ה- VPN הטוב ביותר עם חיבורים סימולטניים ביותר

דרך נהדרת לחסוך סכום כסף הגון בעת ​​התמודדות עם VPNs היא להירשם לספק שמאפשר ליהנות יותר מחיבור VPN אחד. תצטרך לרשום את הטאבלט, הנייד והטלפון שלך במנוי VPN הנוכחי שלך, וזה מבטיח את כל העבודות שאתה מבצע באופן מקוון לא משנה באיזה מהמכשירים שלך אתה משתמש נשאר מאובטח ומוגן. בעלי עסקים, סטודנטים או כל אחד שהוא בן משק בית גדול עשויים להרוויח הרבה תועלת מהרשמה לספק שמציע מספר חיבורים בו זמנית. מעקב אחר כולם הופך גם קל יותר מכיוון שכולם יכולים להיות מנוהלים תחת חשבון אחד. אבל איזה VPNs מציעים למשתמשים חיבורי VPN למספר מכשירים?


ה- VPN הטוב ביותר עם חיבורים סימולטניים ביותר

ה- VPN הטוב ביותר עם חיבורים סימולטניים ביותר

השתמש בנתב VPN לחיבורי VPN ללא הגבלה

אחד הדברים שאתה יכול לעשות כדי לעקוף גבולות המוגדרים בחיבורים בו זמנית שלך הוא להגדיר את הנתב שלך לעבודה עם VPN. אם תעשה כראוי, תצטרך להפיץ את חיבור האינטרנט המוצפן שלך בכל המכשירים בהישג יד הנתב שלך. עם זאת, תהליך זה זקוק לידע טכני ועלול להיות קצת קשה למתחילים חדשים ב- VPN.

VPN עם חיבור סימולטני ביותר

לאלו מאיתנו שהם חדשים למדי בשירותי VPN, אין אולי מושג לגבי סוג הספקים המציעים חיבורים בו זמנית, ולכן חשבנו לבצע סקירה כדי לנסות לעזור להם. להלן שלושת ה- VPN הטובים ביותר לשימוש עבור חיבורים בו זמנית:

1. NordVPN

כל מי שמחפש ספק ברמה הגבוהה ביותר שמסוגל להתמודד עם כמות מספקת של חיבורים, צריך באמת לנסות NordVPN. עם עד שישה חיבורים בו זמנית, הם בקלות ספק האיכות הטוב ביותר שנמצא ברשימה שלנו. סוג הכלים והתכונות שהם מציעים מוסיפים גם לערך שכל מי שיירשם איתם יזכה ליהנות ממנו. תכונות כמו מתג הרג אוטומטי של האינטרנט, הצפנה כפולה ותאימות עם טור באמת מבדילות את ה- NordVPN מיילים משאר הדברים.

לשירות יש גם מספר לא מבוטל של אפליקציות ייעודיות שנבנו כדי לפעול היטב במכשירים מבוססי מק, iOS, אנדרואיד ו- Windows, וכן הדרכות שיעזרו להנחות אתכם כיצד להתקין הכל. להלן סיכום של ציפיות:

מקצוענים

 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה.
 • רשת שרתים גדולה.
 • תכונות שנוספו לאבטחה.
 • רישום אפס.
 • עד 6 מכשירים בו זמנית.

חסרונות

 • מהירויות איטיות בגלל הצפנה כפולה.

3. IPVanish

כאחת מספקיות ה- VPN הפופולריות ביותר שקיימות שם, IPVanish ידועים בעיקר בזכותם מהירויות שרת VPN מהיר. שלהם מדיניות ללא יומנים פירושו שתוכלו לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. אם אתה בעניין קודי, IPVanish הוא פשוט ה- VPN הטוב ביותר לשימוש. עם זאת, אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב, עדיף לך להשתמש בזה ExpressVPN במקום זאת.

מקצוענים

 • מהירויות שרת VPN מהירות.
 • תנועה P2P בלתי מוגבלת.
 • 5 חיבורי VPN סימולטניים.
 • אופטימיזציה לקודי.

חסרונות

 • תקופת החזר של 7 ימים.
 • לא שרתי ה- VPN שבדקנו עבדו עם Netflix.

3. CyberGhostVPN

כאחת הספקיות הבודדות המציעה שירות בחינם אמין, CyberGhost VPN מתגאה ברשת הגדולה שלה המונה יותר מ -600 שרתים, כולם מופצים היטב ביותר מ -30 מדינות. המטה שלהם ברומניה מונע מהם את הצורך לשמור על לקוחותיהם בהיסטוריית הגלישה, מכיוון שלמדינה אין חוקים לשמירת נתונים אשר היו לאלץ אותם לעשות זאת.

בנוגע למספר החיבורים בו זמנית שהם מציעים, תקבל רק מכשיר אחד נוסף כתוספת, אך ברגע שתתמודד עם תוכנית הפרימיום שלהם, המספר הזה קופץ לחמישה. רשת השרתים הגדולה שלהם בתוספת אפשרות לחיבור חמישה מכשירים נוספים מאפשרת גישה להרבה מאוד תוכן מאתרים וערוצים ברחבי העולם. תמורת 10.99 דולר לחודש, תוכלו לבדוק את תוכנית הפרמיה שלהם ולראות בעצמכם עד כמה השירות שלהם עובד.

מקצוענים

 • גרסת ניסיון בחינם.
 • רשת שרתים גדולה.
 • עד 5 חיבורים נוספים.

חסרונות

 • מספר נושאי ביצועים.

סיכום ה- VPN הטובים ביותר לחיבורים סימולטניים

רוב בעלי העסקים הקטנים והבינוניים יסכימו כי קלות הגישה לאינטרנט הקלה על מספר גדל והולך של איומי הסייבר שמתפרסמים על בסיס שנתי. עסקים רעבים לנתונים עסקיים מחבריהם המתחרים, וחלקם משתמשים באמצעים מפוקפקים לגניבת מידע כה חשוב. חיבור VPN הניתן על ידי שירותים אמינים כגון ExpressVPN ו NordVPN אמור להיות מסוגל למנוע כל סוג של גניבת נתונים, כך שכל דבר חשוב יישאר מתחת לעטיפות.

עצה אחרונה אחת שקוראים צריכים לשים לב אליהם בעת התמודדות עם VPNs היא שתמיד עדיף לנסות ספק שמציע תקופת ניסיון בחינם, או התחייבות להחזר כספי כדי להימנע מהוצאות על שירות שאתה לא בטוח לגבי. נסה לוודא ששירות מתאים מספיק לצרכים שלך לפני שתחליט להיפרד מכספיך שהרווחת קשה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me