ה- VPN הטוב ביותר לפינלנד

הדבר היחיד שרוב האנשים יודעים על פינלנד הוא שלמדינה יש אחת ממערכות החינוך המתקדמות ביותר בעולם. המדינה עושה הרבה כדי לספק לתלמידים שם, וכתוצאה מכך, מספר התלמידים שם שמגיעים ללימודי תיכון לאוני הוא הגבוה באירופה. התקנות המנחות את השימוש באינטרנט הן גם לא מחמירות כפי שמצאת במדינות אירופה אחרות. רבים מספקי האינטרנט שלהם הם אפילו חלק מתוכנית התנדבותית, שמטרתה למנוע פורנוגרפיית ילדים על ידי הצבת פילטרים המגבילים גישה לתוכן כזה..


ה- VPN הטוב ביותר לפינלנד

ה- VPN הטוב ביותר לפינלנד

אינטרנט בפינלנד

תוכנית זו מצאה למרבה הצער ביקורת קשה בשנים האחרונות, כאשר המבקרים טוענים שיכולים לכלול אתרים ברשימת האתרים שלהם לסינון שאין להם שום סוג של תוכן בלתי הולם. חשש נוסף שעורר גם דיונים רבים בקרב משתמשי האינטרנט בפינלנד הוא האורך שבמהלכו מורשים ספקי האינטרנט שלהם לאחסן נתוני משתמשים. ספקי שירותי האינטרנט הפינים יכולים לאחסן נתוני משתמשים עד 12 חודשים, והם עדיין נדרשים לשתף אותם עם ממשלתם על פי דרישה. עובדה זו גורמת להרבה משתמשי אינטרנט לדאוג לפרטיותם, מכיוון שרבים מהפעילויות המקוונות שלהם נוטים לפקח על ידי סוכנויות ממשלתיות שונות.

הנושאים שמטרידים הרבה את השימוש באינטרנט בפינלנד מתרכזים בעיקר במעקב, מכיוון שלמדינה אין באמת הרבה מקרים שבהם מגוון גדול של אתרים נחשבים כבלתי נגישים. זה עדיין נושא שרוב משתמשי האינטרנט הנלהבים לא ירגישו בו בנוח שכן פרטיות האינטרנט היא אחד הנושאים שהם מתייחסים אליהם ברצינות רבה. אם נסעת במקרה לפינלנד לזמן מה, או אפילו אם אתה אזרח מקומי שמחפש פרטיות מוגברת, הכי טוב הוא להירשם ל- VPN.

שימוש ב- VPN בפינלנד

VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית, הוא בעצם אוסף שרתים המאפשרים למשתמש להצפין את החיבור שלהם. זה כמו נתיב מאובטח יותר שהנתונים שלך עוברים עליו ולא ניתן ליירט אותו על ידי גורם שלישי אחר. הרשמה לשירות VPN אמין מבטיחה לך אבטחת נתונים שאתה מעביר באופן מקוון, כלומר אף אחד, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, לא יוכל לרגל אחרי כל מה שאתה מקוון. אם אתה בפינלנד, פירוש הדבר שהם גם לא יוכלו לשמור רשומות של האתרים או הערוצים אליהם אתה ניגש.

VPN מאפשר גם להסתיר את הנתונים שלך, כך שאתרים וערוצים שאתה מבקר בהם אתה נשאר אנונימי. זה אפשרי מכיוון שברגע שאתה מתחבר לשרת, הפרטים בכתובת ה- IP שלך משתנים. המיקום שלך כבר לא נמצא במקום שאתה מבוסס. מידע זה מוחלף על ידי מיקום השרת המרוחק, והדבר הכרחי כדי שנראה שאתה נמצא במדינה בה מתארח האתר המוגבל גיאוגרפי..

VPNs הטובים ביותר לפינלנד

לאחר שתחליט ששירות VPN הוא המפתח להבטיח שהנתונים שלך יישארו מוגנים כשאתה גולש, השלב ההגיוני הבא הוא לחפש שירות VPN שאליו אתה יכול להירשם. ישנם טונות של שירותים מקוונים שמתיימרים להציע מגוון רחב של שירותים, כאשר חלקם אף מרחיקים לכת וטוענים שתוכלו להירשם בחינם. אלה חופשיים אלה הם המסוכנים ביותר להתמודד איתם, לכן נסו ככל שתוכלו להימנע מלהתמודד איתם. במקום זאת, יש לנו כמה הצעות אמינות שתוכלו לנסות ולקבל שירות איכותי.

1. ExpressVPN

ExpressVPN יוצא לראשונה ברשימה שלנו, בזכות איכות השירות המופלאה וצוות הטיפול האמין של הלקוחות. השירות זכה בפרסים רבים על איכות השירות שהוא מציע לאנשיו, וזה ממקם אותו ברשימת השירותים העליונים שעליכם לקחת בחשבון. ExpressVPN מספק גישה לכ -2000 שרתי רשת, וזה מבטיח שמשתמשים יוכלו לגשת לרוב טוב של אתרים וערוצים ללא טרחה רבה. ל- ExpressVPN יש גם מדיניות אפס יומני קפדנית, כלומר אפילו הם לא יוכלו לראות מה אתה מקוון. השירות מציע גם את כל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים שבהם ברצונך להשתמש ומאפשר עד 3 חיבורים מרובים תחת חשבון אחד. ל- ExpressVPN יש גם שרתי התגנבות שיכולים לשמש מנויים שאינם מעוניינים שהשימוש שלהם ב- VPN יתגלה, ומציע גם שירות DNS חכם ללקוחות שרוצים רק להסתיר את מיקומם ואינם דואגים לפרטיותם. ל- ExpressVPN יש גם תוכנית נאמנות בה הם מתגמלים הן את הלקוחות החדשים והעכשוויים בשירות בחינם בשירות של חודש אם ההפניות החדשות שלהם נרשמות. יש מידע נוסף על הספק שאתה צריך ללמוד עליו ותוכל לעשות זאת לאחר שתקרא את סקירת ExpressVPN שלנו..

2. BulletVPN

השנייה ברשימה שלנו היא BulletVPN, ספק אחר שמעוניין לספק שירות מהיר במיוחד, כפי ששמו מרמז. ב -47 שרתים, רשת השרתים של Bullet VPN אינה גדולה ככל שציפית, אך זה עדיין לא מרתיע את הספק מלהציע שירות איכותי. השרתים אף תומכים בשיתוף קבצים של Peer to Peer, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה. BulletVPN מאפשר להתחבר עד 3 מכשירים בו זמנית, וכולם יהיו תואמים לכל מי שמריץ תוכנת Windows, iOS, Mac OS או Android. השירות שלהם מאפשר למשתמשים גם להתחבר באמצעות פרוטוקולים שונים, והם כוללים OpenVPN, L2TP, PPTP כמו גם IKEv1 ו- IKEv2 עבור משתמשי iOS. BulletVPN מציע גם שירות SmartDNS שניתן להשתמש בו כדי לשנות את המיקום שלך ולספק גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים אם אינך רוצה להשתמש ב- VPN שלהם. אפליקציית VPN של Bullet היא גם נעימה לשימוש כמו שהיא מעוצבת היטב, והבשורה הנהדרת הזו לכל מי שמתוודע לשירות VPN בפעם הראשונה. ניתן לסמוך על BulletVPN כדי לעקוף את כל מגבלות האינטרנט המוגדרות בסין, כך שלא אמור להיות לך שום בעיה לבקר באתרים וערוצים סיניים כל הדרך מפינלנד. יש עוד הרבה דברים שתוכלו ללמוד על שירות זה על ידי קריאת סקירת BulletVPN שלנו. פעולה זו תבטיח לך את המידע הנכון הנדרש לקבלת החלטה.

3. NordVPN

פירוק הספירה לאחור שלנו הוא NordVPN, שירות מבוסס פנמה שהוכח כאמין במיוחד במיוחד למשתמשים המחפשים אבטחה מוחלטת בכל פעם שהם מחוברים. השירות מציע כ -4000 שרתים, והכיסוי הרחב הזה מאפשר להם להציע שירותים שלא הייתם מקבלים בדרך כלל מספקים אחרים. תכונה אחת כזו היא שירות ההצפנה הכפול שלהם. באמצעות VPM כפול, נתוני המשתמש מועברים דרך שני שרתים במקום אחד, ומכפיל את רמת האבטחה שיש לשירות להציע. האבטחה של NordVPN מובטחת באמצעות קידוד AES 256 ביט, וזה עדיין תלוי בפרוטוקול OpenVPN. השירות מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית, וזה מסייע לחיסכון בעלויות עבור כל מי שיש לו רשימה מהותית של מכשירים שהם צריכים להיות מוגנים. ספקי NordVPN זוכים גם ליהנות ממספר לא מבוטל של תכונות נוספות, כמו הגנה מפני דליפות DNS, מתג להרוג אוטומטי באינטרנט ותמיכה ב- Tor over VPN. משתמשים גם יכולים לבחור את השרתים שאליהם הם רוצים להתחבר על סמך מה שהם רוצים לעשות באינטרנט. ישנם שרתים המותאמים במיוחד למשחקים מקוונים, הזרמת HD, הורדת קבצים גדולים וכן סיקור. כשאתה בוחר עם איזה ספק להירשם, הכי טוב שיהיה לך את כל המידע הדרוש לך לפני שתגיע להחלטה. זו הסיבה שהכנו סקירה מקיפה יותר של NordVPN, ומקווים שתמצאו זמן לעבור אותה.

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר לפינלנד

בין אם אתה הולך עם ExpressVPN, BulletVPN או NordVPN, תהיה לך סמוך ובטוח חיבור שמאפשר לרשום את פעילות הגלישה שלך על ידי כל ספק שירותי אינטרנט בפינלנד. כל ספק שתבחר, נשמח לשמוע על החוויה שלך. השאירו לנו את הרגשות שלכם בסעיף שלהלן, ואנחנו נהיה בטוחים להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me