ה- VPN הטוב ביותר לפורטו ריקו

מתכננים לעבור לפורטו ריקו בקרוב? כבר שם וצריך דרך לגשת לאינטרנט בצורה מאובטחת? אל תסתכל רחוק יותר מהמאמר הזה. פוארטו ריקו היא שטח אמריקאי בקריביים שאינו מאוחד, הידוע בעיני רבים בזכות החוף המדהים והנופים הנופים שלו. אז למה אני אכתוב מאמר ל- VPN הטוב ביותר שישתמש בפורטו ריקו? פשוט. כטריטוריה של ארה”ב, פוארטו ריקו נמצאת תחת תחום השיפוט של ארה”ב בכל הנוגע לחוקי צנזורה באינטרנט וניטרליות נטו. במילים אחרות, ממשלת ארה”ב יכולה לרגל אחר חיבור האינטרנט שלך אם תבחר בכך. VPN הוא דרך קלה ובטוחה לעקוף מעקב זה לצורך חווית אינטרנט מאובטחת, פרטית ואנונימית.


ה- VPN הטוב ביותר לפורטו ריקו

דגל פוארטו ריקו

מדוע תצטרך VPN בפורטו ריקו?

כפי שציינתי לעיל, פוארטו ריקו היא שטח של ארה”ב. למרות שהיא אינה מאוגדת בארה”ב ואין לה אותן זכויות כמו מדינה ארה”ב רגילה, פוארטו ריקו עדיין נמצאת תחת תחום השיפוט של ארה”ב בכל הקשור לצנזורה באינטרנט..

בארה”ב ידוע, במובן מסוים, כי יש אינטרנט חינם יחסית. כוונתי לכך היא שאזרחי ארה”ב נהנים ממגבלות מוגבלות כשמדובר באתרים, אפליקציות ומדיה מקוונת. הם נהנים גם מחופש הדיבור באופן מקוון, ללא צורך בהגבלות המוטלות על עצמן. עם זאת, ממשלת ארה”ב ידועה לשמצה בעקבות פיקוח על אזרחיה ומבקריה וריגול אחר התקשורת שלהם. פורטו ריקו אינה יוצאת דופן. אתה צריך VPN כדי לוודא שהמידע שלך נשמר פרטי בכל עת ולסיכול כל ניסיונות ריגול שנעשו על ידי צדדים שלישיים..

פורטו-ריקנים אפילו לא זוכים ליהנות מאותו תוכן שתושבי ארה”ב עושים. שלא כמו בארצות הברית, תעמוד בפני הרבה תוכן מוגבל אזורי בשטח, מה שהופך את היכולת של VPN לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים מאוד חשובה.

ה- VPN הטוב ביותר לפורטו ריקו – סקירה כללית

עכשיו כשאתה יודע למה אתה צריך VPN בפורטו ריקו, בוא נדבר על מה שאתה צריך לחפש ב- VPN. מכיוון שאבטחה היא היבט עצום של מה שעושה VPN, עליכם לבדוק כיצד ספק ה- VPN מתמודד עם הנתונים שלכם. אתה זקוק לספק VPN שיש לו מדיניות קפדנית ביומן אפס שאתה יכול לסמוך עליה כדי להבטיח שאף אחד מהנתונים שלך לא ישותף עם צדדים שלישיים. אתה צריך גם VPN שיכול לתת לך מהירויות אינטרנט הגונות / מהירות מבלי להאט את החיבור שלך יותר מדי. ולבסוף, בדוק אם VPNs שיש להם צוות תמיכה בלקוחות שאתה יכול לפנות אליהם בכל עת. בדיוק כמו בכל שירות, לפעמים משהו עלול להשתבש עם VPN. אם הם מציעים צוות תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה שיודע מה הם עושים, אין סיבה לדאוג. צוות תמיכה טוב מתרגם ישירות לחוויית שירות טובה בעולם ה- VPN.

עם קריטריונים אלה בחשבון, הגשנו רשימה של VPNs נפלאים מהשורה הראשונה שעובדים הכי טוב עבור פורטו ריקו:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

ה- VPN הטוב ביותר לפורטו ריקו

על סמך הקריטריונים שהוזכרו לעיל, מצאנו כי שלושת הספקים הללו הם ה- VPNs הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש בפורטו ריקו. אדון בכל ספק בנפרד ואספק לך סקירה כללית של מה שהם מציעים. אינך צריך לקחת את דבריי על כך, לכל ספק יש מדיניות החזר של 30 יום “ללא שאלות” שתוכל להשתמש בהן כדי לבדוק את השירות לפני שתתחייב באמת..

ExpressVPN

ההצעה מספר 1 שלנו עבור VPN פורטוריקני היא ExpressVPN. ExpressVPN נחשב לרבים כספק ה- VPN המוחלט ביותר בשוק. הם מציעים את כל התכונות הדרושות ב- VPN, כולל תכונת DNS חכמה בחינם, ומספקים על התכונות שלהם שירות ללא דופי. עם ExpressVPN אתה מקבל:

 • הצפנות בדרגה צבאית והפרוטוקולים האחרונים של VPN
 • 2000+ שרתי 94+ מדינות
 • מכשף הורג
 • שרתים מותאמים למהירות
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7 באמצעות צוות תמיכת לקוחות 5 כוכבים
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

קרא את הסקירה המלאה של ExpressVPN כאן.

BulletVPN

בחירה מצוינת נוספת ב- VPN עבור פורטו ריקו היא BulletVPN. ידוע כי BulletVPN מספק את אחד מהירויות האינטרנט המהירות ביותר בעולם ה- VPN. עם BulletVPN תקבל גם:

 • הצפנות בדרגה צבאית
 • 5 פרוטוקולי VPN כולל OpenVPN
 • קילוויץ ‘
 • שרתים מותאמים P2P
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7
 • מדיניות החזר של 30 יום

קרא את הסקירה המלאה של BulletVPN כאן.

NordVPN

לבסוף, NordVPN עוטף את שלושת ה- VPN המובילים שלנו לפורטו ריקו. NordVPN ידוע כספק VPN “כולל תכונות כבדות”, מה שאומר שהם מציעים תכונות רבות נוספות על גבי פונקציות ה- VPN הבסיסיות. עם NordVPN תקבל:

 • הצפנות SSL של 2048 סיביות
 • VPN כפול
 • מנהרת מפוצלת
 • תכונת DNS חכמה בחינם
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7
 • מדיניות החזר של 30 יום

קרא את הסקירה המלאה של NordVPN כאן.

VPN הטוב ביותר בפורטו ריקני – מחשבות אחרונות

אין סיבה לדאוג לפרטיות האינטרנט שלך כשאתה נהנה מהשהייה שלך בפורטו ריקו. בין אם אתה תייר, גולה או אזרח, VPN הוא כלי מצוין שיש בו. זה לא רק שהוא מגן על המידע שלך באופן מקוון, אלא שהוא גם עוזר לך לגשת בקלות לתוכן מוגבל גיאוגרפי. VPN הופך לאט לאט אך בטוח לאחת התוכנות החשובות ביותר שיכולות להיות לך בימינו, וזה לא הלם מדוע. אל תסתכן בנתונים שלך, קבל לעצמך מנוי ל- VPN והצטרף לאלפי האנשים שהתחילו להתייחס לחיבור האינטרנט שלהם ברצינות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me