ה- VPN הטוב ביותר לצ’כיה

באופן כללי, צ’כיה שמרה על כבוד בריא לחופש המקוון של אזרחיה. במדינה נרשמו מרבית משתמשי האינטרנט שלה שנרשמים דרך הרשת המרחיבה המסופקת על ידי ספקי שירותי אינטרנט אלחוטיים, ועד היום יש לה את המשתמשים המשתמשים הכי Wi-Fi באיחוד האירופי. המדינה גם פונה לאט לאט לכיוון האינטרנט בכבלים, מכיוון שזו מאפשרת מהירויות הורדה של עד 300 מגה ביט לשנייה. עם מהירות מסוג זה מובטח לך חיבור חלק, כמו גם זמן טעינה בכל פעם שאתה מוריד קבצים או זורם ב- HD.


ה- VPN הטוב ביותר לצ’כיה

רשימת ה- VPN הצ’כית הטובה ביותר לסיכום

לאלו מכם שכבר יודעים הכל על אופן פעולת ה- VPN ומה הוא עושה, אין צורך לקרוא את הסקירה המלאה שלהלן. תוכל להירשם לכל אחד מהבאים ספקי שירותי ה- VPN המובילים עבור צ’כיה:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN

אינטרנט בצ’כיה

רק לאחרונה התחיל הצ’כי ליישם צעדים שנראים מכוונים להסדרת השימוש באינטרנט. החל מינואר 2017, ספקי שירותי האינטרנט הצ’כיים נאלצו לפעול תחת הנחיה שרואה אותם מונעים ממשתמשים גישה לאתרים המופיעים ברשימה מסוימת של משחקי אינטרנט, שמתוחזקים על ידי משרד האוצר שלהם. זה הוליד תגובה תגמול מצד מפלגת הפיראטים הצ’כית שהקדימה וגבתה עצומה שנחתמה על ידי כ -11,000 איש שהפגינו נגד צנזורה באינטרנט..

ככל שההתרחשויות כמו אלה מעטות ורחוקות, עדיף היה להבטיח שהגישה שלך לאינטרנט תישאר בלתי מוגבלת בכל פעם שתבחר לבקר במדינה, או אפילו כתושבת מקומית. המגבלות שנובעות הן כתוצאה ממנגנוני הניטור שמפעילים ספקי האינטרנט באזור, כך שהצעד הראשון בדרך להשגת פרטיות מלאה באינטרנט יהיה להקשות עליהם לעקוב אחר הגלישה שלך. לשם כך, תזדקק לשירות שמסוגל להצפין את החיבור שלך. אין שירות אחר שיכול לבצע עבודה טובה יותר מזה של VPN.

כיצד VPN עוזר

VPN הוא בעצם שירות המאפשר לך לגשת לאינטרנט בצורה בטוחה וגם באופן פרטי על ידי ניתוב הנתונים שלך לאחד השרתים ברשת של ספק, ובכך להסתיר את הפעילויות המקוונות שלך. מנגנון העבודה שמאחורי כל הרעיון פשוט יחסית. לאחר הרשמת ספק והפעלת החיבור שלך דרך לקוח VPN, הנתונים שלך מוצפנים עוד לפני שהם מגיעים ליעד המיועד. זה ישתלב בשילוב עם הצפנה עוד לפני שהוא יורט על ידי ספק האינטרנט שלך או על ידי ספק ה- WiFi שלך.

אבטחה מסוג זה חשובה אם אתה עושה דברים רגישים כמו בנקאות מקוונת, או אם ברצונך לעקוף את המגבלות הרבות שהוגדרו על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך או על ידי האתרים שבהם תרצה לגלוש. שירות VPN מאפשר גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים ומסתיר את המיקום שלך על ידי סינון או שינוי חלק מהפרטים המשויכים לכתובת ה- IP שלך..

ה- VPNs הטובים ביותר לצ’כיה

כתובת ה- IP שלך דומה יותר לטביעת האצבע הדיגיטלית שלך באינטרנט ובאילו משתמשים רוב האתרים כדי לקבל מידע על המבקרים שלהם. לאחר הרשמתך לספק שירות VPN כדאי, תוכל לשנות את הפרטים בכתובת ה- IP שלך ואפילו להסתיר כמה היבטים. שירות ה- VPN הטוב ביותר אליו תוכלו להירשם ולהבטיח את פרטיותכם הוא כזה שמציע את התמורה הטובה ביותר לכספכם. אנו הולכים לפרט כמה מהשירותים האמינים שתוכלו להירשם אליהם, אשר יציעו הגנה מלאה ואנונימיות בזמן הגלישה באינטרנט.

1. ExpressVPN

כספק שממשיך לזכות בהרבה שבחים, ExpressVPN הוא שירות שמבטיח למשתמשים רמת פרטיות וביטחון שהם יכולים לקבל משום שירות VPN אחר. ExpressVPN פופולרי מאוד גם עבור שירות הטיפול בלקוחות, המורכב מצוות של אנשי מקצוע הזמינים בכל שעה ביום כדי לסייע במיון כל בעיות הקשורות ל- VPN. משתמשים חדשים לא צריכים להסס להפציץ אותם עם כל השאלות שלהם, מכיוון שהם שם כדי להבטיח שירות VPN שלהם מועיל היטב. ExpressVPN הוקמה בשנת 2009 והיא ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים; מדינה שנשארת לא מושפעת ממדיניות רגולטורית של נתונים. מכוח זה, מדיניות האפס ביומני שלהם מהימנה לחלוטין.

עם יותר מ -2000 שרתים ברשת שלה, ExpressVPN מסוגלת להבטיח למשתמשים גישה אמינה לכל האתרים והערוצים שהם עשויים לבקר בהם או להזרים מהם. רשת השרתים הגדולה שלהם מגנה על נתוני משתמשים באמצעות קידוד AES 256 סיביות, ובאמצעות המגוון המיוחד שלהם של שרתי התגנבות, מאפשרת למשתמשים לגלוש גם באתרים סיניים מוגבלים. ExpressVPN מאפשר גם למנויים להפעיל עד 3 מכשירים בו זמנית תחת הרשת שלהם, וגם מאפשרים לא להציב מגבלות על השימוש ברוחב הפס שלהם. המידע המופיע כאן מורכב מכמה נקודות עיקריות בלבד למה לצפות מ- ExpressVPN. לפירוט המפורט, עברו על סקירת ExpressVPN המקיפה יותר שלנו.

2. IPVanish

IPVanish היא ספקית מבוססת נוספת בענף ה- VPN, שיותר ויותר אנשים נרשמים אליו בעיקר בגלל מהירויות השרת שלהם והאמינות הכללית שלהם. בהתבסס מפלורידה בארה”ב, יש לספק כ -1,500 שרתים בשליטתה המלאה, מכיוון שכל השרתים הללו נמצאים בבעלות ישירה של החברה. מדיניותה כריתת עצים אינה מתקבלת על אף היותה מבוססת בארה”ב, וזה מבטיח לכל לקוחותיה את מחויבותם לספק הגנה אמינה. אם כבר מדברים על זה, מובטחת אבטחת המשתמשים באמצעות שירות ההצפנה שלהם 256 סיביות AES. השירות מציע גם OpenVPN, PPTP, L2TP, IPSec ו- IKEv2 כאפשרויות לפרוטוקול VPN מועדף..

ידוע כי IPVanish מאפשרת לעד 10 מכשירים להתחבר לשירות שלה בו זמנית תחת שם משתמש אחד, והדבר הופך אותה לאחת הספקיות לשקול אם אתה חושב על אבטחת העסק הקטן שלך. השירות הוא גם ספק הבחירה עבור כל מי שחושב על משחק מקוון, שכן השרתים מהירים מספיק כדי למנוע פיגור. משתמשים שגם מקווים להסתובב הרבה יכולים לסמוך על השירות מכיוון ש- IPVanish מקדם אותו בגלוי, ויש להם שרתים המיועדים לפעילות כזו. סקירת ה- IPVanish שלנו מכסה ביתר פירוט את מה שיש ל- IPVanish להציע, אז תסתכל על זה אם אתה עדיין מעוניין בשירות.

3. VyprVPN

VyprVPN סוגרת את הרשימה שלנו עם ספירת 700 השרתים המרשימה; כולם בבעלות מלאה של השירות. VyprVPN עושה עבודה נהדרת בכך שהיא מבטיחה שמשתמשים יוכלו להשתמש ב- VPN ללא גילוי רב באמצעות המנגנון האישי שלהם המכונה פרוטוקול Chameleon. השירות מאפשר למשתמשים לזרום או לגלוש כמה שהם רוצים מאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים, וגם מאפשר למשתמשים לעבור דרך חומת האש הגדולה של סין ולנפות את האתרים שמתארחים בה. VyprVPN מציעה גם שירות העברת הודעות מוצפנת המכונה Cypher המאפשר למשתמשי iOS ואנדרואיד לשלוח הודעות בצורה מאובטחת.

השירות מציע גם את הצפנת AES הסטנדרטית של 256 סיביות, המבטיחה אבטחה מקוונת מספקת ללקוחותיה. כל הפרוטוקולים הידועים של VPN מוצעים, ומאפשרים למשתמשים לבחור בין OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec או Chameleon כפרוטוקול שנבחר. השירות מציע גם שירות טיפול לקוחות אמין, כמו גם אפליקציות המאפשרות להפעיל את השירות במכשירים מבוססי iOS, Android, Windows או Linux. לקבלת דוח ממצה על מה אתה משלם ברגע שתירשם לספק זה, עיין בסקירת VyprVPN שלנו.

מסקנה על ה- VPN הטוב ביותר לצ’כיה

פשוט סיפקנו תמונת מצב של מה שתקבלו ברגע שתירשמו ל- ExpressVPN, IPVanish או VyprVPN. שלושת השירותים הללו כוללים צורה כלשהי של תקופת התחייבות כספית שתוכל להשתמש בהם כדי לדגום את השירות לפני שתירשם. לנסות את המבצעים הללו חשוב מאחר ותכירו למה לצפות לפני שתירשמו למנויים החודשיים ההם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me