ה- VPN הטוב ביותר למניעת מצערת ספק שירותי אינטרנט

הרבה ספקי שירותי אינטרנט ידועים ברחבי העולם בכוונה ללכוד את המידע של המשתמשים כדי למכור אותם לצדדים שלישיים, או לחלוק אותו באופן לא רצוני עם הממשלה. בדרך כלל זה המקרה במדינות בהן הממשלה משפיעה רבות על פוליטיקה, וכתוצאה מכך יש הרבה מגבלות תוכן, מכסת נתונים ומצערת תוכן לא הוגנת. במצבים קלים יותר, הגישה לאינטרנט עשויה להאט, כלומר דפי האינטרנט והערוצים שלך ייקח הרבה יותר זמן לטעינה ולחיץ. שימוש ברשת פרטית וירטואלית עוזר לך למנוע מה- ISP שלך להאט את מהירות האינטרנט שלך, וכתוצאה מכך הרבה חצוצות כשאתה זורם תוכן באופן מקוון למשל. אתה יכול גם להרגיש את ההשפעות של ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצמות את מהירות האינטרנט שלך בעת הורדת קבצים. עם כל זה בחשבון, הנה VPN הטוב ביותר למניעת סקירת מצערת של ספק שירותי האינטרנט.


ה- VPN הטוב ביותר למניעת מצערת ספק שירותי אינטרנט

ה- VPN הטוב ביותר למניעת מצערת ספק שירותי אינטרנט

אם אתה חדש בכל הרעיון של החיבור שלך מקבל חנוק או חיץ, אני הולך להסביר את השניים למטה כך שאתה בדרך להתקדם.

הסתר מצערת

מצערת מתייחסת לכל מנגנון העשוי להחיל נגדך כדי להאט את מהירות הקישוריות שלך. ככל ששירות VPN לא יצליח לפתור לחלוטין את האילוצים שעלולים לספק להציב ספק האינטרנט שלך, תקבל מספר יתרונות משימוש בשירות.

ישנם בעיקר שני סוגים של אילוצים שעשויים להיות מוצאים על ידי הספק שלך:

1. מצערת על בסיס תוכן

זה קורה כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את התנועה לאתר מסוים על ידי הגבלת הגישה שלך אליו. דוגמה לכך היא כאשר הזרמת וידאו דרך אתר כמו Netflix מוגבלת. לספק האינטרנט שלך יש דרך לברר את סוג התוכן שרוב המשתמשים ברשת שלו צורכים והם יכולים להבחין בין צורות התנועה השונות. הם משתמשים במידע זה כדי לווסת את מהירות האינטרנט ולכן משתמשים עשויים להבחין במהירויות משתנות לאורך תקופות זמן שונות.

VPN מאפשר לך לעקוף את המצערת מסוג זה מכיוון שהנתונים שאתה צופה באינטרנט הופכים להיות מוצפנים. VPN טוב מאפשר גם לך להציג את כל צורות התוכן המוגבלות ולעבור את המהירות שאתה עשוי להיות מוגבל אליהן. לאחר שתירשם לשירות אמין, המצערת מבוססת תוכן לא אמורה להמשיך להיות בעיה עבורך.

2. מצערת על בסיס שימוש

מצערת על בסיס שימוש עשויה להתרחש בשתי דרכים ספציפיות, בין אם מגבילים על מגבלת כובע נתונים, או כאשר משתמש עוסק בשימוש רב באינטרנט באינטרנט, אולי באמצעות הזרמת HD או הורדת קבצים מרובים..

תגלה שלספק שירותי אינטרנט שונים יש דרכים שונות להתמודד עם משתמשים העוברים מעבר למגבלת הנתונים שלהם. חלקם עשויים להאט את מהירות החיבור שלך לאחר שתעבור למגבלה ספציפית, בעוד שאחרים עשויים רק לחייב אותך בכמות הנתונים שאתה משתמש בהם מעבר למגבלה שהוקצתה לך. שירות ה- VPN שלך לא ממש יוכל לגרום להשפעה על המהירות שלך אם יואט.

המקרה זהה גם כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך מבחין שאתה משתמש בכמות גבוהה מאוד של נתונים, או כאשר יש תנועה גבוהה במיוחד מהקשר שלך. מכיוון ש- VPN מטבעו מקטין מעט את המהירות שלך בגלל הצפנה, יתכן שלא תוכל לעבוד סביב סוג זה של הפחתת מהירות במיוחד אם זה מגיע מה- ISP שלך..

האם שירות VPN מונע מצערת / חיץ??

זה כן, אבל ישנם מקרים שבהם ייתכן שלא תעבוד. שירות VPN אמין אמור להיות מסוגל לבלתי ניתן לגילוי ברוב ספקי שירותי האינטרנט, ולכן לעקוף את כל המאגרים והמצערות הספציפיים לתוכן. אם ספק שירותי האינטרנט שלך הוא כזה שמפקח מקרוב על כל הנעשה ברשת שלהם, ייתכן שהם יוכלו להבין זאת כשאתה משתמש בשירות VPN. אם כן, הם עשויים להחליט להציב מגבלות על תנועת ה- VPN שלך, או אפילו על כל החיבור שלך.

איתור השירות שלך תלוי רבות בסוג הפרוטוקולים של VPN שמציעים הספקים שלך. ישנים כמו PPTP מקלים על איתור וצמצום התעבורה שלך בהרבה, אך אלה האחרונים כמו OpenVPN כוללים הצפנה של 128 או 256 סיביות מה שמקשה על כך..

ה- VPN הטוב ביותר למניעת מצערת ספק שירותי אינטרנט

בואו ניכנס לכמה ממשקי ה- VPN הטובים ביותר שעליכם להיות מסוגלים להסתמך עליהם כדי למנוע חציצה.

1. ExpressVPN

ההמלצה הכי גבוהה שלנו הולכת ExpressVPN, כפי שזה קורה להיות אחד הספקים הטובים ביותר בשוק. את המהירויות המוצעות כאן קשה למצוא בשום מקום אחר, ורמות ההצפנה גבוהות מספיק כדי להבטיח לכל לקוח את פרטיותו בכל פעם שהוא מחובר. לשירות מדיניות קפדנית ללא כניסה, תומך במערכות תשלום אנונימיות, ויש לו סטנדרט גבוה בכל הנוגע לפרוטוקולי VPN. זו הבחירה הטובה ביותר שלנו להימנע מצנזורה באינטרנט ומצערת ספק שירותי אינטרנט למרות העובדה שהם גובים מעט יותר מרוב ספקי ה- VPN.

2. NordVPN

השני ברשימה שלנו הוא NordVPN, ספק שידוע גם שהוא מציע שירות שכדאי לשלם עבורו, במחיר שלא יפגע יותר מדי בארנק. יש להם תוכנית מנוי לשנתיים שעומדת על 3.29 דולר לחודש, שלא תמצאו אצל הרבה ספקים בשוק בימינו. הימצאותם בפנמה פירושה גם שהם לא יהיו מוסדרים על ידי כל חוקי שמירת נתונים, כך שתישארו בטוחים בידיעה שהנתונים שלכם נותרו פרטיים. אם אתה רוצה לנסות אותם, הם מציעים התחייבות להחזר כספי של 30 יום במקום שאתה בטוח תקבל את ההחזר שלך אם יתברר שאתה לא באמת אוהב את השירות.

3. StrongVPN

המתמודד האחרון שלנו הוא StrongVPN, ספק שנמצא בשוק כבר זמן מה ובנה את המוניטין שלו כספק אמין לאורך זמן. המהירויות המוצעות מרשימות, אם כי הגישה לערוצים מוגבלים פופולריים כמו Netflix עשויה להיות מוגבלת במידה ניכרת. רשת השרת היא עצומה, וזה מבטיח גישה לשלל אתרי אינטרנט, ערוצים ושידורים חיים. התוכנית השנתית שלה עומדת על 5.83 דולר לחודש, מחיר טווח בינוני לשירות באיכות מעולה בהשוואה למה שמוצע בשוק..

הערות אחרונות ל- VPN הטוב ביותר למניעת חיץ

חציצה היא מושג מסובך במיוחד כאשר אנו בוחנים למנוע זאת באמצעות שירות VPN מכיוון שיש גבולות מסוימים שהספק שלך לא יוכל לעלות. עם זאת, שירות VPN אמין ומהיר כמו ExpressVPN עדיין אמור להיות מסוגל לאפשר לך להפיק את המיטב מהמצב הנוכחי שלך, ולשמור על הקשר שלך מאובטח לאורך כל הדרך. אם יש לך שאלות או הערות שאתה רוצה לשאול או לשתף, פרסם אותן בקטע שלמטה ונשמח להגיב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map