ה- VPN הטוב ביותר ליוון

אם שמתם מספיק תשומת לב בכיתת ההיסטוריה שלכם, עליכם לדעת שיוון הייתה מקום הולדתה של הדמוקרטיה המודרנית. קבלת ההחלטות שלהם נעשתה במעורבות משמעותית של אנשי הציבור. בזכות ההצלחה שהביא לכך, מדינות מבוססות לוו מהן בכבדות כשיצאו לבנות מבני ממשל משלהן. המדינה מפורסמת גם בזכות המיתולוגיה היוונית שלהם, שנחשבה על ידי העם העתיק שלהם כדתם שלהם מאוד, והשפיעה רבות על טקסיהם ומנהגיהם. תרומות אלה להיסטוריה העולמית הופכות את האומה האירופית לחניית ביניים נחוצה עבור כל מי שמחפש ללמוד ולדמיין כיצד היו החיים המפותחים לפני מאות שנים לפני הספירה..


סקירת ה- VPN היוונית הטובה ביותר

ה- VPN הטוב ביותר ליוון

סיכום ה- VPN היווני הטוב ביותר

הנה הטובים ביותר 6 VPNs ליוונית על פי הבדיקות השונות שביצענו:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. VyprVPN

אינטרנט ביוון

כשאתם קובעים סידורי נסיעה למדינה, עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של דברים. תצטרך לחשוב גם על איך אתה מתחבר לאינטרנט. אלא אם כן אתה מתכנן להישאר במצב לא מקוון לאורך כל הביקור שלך, קישוריות לאינטרנט היא אחד הדברים הבודדים שתצטרך לקרוא עליהם לפני שתנחת במדינה. תלוי במלון שתעבור אליו, איכות החיבור שלך בזמן שתיקבע על ידי חוזק רשת ה- Wi-Fi שלהם.

התחבר לרשת במהירות נמוכה ותגלה שאתה מתרגז מדי פעם כתוצאה משך הזמן הדרוש לטעינת דף, או אפילו מהמגבלות שיש למלון באתרים שאתה יכול או לא יכול לבקר. אם לא ידעת, מספר טוב של מלונות עוקבים מקרוב אחר המתרחש ברשת שלהם. זה מאפשר להם לשים מגבלות שמגבילות את השימוש שלכם, עד כדי התאמת דברים כמו רוחב הפס בו אתם משתמשים ברגע שתירשמו לשירות שלהם.

עם מנהלי שירות ומגבלות רשת מוגבלים שיכולים לפקח על העדכונים שלך באינטרנט, הפרטיות שלך אינה מובטחת כמו שקיווית שתהיה. למרבה המזל, זה דבר שאתה יכול לתקן, ואתה יכול לעשות זאת על ידי הרשמה לשירות VPN מוביל.

שימוש בשירות VPN ביוון

שימוש ב- VPN ביוון פירושו הרשמה לשירות שיאפשר לכם לגלוש באינטרנט ללא הגבלות כלשהן שיושמו על השימוש שלכם. VPN עוזר לך להשיג זאת על ידי כיסוי החיבור שלך באמצעות הצפנה. הנה איך זה נעשה. ברגע שאתה מתחבר לספק אמין, התעבורה שלך מועברת דרך השרתים שלהם במקום שירותי האינטרנט שלך. השרתים שלהם מכילים רמת הצפנה המאפשרת להם להסתיר את היסטוריית הגלישה שלך, כמו גם את מקור החיבור שלך. באופן זה, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לעקוב אחר מה אתה עומד והמיקום שלך בפועל יוסתר ויוחלף במיקום של השרתים שאליהם התחברת..

כאשר המיקום הווירטואלי החדש שלך נמצא כעת במקום בו השרת שלך מבוסס, תהיה לך גישה למגוון רחב של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים שבדרך כלל לא היו מאפשרים לך להציג את האתר שלהם אם אתה נכנס לאתר. מיקום ברשימה שחורה. שני היתרונות הללו עושים את המנוי לשירות אמין, אך לאחר קבלת ההחלטה, הבעיה הופכת כעת לאיזה שירות אתה מנוי..

בחירת ה- VPN הטוב ביותר ליוון

לחפש הגנה מקוונת שתוכלו לסמוך עליה יכול לפעמים להיות תרגיל מאומץ מאוד, במיוחד אם מעולם לא הייתה לכם אפשרות לבדוק ספקי VPN לפני כן. למזלנו, יש לנו את הגב שלך, ונבחן מספר שירותים מהדרגה הגבוהה ביותר שתוכל לסמוך עליהם כדי לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכסף שלך. בואו נתחיל.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מאותם ספקים שכמעט טובים בכל דבר, וזה נותן להם יתרון נהדר על פני הרבה מהספקים האחרים שאתה צפוי להיתקל באינטרנט. שלהם הוא שירות מרוכז ללקוח, וזה אחד העמודים שאפשרו להם אפילו לזכות במספר לא מבוטל של פרסי VPN, כמו גם לעורר נאמנות לקוחות. הרשת שלהם מורכבת מכ- 2000 שרתים, המאפשרים גלישה מהירה במיוחד ואבטחה אמינה באמצעות קידוד AES 256-ביט..

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, כלומר ניתן לסמוך על מדיניות רישום האפס שלהם שלא לאחסן את פרטי הגלישה שלך. השירות מאפשר גם החלפת דפדפן ללא הגבלה, כמו גם רוחב פס בלתי מוגבל. משתמשים המקווים לגשת לאתרים באזורים כמו סין ישמחו לשמוע כי ל- ExpressVPN יש גם שרתי התגנבות, שמסתירים את העובדה שאתה משתמש בשירות VPN, ומעניקים גישה לאתרי האינטרנט שלהם המוגבלים מאוד בגיאוגרפיה. שירות ExpressVPN תומך עד 3 חיבורים בו זמנית ומציע את כל ארבעת הפרוטוקולים VPN (OpenVPN, PPTP, IPSec ו- L2TP) VPN למשתמשים שלהם כדי לבחור במה הם רוצים להשתמש. דמי המנוי לספק זה אינם זולים, ולכן עדיף שתנסו את שירות ההחזר הכספי שלהם למשך 30 יום כדי לראות אם זה יהיה שווה את זה.

2. NordVPN

NordVPN הוא ספק אחד אחר שלעולם לא תוכלו לטעות איתו מכיוון שברשתם המונה מעל 4000 שרתים הפזורים ברחבי העולם, תוכלו להבטיח לכם גישה בלתי מוגבלת לכל אתר שתרצו לבקר בו. השירות שלהם מתקדם יחסית לרוב, עם תכונות נוספות כמו תוכנת CyberSec המסוגלת לחסום מודעות ותוכנות זדוניות לא רצויות. רשת השרתים הגדולה שלהם מאפשרת גם לבחור לאיזה שרת להתחבר על סמך מה שאתה עושה באינטרנט. הם מציעים שרתים ייעודיים שמניבים את הביצועים הטובים ביותר בעת ביצוע פונקציה מסוימת. יהיה לך מגוון טוב של שרתים ספציפיים לבחירה אם אתה מקווה לבזבז את זמנך בזרם ב- HD, סיבוב, הורדת קבצים גדולים או אפילו משחקי רשת מקוונים..

NordVPN מדרג שם למעלה בין הספקים המציעים את הכמות הגבוהה ביותר של חיבורים בו זמנית, ומאפשרים עד 6 מכשירים לכולם להתחבר בו-זמנית. הספק גם חופשי מהמצמדים של כל מדיניות בנושא פיקוח נתונים, באדיבות היותו מבוסס בפנמה. NordVPN מציעה גם הגנה מפני דליפות DNS ומתג אוטומטי להרגת אינטרנט אשר שניהם נהדרים להגנה מתמשכת כשאתה גולש באינטרנט. בניגוד לרוב הספקים העליונים, NordVPN מאפשרת למשתמשים לבדוק את השירות שלהם באמצעות תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים, ואז להחליט אם להירשם כמנוי או לא..

3. VPN CyberGhost

בסגירת הרשימה שלנו יש לנו VPN של CyberGhost, שירות שלא רבים מודעים לכך שבבעלותם המלאה של כל השרתים שלהם. זה נותן להם יתרון משמעותי על פני מרבית הספקים האחרים, בכך שהם לא צריכים להתייעץ עם חברות צד שלישי אחרות אם בעיה כלשהי תעלה אי פעם מתוך הרשת שלהם. VPN של Cyberghost מסוגל גם לתמוך בעד 7 חיבורים בו זמנית. זה הופך אותם לאחד השירותים הבודדים המציעים חיבורים רבים ככל שיהיו תחת חשבון אחד.

VPN של CyberGhost ממוקמת ברומניה, וזה מציב אותם במרחק גדול מכל טריטוריות בהן אכיפה מדיניות מגבילה של נתונים. המיקום הנוח שלהם אומר גם שהם יכולים להבטיח שאף אחד מלקוחות הגלישה של לקוחותיה לא נרשם. האבטחה המוצעת היא גם סטנדרטית, ועל ידי אכיפת הצפנת AES של 256 ביט, השירות מבטיח כי כל המנויים ישמור על חיבור מאובטח. אפליקציית VPN של CyberGhost מאפשרת גם למשתמשים עם אפליקציות מבוססות אנדרואיד, לינוקס, חלונות, iOS או Mac OS להתחבר ולהקים קישור שרת מאובטח בקלות. למידע נוסף על שירות זה, אנו ממליצים לך לנצל את הצעת ההתחייבות שלהם למשך 30 יום.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר ליוון

אין שום הימור בטוח יותר שמבטיח את רמת ההגנה ואת חופש האינטרנט שיהיה לך ברגע שתתחבר לשירות VPN אמין. סקרנו זה עתה שלושה מה- VPN הטובים ביותר ליוון, ועם מה שאנחנו מקווים שאספת, אתה אמור להיות מסוגל להישאר מאובטח עם כל הספקים שעברנו..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me