ה- VPN הטוב ביותר לערוץ 4

שאל את מרבית הצופים הבריטיים אילו ערוצים הם נהנים לצפות בהם, וודאי תגלו שערוץ 4 כולל די הרבה בחמשת האפשרויות המובילות שלהם. הערוץ מציע מגוון רחב של ערוצים המכסים היקף רחב של תכנות, מבידור לספורט, חדשות, סרטים ותיעודיים. לאחר שהשירות לאחרונה השיק אפליקציית סטרימינג, הצופים יוכלו כעת להחליט במה הם רוצים לצפות ומתי הם רוצים לעשות זאת. שירות הסטרימינג החדש נקרא All 4 והוא יאפשר לצופים להדביק את כל מה שהם עשויים לפספס על סמך לוח העבודה שלהם בזמן שנוח להם..


ה- VPN הטוב ביותר לערוץ 4

ה- VPN הטוב ביותר לכולם 4

האם ערוץ 4 זמין מחוץ לבריטניה?

אם אתה זורם את הערוץ מבריטניה, תמיד תהיה סמוך ובטוח שיש לך גישה לשירות. הבעיה היחידה שמתעוררת היא כאשר אתה מנסה להזרים את הערוץ בזמן שנסע לחו”ל. זה יכול להיות אתגר לא קטן מכיוון שלפלטפורמת הזרימה יש אמצעי הגדרה המגבילים גישה מחוץ למדינה. מדוע זה נעשה? כנראה לנסות להישאר בתקנות ההפצה השולטות בתוכן המוצג באתרים שלהם. כשאתה מנסה להזרים תוכן מהשירות מחוץ לארץ, תקבל הודעת שגיאה המודיעה לך על חוסר היכולת שלך לגשת לשירות על סמך המיקום שלך..

פלטפורמת הסטרימינג מסוגלת למעשה לקבוע את מיקומך דרך כתובת ה- IP שלך. ה- IP שלך מאפשר לאתרים ולאפליקציות לגלות כמה פרטים אודותיך. פרטים אלה נעים בין דברים כמו המיקום האמיתי שלך, הזהות שלך ומערכת ההפעלה. כל הארבעה הם במקרה ערוץ מגביל גיאוגרפי. אתה לא אמור להיות מסוגל לגשת לתוכן שלהם אם אתה נמצא מחוץ לטריטוריה ספציפית. בלי קשר, כל התקווה עדיין לא הולכת לאיבוד עבור משתמשים שבסיסם בחו”ל ירצו להזרים מהשירות.

שימוש ב- VPN לביטול חסימה של ערוץ 4 בחו”ל

התחברות לרשת פרטית וירטואלית מאפשרת למשתמשים להסתיר או לשנות את כתובת ה- IP שלהם, ובכך לעקוף את כל המגבלות שעל אתר אינטרנט כדי למנוע גישה למשתמשים. הרשמה ל- VPN אמין מאפשרת לך להזרים את כל 4 התכנים גם כאשר הם מבוססים מחוץ לבריטניה. זה מעניק זלזול גדול לצופי בריטניה שיכולים להיות מחוץ למדינה כגורמים גולים או אפילו כתיירים.

כל מה שהם היו צריכים לעשות לאחר ההרשמה הוא להתחבר לשרת שממוקם בבריטניה ולפלטפורמת הסטרימינג הם נראים כאילו הם מבוססים בבריטניה. זה לא חל רק על כל 4, מכיוון שמשתמשים מקבלים גישה גם לאתרים מוגבלים אחרים בגיאוגרפיה המתארחים במקומות אחרים בעולם אם הם מתחברים לשרת בכל מדינה שהיא מתארח באתר אליו הם רוצים גישה..

השימוש ב- VPN מגיע גם עם שלל יתרונות אחרים, כגון הצפנת התעבורה המקוונת שלך והסתרת זהותך מכל אתרים שתבחר לבקר בהם. VPN מאפשר לך גם להסתיר את הפעילות שלך מספק האינטרנט שלך. זה עוקף כל סוג של מצערת שהם יכולים ליישם. השימוש ב- VPN מאפשר לך גם לשמור על הנתונים שלך מפני האקרים ורמאים.

VPNs הטובים ביותר לערוץ 4

כדי שתוכל ליהנות מכל היתרונות הללו, תצטרך להירשם לשירות VPN אמין. כבר זיהינו כמה שאנחנו בטוחים שיספקו שירות מצוין. עיין ברשימה שלנו עם ה- VPN הטוב ביותר ל -4.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא ללא ספק ספק אחד שיש לו הרבה מאוד התקשרות בענף ה- VPN, אם לשפוט לפי מספר הפרסים שהתקבלו, כמו גם מספר המנויים המחזיקים חשבון עם הספק. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. ל- ExpressVPN כ -2000 שרתים הפזורים בכל רחבי העולם. עם מספיק מהם שממוקמים בבריטניה, לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד מסוים להתחבר אליו ולזרום מ- All 4. לאחר שהושק בשנת 2009, השירות עבר דרך ארוכה במיטוב השירות לשירות המנויים שלו. זו הסיבה שהיא מובילה ברשימה שלנו כשירות מספר אחת להזרמת ערוץ 4 מחוץ לבריטניה.

הספק מסוגל לתמוך ב- 3 התקנים סימולטניים. עם הצפנת AES 256 ביט, האבטחה שלך מסופקת היטב בכל המכשירים שלך. ExpressVPN גם מקיים מדיניות רישום אפס מחמירה ומציעה OpenVPN, UDP, SSTP. L2TP / IPSec ו- PPTP כפרוטוקולים שאפשר לבחור מהם. השירות כולל גם שירות DNS עם אפס ידע שמבטיח שכל החיבורים שלך יהיו מהירים ובטוחים יותר. כדי לראות עוד מה אתה יכול לקבל מהספק, עיין בסקירת ExpressVPN המפורטת הרבה יותר.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא ספק אחר שלא מאכזב. כפי שאתה בטח יכול לדעת, המוקד כאן הוא לספק את מהירויות הגלישה הטובות ביותר האפשריות מבלי לפגוע הן בזהותך ובביטחונך. זוהי הצעה נהדרת מכיוון שהספק מסוגל להתמודד במידה מסוימת עד כמה איטי החיבור שלך יכול להיות בגלל הצפנה. BulletVPN מאפשר למשתמשים גם לחבר 3 מכשירים בו זמנית לשרתי ה- VPN שלהם.

ל- BulletVPN יש נוכחות בכ- 20+ מדינות, כאשר בריטניה כלולה היטב. השירות הוא אחד מהאמינים ביותר, במיוחד אם אתה רוצה ליהנות מזרם חלק ללא צורך במאגר הסרטונים שלך. ל- BulletVPN יש שירות SmartDNS אמין. זה שימושי אם ברצונך לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים ללא VPN. מבחינת אבטחה, השירות מבטיח שהגלישה שלך לא תורגש באמצעות קידוד AES 256 סיביות. השימוש ב- BulletVPN מבטיח לך גם חיבור חלק, ועם אפשרויות כגון OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP, יש לך מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. כדי לראות מה עוד BulletVPN יכול לעשות בשבילך, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

אלטרנטיבה אמינה נוספת היא NordVPN. NordVPN, שנוסד בשנת 2008, הוא אחד מאותם ספקים שיש להם כל כך הרבה תכונות המותאמות להבטיח שהאבטחה שלך תישמר היטב, לכן אל תדאג לדאוג כשאתה נרשם כמנוי. השירות מציע עד 4000 שרתים המבוססים ביותר מ- 60 מדינות, ומבטיח הגנה באמצעות הצפנת AES סטנדרטית 256 ביט.

לשירות יש מגוון רחב של פיצ’רים שנמצאים בחנות, עם כאלה שאתה לא סביר שמוצעים על ידי אף ספק אחר. תכונה אחת כזו היא ה- VPN הכפול שלה. זה מנתב את התנועה שלך דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך מכפיל את האבטחה שלך. השירות מאפשר גם 6 חיבורים בו זמנית, ויש לו רשת שרתים שתוכלו לבחור את אלה שאליהם תרצו להתחבר על סמך מה תרצו לעשות. ישנם שרתים שעברו אופטימיזציה להזרמה, משחק, סיקור או אפילו הורדות גדולות. כך שיש לכם מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. לפרטים נוספים למה לצפות, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לכולם 4

כערוץ סטרימינג ידוע, ל- All 4 יש בסיס צופים נרחב למדי. חלק מהצופים שלה כנראה מסתובבים הרבה מחוץ לבריטניה, כך ששימוש ב- VPN היה מועיל למדי. שלושת השירותים שפורטנו לעיל הם מסוגלים יותר לדאוג לצרכי האבטחה שלך. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me