ה- VPN הטוב ביותר לתאילנד

לא נאמר שתאילנד דומה לסין מבחינת מגבלות האינטרנט, אך הסמוכה לצידה עשויה הייתה להעניק השראה לחוקים המדכאים השולטים באינטרנט שם. בשנת 2014 העניק Freedom House לתאילנד ציון 62 (כלומר לא בחינם) בגין חופש אינטרנט. צנזורה באינטרנט בתאילנד צומחת משנה לשנה כשההתמקדות בפשעים הפוגעים במונרכיה, בסגנון פוליטי ובעיות המאיימות על הביטחון הלאומי. VPNs יכולים לשפר את החוויות המקוונות של המשתמשים בתאילנד. לא רק שרשתות פרטיות אלה תואמות מערכות הפעלה למחשבים אישיים, מק, אנדרואיד ו- iOS, אלא גם מבטיחות אבטחת אינטרנט וחופש.


ה- VPN הטוב ביותר לתאילנד

ה- VPN הטוב ביותר לתאילנד

סיכום ה- VPN הטוב ביותר בתאילנד

למקרה שאתה לא ממש רוצה לעבור את הסקירה הארוכה להלן, סיכמנו כאן את מיטב ה- VPN הטוב ביותר עבור תאילנד:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. VyprVPN
  5. IPVanish

האם יש צורך ב- VPN בתאילנד?

צנזורה באינטרנט קיימת בתאילנד, שמשמעותה גלישה ורשת חופשית הם פרקטיקות לא שכיחות. זה בא להלם תרבותי עבור גולים שנוסעים למדינה בדרום אסיה. גם גישה לאינטרנט מאובטחת אינה מובטחת במדינה בה מעקב אחר התעבורה המקוונת של המשתמשים. העובדה שישנם אתרים חסומים באופן חלקי כמו גוגל, ויקיפדיה ופלטפורמות מדיה חברתית בתאילנד מצדיקים את הצורך הדחוף ב- VPN.

ספקיות ספקיות תאילנדיות כמו 3BB ידועות גם כמי שחולפות חטיפת DNS. המשמעות היא שאתה נאלץ להשתמש בכתובות שרת DNS של ספקי האינטרנט האלה גם כשאתה מגדיר ידנית את הגדרות ה- DNS שלך. בכך, ספקי שירותי האינטרנט התאילנדים יכולים להכתיב לאילו אתרים אתה יכול לגשת ולאילו אתה לא. השימוש ב- VPN הוא פיתרון מושלם לעקיפת חטיפת DNS.

גישה לאינטרנט בתאילנד

העובדה שתאילנד היא בין 25 המובילות בעולם בגלל שהיא נתונה להתקפות תוכנות זדוניות וההערכה כי 90 אחוז מהרשת שלה נגועה בסוג תוכנה זה הופכת את החיבור לאינטרנט לא בטוח לחלוטין. הממשלה עסוקה יותר מדי ברדיפה אחר מתנגדים פוליטיים, שהיא דוחפת את פשעי הסייבר אל הקווים. ממשלת תאילנד הגבילה את הגישה ליותר מ 100,000 אתרי אינטרנט, מה שמקשה על המשתמשים ליהנות מעבודה מקוונת להפליא.

VPNs הטובים ביותר לתאילנד

בחירת VPN עשויה להיראות כמשימה קשה עבור מי חסר הידע והניסיון, וזו הסיבה שאנחנו כאן כדי להציג בפניכם את ה- VPN המובילים שישמשו בתאילנד..

ExpressVPN

שירות VPN זה הוא אחד הטובים בשוק. הוא מציע שרתי מהירות אינטרנט מעולים מלבד מהירויות מנהרה מרשימות. ExpressVPN יש מעל 1500 שרתים הפרוסים על 94 מדינות. VPN זה משתמש בהצפנה אמינה של 256 סיביות ובעלת מדיניות קפדנית ללא כניסה, המבטיחה פרטיות ואבטחה. תכונות אחרות כוללות מתג שרת ללא הגבלה, נתונים ורוחב פס, 3 התקנים חיבור בו זמנית ומדיניות החזר של 30 יום.

BulletVPN

BulletVPN מציעה את פרוטוקולי ה- VPN הסטנדרטיים: OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP. VPN פתוח מספק את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה וביצועים מכל הפרוטוקולים, ולא הרבה VPNs מציעים את פרוטוקול IKEv2. יישומים זמינים ל- Windows, Mac OSX, Android, iPhone ו- iPad ונוחים לשימוש. ל- BulletVPN יש מדיניות קפדנית ללא רישום, הפונה לקהל המעריך את פרטיותו. עם זאת, הם מספקים גם שירותים המבטלים חסימת תוכן כולל Netflix האמריקנית, BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video בתאילנד. בדומה לספקי שירותי VPN מובילים אחרים, ל- BulletVPN יש ערבות נדיבה של 30 יום להחזר הכסף.

NordVPN

זהו שירות מצוין עבור תאילנד בגלל ביטחונה החזק ללא ספק. הצפנת SSL של 2048 סיביות מספקת למשתמשים שלה את ההגנה הטובה ביותר במיוחד כאשר היא מחוברת ל- WIFIS ציבורית. אפילו עם שרתים ביותר מ 62 מדינות המהירויות עדיין המהירות ביותר. NordVPN מאפשר גם לעקוף כל מיני תכנים מוגבלים, מה שיכול להועיל מאוד בתאילנד.

VyprVPN

ספק שירות זה מבוסס בארצות הברית ויש לו מעל 700 שרתים בכל רחבי העולם. ספק זה עושה שימוש בפרוטוקולי הצפנה פופולריים כדי להבטיח אבטחה מקוונת. הדבר הטוב הוא ש- VyprVPN תואם את כל מכשירי ההפעלה. VyprVPN מציעה גם מהירויות שרת מעולות עם רוחב פס בלתי מוגבל, כתובות IP ומעבר חופשי בין השרתים שלה..

ה- VPN הטוב ביותר לתאילנד

במדינה מצונזרת בכבדות כמו תאילנד, פרטיות וחופש הם סגולות בלתי ניתנות להשגה. על מנת שאדם יוכל לרכוש חופש בזמן הגלישה באינטרנט, עליו / היא לשים את ידיו על VPN, כל כך בטוח שממשלת תאילנד תהיה במושב העיוור. כדי לעקוף את החוקים והצנזורות המגבילות של תאילנד, עליך לגשת ל- VPN הטוב ביותר שיש, ואלה כוללים את החוקים שהזכרנו לעיל. תן לנו לדעת איזה VPN אתה חושב שהכי מתאים לתאילנד.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me