ה- VPN הטוב ביותר לנתבי עגבניות

הפעלת VPN זה נהדר. אתה מקבל הגנה מובטחת מפני דרכי התקיפה הרבות הקיימות באינטרנט. אתה גם יכול לגלוש באתרים וערוצים בלי בהכרח לחשוף את זהותך או מיקומך. שירות VPN אמין מאפשר לך להעביר את התנועה שלך דרך ערוץ מאובטח, ובכך מקשה על כל עברייני רשת או האקר להשיג גישה למכשיר שלך.. 


ה- VPN הטוב ביותר לנתבי עגבניות

ה- VPN הטוב ביותר לנתב עגבניות

אתה גם יכול להסוות את הפעילויות המקוונות שלך מהספק שלך ולמנוע כל צורה של ציתות מצד צדדים שלישיים שלא התכוונו. רוב האנשים יסכימו כי היתרונות של הרשמה לשירות VPN שווים את העלות. ההגנה שתקבל בתמורה מסוגלת למנוע המון דברים רעים לקרות. התקנת VPN ישירות על הנתב שלך היא הדרך הטובה ביותר לאבטח את כל הפעילויות המקוונות שלך ללא קשר לאיזה מכשיר אתה משתמש כרגע כדי לגלוש באינטרנט. למרבה הצער, לא כל הנתבים תואמים VPN. זו הסיבה שאנשים רבים החלו להתקין קושחה כמו DD-WRT או Tomato על הנתבים שלהם. בכך תוכלו לבטל את הנעילה של תכונות חדשות שלרוב לא הייתה לכם גישה אליהן, כולל הגדרת חיבור VPN. בסקירה זו תוכלו למצוא רשימה של מיטב ה- VPN עבור נתבי עגבניות.

קבלת התקנת VPN על הנתב שלך

על ידי התקנת VPN בנתב שלך, אתה יכול לאבטח את כל המכשירים המשתמשים בו כדי להתחבר לאינטרנט. המשמעות היא שתוכל לחבר את הטלוויזיה החכמה, הטלפון, הטאבלט, המחשב והמכשירים האחרים שלך לאינטרנט תחת הגנת VPN. התקנת VPN בנתב שלך בהתחלה עשויה להיראות מופרכת שכן אם ברשותך נתב, אתה מודע לכך שהוא כבר מגיע עם קושחה שאולי אין להם אפשרות VPN בכלל..

אם במקרה אתה מתמודד עם נתב כזה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להבהב אותו. על ידי הברקה זו אני מתכוון להיפטר מהקושחה המקורית שלה, כך שתוכל להחליף אותה בקושחה שתוכל לעבוד ביתר קלות עם VPN. מהבהב את הנתב שלך הוא תהליך שאינו דורש מומחיות טכנית רבה, וניתן לעשות זאת אם מבצעים כמה נהלים צעד אחר צעד. עכשיו, כמובן, לא תוכלו להשתמש בנתב שלכם ללא נוכחות של קושחה כלשהי, כך שתיפטרו מהקושחה בתעשייה, אתם תזדקקו להחלפה לכך. אנו ממליצים להחליף אותו בקושחת עגבניות. DD-WRT היא אפשרות נוספת.

מהי קושחת עגבניות?

עגבנייה היא קושחה הפותחת את מרבית האפשרויות שלא ממש תוכלו למצוא בקושחה רגילה. זה מאפשר לך לקבוע את התצורה, לפקח ולהתאים אישית הגדרות השולטות על כמה טוב ה- VPN שלך הולך לעבוד בשבילך. למרבה הצער, לא כל ה- VPN בשוק הם באיכות גבוהה כמו זו של עגבניות, כך שיש כמה ספקים נבחרים המתאימים ביותר לעבוד איתו..

ה- VPN הטוב ביותר לנתב עגבניות

אנו ב-VPN.guru מאמינים שלכולם מוטלת האחריות לקחת אחריות על האבטחה המקוונת שלהם. אנו גם חושבים שישנן מספר דרכים בהן אנשים יכולים לעשות זאת מבלי שהם בהכרח צריכים לשבור את הבנק. בסקירה זו אנו נבחן את ה- VPN הטוב ביותר שתוכל להתקין בנתב מבוסס העגבניות שלך.

ExpressVPN – ההמלצה העיקרית שלנו

התבסס כאחד מספקי ה- VPN הטובים בעולם, ExpressVPN בטח אכן מנסה הרבה לעמוד בטענה הזו, ועד כה למנויים שלהם אין מה להתלונן. המחיר הגבוה יחסית שהם מבקשים מוצדק עם איכות השירות הגבוהה שהספק מציע. ניתן לראות זאת דרך צוות שירות הלקוחות המהיר שלהם ומעל 1000+ רשת שרתים סופר מהירה ואמינה. למרות שידוע כי הוא מספק עד שלוש חיבורים סימולטניים רק תחת חשבון אחד, ExpressVPN מציע תכונות כמו מנהור מפוצל, בו משתמשים יכולים בקלות להחליט איזו צורת תנועה מוגנת באמצעות שירות VPN, ומה לא. השימוש בתכונה זו עוזר להגדיל את מהירות הקישוריות לאינטרנט, מכיוון שתגביל את ה- VPN רק לתעבורה הדורשת זאת.. 

NordVPN

אם אתה מחפש אפשרות מלאה יותר בתכונות, NordVPN הוא אחד מספקי השירות המועשרים ביותר עד כה. השירות לוקח את האבטחה שלך כל כך ברצינות, כך שתעבורת האינטרנט שלך מנותבת דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך מגדילה את רמת ההצפנה המגנה על הנתונים שלך. ל- NordVPN יש יותר מדי שרתים לנתב את התנועה שלך פעמיים מכיוון שהרשת שלה מורכבת ממעל 3000 וגדלה. לאחר שנרשמת לשירות זה, אתה גם לא צריך לדאוג לשום צורה של רישום תנועה מכיוון שלשירות יש מדיניות קפדנית ביומן אפס. בעלת המטה שלה בפנמה מרחיקה אותה גם מתחום השיפוט של כל מדינה “14 עיניים”, כלומר לעולם לא תשמע על פשיטת NordVPN ונאלצת למסור את היסטוריית הגלישה של המנוי שלה..

IPVanish

שלישית ברשימה שלנו היא IPVanish, ספק סופר-אמין אחר שהיה בסצנת ה- VPN מספיק זמן כדי לפקד על מעקב נאמן, לאחר שהבין מה בדיוק השוק רוצה. הספק מקל על הדברים אפילו עבור משתמשי VPN בפעם הראשונה באמצעות האפליקציה הקלה לניווט שלה, המאפשרת למשתמשים לפקח ולהגדיר הרבה דברים שקשורים לחיבור שלהם. האפליקציה תואמת את כל הפלטפורמות הפופולריות של חלונות, iOS, Mac, Android ו- Linux ומקלה על השירות לנהל את קידוד ה- AES של 256 סיביות באמצעות חיבור אינטרנט של משתמש. משתמשי IPVanish יכולים לצפות לקבל גישה ליותר מ 850 שרתים המפוזרים היטב בכל רחבי 60 מדינות ולהשתמש ב- 40,000+ IPs משותפים בעת יצירת חיבור.

VyprVPN

רמת הטכנולוגיה הקניינית שהובאה על ידי VyprVPN באמת מראה את המחויבות שלהם לחדשנות משופרת ומחפש דרכים טובות יותר להבטיח ללקוחות את ביטחונם בכל פעם שהם מחוברים. תכונות כמו זיקית מאפשרות למשתמשים ב- VyprVPN להשתמש באינטרנט באופן חופשי אפילו באזורים המצונזרים ביותר כמו סין היבשתית. VyprVPN מעסיקה את טכנולוגיית הזיקית שלה כדי לטרוף את ה- OpenVPN שלה ומאפשרת לה לעבור בדיקת מנות עמוקה שלא זוהתה, ובכך לעקוף את חומת האש הגדולה של סין. השירות מציע כתובות IP מכובדות של 200,000+ איש, המתאפשרות דרך הרשת האימתנית שלו המונה למעלה מ 700 שרתים.

מסקנה על ה- VPN הטובים ביותר לנתבי עגבניות

ארבעת הספקים שהוזכרו לעיל יכולים להבטיח את הטוב ביותר מבחינת השירות עבור כל מי שמחפש להשתמש בנתב מהבהב. חושבים שיש כמה טיפים או שירותים אמינים שאולי השארנו מחוץ לרשימה זו? שתף אותנו איתנו דרך פרק התגובות שלנו בהמשך, ונשמח להגיב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map