ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים

מספר המכשירים שדרכם המשתמשים יכולים לקבל גישה לחשבונות שלהם ממשיך לגדול עם הרבה יותר בחירה לפתוח מספר חשבונות כמעט בכל המכשירים שלהם. כתוצאה מכך, הופך קל יותר לפושעים וירטואליים להתחבר רק לאחד המכשירים המשמשים ליצירת חיבור ולקבל גישה כמעט לכל החשבונות של אדם ספציפי. הדבר רק מוסיף לסיכון של שימוש בנקודה ציבורית. של חיבור, כאשר משתמשים בלתי מעורערים נוטים אף יותר להתקפות בהן מידע אמין כמו פרטי בנק וסיסמאות חשבון עשוי להיגנב. לא משנה אם אתה משתמש במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS, Apple TV, Roku, Fire Stick, PS4, TV TV או Xbox One, לחיבור ל- VPN יש יתרונות עצומים. אז מה זה ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים?


ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים

ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים

הצורך ב- VPN

ללא ספק, המכשירים הרבים שמגיעים עם קישוריות Wi-Fi מאפשרים לנו מאוד לעשות כל כך הרבה דברים ברשת תוך כדי תנועה. לנוחות זו, לעומת זאת, יש גם חיסרון שלא נראה כי רבים מכירים בכך. כמשתמשים המועדים לגשת לאותו דוא”ל, מדיה חברתית או אפילו חשבון בנק באמצעות הטלפונים, המחשבים הניידים או הטאבלטים שלנו, נקודות הגישה הרבות שאנו משאירים פתוחות גורמות להתקפה מקוונת מוצלחת מאוד, משום שכל אחד מגלה את קיומם.

דרך אחת חסרת תקלות להבטיח כי כמשתמש אתה יכול לאבטח את החיבור שלך בין מכשירים מרובים היא לגייס את השירותים של ספק VPN. שירות VPN פועל על ידי הצפנת החיבור שלך, ובכך מקשה על מישהו, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, לדעת מה בדיוק אתה משתמש בזמן שאתה מקוון.

ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים – כיצד עובד VPN

לאחר ההרשמה לספק VPN, אתה מזין את כתובת ה- IP שלך בפועל, בתמורה לכתובת וירטואלית, המקשרת אותך לשרת מרוחק. בדרך זו, אתה יכול לבחור להתחבר לשרת שאתה רוצה, ובכל פעם שאתה ניגש לאתר או לערוץ, נראה כאילו אתה ניגש אליו מתוך המדינה הספציפית..

שימוש ב- VPN מאפשר מגוון רחב של יתרונות שחלקם כוללים:

  • פרטיות מוגברת & אבטחה: חיבור לשירות VPN פירושו שהגישה שלך לאינטרנט מוצפנת, ולכן לא ניתן ליירט אותם על ידי אף אחד, ספק האינטרנט שלך כולל. אתה תצטרך לבצע את העבודה שלך באופן מקוון בלי לדאוג שמישהו יצליף לך.
  • גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים: כל האתרים שלפני כן לא הצלחת לקבל גישה אליהם כעת יהיו נגישים לך דרך כל המכשירים שלך..
  • אפליקציות VPN: קל לשימוש ביישומי VPN מאפשרים למשתמשים בפעם הראשונה לנווט בין כל סוג של אפליקציות מבלי להרגיש כאילו הם לא בטוחים מה לעשות.
  • אנונימיות מוגברת: שימוש ב- VPN פירושו גם שאתה יכול לגשת לאתרים וערוצים שונים מבלי שתצטרך לדאוג מהם יאתרו אותך..

ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים

בחירת רשת ה- VPN הטובה ביותר להירשם אליה יכולה לעיתים להוות מכשול מכיוון שיש במקרה מגוון רחב של שירותים שכדאי לבחור, כמו שחיפוש פשוט באינטרנט עשוי לחשוף. כדי לסייע בפיזור החיפוש שלך, עברנו את רוב הספקים הזמינים ברשת, ועשינו סקירה של שלושת המובילים שלדעתנו עליכם לקחת בחשבון:

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN קובע את התקן במונחים של מה שאתה צריך לצפות מספק שירותי VPN מוביל. אבטחתם היא ללא תחרות, עם תמיכה בכל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים, כמו גם קידוד AES של 256 סיביות. השירות שלהם מתמקד בשביעות רצון הלקוחות, והדבר ניכר באיכות התגובות של הטיפול בלקוחות באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי, כמו גם באמצעות כרטיסים. משתמשים מעודדים להירשם לחבר, וכתוצאה מכך, שניהם יזכו ליהנות מחודש של שימוש בשירות בחינם. התוכנה שמגיעה עם החבילה מאפשרת לה לעבוד בפלטפורמות שונות כמו חלונות, iOS ואנדרואיד. השרתים מאפשרים גם רוחב פס בלתי מוגבל, החלפת שרתים ללא הגבלה וכן אין כובעי נתונים. היסטוריית הגלישה שלך לא תוקלט גם מכיוון שלשירות יש מדיניות קפדנית ללא יומנים.

2. IPVanish

IPVanish יש גם מגוון פיצ’רים המוצעים, לצד אוסף של למעלה מ- 40,000 IPs עבור הלקוחות שלהם לבחירה. ההצפנה היא גם ציונית צבאית, ב- AES 256 סיביות, כמו גם תמיכה מלאה בכל הפרוטוקולים הפופולריים של ה- VPN. לשירות רשת של יותר מ -500 שרתים שנמצאים ביותר מ- 60 מדינות, והיא מאפשרת גם החלפת שרתים ללא הגבלה. השירות מספק עד 5 חיבורים בו זמנית, ומאפשר ללקוחות לקבל את כל המכשירים שלהם תחת מנוי אחד. עם זאת, IPVanish מאפשרת ללקוחותיה לנסות את השירות רק למשך 7 ימים, לאחר מכן הם צריכים להחליט אם הם יתקדמו לרכישת מנוי או לא..

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק אחד ייחודי במובן זה שלא רבים אחרים מסוגלים לספק את סוג התכונות שהם מבצעים. דוגמה מושלמת לכך היא תכונת ה- VPN הכפולה בה התעבורה של המשתמש מועברת דרך שני שרתים נפרדים כדי להגדיל את רמת האבטחה. השירות מציע גם את הקיבולת הגבוהה ביותר לחיבורים בו זמנית, כשהוא גבוה בגובה 6. שירות הניסיון שלהם הוא גם די ייחודי, מכיוון שאתה מקבל לנסות את השירות בחינם לשלושת הימים הראשונים, ואז תחת אחריות הכספים שלהם עבור 30 הבאים. אתה תהיה סמוך ובטוח שאף אחד מהיומנים שלך לא יישמר, תהיה לך גם הזדמנות להפעיל את Tor באמצעות VPN. בנוסף, ל- NordVPN יש גם מתג Kill Kill אוטומטי שמופעל בכל פעם שמפריע לך חיבור ה- VPN.

תסתיים ב- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים

למותר לציין כי ה- VPN הטוב ביותר לכל המכשירים צריך גם לאפשר מספר מכובד של מכשירים להתחבר לשירות בבת אחת. כאשר ל- NordVPN יש את הרמה הגבוהה ביותר של תמיכה בחיבורים בו זמנית, הם מציגים מקרה חזק לשכנוע משתמשים המחפשים לאבטח את כל המכשירים שלהם להירשם איתם. אתה יכול להמשיך ולעשות זאת פה. יש לך שאלות או הערות שאתה רוצה שנפנה אליך? השאר אותם בקטע התגובות למטה ואנחנו נהיה בטוחים להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me