ה- VPN הטוב ביותר לאפריקה

רשימת הדלי שלך למקומות שאליהם אתה יכול ללכת באמת לא תהיה שלמה אם לא נבחרה לך יעד אפריקני. למען האמת, אם מלכות כמו קייט מידלטון והנסיך וויליאם בחרו להתארס בזמן חופשה בקניה, אז אתה די מפספס הרבה אם עדיין תבחר לא לנסוע לשם. יש פשוט כל כך הרבה חיות בר לראות, מורשת לחקור ותרבות להכיר אותם באפריקה. תכנון טיול לשם באמת יעשה לעצמך טובה עצומה.


ה- VPN הטוב ביותר לאפריקה

ה- VPN הטוב ביותר לאפריקה

אינטרנט באפריקה

הדבר היחיד שכנראה תתמודד איתו קצת, במיוחד אם אתה בא מהעולם המפותח הוא היעדר התשתית ברוב מדינות אפריקה. כמובן שחלקם טובים יותר מאחרים. כך שבאמת תצטרכו להסתגל למצב הנוכחי בהתבסס על המתרחש כרגע במדינה בה אתם נמצאים. מבחינת אספקת אינטרנט וזמינות, למשל, היבשת באמת לא מסתדרת כמו השאר של העולם. הרמה הגבוהה ביותר של החדירה לאינטרנט ביבשת היא כ 80% – וזה בקניה. כמו כן, נתון זה משקף רק את המצב באזורים העירוניים וסביבתה. הרחק רחוק יותר, למשל, האזורים הכפריים יותר ותבחין בהבדל בולט בקישוריות.

זה, בצירוף העובדה שלרוב מדינות אפריקה יש כמה ממשלות מחמירות מאוד, פירושו שאתה עלול להיתקל בבעיות בפרטיות ובקישוריות שלך ברגע שתנחת לאן שאתה באפריקה. אוגנדה למשל הטילה ממש לאחרונה מס מדיה חברתית במטרה לשלוט במה שמתפרסם במדיה החברתית. דמיין ש; צורך לשלם לממשלה עבור מה שאתה מפרסם בפלטפורמות המדיה החברתית האישית שלך.

מדינות מסוימות מאוד שואפות לפקוח עין על הנאמר על משטריהן באינטרנט. הם אפילו חוסמים את הגישה לאתר אם הם באמת רוצים לחסום את התפשטות מידע מסוים. אם הם נתקלים בסנטימנטים שהם לא אוהבים, המחבר עשוי למצוא את עצמו בכלא אם הוא לא נזהר. זו המציאות העגומה שרוב האזרחים החיים ברוב גדול של מדינות אפריקה חיות איתה. אבל המקרה לא באמת צריך להיות אותו הדבר בשבילך אם אתה מקווה לטוס לשם כזר.

באמצעות VPN באפריקה

הרשמה עם ספק רשת וירטואלית פרטית היא ככל הנראה הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שתיהנה מחווית גלישה לא מוסדרת במהלך הטיול שלך באפריקה. VPN מסוגל לאבטח את החיבור שלך באמצעות הצפנה. זה מאפשר לבצע עסק מקוון ללא צורך לדאוג שמישהו יעקוב אחר הפעילות שלך. אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך יישאר מושג לגבי מה שאתה עושה באינטרנט, והופך את העבודה המקוונת שלך לפרטית וסודית.

יתרון עצום נוסף שאתה מקבל ליהנות באדיבות VPN הוא האנונימיות שלך ברשת. השימוש ב- VPN פירושו שאתה יכול להסתיר את זהותך לאתרים שאתה מחליט לבקר בהם. זה חשוב במיוחד אם ברצונך לקבל גישה לאתרים שעלולים להיות ברשימה השחורה על ידי ממשלת המדינה שאליה היית יכול לנסוע. רמת אנונימיות זו מעניקה לך גם גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים ששירותיהם לא יהיו זמינים עבורך אם יגלה שאתה מבוסס באפריקה. גישה לאתרים כאלה ניתנת מכיוון שתשנה את כתובת ה- IP שלך באדיבות התחברות לשרת שממוקם במדינה אחרת.

VPNs הטובים ביותר לאפריקה

כל אלה הם יתרונות שתוכלו להשיג משירות VPN, אך רק אם בחרתם נכון. הנכון בהקשר זה הוא זה שמספק אבטחה מקוונת ללא עוררין ומציע מהירויות שלא בדרך כלל יאלצו אותך להתרגל למה שאתה לא רגיל. מציאת הספק המושלם, כמובן, תלויה בדיוק בצרכים שלך. כדי לעזור לצמצם את ההיקף שלך, יש לנו כבר כמה הצעות שאנו בטוחים שתמצא לך די מועיל. עיין ברשימה הקצרה שלנו עם VPNs הטובים ביותר לאפריקה.

1. ExpressVPN

ExpressVPN מגדיר את הרף די גבוה ביחס למה שאתה צריך לצפות מספק מקומי. עם כ -2000 שרתים לשמו, ונוכחות במדינות אפריקאיות כמו אלג’יריה, מצרים, קניה ודרום אפריקה, השירות הוא יותר מאשר מסוגל לאבטח את החיבור שלך. ExpressVPN בוחר ב- OpenVPN כפרוטוקול שעליו מבוססת האבטחה היעילה ביותר שלהם. זה גם מאפשר למשתמשים לפנות ל- PPTP, L2TP וגם ל- IKEv1 וגם ל- IKEv2, בהתאם להעדפה או למכשיר שלהם..

ExpressVPN הוא גם הספק הטוב ביותר שאליו אתה פונה אם אתה משתמש VPN בפעם הראשונה. שירות הטיפול בלקוחות שלהם תמיד יותר ממוכן להציע הדרכה ועזרה לכל השואלים, מכיוון שהם זמינים 24/7 דרך צ’אט חי וגם באמצעות אימיילים. ExpressVPN הוא גם בין הספקים הבודדים המציעים שירותים כמו מנהור מפוצל ו- VPN Kill Switch. אתה מקבל גם שרתי התגנבות לגלישה בחלקים מוגבלים באינטרנט במדינות שיש בהן צנזורה ברמה גבוהה מאוד. כדי לדעת מה עוד נמצא בחנות לאחר ההרשמה, קח קצת זמן חופש לעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא עוד מתמודד קשה בתעשיית ה- VPN ששווה מאוד לקחת בחשבון. בתור התחלה, השירות מבוסס באסטוניה, שהיא כבר מקום נהדר לחברת VPN מאחר ואין תקנות נתונים עליהן ייאלצו לעמוד. לשירות אין נוכחות כה גדולה של שרתים. עם זאת, שרתי ה- VPN הזמינים מכסים את היעדים הפופולאריים ביותר בעולם.

BulletVPN גם מאפשר למשתמשים להפעיל עד 3 חיבורים בו זמנית, בו זמנית, כלומר יש לך סיכוי לאבטח את מרבית המכשירים התומכים באינטרנט שלך. לקוח ה- VPN שמציע BulletVPN הוא גם די קל לשימוש ולניווט סביבו ותואם למכשירים שמריצים אנדרואיד, iOS, Windows ו- Linux כמערכת ההפעלה שלהם. BulletVPN כולל גם שירות DNS חכם עם המנוי שלך, וזה נהדר לעבודה סביב בלוקים מגבילים גיאוגרפיים. לקבלת תובנה נוספת על הספק הכולל בחבילת ה- VPN שלו, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מבטיחה שהמנויים שלה ישיגו את הטוב ביותר מבחינת ההגנה המקוונת, עם כל כך הרבה תכונות בגרירה מובטחות לשיפור האבטחה המקוונת שמציע השירות. כל מי שיוצא לאפריקה לא צריך לדאוג לנוכחות שרתים, מכיוון שלשירות יש נוכחות של כ -4000 ברחבי העולם, עם 18 במצרים ובדרום אפריקה. NordVPN הוא גם נדיב במספר החיבורים המרובים שהוא תומך בו, ומאפשר למשתמשים לחבר עד 6 מכשירים נוספים תחת אותו חשבון משתמש..

לספק VPN זה יש גם תמיכה בשיתוף קבצים ב- P2P ו- Tor over VPN להגברת האנונימיות. שרתים ערומים לאלה שמבוססים במדינות מצונזרות מאוד, שירותי IP מיוחדים לאלה שלא ירצו לחלוק את השרתים שלהם עם אף אחד אחר, ושרתי VPN כפולים המציעים פעמיים את רמת ההגנה, כולם זמינים גם הם. ל- NordVPN יש גם תכונה Cybersec. זה עוזר לך להרחיק את הגלישה ממודעות ושיבושים זדוניים. התכונה SmartPlay נהדרת למשתמשים שמתכוונים יותר לקבל גישה לאתרים וערוצים מגבילים גיאוגרפיים. לקבלת תובנה מעמיקה יותר כיצד כל הכלים הנוספים הללו ישפרו את החוויה המקוונת שלך, קח את הזמן לקרוא את סקירת NordVPN שלנו.

מהירויות אינטרנט מהירות ביותר באפריקה 

הנה רשימה של מדינות המציעות את קישוריות האינטרנט הטובה ביותר באפריקה. תוכל גם לבדוק את רשימת מדינות האינטרנט המהירות ביותר בעולם.

 1. קניה
 2. סיישל
 3. דרום אפריקה
 4. מרוקו
 5. תוניסיה
 6. מדגסקר
 7. זימבבואה
 8. זמביה
 9. גאנה
 10. ליבריה
 11. אוגנדה
 12. ניגריה

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לאפריקה

למרות התקנות הרבות שקיימות כיצד להשתמש באינטרנט באזורים רבים באפריקה, זה ממש לא תירוץ עובד לחצות אותו מרשימת המקומות בהם תוכלו לבקר. פשוט קבל VPN אמין שידאג לנוכחותך ברשת ותהיה לך טוב ללכת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map