ה- VPN הטוב ביותר לפיליפינים

הפיליפינים, השוכנת בגבול וייטנאם, טייוואן, פאלאו ומלזיה, היא מדינה שקיבלה את עצמאותה מארה”ב די הרבה זמן לפני כן בשנת 1946. זו אולי אחת הסיבות לכך שהיא נחשבת לאחת המדינות המערביות ביותר במדינה דרום מזרח אסיה. לאחר שהשיג שליטה עצמית, ישנם מספר תחומים שהממשלה הצליחה לעשות בהם די טוב, ואחרים שבהם המושבעים עדיין בחוץ. קח לדוגמה את מדיניות ההגבלה באינטרנט שלהם. הפיליפינים הם בעלי דירוג גבוה בקרב מדינות העולם שאינן מגבילות באותה מידה בהתמודדות עם חופש מקוון, אם כי המצב בשטח נראה מעט שונה ממה שהייתם מצפים.


ה- VPN הטוב ביותר לפיליפינים

ה- VPN הטוב ביותר לפיליפינים

צנזורה מקוונת בפיליפינים

בפיליפינים היו עדיין כמה מקרים שבהם נראה שהממשלה טוענת את סמכותה באשר לאזרחיהם צריכים להשתמש באינטרנט. אחד שעולה בראש הוא כאשר אשלי מדיסון, אתר ההיכרויות, נאסר לחזור בשנת 2014, ולאחריו ההחלטה להגביל את הגישה למספר אתרי פורנו כמו Xtube ו- Pornhub עד לא מזמן בשנת 2017. נכון לעכשיו, הבלוקים הם היא עדיין פעילה והממשלה אינה מגלה סימני התלהבות. למרות חסימות אלה, אנו עדיין צריכים לתת קרדיט לאומה על כך שהיא מאפשרת גישה כמעט לכל אפליקציות ושירותי הצ’אט הפופולריים מבוססי האינטרנט, שלא כמו ברוב המדינות השכנות שלה..

מכשול אחד נוסף שמשתמשי האינטרנט שבסיסו בפיליפינים צריכים לקפוץ הוא העובדה שמגוון רחב של אתרי משחק ושירותי סטרימינג ידועים כמי שמונעים גישה אליהם. זה כנראה בגלל שהם מעדיפים שלא תהיה להם תנועה מאזורים כאלה. זה יכול להיות כזה חיסרון לגיימרים הממוקמים במקום, מכיוון שהם לא יוכלו לשחק את המשחקים האהובים עליהם פשוט בגלל המיקום שלהם. במידה מסוימת ניתן לראות בכך יחס לא הוגן, אך למרבה המזל קיימת דרך שיכולה להקל הרבה יותר על התחברות לשרתים מוגבלים אלה..

הצורך ב- VPN בפיליפינים

הדרך הטובה ביותר לעקוף מגבלות גיאוגרפיות המוטלות על כל שירות מקוון שתרצה לקבל גישה אליו היא באמצעות שירות VPN. VPN פועל על ידי הסתרת זהותך ושיש את השרתים שאליהם תרצה לגשת, חושבים שבמקרה אתה נמצא באזור בו השירותים שלהם נגישים לגיטימית. העבודה מאחורי סוג זה של טכנולוגיה אינה קשה כמו שרוב האנשים מניחים. ברגע שמשתמש מבוסס בפיליפינים נרשם לשירות VPN אמין ומשיק חיבור לשרת שמבוסס בבריטניה למשל, כתובת ה- IP שלו משתנה מכזו שמשקפת שהוא בפיליפינים, לזה שממקם אותו בבריטניה. . לאחר שהוא עושה זאת, מובטח לו הגישה לאתרים שהוא לא יכול היה להתחבר אליהם בעבר מכיוון שזה נראה כאילו הוא מבוסס בבריטניה..

מלבד הסתרת מיקומו של המשתמש בפועל, VPN מעניק גם אבטחה מקוונת מלאה, אך הדבר תלוי באיכות הספק שאליו נרשמת. השירות אמור להיות מסוגל להצפין את החיבור שלך ולא לאפשר פריצה לכל מכשיר בו אתה משתמש כדי לגלוש באינטרנט. צורה זו של גישה מוגנת לאינטרנט מבטיחה שאיש לא יוכל לרגל אחר הפעילויות המקוונות שלך וזה כולל את ספק שירותי האינטרנט שלך. עם שירות VPN אמין, אתה אמור להיות מסוגל לבצע את העבודה המקוונת שלך בלי לדאוג לגישה כלשהי ולגשת לכל השירותים החסומים הגיאוגרפיים בלי שום דבר לדאוג לגביהם..

ה- VPN הטוב ביותר לפיליפינים

כעת, למצוא את שירות ה- VPN הטוב ביותר אליו תוכלו להירשם יכול להיות קצת סיוט, במיוחד אם אתם עושים זאת לראשונה. זו הסיבה שקדמנו לאצור רשימה של ספקים אמינים שאנו בטוחים שלא תהיה לך שום בעיה להתמודד איתם:

1. ExpressVPN

ExpressVPN לא מספק כלום מביצועים ברמה העולמית באמצעות איכות השירות המעולה. לספק יש רשת מבוססת של כ -1,500 שרתים, הפזורה ביותר מ 94 מדינות, כלומר אתה אמור להיות מסוגל להתחבר לשרת הממוקם כמעט בכל אזור בעולם. השרתים של ExpressVPN הם מהירים ואמינים במיוחד והם מסוגלים לאפשר למשתמשים להזרים HD. השירות מציע גם הגנה מוחלטת למשתמשים הידועים כחיבור לרשתות WiFi ציבוריות מדי פעם. תכונה ייחודית אחת המייחדת את ExpressVPN מהמרבית היא שירות ההפניה שהיא מציעה למנויים שלה. ברגע שמנוי חדש נרשם, גם ההפניה וגם השופט מקבלים חודשים בחינם משירות. נוסף על כך, הספק מציע גם מתג להרוג, אשר מכבה את האינטרנט שלך בכל פעם ששירות ה- VPN נפגע, ואוסף של שרתי התגנבות אשר נהדרים למשתמשים המבוססים באזורים מגבילים במיוחד כמו סין. ניתן לדגום את כל זה באמצעות 30 שנות הכסף שלהם להחזר הכסף.

2. VyprVPN

VyprVPN הוא שירות אמין נוסף שממוקם בשוויץ. השירות מציע יותר מ- 70 מיקומי שרתים, בהם הרשת המונה כ -700 שרתים מבוססת. בנוסף, משתמשיה נהנים מהטכנולוגיה הקמילאית הקניינית שלה, מה שמאפשר כמעט לזהות את השימוש ב- VPN, במיוחד אם אתה נמצא באזור מגביל כמו סין. השירות מאפשר גם עד 5 חיבורים בו זמנית, ויש לו תמיכה בצ’אט חי 24/7 לכל מי שמקווה לפנות אליו לקבלת עזרה. תוכל גם להתחבר לכל סוג של פרוטוקול VPN שתרצה, אך השירות ממליץ להסתמך על OpenVPN. גם האבטחה מהשורה הראשונה, עם קידוד AES של 256 סיביות. תכונות נוספות כוללות את מתג ההרג של האינטרנט שלהם, כמו גם אפליקציה התואמת בפלטפורמות שונות כולל Mac, Windows, iOS, Linux ואנדרואיד. לשירות יש סוג כלשהו של רישום, אם כי שום דבר באתרים שבהם אתה מבקר לא נרשם. תוכלו לנסות זאת בעצמכם דרך תקופת הניסיון שלהם לשלושה ימים ולראות עד כמה תיהנו מהשירות.

3. IPVanish

IPVanish מפורסם בזכות למעלה מ 1000 שרתים מהירים במיוחד, אשר אמורים להיות חדשות נהדרות במיוחד עבור גיימרים הממוקמים בפיליפינים. הם גם מחזיקים בבעלותם ברשת המונה מעל 1000 שרתים, כך שהם צריכים להיות מסוגלים להתמודד ישירות עם כל בעיות השרת במהירות. כשאתם מספקים את הספק שבחרתם, תוכלו להיות בטוחים לכם שלא יהיה מפגר לא רק כשמשחקים ברשת, אלא גם בזמן הזרמת סרטונים ב- HD. השירות מאפשר 5 חיבורים בו זמנית, ויש לו גם מתג להרוג אינטרנט (Windows & Mac OS X) כדי למנוע התחברות מחדש לאינטרנט מבלי שקישור ה- VPN יהיה מקוון. אפליקציית ה- VPN מתוכננת היטב כדי להקל על המשתמשים החדשים ככל האפשר לנווט. יש לו ממשק משתמש עם נושא ירוק, והוא יכול לעבוד על מגוון פלטפורמות כולל iOS, Windows, Mac OS X, Linux ואנדרואיד. מגוון ההגדרות שתוכלו להגדיר באמצעות האפליקציה הוא די רחב, כך שתוכלו לקבל שליטה מלאה ברמת האבטחה שלכם. השירות בטוח גם לחסום כל צורה של דליפות DNS ו- WebRTC. תקופת הניסיון נמשכת כ- 30 יום, וזה זמן רב להחליט אם השירות עובד בשבילך או לא.

4. NordVPN

אחרון חביב שיש לנו NordVPN, מגיע עם אוסף השרתים הגדול ביותר בכ- 4000, המפוזרים באופן שווה ברחבי העולם. השירות מבוסס בפנמה, לכן אל תדאגו לדאגה לפרטיות מכיוון שהאזור נמצא באזור בו מרבית חוקי שמירת הנתונים הגלובלים אינם חלים. השירות שלהם מבטיח שהנתונים שלך מוצפנים פי שניים מהרגיל, דרך שירות DoubleVPN שלהם, כאשר הנתונים מועברים דרך שני שרתים במקום אחד. תכונת ה- CyberSec שלהם מבטיחה למשתמשים חסומים מכל סוג של מודעות או תוכנות זדוניות בזמן שהם גולשים. אתה מקבל את האפשרות להחזיק עד 6 מכשירים סימולטניים בחיבור היחיד שלך, וגם לקבוע את התצורה של השרתים שאליהם אתה מחובר בהתאם לעבודה שאתה מבצע באופן מקוון. NordVPN תומך בשיתוף קבצים ב- P2P, ויש לו גם צוות שירות לקוחות תומך הזמין 24/7 כדי לענות על כל חשש שיש לך לגבי השירות שלהם. למשתמשים בפיליפינים לא אמור להיות שום בעיה להתחבר לאף אחד משרתי NordVPN ולהישאר מאובטחים. השירות מציע גם תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים, והתחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום למשתמשים שרוצים לבדוק יותר מהתכונות שלו בזמן שלהם..

מסקנה על ה- VPN הטוב ביותר לפיליפינים

כשאתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בפיליפינים, חשוב מאוד שתחווה את סוג השירות שאתה מצפה לקבל לפני שתתחייב למנוי בתשלום. זה עוזר להימנע מנוי לשירות שתגלה שלא יגיע לציפיות שלך הרבה יותר מאוחר. נסה את ההבטחות להחזר הכסף ותקופות הניסיון ללא תשלום שמציע הספק שאתה מדגימה לפני ההרשמה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map