ה- VPN הטוב ביותר עם רוחב פס ללא הגבלה

אם אתה מבלה הרבה זמן באינטרנט, יש סיכוי גבוה שלא תרצה שמגבלות כלשהן שיושמו על השימוש שלך באינטרנט. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים מחפשים ספקי אינטרנט או VPNs המאפשרים רוחב פס בלתי מוגבל. במונחים של הדיוט, רוחב הפס הוא כמות הנתונים שניתן להעביר תוך פרק זמן נתון. בעל רוחב פס בלתי מוגבל פירושו שאתה יכול להוריד כמה שיותר נתונים, להזרים כמה שיותר וידיאו או להאזין למוזיקה כמה שתרצה בלי שום הגבלות מצד ספק שירותי האינטרנט שלך, או אפילו מלקוח ה- VPN שלך. זה סוג התכונה שהרבה ספקי האינטרנט חוששים להציע וזה כנראה בגלל שזה עשוי ליצור עומס על השירות שלהם.


ה- VPN הטוב ביותר עם רוחב פס ללא הגבלה

ה- VPN הטוב ביותר עם רוחב פס ללא הגבלה

האם VPNs מטילים מגבלות רוחב פס?

לרוע המזל, הרבה ספקי VPN, במיוחד חינמיים, גם טוענים כי אין מגבלות על השימוש ברוחב הפס, אך עדיין יש מקרים שבהם המהירות יורדת לאחר פרק זמן מסוים. צורה של מצערת זו נועדה להרתיע אתכם באופן דיסקרטי מגלישה בנפח גבוה, ואם לא תצליחו לשנות את ספק שירותי האינטרנט או את לקוח ה- VPN שלכם, אתם עומדים בבעיה גדולה.

עם זאת, דבר אחד שכדאי לזכור הוא ש- VPN באופן טבעי מאט את הקשר שלך בגלל כמות ההצפנה שאולי תצטרך לבצע. למרות הפחתת המהירות, שירות שמציע באמת רוחב פס בלתי מוגבל יאפשר לך עדיין לבצע את הפעילויות המקוונות שלך ללא כל הפרעה רבה כל כך. שינוי המהירות צריך להיות קטן עד שלא ישפיע על כמה זמן לוקח לסרטון לחיץ, או לגרום לפיגור בכל פעם שאתה משחק את המשחק האהוב שלך ברשת.

מלבד המהירות, גורם נוסף שתרצה לשקול בכבדות בעת בחירת השירות המועדף עליך הוא רמת האבטחה המוצעת. אחרי הכל, VPN נועד להבטיח שיש לך הגנה מלאה בזמן שאתה גולש וזה כולל גם הסתרת זהותך. כשיש לך שירות שמסתמך על פרוטוקול VPN חזק והצפנה בדרגה צבאית, החיבור שלך הוא כבר לא יעד עבור פושעי סייבר והאקרים לנסות להתעסק עם.

האבטחה מוגברת גם בכך שהיא מבטיחה להישאר אנונימי ברשת. משמעות הדבר היא שמידע אישי כמו המיקום או הכתובת מוסתרים מהאתרים אליהם בחרתם לגשת. זה גם יתרון שכן תוכל לגשת לאתרים שבדרך כלל מונעים ממך גישה על סמך המיקום שלך. כתובת ה- IP שלך מוסתרת ברגע שאתה מתחבר לשרת מרוחק, ובדיוק כך אתה יכול לגשת לאתרים מוגבלים אזורית ללא קשר לאיפה שאתה נמצא.

בחירת ה- VPN הנכון

רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות סופר מהירה, אבטחה מובטחת ואנונימיות מובטחת. אלה ארבעת הדברים שעליכם לחפש לספק ה- VPN שלכם להציע, ולא רק בצורה בינונית. השירות הנבחר שלך אמור להתקיים אמצעים שאמורים להבטיח לך כמשתמש כי ארבעת הגורמים הללו מטופלים היטב, בלי שנותר לך מה לחסוך.

ניווט בין מאות הספקים באינטרנט בזמן שאתה מחפש אחר תכונות מפתח אלה עשוי באמת לגרום לך לדבוק, ואפילו אין שום ביטחון שתמצא ספק שמתאים לקריטריונים שלך; זה המקום בו אנו נכנסים. לאחר שהיינו בענף ה- VPN במשך שנים, יש לנו כבר תובנות לגבי אילו שירותים הם הטובים ביותר להתמודד, ואילו שירותים עליכם להימנע.. 

VPNs הטובים ביותר לרוחב פס בלתי מוגבל

בכדי לחסוך מכם את הבעיה מהעבודה בעצמכם הנה רשימה קצרה שכתבנו שכבר מכילה את VPNs הטובים ביותר לפנות לרוחב פס בלתי מוגבל.

1. ExpressVPN

ExpressVPN לוקח את העוגה כשירות המומלץ ביותר שלנו בזכות הניסיון הענף שלה בן העשור והתמקדות בשביעות רצון הלקוחות. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים וזה רחוק מהשפעת כל רשות המסדירה נתונים. המשמעות היא שהספק אינו מתחייב להקליט, לאחסן או לחלוק הרבה פחות את היסטוריית הגלישה שלך עם רשות כלשהי, ועם מדיניות רישום אפס בסימון, אתה נשאר בטוח יותר אפילו בשירות שאתה מקבל..

ExpressVPN מציע גם רוחב פס בלתי מוגבל באופן מלא ומבהיר זאת באתר האינטרנט שלהם. השירות מסוגל לעקוף את כל מכסי ה- ISP דרך מנהרת ה- SSL המוצפנת של 256 סיביות המשמשת המדיום בינך לבין האינטרנט. פירוש הדבר שה- ISP שלך לא יוכל לראות אילו שירותים אתה משתמש, ולכן הם באמת לא יכולים להציב מגבלות על המהירות או הגלישה שלך. ל- ExpressVPN יש גם רשימת תכונות טובות לביצוע בגרירה, כמו מנהור מפוצל, המאפשר לך לבחור מה לאבטח באמצעות השירות ומה לא, מתג להרוג אינטרנט, שרתי התגנבות ועוד הרבה דברים שאתה יכול לברר עליהם על ידי מעבר באמצעות סקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

בהתבסס מאסטוניה, יש לנו ספק אחר בעל יכולת טובה שמציע רוחב פס בלתי מוגבל, והשם שהם בחרו עבור החברה שלהם היה BulletVPN. זה אולי היה לחדד לאחד האלמנטים הבולטים בחברה שלהם, ונראה שזו מהירות. ל- BulletVPN יש רקורד ידוע של היותו בין שירותי ה- VPN המהירים ביותר בתעשייה, ובנוסף לכך הם גם הצליחו להשיג איזון טוב מאוד ביחס לביטחון..

BulletVPN מאפשר למשתמשים שלה לצרף עד 3 מכשירים סימולטניים לשירות שלהם, כאשר כולם תחת מנוי אחד. למשתמשים יש גם את המותרות שבוחרים כאשר שוקלים אילו פרוטוקולי VPN ליישם, מכיוון שהשירות מאפשר OpenVPN, PPTP, L2TP וגם IKEv1 וגם IKEv2. האבטחה מהשורה הראשונה בזכות הצפנת AES של 256 סיביות, וכאשר הטיפול בלקוחות זמין 24/7 באמצעות צ’אט חי או דוא”ל, אין סיבה להישאר תקועה בכל פעם שאתה נתקל בבעיה. לקבלת השקפה מפורטת יותר למה לצפות, עיין בביקורת BulletVPN שפורסמה היטב.

3. NordVPN

NordVPN מגיע לרשימה זו גם כספק שהפך לשם נרדף למגוון רחב של תכונות מרוכזות באבטחה והגנה אמינה. השירות מבוסס בפנמה ומציע מדיניות ללא יומני לכל מי שנרשם איתו. NordVPN הוא גם הספק האמין שאנו נתקלנו בו ויש לו עד 4000 שרתים ברשת שלו. השרתים מפוזרים ביותר מ -60 מדינות, כלומר, אין לכם שום בעיה לגשת לאתר או לערוץ המגביל גיאוגרפי ללא קשר לאיפה שתמצאו.

NordVPN ממוקד גם הוא להבטיח שתוכלו לגלוש, להזרים, להוריד או להסתובב כמה שתרצו בזכות תכונת רוחב הפס הבלתי מוגבלת שלהם. זה מגיע גם לאפס מגבלות על מספר הפעמים שתרצה להחליף את השרתים שלך. NordVPN מבטיח שלקוחות יוכלו לשמור על האבטחה שלהם באמצעות הצפנת AES סטנדרטית 256 סיביות, וכן את תכונת DoubleVPN המפורסמת שלהם המנתבת את התנועה שלך דרך שרתים מרובים. השירות מציע גם הגנה נגד DDOS, Cybersec כדי לעקוף מודעות לא רצויות ותוכנות זדוניות, SmartPlay לאלו שרוצים לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, ומתג להרוג באינטרנט למקרה ששירות ה- VPN ייפגע. קבל מידע נוסף על ספק זה יכול לעשות עבורך על ידי מעבר על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לרוחב פס בלתי מוגבל

באמת שאין לך חופש באופן מקוון אם עדיין יש לך גבולות שקובעים כמה מהר החיבור שלך הוא, או את כמות הנתונים שאתה יכול להוריד בפרק זמן נתון. כדי לראות כמה אתה באמת יכול לקבל מהספק שלך, קבל VPN וקבל ליהנות מחופש אמיתי באופן מקוון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me