטוב ביותר למלונות

אפילו המלונות הטובים ביותר לא יכולים לספק לך את הביטחון שאתה דורש. על ידי חיבור ל- WiFi שלהם, אתה מציב את עצמך בסיכון משמעותי כלשהו. עם זאת, אם אתה משתמש ב- VPN, תוכל להשתמש באינטרנט בבטחה מכל רשת שתרצה. ללא VPN, משתמשים אחרים ברשת יכולים לגשת לנתונים המגיעים מהמכשיר שלך. אז בכדי למנוע את כל זה, הנה כמה מספקי שירותי ה- VPN הטובים שבהם תוכלו להשתמש כדי להישאר מוגנים בזמן שהייתם במלון:

ExpressVPN

אין ספק, לספק שירות זה יש הרבה תכונות נהדרות, והאבטחה נמצאת שם בראש סדר העדיפויות שלהם. ExpressVPN מציע מבחר נרחב של שרתי מיקום שתוכלו לבחור בהם וכן הדרכות מבוססות אינטרנט ומדריכי פתרון בעיות. הגן על עצמך מפני פריצות ומעקב באמצעות קידוד AES 256 סיביות, הגנת דליפות DNS / IPv6, מתג להרוג ומנהור מפוצל בעת הרשמה לשירותי ExpressVPN. תסתכל על סקירת ExpressVPN המלאה שלנו כדי לראות מה ל- VPN הזה יש להציע.

BulletVPN

BulletVPN שואף לספק שירותים אמינים ומאובטחים כדי להגן על התנועה שלך מפני מצותתים והאקרים, לא משנה היכן אתה נמצא. שיטות ההצפנה בכיתה העליונה מקשות על צד ג ‘כלשהו לגשת לתנועה ולנתונים המקוונים שלך. משתמשיה צפויים לרמה גבוהה של אבטחה מקוונת באמצעות מנוי VPN זה. בנוסף, הם פועלים בהתאם למדיניות ללא יומני קפדנית, מה שאומר שהם לא אוגרים מידע כלשהו שלך או עוקבים אחר פעילויותיך.

NordVPN

NordVPN מסווה את כתובת ה- IP שלך כך שהפעילות המקוונת שלך אינה נמצאת בהישג ידם של ספקי שירותי האינטרנט וההאקרים. ההצפנה הכפולה שלהם תעביר את הנתונים שלך דרך לא אחד, אלא שני שרתי VPN עוקבים, לפני שהם מגיעים לדף האינטרנט אליו אתה מנסה לגשת. בדרך זו הנתונים שלך מוצפנים פעמיים. זה לא מהיר כמו ספקי השירות האחרים, אך הוא בטוח מאובטח. זה בהחלט יגן על הנתונים שלך בזמן שאתה משתמש ב- WiFi במלון. למידע נוסף על VPN ספציפי זה על ידי קריאת סקירת NordVPN שלנו.

IPVanish

עם IPVanish התעבורה באינטרנט שלך נעשית בחבילות נתונים קריאות. לאחר התחברות לאחד מהשרתים שלה, מנות נתונים אלה מתורגמות לקוד שלא ניתן לקרוא. זה מגן על המידע האישי שלך מפני העיניים המסקרנות, האקרים, ספקי שירותי אינטרנט ופושעי רשת. IPVanish משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, אותה הצפנה המשמשת את ממשלת ארה”ב ומומלצת על ידי תומכי הפרטיות. פרסמנו גם ניתוח מעמיק של IPVanish.

CyberGhost

CyberGhost מחליף את כתובת ה- IP המקורית שלך כזו מהרשת שלהם, מה שמאפשר לצדדים שלישיים לעקוב אחרך ברשת. עם VPN של CyberGhost, אף אחד לא יוכל לגשת לשיחות האישיות שלך, לעסקאות מקוונות או להיסטוריית הגלישה שלך אפילו כשהוא מחובר ל- WiFi של המלון. התעבורה המקוונת שלך מוצפנת עם טכנולוגיית הסיביות 256-AES, מה שאומר שהאקרים אינם סיכוי. אתה יכול לקבל מושג טוב יותר מה אתה יוצא מהמנוי שלך ‘Ghostie’ על ידי קריאת סקירת CyberGhost שלנו.

הישאר בטוח במלונות עם ה- VPN הטוב ביותר למלונות

האקרים פורצים לסמארטפונים ומחשבים באמצעות חיבורי WiFi למלונות נעשים כל כך בקלות רק מכיוון שהאורחים לעולם לא מניחים שהם עלולים להיות תחת איום במקום בטוח כמו בית מלון. המכשיר הלא מוגן שלך המחובר ל- WiFi הבטוח לכאורה עשוי להיות היעד של האקרים ופושעי רשת. אל תקח את הסיכויים שלך עם חיבור WiFI למלון וקבל VPN. אלא אם כן תוכלו לשרוד כדי להישאר במצב לא מקוון במהלך שהותכם במלון, VPN נראה כמו האפשרות הטובה יותר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map