ה- VPN הטוב ביותר למובדרו

אין באמת אפליקציה או שירות אחר שמאגד תוכן איכותי מאתרי סטרימינג שונים כמו גם Mobdro. בדומה לטבעו לקודי, ניתן לחשוב על מובדרו כאלטרנטיבה מתאימה לכל מי שמקווה לקבל שליטה טובה יותר וגיוון יותר מבחינת מה שהוא רואה. השירות מחפש ומוסיף לאינדקס זרמי וידיאו בחינם הזמינים באינטרנט ומספק לך שלל אפשרויות שאתה יכול לבחור אם אתה לא ממש מוכן להיפרד מדמי מנוי שדורשים מרבית שירותי הסטרימינג האחרים בתשלום..


ה- VPN הטוב ביותר למובדרו

ה- VPN הטוב ביותר למובדרו

VPN הטוב ביותר של מובדרו על קצה המזלג

לאלו מכם שלא רוצים או לא צריכים לעבור מאמר ביקורת ממושך, פירטנו כאן את מיטב ה- VPN הטובים שבהם תוכלו להשתמש עם Mobdro:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. VyprVPN
 4. BulletVPN
 5. NordVPN

מה זה מובדרו?

אחת הסיבות לפופולריות הגוברת של שירות זה היא תאימותו למגוון רחב של מכשירים. ניתן להוריד את אפליקציית Mobdro מהאתר שלהם לאנדרואיד, iOS, אמזון פייר סטיק או גוגל כרומקאסט. ברגע שתשלים את ההורדה, אנו די בטוחים שיהיה לך מה לומר על ממשק המשתמש של מובדרו. האפליקציה מעוצבת היטב ויש לה גם כמה תכונות המאפשרות שיתוף וידאו, כמו גם סידור מסודר בקטגוריות של מה שהמשתמשים היו רוצים לצפות בהן. העובדה שאתה יכול להזרים את כל הערוצים החיים האלה דרך האפליקציה בחינם גורמת לנו להטיל ספק בחוקיותה של מובדרו.

ברגע שיש לך הכל טוב & מה שאתה צריך להבטיח הבא הוא שחיבור האינטרנט שלך מתאים לתמיכה בזרם שלך. זה מפתיע אחד התחומים שבהם אתה עשוי להיתקל במספר סוגיות. מרבית ספקי האינטרנט נוטים להחיל בקרות המגבילות כמה אתה יכול להזרים ואת המהירויות בהן אתה יכול להשתמש מכיוון שזרם נוטה לאכול חלק משמעותי של רוחב הפס שלך. היו אפילו מקרים בהם לקוחות דיווחו על הפחתה משמעותית במהירויות במיוחד לאחר שבילו נתח טוב מזמנם בהזרמת סרטונים ברשת.

האם אני זקוק ל- VPN ל- Mobdro?

מרבית האמצעים המופעלים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך משמשים בעיקר כדי להצער את המהירות שלך, וכדי להקטין את רוחב הפס שאתה צורך בזמן שאתה זורם את כל הסרטונים והסרטים האלה דרך Mobdro. כפי שאתה יכול לדמיין, הצורך להמתין לסרטון שיחיץ, או לסטרימינג באיכות גרועה בגלל רוחב הפס הנמוך יכול להיות כאב עצום בצוואר. אין סיבה שתזרימי בתנאים אלה רק בגלל ספק שירותי האינטרנט שלך. במקרים מסוימים, חלק מהזרמים החיים הזמינים באמצעות יישום Mobdro עשויים להיחסם על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. הפיתרון היחיד שאתה יכול ליישם כדי להזרים תוכן ללא הפרעות אלה מהספק שלך הוא להשתמש ב- VPN.

השימוש ב- VPN מאפשר לך להצפין את הפעילויות המקוונות שלך, ובכך להסתיר את כל מה שאתה עושה באינטרנט. לאחר הצפנה, אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לראות בדיוק מה אתה צריך לעשות באופן מקוון, והדבר ימנע מהם ליישם את אחת מהמדדים שהם ינהלו כדי ‘לנהל’ את הקשר שלך. כיתרון נוסף, שימוש ב- VPN עם Mobdro אפילו מוסיף למערך התוכן שאליו תהיה לך גישה מכיוון ש- VPN מאפשר לך להתחבר לשרת מרוחק שבתורו מסתיר את כתובת ה- IP שלך ומקשה על האתרים שאתה בקר בכדי לדעת את מיקומך. כאשר כתובת המיקום האמיתית שלך מוסתרת, אתה יכול לגרום לה להיראות כאילו אתה באותה מדינה כמו האתרים המגבילים הגיאוגרפיים שבהם אתה מבקר על ידי חיבור לשרת מרוחק, ולכן לקבל גישה לתוכן שלהם.

ה- VPN הטוב ביותר למובדרו

עם שירותי ה- VPN הרבים שקיימים בשוק, אנו מודעים לכך שיכול לקחת לך הרבה זמן ואנרגיה כדי להבין לאיזה שירות עדיף לך להירשם. זו הסיבה שלקחנו את החופש להרכיב רשימה של השירותים שלדעתנו הם המתאימים ביותר לעבודה עם מובדרו, וגם לספק למשתמשים את הטוב ביותר מבחינת הגנה מקוונת..

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

לדעתנו ה- VPN הטוב ביותר למובדרו הוא ExpressVPN. השירות הוא אחד הטובים ביותר שרשמו אליו מכיוון שהצפנת ה- AES של 256 סיביות מבטיחה כי האבטחה זמינה היטב בכל מעל 2000 השרתים שלה. שירות זה מסוגל גם לזרם בהגדרה גבוהה, והמנויים יכולים אפילו להחזיק עד 3 מכשירים בו זמנית תחת שם משתמש אחד..

בנוסף, המנויים גם יוכלו ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם מביצוע החלפת שרתים ללא הגבלה. ExpressVPN ידועה גם בצוות הטיפול המצוין של לקוחותיה, מכיוון שתמיד ניתן להגיע אליהם 24/7 באמצעות טקסט, טלפון או אימייל. השירות מבוסס בצורה חכמה מתוך איי הבתולה הבריטיים, הרחק ממדיניות כל הנוגעת להסדרת נתונים. זה מאפשר להם לשמור על מדיניות אפס רישום רישום אפס, כאשר הלקוחות שלהם מובטחים שאף אחד מהיסטוריית המשתמשים שלהם לא יישמר מעולם. ExpressVPN הוא אחד הספקים הבודדים שמתגמלים לקוחות על הפניית עמיתיהם על ידי מתן שני הצדדים לחודש שימוש חופשי. למידע נוסף על מה ExpressVPN יכול לעשות בשבילך, עיין בביקורת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

אם אתה מחפש חיבור מהיר, נסה את IPVanish. ספק זה מחזיק במקרה של כל 1500 השרתים ברשת שלו, שכולם יחד מספקים עד 40,000 כתובות IP. השירות מעולה לזרם ב- HD, ומציע גם תמיכה בהסתה לכל מי שרוצה לעשות זאת. IPVanish מתאים גם במיוחד למשתמשים המעוניינים להקדיש את זמנם למשחקים ברשת, מכיוון שהחיבור מהיר מספיק כדי למנוע כל צורה של פיגור..

IPVanish מבטיחה גם לא לאחסן אף אחד מהיסטוריית הגלישה שלך מכיוון שיש להם מדיניות רישום אפס מיושמת היטב. השירות די ממוקד במתן האבטחה המקוונת הטובה ביותר, וזה נעשה באמצעות טכנולוגיית הצפנת AES של 256 סיביות. IPVanish הוא גם פופולרי למדי בקרב משתמשי Kodi, ומאחר שקודי ו- Mobdro הם שני שירותים דומים מאוד, עליכם לצפות לאותה רמת שביעות רצון עם IPVanish כמו הספק שבחרתם. לשירות יש אפליקציות הניתנות להפעלה על אנדרואיד, iOS, Windows או Amazon Fire Stick והוא יכול לתמוך בעשרה חיבורים מרובים שונים ללא שום בעיה. אם אתה עדיין מעוניין במה שיש לספק הזה להציע, קח קצת זמן לעבור על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. VyprVPN

האפשרות הסופית שברצוננו לקחת בחשבון היא VyprVPN. בהתבסס משוויץ, ספק זה עושה כמיטב יכולתו להבטיח שמשתמשים יישארו מאובטחים בכל רשת השרתים המונה 700+ שלה. עם הקמת חברת האם שלה בשנת 1994, זה הופך את VyprVPN לספקית המשרתת הארוכה לפחות ברשימה זו, כלומר הצוות שמאחוריה הוא צוות שצבר ניסיון רב. האבטחה עומדת בתקני התעשייה, שכן נתוני המשתמשים מוגנים באמצעות הצפנת AES 256 ביט שלהם, כמו גם כמה תכונות נוספות שהופכות את VyprVPN למיוחדת למדי..

שירות אחד כזה הוא פרוטוקול הזיקית שלהם, האחראי לטרוף המטא נתונים שלך כך ששימוש VPN שלך לא יתגלה אפילו במדינות כמו סין וצפון קוריאה. לשירות יש גם שירות הצפנת העברת הודעות בשם Cypher, המאבטח את מכשיר ה- Android או iOS שלך בזמן שאתה שולח את ההודעות שלך. לשירות יש גם אפליקציות המאפשרות להתקין אותו במכשיר ה- iOS, אנדרואיד, חלונות או לינוקס ומאפשרת עד 7 חיבורים בו זמנית. לקבלת פירוט מפורט יותר של מה שאתה יכול לצפות מ- VyprVPN, אתה מוזמן לעבור על סקירת VyprVPN שלנו.

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר למובדרו

עייננו רק בכמה משירותי ה- VPN הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם עבור Mobdro. לשלושה שהזכרנו כולם צוותי טיפול לקוחות אמינים שתוכלו לסמוך עליהם לעזרה למקרה שתתקעו עם משהו. יש לך שאלות או הערות שאתה רוצה לשתף? הקלד אותם בקטע שלמטה ונשמח לחזור אליך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map