ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של ניאון

מגובה על ידי Sky TV, ניאון הוא שירות הזרמת וידיאו לפי דרישה המציע את מיטב הסרטים והתוכניות, וגישה לתארים הפופולריים ביותר בארה”ב. הנושא היחיד שעשוי לעכב את הצופים מלהירשם לשירות הוא העובדה שהוא זמין רק למשתמשים בניו זילנד. הדבר הטוב הוא שיש דרך לעקוף את הנושא הזה.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של ניאון

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של ניאון

מה זה ניאון טלוויזיה?

ניאון, שהושק בשנת 2015 בניו זילנד, מתחרה בענקיות בתעשייה כמו נטפליקס ולייטבוקס. זה עדיין מצליח לתפוס קטע משמעותי מהקהל הזורם.

השירות יקר יותר מאשר לרוב. עם זאת, הסיבה לכך היא שהיא מציעה את אחד מאוספי הכותרות הגדולים ביותר הזמינים משירות סטרימינג. מכיוון שרוב האנשים מבלבלים בין ניאון כהצעה אחרת של סקיי, חשוב להבדיל כי השירות מוצע כישות נפרדת. המשמעות היא שאתה לא צריך להיות לקוח Sky כדי להשתמש בניאון. כל שנדרש הוא חשבון ותשלום עקבי של דמי מנוי חודשיים.

מבחינת התמחור, Neon TV מציע אפשרויות שונות מאוד בהשוואה למה שתמצאו משירותי סטרימינג אחרים. יש בעיקרון שני שכבות לבחירה. משתמשים יכולים לבחור את חבילת הטלוויזיה במחיר של 11.99 דולר לחודש, או ללכת על חבילת הסרטים והטלוויזיה במחיר של 20 דולר לחודש. כמו כן, למשתמשים יכולים להיות רשומים עד חמישה מכשירים תחת חשבון אחד, ולזרום ממרבית שניים בכל פעם.

אם בכלל מנוי מרגיש כאילו הוא לא מרוצה ממגוון התוכן אליו הם מקבלים גישה, או אפילו מהשירות עצמו, האפשרות לבטל את הסכמתך תמיד עומדת. כדי לעזור בכל זאת להימנע מכך, השירות מציע תקופת ניסיון של 14 יום כך שתוכל לדעת למה אתה מצטרף מההתחלה..

כיצד לבטל את חסימת הטלוויזיה של ניאון מחוץ לחו”ל

VPN או רשת פרטית וירטואלית הם אחת הדרכים היעילות ביותר לעקוב אחר מגבלות הגיאוגרפיה המונעות גישה לשירות מחוץ למדינה. זה פועל בכך שהוא מאפשר למשתמשים לגשת לשירות דרך שרתים מרוחקים המבוססים במדינות שונות. בדרך זו המשתמשים יכולים לשנות את כתובות ה- IP שלהם ונראים כאילו הם נמצאים במדינות בהן ניתנת גישה.

כששירות הסטרימינג אין שום דרך לאמת את המיקום בפועל של הצופים שלו, השימוש ב- VPN מבטיח גישה למנוי ללא קשר למקום הימצאו. כל מה שהם צריכים לעשות זה להתחבר לשרת בניו זילנד, והם מסודרים. 

הנה תהליך מורכב יותר שלב אחר שלב:

  1. הירשם באמצעות VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר הסטרימינג שלך.
  3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. התחבר לשרת בניו זילנד.
  5. הפעל את הטלוויזיה של ניאון.
  6. תהנה.

ExpressVPN הוא ספק VPN אמין שמבטיח למשתמשים שלו את חווית הסטרימינג המושלמת. זה גם מגן עליהם מפני התקפות סייבר שעלולות להתרחש. להלן טבלה המדגישה את ה- VPN המובילים בסקירתנו היום. בדוק אותם.

VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה של ניאון

היכולת לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים היא רק אחד הדברים ששימוש ב- VPN מאפשר לך לעשות. המטרה העיקרית שלה היא להבטיח שמשתמשים יישארו מאובטחים לחלוטין בכל פעם שהם מחוברים. VPN עושה זאת באמצעות הצפנת תעבורת אינטרנט. זה מקשה על ספק שירותי האינטרנט שלך אפילו לצלוט את סוג הפעילויות שאתה יכול לעשות באינטרנט.

שימוש ב- VPN מבטיח גם אבטחה מוחלטת במיוחד כשאתה ניגש לבנק שלך באופן מקוון או קניות מהבית. רמת אבטחה זו משתרעת גם על אלה הנוטים להסתמך על שדות תעופה או מסעדות עבור האינטרנט שלהם. VPN מונע מהמכשירים שלהם להיפרץ או להסתנן על ידי עברייני סייבר וגם מבטיח אנונימיות כאשר הם מקוונים.

משתמשים יכולים ליהנות מכל היתרונות הללו רק אם הם יצטרכו להירשם לספק אמין. יש כל כך הרבה ספקים הונאים בשוק, ורובם מבטיחים מה שהם לא יכולים לספק. כדי לעזור לך להימנע מלהתמודד עם כאלה, הרכבנו רשימה קצרה של הספקים הטובים ביותר שאתה צריך לקחת בחשבון. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר לטלוויזיה של ניאון.

1. ExpressVPN

ExpressVPN עומד גבוה כאחד השירותים הטובים ביותר שתוכלו להירשם אי פעם. הספק עטור הפרסים קיים כבר למעלה מעשור. יש לה רשת של קרוב ל -2000 שרתים ברחבי העולם. זה מאפשר לה לספק עד 200,000 כתובות IP עבור המנויים שלה לבחור.

זה, לצד קידוד AES הצבאי בכיתה 256 ביט זה אומר שמשתמשים יוכלו ליהנות מהצפנה מסביב, וגישה להרבה אתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. השירות גם מאפשר למשתמשים שלו עד 3 חיבורים בו זמנית, ולבחור בין PPTP, SSTP, L2TP / IPSec או OpenVPN כפרוטוקולי VPN..

ExpressVPN מציע גם את הטיפול הטוב ביותר בלקוחות בענף, עם צוות שתמיד זמין 24/7 אליו ניתן ליצור קשר באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית או הודעות צ’אט חי באתר שלו. השירות מאפשר למשתמשים גם לבחור באיזה חלקים מהתנועה שלהם להגן, בזכות תכונת המנהור המפוצלת שלו.

ל- ExpressVPN יש שרתים מעורפלים שמשתמשים יכולים להתחבר אליהם אם הם ממוקמים מחוץ למדינה, מה שמאפשר להם להמשיך להשתמש ב- VPN גם כשהם באזור מוגבל מאוד. משמעות הדבר היא שהגישה לטלוויזיה של ניאון מובטחת אפילו למשתמשים באזורים כמו סין וכדומה. לתיאור טוב יותר של מה לצפות מ- ExpressVPN, התבונן במערכת שלנו סקירה של.

2. IPVanish

ספק שכבה אחרון שכדאי לקחת בחשבון הוא IPVanish. לספק אמריקאי זה יש קרוב ל 1500 שרתים בבעלות פרטית ברשת שלו. בהיותו בבעלות פרטית, הסיכונים להתקפה מצד צד שלישי אחר מופחתים מאוד מכיוון שהשירות מפקח על רשת משלו. המשמעות היא גם מהירויות מהירות יותר למשתמשים שלה, כמו גם עד 40,000 כתובות IP לבחירה.

IPVanish מבטיחה שמשתמשיה יוכלו לעבור בין שרתים ככל שהם רוצים. שלא לדבר על כך שהם גם לא מגבילים את רוחב הפס של המשתמש שלהם.

כאשר השירות הוא אחד הטובים ביותר שאליו ניתן לפנות לחיבורים יעילים, IPVanish מספק תוכן באיכות HD בעת הזרמת מבלי לקחת יותר מדי זמן למאגר. השירות תומך גם משתמשים שרוצים להסתובב באמצעות הקצאת העברות קבצים ללא הגבלה בין עמיתים לעמית, וכן אנונימיות מוחלטת בעת סיבוב.

IPVanish מציעה למשתמשים שלה גם את האפשרות לסמוך על פרוקסי האינטרנט SOCKS5 להגנה רק כאשר הם מקוונים. זה חוסך להם את הטרחה הנחוצה להוריד את לקוח ה- VPN שלהם אם הם לא רוצים. קרא לקרוא את שלנו סקירה של לקבלת תובנה מפורטת יותר של מה שיש ל- IPVanish להציע.

3. NordVPN

פירוט הרשימה שלנו הוא NordVPN, ספק טוב בהרבה יותר טוב שגם הוכר בזכות השירות היעיל שלו. מבוסס בפנמה, לספק יש קרוב ל -4000 ספקים עליהם הוא מפקח.

היא מפיצה את השרתים שלה במדינות שונות ברחבי העולם. השירות מעסיק גם את פרוטוקול ההצפנה 256 הסיביות הפופולרי של AES אך מחזק אותו עם תכונות אחרות כמו VPN כפול. זה, למשל, מנתב את החיבור שלך דרך שני שרתים שונים במקום אחד, ומכפיל את רמת ההגנה.

הודות לרשת השרתים הרחבה שלה, NordVPN מסוגלת גם להתמחות בחלק מהם לפונקציות שונות. ישנם שרתים המותאמים לזרם ב- HD, סיבוב, הורדה בכמות גדולה ואפילו משחקים ברשת. בדרך זו יכולים המנויים לבחור באיזה שרת להשתמש, על סמך מה שהם עושים באינטרנט.

NordVPN מאפשרת עד 6 התקנים מרובים להתחבר לשירות שלו בו זמנית ויש לו גם רשימת שרתי התגנבות למשתמשים באזורים מצונזרים מאוד. כדי ללמוד מה עוד בחנות של NordVPN, קח קצת זמן ועבר על שלנו סקירה של NordVPN.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של ניאון

עכשיו כשאתה יודע על VPN, גישה ל- Neon TV מחוץ ליו זילנד צריכה להיות רוח. כל שעליכם לעשות הוא להבין איזה ספק מבין השלושה שדנו בהם מתאים להעדפותיכם, ותהיו מסודרים. במקרה של שאלות, אל תהסס לרשום אותן בקטע התגובות למטה ואנחנו בטוח שנחזור אליך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me