ה- VPN הטוב ביותר לטינדר

זה אפשרי ל שנה את המיקום שלך בטינדר? מה ה- VPN הטוב ביותר אליו בטל את החסימה של טינדר מכל מקום? הכרויות מקוונות הן אופנה שממשיכה להיות אלטרנטיבה שעשויה לעזור לפגוש עניין של אהבה פוטנציאלית, וטינדר ממשיכה להיות בחזית המגמה ההולכת וגוברת הזו. טינדר, שהושק בשנת 2012, איפשר לאלפי זוגות לשוחח ולהיפגש, בהתבסס אך ורק אם אף אחד מהצדדים לא החליק ימינה או שמאלה בפרופיל של בני זוגם. האפליקציה עובדת על ידי שימוש במיקום ה- GPS שלך כדי למצוא משתמשים פוטנציאליים נוספים באזור הקוד שלך, הנמצאים בפרמטרי החיפוש שציינת באופן אידיאלי. טינדר איפשרה למשתמשי iOS ואנדרואיד לצמוח את המעגלים החברתיים שלהם, ובעזרתם יש יותר מ- 1000 החלפות ביום, העתיד עדיין נשאר מאוד מואר עבור אפליקציית ההיכרויות המקוונת הזו..


ה- VPN הטוב ביותר לטינדר

ה- VPN הטוב ביותר לטינדר

מדוע טינדר נחסם או נאסר?

הנושא היחיד שעשוי להיתקל בעת השימוש ב- Tinder הוא המגבלות שהוגדרו על ידי מרבית ספקי רשת ה- Wi-Fi שנמצאים במקומות כמו עבודה או בית ספר. במדינות מסוימות, יישום Tinder נחסם לחלוטין. ההגבלות נועדו להרתיע את השימוש בטינדר וביישומים אחרים במקום כזה, כך שכל אחד יכול להתמקד במה שהם צריכים לעשות. הגבלות יכולות להיות מוגדרות על ידי ספקי האינטרנט. בבריטניה, מנויי הרשת של Three דיווחו כי הם מתקשים לגשת לטנדר, וחלקם העלו השערה כי זה כתוצאה מהפילטרים שהציב השירות. זה, ועוד הרבה מקרים שלא דווחו בהם המשתמשים לא הצליחו לגשת לאפליקציה מהווים את הבסיס לשימוש ב- VPN. 

בטל חסימה של טינדר עם VPN

Tinder היא אפליקציה מהנה לשימוש מאחר והיא מאפשרת לך להתחבר לאנשים שמוקמים במיקומים שונים בקלות רבה. הדרך הטובה ביותר לעקוף את אחד מהבלוקים שעלולים להיות מוטלים על השירות היא להצפין את החיבור שלך דרך VPN. רשת וירטואלית פרטית מאפשרת לך להתחבר לשרתים מרוחקים, שמצפינים את החיבור שלך ומאפשרים לך לעקוף את כל חסימות הרשת שעלולות להיות מוטלות על ידי מנהל הרשת שלך, או אפילו על ספק שירותי האינטרנט שלך..

צורה של הצפנה זו מסתירה גם את הפעילויות שלך באופן מקוון, ובכך עושה את זה די קשה עבור ספק שירותי האינטרנט שלך כמו גם את כל המשתמשים האחרים שלא מתכוונים לאתר אותך. הפרטים האישיים שלך גם מוסתרים, וזה שומר על עצמך מפני השפעת פושעי סייבר או מתקפות סייבר.

חיבור VPN מאפשר לך גם לבחור מאיפה בדיוק תרצה שיראו אותך. במקרה זה, זה מועיל למדי מכיוון שלטינדר יש שירות פרמיום בו אתה יכול להחליק בין הפרופילים של אנשים באזור אחר. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרתים שמבוססים במיקום החדש שלך, ותקבל מושג איך נראית בריכת ההיכרויות שם. זה די שימושי במיוחד אם אתה מתכנן לבקר באזור האמור תוך זמן קצר. באפשרותך לבצע את הצעדים הבאים לביטול החסימה של Tinder באמצעות ספק שירות VPN כמו ExpressVPN למשל:

 1. הירשם לחשבון ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ExpressVPN באותו מכשיר בו אתה משתמש ב- Tinder. אנדרואיד, אייפון ו- iPad נתמכים כולם.
 3. הפעל את אפליקציית VPN והיכנס באמצעות חשבון ExpressVPN שלך.
 4. התחבר למיקום VPN בו טינדר לא חסום.
 5. התחל להחליק.

זה כל מה שצריך כדי לבטל את החסימה של טינדר מכל מקום בעולם, בין אם זה בבית הספר, בעבודה או אפילו במדינה שבה טינדר אסור..

ה- VPN הטוב ביותר לטינדר

יש הרבה ספקים לבחירה שם בחוץ, לכן עליכם לדעת על התכונות שעליכם לחפש בהן כשאתם מחפשים אחר שירות אידיאלי. בסקירה זו שקלנו מספר גורמים שכל ספקים ראויים צריכים להיות להם. התמקדנו בספקים שיש להם הצפנה בדרגה צבאית, רשת שרתים גדולה, וגם הצעת ניסיון וגם אחריות להחזר כסף למשתמשים פוטנציאליים לבדיקת השירות. הנה הרשימה שלנו

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד הספקים המעטים ביותר שזכה להכרה רבה בזכות עבודתו ועדיין ממשיך לספק את השירות הטוב ביותר בכיתה. חברת ExpressVPN, שנוסדה בשנת 2009, היא בעלת מספיק ידע בשוק כדי לספק למשתמשים שלה את התמורה הטובה ביותר לכסף, והרשת שלה של קרוב ל -2000 שרתי נהדרת לא רק לאפליקציית Tinder שלך, אלא גם לגלישה מהירה ובטוחה. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, כלומר לא יהיה צורך לאחסן אף אחד מיומני הגלישה שלך מכיוון שאין תחום שיפוט נתונים שהמדינה נמצאת תחת. זה מאפשר לספק לספק מדיניות רישום אפסית מאוד איתנה.

ExpressVPN מציע מגוון רחב של פרוטוקולים, ובכך הוא מספק מגוון רחב של אפשרויות ללקוחותיה. למנויים רשאים לבחור OpenVPN, TCP / UDP. SSTP, L2TP / IPSec ו- PPTP כפרוטוקולים המועדפים עליהם. ישנה גם אפשרות להשתמש בשירות ה- DNS החכם שלהם, המופעל על כל אחד מהשרתים שלהם והופך את חיבורי המשתמשים לבטוחים יותר ובטוחים יותר. השירות מאפשר למשתמשים גם לרשום עד 3 מכשירים במנוי אחד, אך אם משתמשים יבחרו באפליקציית הנתב שלהם, הם יוכלו להבטיח הרבה יותר משלושה. אם ברצונך לעשות כן, תוכל למצוא מידע נוסף על השירות באמצעות מדריך הבדיקה של ExpressVPN שלנו.

2. CyberGhostVPN

VPN של CyberGhost ממוקמת ברומניה והיא גם אחד השירותים הבודדים שיש להם רשת רחבה כמו 1300 שרתי. השירות תומך ב- OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IKEv2 (iOS) כפרוטוקולי VPN שלו, ומציע גם הגנה Wi-Fi חזקה למשתמשים שלה שמתכוונים להתחבר לרשתות ציבוריות. השירות ממהר להרגיע לקוחות כי אף אחד מיומני המשתמשים שלהם לא מאוחסנים, אך הוא ממשיך לספור נתונים שיסייעו להם לשפר את השירות שלהם, כמו למשל מידת השימוש בשרתים. CyberGhost גם היא בעלת שליטה מלאה על רשת השרתים שלה, וזה מבטל את ההסתברות לכך שסוחרי צד ג ‘יציעו שלהם ואולי ירגלו אחר פעילות משתמשים..

לגבי אבטחה, CyberGhost VPN משתמש בהצפנת AES 256 ביט, בשילוב עם סודיות קדימה מושלמת לצורך כניסה מאובטחת לחשבונך. השירות מציין בבירור באתר שלו שהוא אינו מעבד תשלומים ישירות, כלומר תצטרך להתמודד עם אחד מספקי התשלומים המהימנים שלו. אלה הם בעיקר PayPal, Stripe ו- Cleverbridge. אם תרצה להישאר בעילום שם, אתה יכול לבחור לשלם באמצעות ביטקוין. תמיכת לקוחות היא עמוד תווך של החברה, וככאלה, משתמשים יכולים לבקש עזרה בכל עת דרך שירות הצ’אט שלהם Live, אשר כולל תמיכה מובנית בשפות צרפתיות וגרמניות. עיין במידע נוסף על ספק זה דרך סקירת ה- VPN CyberGhost שלנו כאן, כך שכל מה שאתה צריך לדעת ברור לפני שאתה מקבל החלטה..

3. NordVPN

NordVPN הוא גם מתמודד מוביל עבור כל מי שמחפש ספק ראוי, וזה בזכות מגוון השירותים שהיא מציעה למשתמשים שלה. השירות שבסיסו בפנמה, השירות נמצא הרחק ממדיניות כלשהי בנושא ויסות נתונים, וזה מעורר אמון במדיניות האפס ביומנים שלהם. השירות כולל עד 4000 שרתים בשורה ברשת שלו, וזה מאפשר למשתמשים להפיץ את הכיסוי על כמעט כל המדינות בעולם. ל- NordVPN יכולת בריאה של עד 6 מכשירים בו זמנית, והדבר הופך אותה לאופציה לא מבוטלת עבור משתמשים המחפשים לאבטח את העסקים הקטנים שלהם.

השירות מציע גם שירות הצפנה כפול בזכות הרשת העצומה שלו, וזה מוסיף לאין ערוך לרמת האבטחה המוצעת, מה שמקשה די לפרוץ לכל אחד מהמנויים של NordVPN. עם מנוי NordVPN, תוכל גם לבחור לאיזה שרת תרצה להתחבר, וזה מבוסס על סוג העבודות שתרצה לבצע. בשירות יש שרתים המותאמים במיוחד למשחקים מקוונים, סיקור, הזרמת HD והורדת קבצים גדולים חלקה. ניתן לשלב את NordVPN עם Tor כדי להציע אנונימיות מוחלטת למשתמשים שלה, באמצעות Tor over VPN. קדימה ובדוק למה לצפות מספק זה על ידי בדיקת NordVPN שלנו.

כיצד לשנות מיקום טינדר?

Tinder משתמש במיקום ה- GPS שלך כמו גם בכתובת ה- IP הציבורית שלך כדי לקבוע את המיקום שלך. אתה יכול לזייף את מיקום ה- GPS שלך באמצעות אפליקציות כמו “Xposed Framework”. כדי להסתיר את כתובת ה- IP הציבורית שלך, אתה יכול להשתמש בכל אחד מספקי שירותי ה- VPN המובילים שהמלצנו למעלה.

 1. ראשית, עליכם לשרש את המכשיר. נמצאו הדרכות כיצד ניתן לעשות זאת פה.
 2. לאחר מכן התקן אפליקציה בשם “Xposed Framework”
 3. הפעל את Framework Xposed וגלול אל “הורדות”
 4. חפש את “FakeLocation” והורד את הגרסה האחרונה.
 5. הפעל את המודול בקטע “מודולים” במתקין Xposed
 6. הפעל מחדש את הטלפון שלך.
 7. פתח את האפליקציה “FakeLocation”.
 8. לאחר מכן בחר “הגדרות”.
 9. סובב את “אפליקציות מערכת” ורענן את רשימת האפליקציות.
 10. הפעל את “לעג ל GPS” ובחר את המיקום שלך.
 11. לפני השקת האפליקציה Tinder, וודא שהשקת את ה- אפליקציית VPN ומחוברים לשרת VPN הקרוב ביותר למיקום שבחרתם באפליקציית FakeLocation.

ה- VPN הטוב ביותר לטינדר – מסקנה

אם החלטת לחפש את בן / בת הזוג ב- Tinder, לא תצטרך להתמודד עם המגבלות שהוגדרו על כל הרשת שבה אתה משתמש כדי להתחבר לאינטרנט. קבל VPN ותיהנה מחופש מקוון מלא.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me