ה- VPN הטוב ביותר לדפדפנים

מה ה ה- VPN הטוב ביותר לדפדפנים? איזה ספק שירותי VPN מציע תוספי דפדפן VPN עבור גוגל כרום, פיירפוקס, ספארי, מיקרוסופט אדג ‘, אופרה או דפדפן UC? מכיוון ששירות VPN אמין מסוגל להגן עליך במלואו מפני מגוון רחב של איומים שקיימים ברשת, ישנם כמה דברים שעשויים לא ממש לגרום לך להיות כל כך מאושר מלהירשם לספק. ראשית, שירות VPN בקנה מידה מלא חייב להפחית באופן משמעותי את המהירות שלך, מכיוון שמרבית רוחב הפס מבוזבז על הצפנת התנועה שלך. המשמעות היא שאולי תצטרך לחכות כמה שניות נוספות עד שסרטון ה- HD שלך יתחץ, או שהקובץ הגדול שלך יסיים להוריד. כמו כן, יכולות להיות מספר יישומים שלא יוכלו להשתלב היטב עם שירות ה- VPN שלך, ופירוש הדבר שתצטרך לבחור בין לא להשתמש בשירות VPN כדי לבצע את העבודה הדרושה לך באמצעות האפליקציה שלך, או ש- VPN עובד ומחפש אלטרנטיבה אחרת ליישום הלא תואם שלך.


ה- VPN הטוב ביותר לדפדפנים

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפנים – סיכום

לא משנה אם אתה משתמש כרגע Chrome, Firefox, Edge או Safari, VPN אמין ישאיר אותך מוגן באופן מקוון ללא קשר לדפדפן שאתה מעדיף. הנה רשימה של VPNs הטובים ביותר לדפדפנים בשנת 2018:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. VyprVPN

הרחבות ודפדפני VPN – משולבת מכריעה

אם אינך זקוק להגנה בהיקף מלא ששירות VPN מסוגל להציע, ייתכן שתרצה לשקול להמשיך בחלופה קלה יותר. יש מספר לא מבוטל של ספקי VPN המציעים סיומת לדפדפן, מה שמבטיח שאתה יכול ליהנות מכמה מהיתרונות שאתה מקבל לאחר הרשמת לשירות VPN אמין. הרחבת דפדפן תבטיח שיש לך חיבור מוצפן, כלומר לכל האתרים שאליהם תרצה לגשת לא תהיה שום רשומה היכן בדיוק אתה גולש, קל וחומר מה אתה עושה. תוכל לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים באותה צורה שהיית עושה אם היית משתמש באפליקציית VPN, וגם אתה נשאר אנונימי לכל אתר שתבחר לגשת אליו. השימוש בתוסף גלישה ב- VPN פירושו שאתה יכול ליהנות ממהירות הגלישה המהירה שהספק שלך מציע, מבלי שתצטרך להקריב את האבטחה המקוונת שלך..

מרבית חיבורי הדפדפן שבהם תוכלו להשתמש מוצעים על ידי ספקי VPN כחלופה קלה להצעה העיקרית שלהם, אך לא כפי שספקים רבים מציעים את השירות. עבור אלה שכן, רובם לא מבהירים זאת במפורש, מכיוון שהם עדיין רוצים שהלקוחות הפוטנציאליים שלהם יתמקדו בשירות ה- VPN שיש להם..

רשת ה- VPN הטובה ביותר לדפדפן בשנת 2018

למרבה המזל המשכנו לחפש שירותים אמינים שיש להם את תוספי ה- VPN של הדפדפן המוצעים ביותר, כדי לחסוך מכם לבצע את החיפוש בעצמכם. עשינו כל שביכולנו בכדי להבטיח שהרשימה שלנו כוללת שירותים הכוללים הרחבות דפדפן הפועלות עבור מגוון רחב של דפדפנים..

1. ExpressVPN

ExpressVPN פותח את הספירה לאחור שלנו כשירות ה- VPN המדורג ביותר בעולם, ושלוחה דפדפן רב-תכליתית שאמורה להיות מסוגלת להריץ בדפדפן Firefox, Safari או Chrome. תוסף הדפדפן שלהם מבטיח לך חיבור לרשת שלהם המונה מעל 2000 שרתים ו -30,000 כתובות IP, שנמצאים בכ- 94 מדינות. לשירות יש גם מנגנון זיוף מיקום אמין המסתמך על טכנולוגיית מיקום גיאוגרפי של HTML5. מדיניות הפרטיות המוצעת על ידי השירות מבטיחה שאף אחד מהנתונים שלך לא יתועד, וכאשר השירות יושב באיי הבתולה הבריטיים, המשתמשים אינם מסתכנים בכך שרשומי הגלישה שלהם יועברו לממשלה. הדבר היחיד שגילינו שאולי תצטרך להתמודד איתו כשאתה משתמש ב- ExpressVPN הוא שתצטרך להוריד את האפליקציה שלהם כדי שתוכל להשתמש בתוסף הדפדפן שלהם. השירות גם אינו מציע תקופת ניסיון בחינם, ופירוש הדבר שתצטרך להירשם להצעת הבטחת החזר הכספית שלהם למשך 30 יום..

2. NordVPN

מרבית הספקים מתקשים להתחרות ברשת של NordVPN המונה מעל 4000 ספקים שמפוזרים היטב ברחבי העולם. המשמעות היא שלמשתמשים לא אמורה להיות בעיה עם חיבור לאתר אינטרנט כלשהו ברחבי העולם. הרשת העצומה שלהם מאפשרת למשתמשים להתחבר לאתרים זרים מבלי לדאוג לחסימה גיאוגרפית. הרחבת הדפדפן של NordVPN מאפשרת למשתמשים לעשות זאת, והיא תומכת במשתמשי דפדפני Chrome ו- Firefox כאחד. לשירות יש כמה תכונות ייחודיות המוצעות, כמו תכונת CyberSec שמונעת מודעות וזיהומים זדוניים. משתמשי NordVPN זוכים למטב את השירות על ידי ציון מה בדיוק הם מתכוונים לעשות באופן מקוון שכן השירות מציע שרתים המתאימים ביותר לזרמת סרטים, למשחקים מקוונים וכן להורדות קבצים גדולים. באדיבות היותם מבוססים בפנמה, NordVPN מבטיח ללקוחותיה כי הגלישה שלהם תישאר מאובטחת, מכיוון שבסיסם נמצא הרחק מתחומי השיפוט שבהם הם עלולים להידרש למסור את נתוני הדפדפן של המשתמשים. NordVPN אכן מציעה תקופת ניסיון בחינם, אך היא נמשכת כשלושה ימים. יש להם גם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום בהם משתמשים לא מרוצים עדיין יכולים להמשיך לבצע את הבדיקות שלהם.

3. VPN CyberGhost

VPN של CyberGhost הוא אחד מהשירותים הרבים שיש להם רשת שרתים מכובדת הפזורה היטב ברחבי העולם. השירות כולל כ 1200- איש והם נמצאים במעט יותר מ 60 מדינות. השירות מציע תוסף דפדפן אמין בו תוכלו להשתמש בעת גלישה באמצעות Firefox. מבוסס ברומניה, לשירות מדיניות פרטיות אמינה, ומדיניות אי-יומנים שאתה יכול להיות בטוח שהיא מאושרת בכל רחבי החברה. השירות עצמו מאפשר לעד 7 מכשירים להתחבר לשירות שלו, כלומר תהיה לך הזדמנות לאבטח את כל המכשירים שלך, בתוספת כמה מהקולגות שלך. זה אפילו לא משנה אם המכשירים פועלים בפלטפורמות שונות, כמו מכשירים מבוססי Windows, Linux, Android ו- iOS. מנויי ה- CyberGhost VPN זוכים להימנע מכל פרסומות לא רצויות וליישם הצפנת AES 256 סיביות כדי לשמור על כל מאובטחים ברשת שלהם. יש גרסה חינמית של השירות שמשתמשים יכולים לדגום, אך הם עדיין צריכים לשדרג לשירות הפרימיום כדי ליהנות מההיקף המלא של השירותים שהספק יכול להציע..

סיכמו את ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן

ExpressVPN, NordVPN ו- VPN CyberGhost הם הבחירות המובילות שלנו עבור כל מי שמחפש אלטרנטיבה קלה להגנה מקוונת. הירשמו לכל אחד משלושת הספקים הללו ותוכלו לגלוש ברשת ללא שום סיבה לדאגה מפני ביטחונכם. אם אתה משתמש כרגע בדפדפן Chrome, עיין בתוספי ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבדיקת Chrome.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me