ה- VPN הטוב ביותר למפרץ הפיראטים

מה ה ה- VPN הטוב ביותר למפרץ הפיראטים בשנת 2018? מפרץ הפיראטים; אין כמעט אתר סיקור אחר שאף מתקרב לסוג הפופולריות ממנו נהנה מקור מכובד של סרטים, תכניות טלוויזיה, משחקים ומוזיקה. מכונה אחרת בשם TBP, זהו ככל הנראה אתר הביור המפורסם ביותר בכל הזמנים, והמייסדים אף נכנסו לכלא כתוצאה ממקרי זכויות היוצרים הרבים שהוגשו נגדם. למרות תקופות סוערות כאלה, מפרץ הפיראטים עדיין הצליח לעבור דרך ולהישאר אחד המקורות האמינים ביותר לתוכן משותף.


ה- VPN הטוב ביותר למפרץ הפיראטים

ה- VPN הטוב ביותר למפרץ הפיראטים

כתיקיית הסיקור הגדולה ביותר, TBP ממשיכה להתמודד עם הרבה התנגדות בעיקר ממספר מדינות ספציפיות שנמצאות ברחבי העולם. מדינות כאלו המשיכו לאסור את השירות, בטענה שהמשתמשים יכולים לגשת לתוכן המוגן בזכויות יוצרים באמצעותו. אם אתה אזרח במדינה כזו, אז בסוף מדריך העזרה הזה, תלמד על דרך להחזיר גישה לאתר הסוער..

הסביר VPN

רשת פרטית וירטואלית, המכונה לעתים קרובות VPN, היא מערכת פשוטה המאפשרת לך להסתיר את המיקום ואת הזהות שלך, וכן להצפין את התנועה שלך באופן שאיש לא יוכל לעקוב אחר כל מה שאתה עושה באינטרנט. הדבר מקלים על ידי העובדה כי תשנה את כתובת ה- IP שלך, מכתובת המקומית שלך, לזו המסופקת על ידי שירות VPN שלך, תלוי במיקום השרת שאליו ברצונך להתחבר. כשזהותכם ומיקומם מוסתרים תוכלו לאחר מכן לקבל גישה לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים כמו מפרץ הפיראטים, ללא קשר לאיפה שבעולם אתם יכולים להיות.

אתם עשויים לחשוב שכל ההייפ שנוצר על ידי חברות ה- VPN הרבות המציעות את שירותיהם הוא רק חלק מגימיק המכירות שלהם, אך האמת היא, שנותר אנונימי ברשת מקוון הופך בימינו לעדיפות גדולה. ישנם המון קמפיינים למעקב של ממשלות בכל רחבי העולם המבקשים להגביל את פרטיות המשתמשים, שלא לדבר על ההאקרים והספאמרים שתמיד מחפשים את הקורבנות הבאים שלהם. אתה יכול פשוט ליפול טרף להתקפות שלהם אם אתה נוטה לעשות הרבה קניות ברשת במכשיר שלך, או אם אתה נוטה להתחבר למקומות Wi-Fi ציבוריים בשדות תעופה ומסעדות ללא כל סוג של הגנה ל- VPN.

מוריד את מפרץ הפיראטים באופן אנונימי דרך VPN

אם מעולם לא היית צריך להוריד שיר, תוכנית, וידאו או כל סוג אחר של תוכן ממפרץ הפיראטים, אז דבר טוב שלא היית עושה זאת ללא הגנת שירות VPN היה אומר לך כתובת IP יהיה ברשות הרבים. משמעות הדבר היא ש- ISP שלך יוכל בקלות לאתר את מה שאתה גולש בו ובכך לשלול ממך את פרטיותך.

כדי להישאר מוגנים ומאובטחים, אתה זקוק לשירות VPN. השימוש ב- VPN בעת ההורדה של טורנירים של מפרץ הפיראטים בעילום שם כרוך רק בכמה צעדים מאוד קלים; כל שעליכם לעשות הוא:

  1. חפש לקוח סיקור משתלם והתקן אותו.
  2. הירשם באמצעות שירות VPN אמין.
  3. הגדר אותה כך שתפעל כראוי.
  4. הפעל את החיבור לשרת ה- VPN שלך.
  5. התחל להוריד את התוכן שלך.

VPN הטוב ביותר של מפרץ הפיראטים

בחירה ב- VPN המושלם של פיראט ביי פירושו שאתה הולך לשירות התומך בהפרעה. כעת, לא לכל ספקי ה- VPN מוגדרים השירותים שלהם כדי לאפשר למשתמשים להסתובב, ולכן עליכם להיות בטוחים כי זה שאתם שוקלים תומך בפונקציה זו. אתה רוצה גם שירות שלא ישמור כל תיעוד של היסטוריית הגלישה שלך; מדיניות שיש בה מדיניות קפדנית מאוד ללא רישום. כדי להתקיים מדיניות כזו, הספק צריך להיות מבוסס במיקומים שאין להם חוקים שמאלצים אותם לרשום את נתוני הלקוח שלהם. עליכם גם לחפש ספקים שיש להם מהירויות מהירות, רשתות שרת עצומות ופרוטוקולי הצפנה חזקים. בכדי לעזור לך, ריכזנו רשימה של כמה ספקים שאנו בטוחים שהם כוללים את מיטב ה- VPN של פיראט ביי:

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN ידועה מאוד בזכות מצוינות שירות הלקוחות שלהם ואיכות ההגנה המשובחת שלהם, המסופקת לכל מי שמוכן לשלם חיובים ראשונים עבור השירותים הטובים ביותר בשוק. הם ספקים מורכבים מדור אחד, ולא שומרים על יומני הגלישה של הלקוחות שלהם. מהירות הגלישה שלך גם לא תתחמר, תלוי במה שאתה עושה וזה אומר שתזרימי סרטונים, תטען ערוצים ותוריד סרטים באותה המהירות הגבוהה שמציע השירות. ההתחייבות שלהם ל 30 יום הכסף בחזרה עומדת על השולחן לכל מי שרוצה לנסות את השירות לפני שהוא משלם עבורו.

2. IPVanish

IPVanish הוא שירות VPN אחר שנחשב מאוד לא עושה מעט כדי לאכזב, כאשר רשת כה גדולה של 1000+ שרתים מפוזרת בכל 60 מדינות שונות. זוהי אחת האפשרויות הבאות, במיוחד מכיוון שהם תומכים בהסרת P2P, שזה אותו סוג של סחף שמתרחש כשאתה מממן סרטים ומשחקים מאתר מפרץ הפיראטים. הם גם לא מצמצמים את מהירויות החיבור שלך ומציעים ללקוחות הפוטנציאליים שלהם התחייבות להחזר הכסף של 7 יום כדי לקבל תחושה מהשירות שלהם לפני שהם נרשמים..

3. NordVPN

כשהמטה שלהם נמצא בפנמה, NordVPN מובטח לך לא לאחסן אף אחד ממידע הגלישה שלך, מכיוון שאין כל כללי שמירת נתונים החלים שם. NordVPN ידוע גם ביכולתו לתמוך ב- 6 מכשירים המחוברים בו זמנית לחשבון אחד, כלומר אתה צריך שיהיה לך את כל המכשירים שלך ובנוסף, כמה מהחברים שלך מחוברים לאינטרנט באופן מאובטח. NordVPN, הידוע בתכונת ההצפנה הכפולה שלה, יכול להבטיח שאף אחד ממידע הגלישה שלך לא יורט, מכיוון שנתוני לקוח אחד מועברים דרך שני שרתים במקום אחד. לספק יש שרתים ייעודיים, כולל אלה ללקוחות שלהם שרוצים להסתובב, כלומר תוכלו ליהנות מחוויה חלקה בעת הורדת תוכן ממפרץ הפיראטים..

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר למפרץ הפיראטים

שלוש האפשרויות המפורטות למעלה הן הטובות ביותר בענף, ומכיוון שכולן תומכות בהפעלה, השימוש באחת מהן כדי לסנן ממפרץ הפיראטים לא אמור באמת לתת לך בעיה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me