ה- VPN הטוב ביותר לקוריאה הדרומית

דרום קוריאה מדורגת בין המדינות הבודדות עם החיבור המהיר ביותר לאינטרנט, וכתוצאה מכך, מעטים מאד מאזרחיה חסרי יכולת להתחבר בכל עת שירצו. הבעיה היחידה היא ממשלתם והצעדים שהיא נקטה בכדי להגביל את הגישה לאינטרנט, במיוחד על ידי זרים. הדבר נכון גם לכל מי שמקווה לקבל תוכן מבלוגים נגד ממשלות, מאתרי חדשות בלתי משוחדים כמו גם כאלה המציגים תוכן למבוגרים בלבד..  


ה- VPN הטוב ביותר לקוריאה

ה- VPN הטוב ביותר לקוריאה

מעניין מאוד לציין כי עבור מדינה שיש לה חדירה כה גבוהה לאינטרנט (97% בשנת 2012), הממשלה עדיין מפעילה את סמכותה לשלוט במה שאזרחיה יכולים להגיע אליהם או לא יכולים לגשת אליהם. אמצעים שליליים כאלה אפשר אולי להסביר על ידי אימוץ המדינה של פרקטיקות העוסקות בקונפוציאניזם ובנצרות, ששניהם נוגדים פורנוגרפיה, או על ידי העדפת הממשלה להגביל כל גישה לתוכן שאינו נוח לסמכויות שיש.

למה אתה צריך VPN בקוריאה

השימוש באינטרנט בקוריאה עשוי להוות בעיה גדולה מאוד בגלל מספר האתרים שהגישה אליהם מוגבלת, כלומר בהחלט לא תוכלו לגשת לתוכן מכמה אתרים שאתה רגיל אליהם. קיימת גם סבירות גבוהה כי האתרים המעטים שתוכלו לגשת אליהם בפועל, וכל אשר תמצאו בהם באתרים אלו, ינוטרו מקרוב על ידי הממשלה. זה מתרגם לרמה עמוקה מאוד של פלישה לפרטיות. ישנן מספר דרכים יעילות להימנע מצנזורה ומעקב ממשלתיים, ואחת מהן היא להשתמש בשירות VPN..

באמצעות רשת פרטית וירטואלית, משתמשים מסוגלים לעקוף את כל חסימות ומנגנוני המעקב המגבילים, כדי להבטיח שיישארו להם גישה לאתר כלשהו או לערוץ המקוון שהם ירצו. ספק ה- VPN אחראי על האחריות של הצפנת הנתונים שלך וחסימה של כתובת ה- IP שלך, מה שהופך אותה קרוב לבלתי אפשרי לאף אחד לדעת מי אתה, או מאיפה אתה ניגש לאינטרנט.

ה- VPN הטוב ביותר לרפובליקה של קוריאה

כדי להבטיח שאתה מסוגל לעקוף את כל מנגנוני החסימה שעשויים להיות מיושמים על ידי ספקי האינטרנט הקוריאניים, עליך להשיג ספק שישאר מעודכן אחר עדכוני אבטחה ולהתאים את עצמו במהירות לעולם המשתנה המקוון. ביטחון. בסקירה זו אנו נבחן 3 ספקים אשר אנו בטוחים שהם אמינים ונודעו כי הם מציעים את הטוב ביותר בהצפנה מקוונת..

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

כדי להתחיל ברשימה שלנו, יש לנו אחד מספקי ה- VPN הנחשבים בתעשייה, והפופולריות שלהם נובעת משירות הלקוחות האמין שלהם, כמו גם מהרשת המוצפנת ביותר שלהם.. ExpressVPN מציעה ללקוחותיהם שלושה פרוטוקולי VPN שונים לבחירה, כמו גם קידוד AES 256 סיביות המאבטח את החיבור שלך כך שאף אחד אחר לא יוכל לפרוץ דרך.

השירות שלהם כולל גם תוכנה קלה לשימוש התואמת מכשירים הפועלים ב- Windows, iOS, Linux או כאלה. שירות הלקוחות שלהם הוא גם אחד מהאמינים ביותר, כאשר הלקוחות מסוגלים לפנות לעזרה בכל שעה ביום. כל מי שמרגיש סקפטי לגבי השירות שלו פתוח לנסות את ערבות ההחזר הכספית שלו למשך 30 יום, שם תוכלו לחוות עד כמה השירות שלהם אמין באמת. אם אתם מתרשמים ובוחרים להירשם, יהיה זה רעיון נהדר להפנות את חברכם לשירות מכיוון שאם הם גם מחליטים להירשם, שניכם מקבלים שימוש חופשי בחודש..

2. IPVanish

IPVanish מספק מקרה חזק כספק אמין עם רמת האיכות הגבוהה שלו וצוות התמיכה היעיל ביותר שלו. החבר’ה האלה מבטיחים שירות אמין ומציעים עד 10,000 IPs עבור המנויים שלהם לבחור. מבחינת שירות לקוחות, הם אכן מציעים תמיכה 24/7, אך תצטרך להיות סבלנית למדי לתגובות אם תבחר לפנות אליהם באמצעות הדוא”ל. השירות מציע רוחב פס בלתי מוגבל, כך שאתה לא צריך לדאוג מכסי נתונים כלשהם כשאתה זורם ב- HD.

AES 256-bit כלול גם כסטנדרט, כמו גם את כל שלושת פרוטוקולי ה- VPN הסטנדרטיים. IPVanish מאפשרת ללקוחות גם לחבר עד 5 חיבורים בו זמנית, כלומר תוכל לחסוך כסף בכך שלא תצטרך להירשם לשירות אחר כדי להגן על המכשירים הנוספים שלך..

3. NordVPN

NordVPN ממשיכה לצמוח מאוד בפופולריות בזכות חלקם של שרתי 2000+ שלה שנמצאים בלמעלה מ- 60 מדינות, ויכולתה לתמוך בעד 5 מכשירים מחוברים בו זמנית. העובדה שהם מציעים הצפנה כפולה ללקוחותיהם פירושה שהם מציעים רמת אבטחה שאינה מספקת בקלות על ידי רוב שירותי ה- VPN האחרים. שירות הצפנה כפולה פירושו שתעבורה עבור משתמש בודד אחד עוברת דרך שני שרתים נפרדים, מה שהופך אותו כמעט בלתי אפשרי עבור אנשים חיצוניים לפרוץ דרך.

השירות כולל גם מתג אוטומטי להרוג באינטרנט, שבו חיבור האינטרנט שלך נכבה אם שירות ה- VPN שלך איכשהו נקטע. תמיכת לקוחות זמינה גם היא 24/7, כך שלא תצטרך לדאוג לגבי בעיות שעולות שלא תצליח לפתור. NordVPN הוא גם אחד השירותים המועטים ביותר המציעים שירות בחינם למשך 3 ימים, לאחר שתגיש בקשה לשירות הלקוחות שלהם, תוכל לראות עד כמה השירות עשוי לשרת אותך ללא עלות נוספת. אם תזדקק ליותר משלושה ימים כדי לקבל החלטה, אתה יכול לנסות להבטיח להם 30 יום הכסף בחזרה.

ה- VPN הטוב ביותר בקוריאה – מסקנה

אם אתה מתכוון לנסוע לקוריאה למשך זמן ממושך, אין טעם שתצטרך להתאים את עצמך למגבלות הגלישה הנוקשות שלהם, ולשנות את הרגלי הגלישה שלך כך שתתאים לדברים היחידים שאתה יכול לעשות בזמן שאתה שם. קבל VPN וודא שאתה יכול לגשת לאתרים שאתה רוצה בלי שאף רשות ממשלתית תנשום את צווארך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me