ה- VPN הטוב ביותר להפחתת חיץ

הרשמה ל- VPN היא דבר שרוב האנשים עושים כדי להגדיל את רמת האבטחה שלהם באופן מקוון או לעבוד סביב אתרים שעשויים להיות בעלי הגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, רוב המכשולים הללו מוצבים על ידי ספק שירותי אינטרנט, או מה שרוב האנשים מכנים ספק שירותי אינטרנט. ספקי שירותי האינטרנט הם הארגונים המספקים גישה לאינטרנט לקהל הרחב, וככאלה, יש להם שליטה מלאה על היבטים כמו מהירות ואיכות החיבור שלך, כמו גם על האתרים אליהם אתה יכול או לא יכול לגשת.


ה- VPN הטוב ביותר להפחתת חיץ

ה- VPN הטוב ביותר להפחתת חיץ

מסיבות אלה משתמשים ברשת על ידי ספקי שירותי האינטרנט כדי להסדיר את מה שמשתמשים יכולים לצפות באינטרנט. הם עושים זאת באמצעות כובעי נתונים, מצערת מהירות או אפילו חסימת תוכן. בחירת הסוג הנכון של שירות VPN להתמודדות עם מגבלות ספק שירותי האינטרנט שלך חשובה למדי אם ברצונך לשמור על גישה לא מוסדרת לאינטרנט. לשם כך עליכם להכיר את צורות הרגולציה השונות, כך שתומלצו היטב לפני שתקבלו את ההחלטה.

ה- VPN הטוב ביותר להפחתת סיכום החיץ

ה- VPN שאתה צריך לחפש עליו חייב להיות בעל שרתים מהירים במיוחד. זה יעזור לך לצפות בסרטונים המועדפים שלך באופן מקוון ללא הפרעה. הנה ה ספקי שירותי VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש בכדי למזער את המאגר:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN
  6. CyberGhost

צורות של מצערת ספק שירותי אינטרנט & חוצץ

מצערת על בסיס תוכן

ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי לבחור ‘לנהל’ את הפעילויות שלך באופן מקוון על ידי זיהוי בדיוק באתרים שבהם אתה מבקר לעתים קרובות, ומצער את הגישה שלך לצורת התוכן שהם ראו שאתה מבלה עליהם זמן רב. זה עשוי להיות תוכן וידאו מאתר כמו Netflix, וניתן לעשות זאת כדי להרתיע מכם לזרום באותה מידה מכיוון שזה צורך רוחב פס רב. זה רק ישאיר אתכם מתוסכלים וכועסים מכיוון שתצטרכו לחכות כל כך הרבה זמן שהסרטונים שלכם יתחפצו, או שהאיכות תהיה נמוכה מכדי שתוכלו ליהנות מסטרימינג..

מצערת על בסיס שימוש

ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לבחור גם להטיל מגבלות על סמך מידת השימוש שלך. הם עשויים לעשות זאת לאחר שהם יגלו שאתה משתמש בהרבה יותר תנועה ממשתמשים אחרים ברשת שלהם, וכדי להבטיח שלא תעבור לים, הם מטילים מגבלות בצורה של כמוסות נתונים. לאחר שתחרוג ממכסי הנתונים האלה, ייתכן שתגלה כי מהירות החיבור שלך תוריד באופן משמעותי. דברים עשויים להישאר כך עד למחזור החיוב הבא שלך, או עד שתחדש את מנוי הנתונים שלך.

שימוש ב- VPN כדי לעקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט

הפונקציה העיקרית של שירות VPN פרמיום היא לאבטח את הפעילויות שלך באופן מקוון. זה נעשה על ידי הסתרת הנתונים שלך. VPN מסוגל לשמור על פעילויות מקוונות סמויות עד כי אפילו לספק האינטרנט שלך אין שום מושג מה אתה עושה. זה אפשרי מכיוון שברגע שאתה רוכש מנוי, הנתונים שלך עוברים דרך שרתי לקוח ה- VPN שלך לפני שהם מטופלים על ידי ספק האינטרנט שלך. בסיום הדברים, הנתונים שלך מוצפנים, ובכך מבטיחים כי ספק שירותי האינטרנט שלך יישאר מושג לגבי אתרים שאתה ניגש אליהם. המשמעות היא שהם לא באמת יכולים להצביע על אתרים שאתה מבקר בהם, ולכן הם לא מסוגלים לזהות בדיוק את צורת התוכן שהם צריכים להצער.

אותו עיקרון חל על אתרים שהם עשויים לחסום. חסימות אלה פועלות בדרך כלל לאחר זיהוי מאיפה נראה שמשתמש ניגש לאתר. אם נמצא שאתה בתחום השיפוט של ספק שירותי האינטרנט (בתוך המדינה בה הוטל החסימה), הגישה לאתר או לערוץ תבוטל. שימוש ב- VPN עוזר לך לעקוף את זה על ידי ניתוב החיבור שלך דרך שרתים מרוחקים, וגורם לזה להיראות כאילו אתה ניגש לאתר כבחוץ שבסיסו במקום אחר.

ה- VPNs הטובים ביותר להפחתת החיץ

עכשיו שאתה יודע שחציצה נוצרת כתוצאה מהמדדים שייתכן כי ספק שירותי האינטרנט שלך נקטה כדי להצער את הקשר שלך, הגיע הזמן לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר להפחתה או למניעת חציצה:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק כל מעוגל שמסוגל לחלוטין להגן על הפעילויות המקוונות שלך מספק שירותי האינטרנט שלך. מאז הוקם בשנת 2009, השירות המשיך להרחיב את יכולותיו והצליח להפעיל עד 2000 שרתי סופר מהירים ברשת שלו. שירות הטיפול בלקוחות ראוי גם לשירות, כמו גם טכנולוגיית ההצפנה של 256 סיביות AES עליה נסמך השירות על מנת להבטיח את תנועת המנויים שלו. פרוטוקול ה- VPN שבחרת בשימוש על ידי ExpressVPN הוא OpenVPN, אך השירות עדיין מספק למשתמשים אפשרויות אחרות כמו L2TP, PPTP ו- SSTP.

השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, כך שאין מדיניות רגולטורית של נתונים שעלולה לאלץ אותם לאחסן או לעקוב אחר היסטוריית הגלישה של המשתמש שלהם. מסיבה זו הם מבטיחים לא לרשום את פעילויות הגלישה שלך. לשירות יש גם קטע מהשרתים שלו המיועד לבילוי, ומקטע נוסף המיועד למשתמשים בתקווה להתחבר לאתרים במדינות מצונזרות מאוד מבלי שאותר השימוש ב- VPN שלהם. למידע נוסף על מה יש להרוויח בשירות זה, עיין בסקירת ExpressVPN המפורטת שלנו.

2. IPVanish

מנויי IPVanish ותיקים כבר מעריכים את רמת תשומת הלב ששירות זה מעניק לביטחון המקוון שלהם. הספק מסוגל לספק את מנוייו באמצעות המחרוזת המונה כ 1500 שרתים, שהם במקרה הבעלים של כולם. IPVanish מספקת גם אבטחה המבוססת על קידוד AES של 256 סיביות ומציעה תמיכה מלאה בטיפול לקוחות למשתמשים המעוניינים לקבל כל סוג של עזרה בחיבור שלהם..

IPVanish מציעה גם את כל פרוטוקולי ה- VPN העיקריים למנויים שלה לבחירה ומבטיחה רישום אפס לכל מי שבוחר להירשם. השירות מאפשר למנויים גם לקבל הגנה מקוונת מבלי שהם צריכים להוריד לקוח VPN, על ידי מתן גישה לפרוטוקול שרת פרוקסי מיוחד המכונה SOCKS או Socket Security. השירות תומך גם בהסתה בתוך הרשת שלו ומאפשר לחבר עד 10 התקנים בו זמנית תחת רשת אחת. למידע נוסף על מה IPVanish יכול לעשות למענכם, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN הוא סוג הספק הדואג לחלוטין לביטחון המקוון שלך, ועדיין חורג מעבר לזה כדי להציע תכונות וכלים המשפרים את חוויית הגלישה שלך אפילו יותר. לשירות יש גם אחת מרשתות השרתים הגדולות בענף, עם יותר מ- 4000 שרתים ברשת שלו. האבטחה היא גם חסרת מים, עם תכונות כמו מתג להרוג אינטרנט לניתוק החיבור שלך למקרה שלקוח VPN ייפגע, ושירות VPN כפול שמצפין עוד יותר את החיבור שלך על ידי ניתוב הנתונים שלך דרך שני שרתים..

NordVPN מאפשר גם עד 6 חיבורים בו זמנית תחת מנוי אחד, מציע הגנה מפני דליפות DNS, תומך בצל באמצעות VPN ויש לו גם שירות המכונה Smart Play המאפשר גישה לגישה ל -400 שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים. מנויי NordVPN יוכלו גם להימנע מכל הפרעה של מודעות ותוכנות זדוניות על ידי טכנולוגיית CyberSec. כדי לראות מה עוד ניתן לצפות מ- NordVPN, קח את הזמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

תסתיים ב- VPN הטוב ביותר להפחתת חיץ

ExpressVPN, IPVanish ו- NordVPN כוללים שרתים סופר מהירים שכולם נהדרים לסטרימינג סופר מהיר ומספקים אבטחה מקוונת אמינה. כל אלה הם ספקים שייקצרו כמה שפחות את המהירות שלכם, וודאו שלספק האינטרנט שלכם אין מושג מה אתם מקוונים כדי להפחית את המאגר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me