ה- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים

שיתוף קבצים ממשיך להיות אחת השיטות הפופולריות ביותר להורדה והעלאה של מדיה דיגיטלית, ומכפי שנראה, אנשים הולכים להשתמש בשיטה זו לאורך זמן רב. זה עובד על ידי משתמש העושה שימוש במספר קבצים באינטרנט כדי שמשתמשים אחרים שנמצאים באותה רשת יוכלו לקבל גישה אליו. זה באמת כל כך פשוט. הנושא היחיד שקורה במקרה של שיתוף קבצים הוא העובדה שחלק גדול מהתוכן המפוזר מכיל בעיות זכויות יוצרים, כלומר שאם רשות כלשהי מגלה שאתה מוריד או מעלה תוכן פיראטי, אתה עלול למצוא עצמך בצרה.


ה- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים

ה- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים

שתף קבצים באופן אנונימי עם VPN

אם אתם מחפשים להימנע מבעיות כאלה, הדרך הטובה ביותר להסתובב עם זה תהיה למצוא דרך דרכה מובטח לכם שאף אחד לא יוכל לעקוב אחר כל מה שמגיע לכם ברשת. אחת הדרכים לעשות זאת הייתה להירשם לשירות VPN אמין.

שירות VPN מאפשר לך להצפין את החיבור שלך ובכך מקשה על מישהו לרגל אחר הפעילויות המקוונות שלך. זה כולל גם את ספק שירותי האינטרנט שלך, כמו גם קבוצות של הפרות זכויות יוצרים. החיבור שלך מוצפן על ידי הפניה מחדש לשרתים של הספק שלך, ובכך תקבל כתובת IP חדשה, מה שבתורו הופך אותך לאנונימי. הישארות אנונימית ברשת חשובה מכיוון שלעולם אין לך מושג לגבי מי יכול להיות שהכוונה לעקוב אחר הפעילויות שלך, במיוחד אם מדובר בביצוע עסקאות דרך הבנק שלך, או אפילו לרכוש משהו באופן מקוון..

VPN הפך להיות צורך

למשתמשים שהעסק המקוון העיקרי שלהם מורכב מהעלאה והורדה של קבצים, כדאי מאוד שיהיה לך מנוי ל- VPN מכיוון שאתה לעולם לא יכול להיות בטוח יותר מדי בדברים שאתה משתף ברשת. חלק מהקבצים עשויים להכיל תוכנה זדונית שתוכננה לדלות את כל הפרטים האישיים שלך ברגע שההורדה תושלם, בעוד שאחרים עשויים לפעול כנקודות של כניסה מרחוק למכשיר שלך, ולהעמיד את כל המידע ששמרת עליו כסיכון.

אבטח את התנועה שלך והסתיר את זהותך

שירות VPN עוזר לך להימנע מכל התרחישים הללו על ידי הסתרת זהותך, ושמירה על כל פעילויותיך באופן פרטי בלבד עבורך. לפעמים בחירה בשירות מסוים להירשם אליו עשויה להיות קשה, מכיוון שיש כל כך הרבה ספקים זמינים לבחירה. הדרך הטובה ביותר לזהות ספק מסוים תהיה להבטיח שכולם יבדקו ברשימה מסוימת של דרישות חיוניות. השוואה בין הספקים שלך לרשימה זו פירושה שבסוף תשלם עבור השירות הטוב ביותר הזמין, כמו גם הבטחה שתקבל את הטוב ביותר מבחינת אבטחה מובטחת.

ה- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים – מה צריך להיזהר

אלה הם 5 הגורמים העיקריים שלדעתנו החשובים ביותר כשמדובר בבחירת ספק השירות המתאים ביותר לשיתוף קבצים:

  1. מחיר: ישנם ספקים המציעים את שירותיהם תמורת דולר עליון, ויש אחרים שגובים על שום דבר כדי להיות הספק שלך. התרחק מהחינם; ידוע שהם מוכרים את פרטי הלקוחות שלהם לצדדים שלישיים.
  2. מהירות: המהירות שתגיע מספק נקבעת בעיקר על ידי מספר השרתים הקיימים ברשת שלהם. ככל שמספר השרתים גדול יותר, השירות שלהם מהיר יותר. תכונות כמו רוחב פס בלתי מוגבל, מיתוג ללא הגבלת שרתים וכן כובעי נתונים אינם חיוניים גם הם למהירות טובה.
  3. קלות שימוש: שירות קל לשימוש פירושו שכולם, כולל משתמשים בפעם הראשונה, לא יצטרכו להקדיש זמן רב כדי להבין מה צריך לעשות כדי שהשירות שלהם יהיה מוכן ומוכן. ספקים שהקימו אפליקציות VPN היטב אמורים להיות מסוגלים לספק חווית משתמש נהדרת, ולצמצם את משך הזמן שיש להקדיש לפנייה לשירות לקוחות..
  4. שירות לקוחות: כלול שכל משתמש נתקל בבעיות בהגדרת השירות שלו, קריאה לדלפק שירות הלקוחות היא תמיד דרך הפעולה הבאה. תכונות כמו צ’אט חי & תגובה ישירה בדוא”ל הם אינדיקטורים לשירות המעריך את הלקוחות שלהם.
  5. אבטחה: השימוש בשירות VPN פירושו שאתה רוצה לקבל צורה אמינה של אבטחה מקוונת. פרוטוקולי האבטחה הקיימים עבור כל שירות VPN חייבים להיות אמינים מספיק כדי שהמשתמשים יוכלו להפקיד בידיהם את הבטיחות המקוונת שלהם.

ה- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים

כעת, כשאתם יודעים על מה הספק שלכם צריך להיות אמין, יש לנו רשימה קצרה של ספקים שכבר עומדים בדרישות הללו, ובטוחים להעניק ללקוחות שירות מהשורה הראשונה..

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

כל משתמש המחפש את הטוב ביותר הן בחוויית שירות לקוחות והן באבטחה מקוונת לא צריך לחפש מקום אחר רחוק ממנו ExpressVPN. השירות מבטיח חוויה מקוונת חלקה בשילוב עם שירות לקוחות שיבטיח שתקבלו את הטוב ביותר במתן שירות. אפליקציית ה- VPN שלהם קלה מספיק להתקנה והתקנה, והם מדורגים כחברה עם השרתים המהירים ביותר בארצות הברית. מבחינת התמחור הם מבקשים מעט יותר ממה שתצטרך לשלם כשאתה מתמודד עם מנויים אחרים, אבל אם אתה רוצה את הטוב ביותר בשוק, זה מה שתצטרך להתמודד איתו. האבטחה שלהם היא גם בדרגה צבאית, עם קידוד AES של 256 סיביות, ותמיכה מלאה בכל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים. הם גובים 12.95 דולר לחודש עבור מנוי, אם כי יש לך אפשרות להירשם לערבות 30 החזר הכסף שלהם אם ברצונך לבדוק את שירותיהם תחילה.

2. IPVanish

נכנס כאחד הספקים הזולים ביותר בשוק, IPVanish מציעה למנויים שלה הגנה באיכות הגבוהה ביותר בשיעור סטנדרטי מאוד של 7.50 דולר לחודש. תהליך ההתקנה שלהם קל ואפליקציית ה- VPN שלהם אינה דורשת כל כך הרבה התמחות בכדי להיות מסוגלים להשתמש. עם רשת שרתים של יותר מ -350 שרתים ב- 60+ מדינות, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתמיד יהיה לך שרת להתחבר אליו במדינת בחירתך. השירות מציע תמיכה בפרוטוקול OpenVPN, L2TP ו- PPTP, כמו גם קידוד AES של 256 סיביות. אתה גם לא צריך לדאוג להיסטוריית הגלישה שלך מכיוון שהשירות אינו שומר ביומנים. IPVanish מאפשרת ללקוחותיה להגיע לחמישה חיבורים שוטפים, כלומר זה יהיה אידיאלי עבור קבוצה קטנה של משתמשים לקצץ בעלויות על ידי קישור אליו דרך חשבון אחד. משתמשים מוזמנים לנסות להבטיח את הכסף שלהם למשך 7 הימים לפני שהם מחליטים להסתדר איתם.

3. NordVPN

להיות מבוסס בפנמה מעניק NordVPN ולקוחותיה את המותרות בכך שלא צריך לענות לאיש מבחינת אבטחת מידע והיסטוריית המשתמשים. הסיבה לכך היא שהמטה שלהם נופל מחוץ לתחום השיפוט של ארה”ב ורשויות שמירת הנתונים שלה. נוסף על כך, NordVPN מאפשרת ללקוחותיה להקים עד 5 חיבורים סימולטניים נוספים, כלומר תוכל לאבטח את כל המכשירים שלך באמצעות חשבון אחד בלבד. NordVPN הוא גם בין הספקים הזולים ביותר בסביבה, ומבקש רק 3.29 דולר לחודש עבור משתמשים שמתכננים להישאר איתם במשך שנתיים. אל תצפו לבעיות עם היישומים שלהם מאחר וכולם מובטחים שיעבדו היטב ב- Windows, Linux, Mac, iOS. & מכשירי אנדרואיד.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לשיתוף קבצים

ניתן לבצע שיתוף קבצים בצורה הרבה יותר מאובטחת אם בחרתם לעשות זאת בתמיכה של שירות VPN. השלושה שפירטנו לעיל יכולים להצפין את החיבור שלך יותר מאשר להבטיח שאינך נתקל בבעיות בזמן שאתה מבצע את עבודותיך באופן מקוון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me