ה- VPN הטוב ביותר למנהור מפוצל

אם אתה מבלה זמן לא מבוטל באינטרנט, יש סיכוי גבוה שאולי שמעת על VPN. קיצור של רשת פרטית וירטואלית, כלי פשוט זה מאפשר לך להסתיר את התנועה שלך מכל מי שעשוי להתעניין בכל מה שעליך לעשות באינטרנט, וגם מבטיח לך להישאר אנונימי בזמן שאתה מבצע את הפעילויות שלך. יש יתרונות רבים לכך מכיוון שתוכל להסתיר מידע המועבר דרך כתובת ה- IP שלך, למשל המיקום שלך בפועל. זה מאפשר לך לבקר באתרים מוגבלים גיאוגרפיים ולעבוד סביב המגבלות הרגישות למיקום שלהם.


ה- VPN הטוב ביותר למנהור מפוצל

ה- VPN הטוב ביותר למנהור מפוצל

היתרונות של שימוש ב- VPN הם די נפוצים, והעובדה שהם מצפינים את הנתונים שלך עשויה לעזור להרחיק האקרים וספאם, אך יש דבר אחד מסוים ששימוש ב- VPN עשוי להשפיע עליו. זוהי המהירות של חיבור האינטרנט שלך. תהליך הצפנת הנתונים שלך גוזל כמות רוחב פס מסוימת, כלומר יהיה לך חיבור מעט יותר איטי ברגע שתירשם לספק שאתה בוחר. זה, למעשה, חלק מהסיבה לכך שרבים מספקים מבססים את איכות השירות שלהם על כמה מהיר חיבור האינטרנט שלך למרות השימוש ב- VPN.

מנהרה מפוצלת מוסברת

אמנם ישנם משתמשים שמתעקשים שכל הנתונים שלהם יהיו מוצפנים דרך VPN, אך ישנם אחרים שאולי לא בהכרח זקוקים לשירות בכל המכשירים שלהם. קבוצת משתמשים זו יכולה להסתדר עם למשל שהמכשירים הניידים שלהם מתחברים לאינטרנט ישירות במקום דרך לקוח VPN. הם עדיין יצטרכו את המכשירים העיקריים שלהם כדי להשתמש ב- VPN לצורך אבטחה, אך יעדיפו שהטלפונים או הטאבלט שלהם ינגשו לאינטרנט ללא שום אמצעי עזר של VPN. הם מוכנים להקריב מעט מהביטחון שלהם בשביל מהירות נוספת.

קבוצת משתמשים זו תפיק תועלת רבה מתכונה המכונה מנהור מפוצל. מנהור מפוצל הוא שירות המאפשר לך לשלוט אם לנתב את תנועת המכשיר או האפליקציה שלך דרך VPN. למנהור מפוצל יש גם כמה יתרונות שעשויים למצוא לכם שימושיים מאוד. זה מאפשר לך:

 • גש למכשירים ברשת המקומית שלך בזמן שאתה מחובר ל- VPN שלך.
 • גש לאתרים ושירותים זרים ומקומיים בבת אחת.
 • הורד והעביר את הנתונים שלך מבלי להשתמש בכל רוחב הפס שהוקצה לחיבור שלך.

מנהור מפוצל עובד גם טוב מאוד עבור מערך עבודה מרוחק, מכיוון שרוב העסקים מסתמכים עליו כדי להגן על התעבורה באינטרנט של עובדיהם הזרים, וגם כדי להצפין את החיבור שלהם לרשת החברה.

VPNs הטובים ביותר למנהור מפוצל

אם אתה שוקל לאבטח את חיבור העובדים שלך לרשת החברה, או להגדיל את רוחב הפס בחיבור שלך תוך שאתה עדיין מאובטח באופן מקוון, כנראה שאתה צריך לחפש שירות VPN שפיצל את המנהור כאחת מהתכונות הנתמכות שלו. בהיותנו האנשים בעלי התושייה שאנו, אנו כבר עשינו עבורך את הקרקע וזיהינו את VPNs הטובים ביותר שאפשר לפנות אליהם לצורך מנהור מפוצל..

1. ExpressVPN

ExpressVPN אכן תומך במנהור מפוצל, אך מציע אותו רק עבור משתמשי Windows ו- Mac OS. אם אינך שייך לשני הצדדים, הם מאפשרים לך להגדיר אותו בנתב שלך. עם זאת, התכונה מגיעה עם מגוון אפשרויות המאפשרות להחיל אחת משתי תצורות. אתה יכול לבחור להגן על כל היישומים והמכשירים המחוברים למעט בודדים או לבחור רק את המכשירים או היישומים שבחרת.

מלבד זאת, הספק מסוגל להציע שירות מעולה דרך רשת השרתים שלו +2000, ועדיין לאפשר גם רוחב פס בלתי מוגבל וגם מיתוג בלתי מוגבל לשרתים..

האבטחה ניתנת היטב גם באמצעות פרוטוקול OpenVPN שנבחר, והצפנה 256 סיביות AES של הצבא שלה. שימוש סימולטני נתמך רק עד 3 מכשירים, והספק תומך גם בשיתוף קבצים של P2P. התמקמות באיי הבתולה הבריטיים פירושה שהשירות אינו מחויב לרשום תנועה של משתמשים. כתגמול ללקוחות הנאמנים שלה, משתמשי ExpressVPN מעודדים להפנות את עמיתיהם ולקבל חודש שימוש חופשי עבורם והמנוי החדש ברגע שהם יצטרפו. בנוסף, משתמשי VPN אקספרס יוכלו ליהנות גם מתג ההורדה האוטומטי שלו ומהטווח של שרתי התגנבות עבור גישה לאתרים המבוססים באזורים שבהם השימוש ב- VPN אינו חוקי. יש יותר על כל זה בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. VyprVPN

בעוד ש- VyprVPN לא ממש מאפשר לך להיכנס מתחת למכסה המנוע ולהגדיר בדיוק אילו שרתים יעסקו בעת ניהול אופן העברת הנתונים שלך, אך יש לו תכונה לכל אפליקציה המאפשרת ל- VPN לכלול או לשלול אפליקציות מסוימות. אם תרצה לנהל אילו מכשירים מכוסים על ידי VPN, ואילו כאלה לא, קיים המתקן הזה ביישום VyprVPN Router. יתכן שתקדיש זמן רב יותר לתצורה, אך בכל זאת הכל עובד טוב.

אם VyprVPN בסופו של דבר להיות הספק הנבחר שלך, תהיה לך גישה ליותר מ- 700 שרתים המופצים ברחבי העולם. כולם בבעלות השירות, וזה מונע את כל הפגיעויות שעלולות להיגרם על ידי צדדים שלישיים ברשת. פרטיות מקוונת מובטחת באמצעות תקן ההצפנה של AES 256 סיביות, כמו גם פרוטוקול זיקית המפורסם שלה. תכונה בלעדית זו מערבלת את נתוני המנות כך שלא ניתן ליירט אותם אפילו באמצעות בדיקת מנות עמוקה המתבצעת בדרך כלל במדינות המגבילות את השימוש ב- VPN. תכונה נוספת ידועה של VyprVPN היא שירות הצפנת ההודעות שלהם, המכונה סייפר. כלי זה מסוגל לאבטח הודעות דרך הצפנה מקצה לקצה עבור המכשירים שלך מבוססי אנדרואיד או iOS. לבסוף, ל- VyprVPN יש גם אפליקציית VPN מעוצבת, הזמינה בגירסאות התואמות מכשירים מבוססי Windows, iOS, Android ו- Linux. כדי לראות בדיוק מה ספק זה יכול לעשות בשבילך, עיין בסקירת VyprVPN שלנו.

מנהרת פיצול מכשירים

כפי שמודגם בסרטון שלפניכם, תוכלו להשתמש בתכונת המנהור המפוצלת של ExpressVPN כדי להחליט אילו מכשירים תרצו לחבר לשרת VPN ואילו מהם תרצו לשמור על חיבור לאינטרנט ללא הגנת VPN..

מסקנה על ה- VPNs הטובים ביותר למנהור מפוצל

כפי שאתה יכול לראות, מנהור מפוצל הוא תכונה בלעדית שאינה מוצעת על ידי ספקים רבים בשוק. אולם הרשמה ל- ExpressVPN או VyprVPN תאפשר לך לשלוט במה שמוגן על ידי שירות ה- VPN שלך, ומה לא. במקרה שיש לך שאלות שאתה רוצה להגיש לנו, אתה מוזמן להשאיר אותן בקטע התגובות למטה. אנו נהיה בטוחים להגיב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map