ה- VPN הטוב ביותר עבור פיניקס

עיר הפניקס ידועה בכל רחבי ארה”ב כבירת המדינה היחידה עם יותר ממיליון תושבים. כל תושביה והתיירים יכולים ליהנות מחוויה מקוונת בטוחה ובלתי מוגבלת אם הם השתמש ב- VPN. עיר אריזונית זו מפורסמת בתיירים, סטודנטים ועובדים כאחד. אז אם אתם מתכננים לעבור או לצאת לטיול בפיניקס, אתם תצטרכו VPN. להלן אני הולך להסביר הכל על VPNs הטובים ביותר עבור Phoneix.


ה- VPN הטוב ביותר עבור פיניקס

ה- VPN הטוב ביותר עבור פיניקס

הסיבות ל- VPN בפניקס

אם לומר זאת בפשטות ככל האפשר: פיניקס היא עיר אמריקאית. באופן כללי, ארה”ב היא אחת האי-דיקטטורות הגרועות ביותר בכל הקשור לכך ניטור ומעקב מקוון. הם אפילו הקימו את ה- 5 עיניים, מה שמרחיק לכת בהסבר למה אתה צריך הגן על הנתונים והתנועה שלך שם.

עם זאת, אם אתה משתמש ב- VPN, אתה די מעניק לעצמך את ההגנה שאתה צריך באינטרנט. קיצור ל רשת וירטואלית פרטית, המטרה העיקרית של VPN היא הגנת מידע. זה אפשרי הודות להעברת התעבורה דרך שרת מאובטח. באמצעות השרתים שלהם, VPNs מעניקים למשתמשים שלהם חיבור אינטרנט פרטי. במילים אחרות, לא הממשלה או ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכלו לפקח על מה שאתה עושה באופן מקוון.

VPNs גם לזייף את ה- IP שלך כדי להתאים לשרת שאליו אתה מחובר. זה אומר שאתה יכול השתמש ב- VPN שלך כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל אזורית, להסתיר את המיקום האמיתי שלך באופן מקוון, ו גשו לערוצי ספורט מבוססי מדינה בנוחות.

ה- VPN הטוב ביותר עבור פיניקס

כפי שאתה יכול לראות, אתה באמת צריך VPN כשאתה נמצא בפניקס. זכור את הדברים הבאים כשאתה מחפש ספק VPN חדש:

  • כיצד VPN ישפיע על מהירות האינטרנט שלך? באופן כללי, כל ה- VPN מאטים את חיבור האינטרנט שלך. הסיבה לכך היא שהם צריכים לנתב מחדש את כל התנועה שלך. עם זאת, כמה VPNs ביצעו אופטימיזציה לשרתים שלהם כדי להגביל את אובדן המהירות ככל האפשר. תוכלו למצוא ספקי VPN שמאטים את האינטרנט שלכם למהירויות בלתי אפשריות, אך תוכלו למצוא גם VPNs שבקושי עושים זאת בכלל.
  • האם ה- VPN מציע מספיק שרתים כדי שתוכל לבטל חסימת תוכן רב ככל שתרצה? זה לא קשור למספר השרת כאן, כשלעצמו, אלא יותר למיקומי השרת. ככל שהשרתים מורחבים יותר, כך טוב יותר לכל מי שרוצה להישאר בעילום שם ולבטל חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי..
  • האם מדיניות הפרטיות של ה- VPN ברורה ותמציתית? אתה צריך VPN עם מדיניות פרטיות שקופה המכתיבה את כל מה שקורה עם הנתונים שלך. בפוליסה, עליך לחפש הוכחה ש- VPN לא שומר כל יומני חיבור VPN שלך. באשר ליומני הרישום החובה, חפש VPN שעובד על נתונים מצטברים, מכיוון שלא ניתן לקשר נתונים אלה לאף משתמש פרטני..

מומחי ה- VPN שלנו כבר עשו את כל המחקר. הנה ה VPNs הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש בפניקס, אריזונה:

ExpressVPN

ExpressVPN מספק הופעות עקביות בזכות זה רשת שרת עצומה. עם למעלה מ 2000 שרתים ב 94 מדינות, אתה מתחבר מכל חלק בעולם ללא צורך לדאוג למהירות שרת איטית או לגמגום. ספק זה ידוע בכל העולם כספק ה- VPN הטוב ביותר בשוק. שלה מדיניות אפס יומנים ו הצפנות בדרגה צבאית הפוך את ExpressVPN לספק מאובטח.

זהו גם אחד השירותים הבודדים המציעים תכונת DNS חכמה בחינם. אתה יכול לפנות לעזרה מצד הספק תמיכת לקוחות חמישה כוכבים באמצעות צ’אט חי. יש מתג כיבוי תכונה שמבטיחה לך כתובת ה- IP לא נחשפת אם החיבור שלך ייפול. סוף סוף יש מדיניות החזר של 30 יום, בהם תוכלו להשתמש בכדי לבדוק את השירות לפני שתירשמו אליו. תוכל לקבל מידע נוסף על ExpressVPN ב- סקירה זו.

IPVanish

ההצבעה השנייה שלי הולכת IPVanish. ספק זה מוכר בזכותו רשת איתנה של שרתים מהירים. בעוד שמטה IPVanish מבוסס בארה”ב, החברה מבטיחה למשתמשים שלה א חווית יומני אפס. את כל 1000+ שרתים ב- 60 מדינות הם מהירים ומאפשרים חיבורים מהירים.

ספק זה מציע שירות VPN מעולה עם זה תמיכה ב- P2P, מתג הרוג, ועשרה חיבורי התקנים סימולטניים. מה לאהוב יותר ב- IPVanish זה תכונת צ’אט חי 24/7. עם זאת, החברה בלבד מציע מדיניות החזר של 7 ימים, וזה אולי קצת מגביל. בתוך סקירה זו, תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת על IPVanish.

NordVPN

הבחירה השלישית שלי ל- VPN בפניקס היא NordVPN. מה שמרשים ב- NordVPN הוא זה רשת שרת ענקית. עם יותר מ 3500 שרתים ומעלה ב- 60+ מדינות, NordVPN מכה את רשת השרתים של ExpressVPN. עם הצעות כמו הגנה מפני דליפות DNS, מתג להרוג, הצפנות SSL של 2048 סיביות ותכונה VPN כפולה מוכיח שזה א VPN מונחה אבטחה.

לדוגמה, משתמשים נתונים מוצפנים פעמיים במקום פעם אחת. תמיכת לקוחות זמינה 24/7 למקרה שמישהו יזדקק לעזרה. ה מדיניות החזר של 30 יום גם עושה למשתמשים יותר בנוח להשתמש בספק שירותי VPN. תוכל לקבל מידע נוסף על NordVPN ב- לאחר הסקירה.

BulletVPN

רק בגלל BulletVPN הבחירה הסופית אינה אומרת שהיא לא טובה כמו זו המפורטת לעיל. הספק אינו שונה מ- VPNs ברובד הגבוה ביותר הצעות אבטחה. יש לו כמה מהתכונות הטובות ביותר מבוססות אבטחה כמו: מתג להרוג, הצפנות בדרגה צבאית, והשימוש בפרוטוקולי PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 ו- IKEv2.

בזמן 52 שרתים ב -30 מדינות יכול להיות מספר קטן, תכונות רבות אחרות מפצות על כך. בדיוק כמו שמציעים ExpressVPN ו- NordVPN DNS חכם בחינם, תמיכה בצ’אט חי 24/7, ו מדיניות החזר של 30 יום. לקרוא עוד על זה ביקורת BulletVPN, תוכלו להבין כמה טוב VPN זה.

ה- VPN הטוב ביותר לפניקס – מחשבות אחרונות

זכור, VPN יעשה רק כל כך הרבה כשמדובר בביטחון שלך. עליך לוודא שאינך משתמש בה לפעילות בלתי חוקית. כמו כן, עליכם לנקוט משנה זהירות בעת הניווט בקישורים המפיצים תוכנות זדוניות שתמצאו באופן מקוון או בהודעות דוא”ל זדוניות.

כל זה בצד, איזה VPN משך את תשומת ליבך? ובאילו מהם אתה חושב שתשתמש כשאתה בפניקס. אל תעזוב את הדף הזה לפני שתפיל את הבחירות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me