ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים

לפני עשר שנים, האינטרנט במצרים היה מעט נגיש ותחת שלטונו של חוסני מובארק, בית החופש של הארגונים הלא ממשלתיים דירג את מצרים כ”חופשית בחלקה “. בעקבות מהפכת 2011, החדירה לאינטרנט פחתה עם עליית הצנזורה באינטרנט. מטרת הממשלה הייתה למנוע מאנשיה ליצור קשר עם העולם החיצון ולשוחח בעניינים פוליטיים. 400 אתרים שכללו זכויות אדם, שיוך לקטאר וחדשות טעונות פוליטית נחסמו. אף על פי שלא ברור מה נחשב מחוץ לתחום, חברי הפרלמנט המצריים אישרו לאחרונה חוק נגד פשע קיברנטי אשר יביא לקידוד נוהלי צנזורה באינטרנט בחוק הלאומי. משתמשי האינטרנט המצריים לא הסתפקו באיסור המעיק של הממשלה, כשהחלו לחפש דרכים להתמודד עם הצנזורה. אחת הדרכים הללו הייתה רשת פרטית וירטואלית. עם זאת, שימוש ב- VPN במצרים הוא כבר לא טיול בפארק. הממשלה מחזקת את אחיזתה הדוקה כבר בשימוש המקוון של המשתמשים שלה, והופכת אותה כמעט בלתי אפשרית עבור המצרים לעשות שימוש ב- VPN. אז איך מצרים עדיין יכולים לגשת לרשת באמצעות VPNs במחשב אישי, Mac, iOS, Android, iPhone ו- iPad? בוא נגלה.


ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים

ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים

ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים – סיכום מהיר

השימוש ב- VPN חיוני אם ברצונך לעקוף צנזורה באינטרנט. במקרה וכבר ידוע לך כיצד עובד VPN, קריאת הסקירה שלהלן עשויה להיות לא קריטית. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר למצרים:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

מהו VPN?

עם העלייה בצנזורה באינטרנט במדינות רבות כמו מצרים, VPNs מרקיע שחקים פופולריות רבה. VPN, או רשת פרטית וירטואלית, מאפשרת לך ליצור חיבור מאובטח לרשת אחרת דרך האינטרנט. אנשים משתמשים בו כדי שיוכלו להסתיר את מיקומם – על ידי שינוי כתובות ה- IP שלהם – על מנת לגלוש באופן אנונימי ובטוח באינטרנט. הוסף לכך, את היכולת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות באתרים וערוצים חסומים במדינה בה הם נמצאים. עם כל היתרונות הגדולים שיש ל- VPN להציע, נראה שהם כמעט טובים מכדי להיות אמיתיים. ובכן, ממשלת מצרים העירה את תושביה מאותו חלום חלומי של גישה חופשית לאינטרנט מוקדם מדי על ידי חסימת אתרי ספקי ה- VPN.

VPNs חסומים במצרים

זה מספיק גרוע שממשלת מצרים הגבילה כמעט כל אתר שיכולתם לחשוב עליו, עכשיו הכלי שבעזרתו מצרים עוקפים אותם נמצא ברשימת החסימות? מדברים על דיכוי. כשממשלת מצרים הצליחה להבין למה מיועדים VPN, היא מיהרה להוציא איסור על השימוש בהם. TigerVPN, ZenVPN ו- HSSElite הם חלק מספקי שירותי VPN שנחסמים במצרים, דרך פעולה שהטרידה את מייסדי VPNs אלה שמטרתם לספק גישה לאינטרנט פתוח לכל אחד ובכל מקום. יש בטנה כסופה לכל טרגדיה, וניתן לעבד את המקרה עם VPNs חסומים. ספקי ה- VPN שמחים להיענות ללקוחות המבקשים את שירותיהם באמצעות דואר אלקטרוני הכולל קישור לתוכנת ה- VPN שלהם. זה פשוט כל כך קל. כעת, לאחר שהמגבלה לא תעלה עלייך, עליך לצמצם את האפשרויות שלך ביחס לאיזה ספק שירותי VPN שאתה רוצה להירשם אליו. להלן מספר דברים שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה מבצע רכישה.

 1. עליו להשתמש בשיטות ההצפנה החזקות ביותר כדי שמשתמשים לא יפרו את הנתונים שלהם או יסתבכו עם ממשלת מצרים.
 2. משתמשי ה- VPN שבחרו חייבים להיות בעלי שרתים בכל רחבי העולם, כך שיוכלו להתחבר לשרת של כל מדינה ממצרים.
 3. לא אמורות להיות מגבלות על רוחב הפס או על שיעורי המהירות.
 4. תמיכת לקוחות 24/7 חייבת להיות זמינה כדי שהמשתמשים יוכלו לספק להם סיוע בכל פעם שהם צריכים.  
 5. קיום מדיניות החזר כספי חשוב ליצירת נאמנות לקוחות.
 6. בחירה טובה עבור VPN תהיה כזו שתואמת את כל המכשירים.

ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים

שירותי VPN רבים חסומים במצרים, עם זאת, אנו כאן בכדי להציג בפניכם את אלה שאינם. להלן מיטב ה- VPN שאנשים יכולים להשתמש במצרים.

1- ExpressVPN

ספק שירות VPN זה מייצג את כל המאפיינים שלעיל VPN טוב. טוב אפילו לא עושה צדק VPN זה. עם יותר מ -450 שרתים הפרוסים על 56 מדינות, הגבלות גיאוגרפיה אינן בעיה. אתה יכול להזרים או להוריד כל דבר ממצרים מבלי לדאוג לרוחב הפס או למהירות. לא נערכים יומני פעילויות מקוונות של משתמשים, מה שאומר שהפרטיות שלהם נשמרת לחלוטין. באמצעות ExpressVPN, אתה יכול להתחבר לכל WiFi WiFi ציבורי שמובטח לך כי הנתונים והכסף שלך לא יאבדו.

2- BulletVPN

זהו אחד משירותי ה- VPN האמינים ביותר המספקים בשוק. מצרים יכולים לגשת לאתרים או לערוצים שבחרתם מבלי לדאוג להגבלות גיאוגרפיות. החוויה שלהם תהיה מהנה בזכות השטמים והזרמים המהירים של BulletVPN. זה גם מבטיח אבטחה אופטימלית למשתמשים שלה.

3- NordVPN

אבטחה היא הדבר הראשון שהמצרים מחפשים בעת בחירת VPN, ומסיבה זו, NordVPN מייצג את הבחירה הטובה ביותר. אין בו אחת, אלא הצפנה כפולה המאפשרת למשתמשים שלה לגלוש באינטרנט בחופשיות מבלי שיופעלו להתקפות זדוניות או גניבת נתונים. בנוסף לכך שיש שרתים ב 62 מדינות פירושו ש- NordVPN מציע שיעורי מהירות נהדרים עבור הזרמת חומר מוגבל גיאוגרפי. זה גם מבטיח לך ביטחון ואנונימיות בעת חיבור לרשתות ציבוריות.

4- CyberGhost

זהו VPN שיש בו כל מה שאתה צריך כשאתה במצרים. התכונה הטובה ביותר שיש לה להציע היא הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום למתחילים סקפטיים שרוצים לנסות ל- VPN לפני כל רכישה. אתה יכול להתחבר לכל אחד מ -1250 השרתים שלו בכל רחבי העולם במהירות גבוהה. זהותך ופעילויותיך נשמרות פרטיות בעת השימוש ב- CyberGhost במחיר סביר.  

5- PureVPN

לא רק אתה יכול לגשת ליותר מ- 750 שרתים ביותר מ -140 מדינות, אלא גם לחבר עד 5 מכשירים שונים בו זמנית. התוכנית לשנתיים של PureVPN היא די נוחה ונוחה למשתמשים במצרים. אבטחת פעילויות מקוונות והגנה על נתוני המשתמשים במצרים מושגת בזכות ההצפנה של 256 סיביות.

VPNs הם חובה במצרים

אלמלא ספקי ה- VPN דאגו לגישה לאינטרנט ולחופש המקוון שלכם, הייתם גרים במערה והם ייגמרו. זה באמת מצב של win-win שגורם לכולם מלבד הממשלות שמנפיקות איסורים לא להיות מרוצים. ישנם עדיין הרבה ספקי שירותי VPN בחוץ שיכולים לעזור לך בכל מקום בו אתה נמצא בעולם לגשת לערוץ המועדף עליך, לצפות בסדרות הטלוויזיה המועדפות עליך או אפילו לתרגל את זכותך הבסיסית ביותר, הקוראת את החדשות. תן לנו לדעת איזה VPN העניק לך גישה לכל אלה במצרים על ידי השארת תגובה למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me