ה- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה

למי שעשוי להיות לו הזדמנות לגור, לעבוד, או אפילו לנפוש בגרמניה למשך תקופה ממושכת, זה באמת די קל להעריך את חוקי הגנת הנתונים הגרמניים שקיימים כדי להבטיח את פרטיותך באופן מקוון. לרפובליקה הגרמנית יש גם צנזורה באינטרנט נמוכה. עם זאת, ישנם מנגנונים שונים הייחודיים לגרמניה בלבד המהווים סיבות מאוד משכנעות להירשם אצל ספק שירות VPN מוביל.. 


ה- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה

ה- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה

הצורך הגרמני ל- VPN

עבור גרמנים המתגוררים בחו”ל, VPN מאפשר להם לקבל כתובת IP גרמנית. זה עוזר לך לבטל את החסימה ולצפות בכל ערוצי טלוויזיה גרמניים ללא קשר למקום מגוריך כרגע. באשר לגרמנים החיים בפועל בגרמניה, VPN מאפשר להם לגשת לאתרי אינטרנט מוגבלים באזור שאינם זמינים במדינתם. אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי לגלוש באינטרנט באופן אנונימי מבלי שתצטרך לדאוג שהספק שלך או סוכנות ממשלתית כלשהי מרגלת עליך. עם כל זה בחשבון, אדון בכמה מ- VPNs הטובים ביותר עבור גרמניה להלן:

ה- VPN הטוב ביותר לגרמניה – סיכום

במקרה שאתה כבר יודע מה זה VPN ואיך זה עובד, אתה כנראה לא רוצה לבזבז יותר מדי זמן בקריאת דברים שאתה כבר מודע אליהם. עם זאת בחשבון, להלן ספקי שירותי ה- VPN המובילים שתוכלו להירשם בהם בגרמניה.

ה- VPN הטוב ביותר לביקורת גרמניה

ניתן לטפל בכל הבעיות הללו באמצעות שירות VPN. הבעיה היחידה שעלולה להיווצר היא כיצד לבחור אחת מכיוון שהרבה ספקים קיימים בשוק. כדי לעזור לך, אנו נבחן את 5 הספקים המובילים שאנו בטוחים שהם אמינים, ויש להם את האמצעים לספק איכות גבוהה של שירות. להלן מגוון היתרונות שנחפש:

  • חיבורי אינטרנט מהירים.
  • דמי מנוי משתלמים.
  • הצפנה חזקה & מדיניות פרטיות.
  • מגוון רחב של שרתים בגרמניה ומחוצה לה.
  • מוניטין כספק שירות אמין עם רקורד מוכח.

1. ExpressVPN

ExpressVPN היא אחת מחברות ה- VPN הבודדות שהצליחו לבנות ולקיים מוניטין טוב לאורך תקופה ארוכה מאוד. הם מבטיחים ללקוחותיהם חיבור מאובטח SSL, בשילוב עם קידוד 256 סיביות לאבטחה מרבית. הימצאותם באיי הבתולה הבריטיים פירושה שאין חוקים שמאלצים אותם לשמור על נתוני המשתמשים שלהם, ולכן לא נשמרים רשומות גלישה.

עם יותר מ- 1500 שרתים שנוטים ללקוחות שלהם, ExpressVPN שומר על חיבור מהיר במיוחד, לא משנה לאיזה שרת תקים חיבור. השרתים קיימים בלמעלה מ- 145 מיקומים ומבוססים במעט מעל 90 מדינות.

2. NordVPN

בנקודת מחיר של 3.29 דולר, NordVPN הוא בקלות בין ספקי השירות הזולים ביותר בשוק. הם מבטיחים ללקוחותיהם רמות הצפנה מהשורה הראשונה עם קידוד 256 סיביות באמצעי האבטחה OpenVPN שלהם..

בדומה ל- ExpressVPN, יש להם גם את המטה שלהם במדינה שאינה מחייבת אותם לשמור על נתוני לקוחות, כך שהמשתמשים שלהם לא צריכים לדאוג אם היסטוריית הגלישה שלהם נשמרת. גם רשת השרתים שלהם מרשימה, עם למעלה מ- 1000 שרתים הממוקמים ב 59 מדינות בכל רחבי העולם. בגרמניה הם בערך 74, וזה די והותר כדי להבטיח שאף שרת מסוים לא יסתמך עליו יתר על המידה.

כתכונות שנוספו, לקוחות יוכלו להוסיף חיבור VPN אחר תחת אותו חשבון, יש VPN מעל טור, וגם אפשרות לגייס VPNs ספציפיים נגד DDOS. רבים יסכימו שאחת התכונות המוערכות ביותר שלהן תהיה טכנולוגיית SmartPlay המוצעת בכל הקשרים שלהן. השירות מאפשר ללקוחות לעקוף את כל ההגבלות, אפילו ממקורות תוכן הטוענים כי הם חוסמים VPN כמו Netflix; תכונה שאני בטוח שרוב משתמשי ה- VPN ישמחו ליהנות ממנה.

3. IPVanish

בשלישית מגיע שירות מכובד נוסף, הידוע ברמת האיכות בשירות. IPVanish מציע הצפנה ברמה העליונה עם פרוטוקולים כמו L2TP ו- OpenVPN, ששניהם מסתמכים על הצפנה של 256 סיביות.

ל- ExpressVPN ו- NordVPN יש יתרון מעט על פני IPVanish בכל הקשור למדיניות שמירת נתונים. יש להם את הבסיס שלהם בארה”ב, כלומר אין להם הרבה מרחב כנגד חוקי שמירת נתונים. למרות זאת, השירות מבטיח מהירויות מהירות במיוחד. רשת השרתים העצומה שלהם המונה מעל 850 הפרוסה לאורך 60 מדינות מבטיחה שכולם יישארו מחוברים.

4. StrongVPN

אם כי לא פופולרי כמו שאר המתמודדים ברשימה זו, StrongVPN מעלה ויכוח חזק כאחד מספקי ה- VPN האמינים ביותר שהעם הגרמני יכול לפנות אליהם. הם גם הבעלים של כל השרתים שלהם. זה מבטל כל הזדמנות של מטפלים בצד ג ‘להתעסק בקשרים שלהם.

בדומה ל- IPVanish, גם StrongVPN מבוסס בארה”ב, אך הם עדיין מקפידים על מדיניות ללא יומני. עוד לא היו רשומות של מקרים שבהם ניגשה להיסטוריית הגלישה של לקוח ושימשה נגדו. רשת השרתים שלהם קטנה משמעותית מאחרות, עם 475 שרתים זמינים ביותר מ- 24 מדינות. עם זאת, הדבר אינו מוריד את איכות השירות שלהם.

5. VyprVPN

את פירוט הרשימה שלנו יש לנו VyprVPN, ספק אחר שמעוניין להבטיח ללקוחות שלהם את הטוב ביותר מבחינת השירות. הבעיה היחידה שיש ללקוחות פוטנציאליים היא ש- VyprVPN שומר יומני על פעילות המשתמשים שלהם. השירות שומר על התחלת החיבור & זמן עצירה, כתובת ה- IP הביתית של המשתמש וכתובת ה- IP של VyprVPN.

סוגיה זו בלבד תרחיק מספר משתמשי VPN. באשר לאלה שעדיין בוחרים להירשם לשירות, החיבורים מהירים יחסית ולכן הם לא צריכים לצפות לעיכובים או הפרעות. עם רשת שרתים הולכת וגדלה של 700+, תג המחיר של $ 5 בחבילה הבסיסית שלהם נשמע הרבה יותר הוגן ממה שגובים ספקי VPN מבוססים אחרים שגובים עבור מנוי..

חוקי הגנת נתונים גרמניים

בגרמניה, ארגון המכונה שירות המודיעין הפדרלי (Bundesnachrichtendienst) עובד בצמוד עם NSA בארה”ב, ו- GCHQ בבריטניה כדי לאסוף נתוני משתמשים מכל מקום בעולם במטרה לחלוק מודיעין שעשוי לעזור בהחתרת אסונות גלובליים או לתפוס פושעים מסוכנים. אינך רוצה שהממשלה תרגל את פעילויותיך באופן מקוון.

מלבד זאת, קיימת הצעת חוק לשמירת נתונים אחרונה שנכנסה לחוק בשנת 2015, שם ממשלת גרמניה אישרה את חובה לשמור על נתונים על ידי ספקי האינטרנט עד 10 שבועות. למרות שמדובר בקריאה רחוקה מ -12 החודשים שמדינות כמו בריטניה נאלצות לעמוד בהן, זה עדיין נותר דאגה ביטחונית גדולה מכיוון שאם נתונים כאלה אכן נכנסים לידיים הלא נכונות, הרבה דברים רעים יכולים להתרחש.

קיימת גם אכיפה מחמירה מאוד של חוקי אכיפת זכויות היוצרים בגרמניה. זה מהווה נושא גדול עבור מספר גדול של משתמשי אינטרנט. אלו שמזרימים או מורידים תוכן מקוון המנוגד לחוקים מסוג זה, עומדים בסכנת החשש על פי חוק.

לבסוף, בגלל המגבלות הגיאוגרפיות החלות גם בגרמניה וגם במדינות אחרות, הגישה לתוכן הופכת קשה מאוד. תושבי גרמניה אינם יכולים לגשת לסרטים בשפה האנגלית הפופולריים בגרמניה. זה בעיקר בגלל המגבלות הגיאוגרפיות שמיישמות מדינות כמו ארה”ב ובריטניה. באופן דומה, גרמנים החיים בחו”ל אינם יכולים לגשת לתוכן המקורי שלהם מכיוון שהוא אינו זמין באופן מקוון מחוץ למדינה.

ה- VPN הטוב ביותר לגרמניה – מסקנה

עכשיו יש לך רעיון טוב לסוג הספקים שאליהם אתה יכול לפנות אם אתה בשוק מחפש חיבור VPN אמין. אם אתה עדיין מעדיף להיזהר מהשירותים שכל אחת מהחברות הללו מספקת, אנו ממליצים לך להירשם לתוכניות הניסיון החינמיות שלהם, או לנסות אותם תחת אחריות 30 החזר הכסף שלהם. אנו מקדמים בברכה את הערותיך לגבי חווייתך עם מי מהספקים האלה אם במקרה נסה אותם. נשמח לענות לכל שאלה שעשויה להיות לך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me