ה- VPN הטוב ביותר עבור וודו

מראשיתו הצנועה כיצרנית קופות, Vudu הצליחה למשוך את תשומת לבה של אחת מרשתות הסופרמרקט הגדולות בעולם והיא המשיכה להיות אחת משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר באינטרנט. שירות הסטרימינג הוסיף מאז המון תוכן לספריה שלו, כאשר 2015 ראתה אותו מכניס יותר מ 18,000 סרטים ומעל 5,000 תכניות טלוויזיה בקטלוג שלו..


ה- VPN הטוב ביותר עבור וודו

ה- VPN הטוב ביותר עבור וודו

מה הופך את וודו למיוחד?

למרות היותו בין מאות אתרי הסטרימינג האחרים שתוכלו למצוא ברשת, לוודו עדיין יש משהו שמבדיל אותו מרוב השירותים האחרים ברשת. וודו לא גובה תשלום חודשי על המשתמשים להזרים תוכן מהספרייה שלהם. מה שהם עושים במקום זה לבקש מהצופים לשלם רק עבור כל מה שהם רוצים להציג. הם מאפשרים לך ‘לשכור’ את הסרטים שלהם תמורת סכום נמוך. החיובים הם בערך $ 1.99 להגדרה סטנדרטית וכ- $ 2.99 לצפייה באיכות HD. כמו כן, מכיוון שהם בבעלות Walmart, משתמשים יכולים לבחור לקבל עותקים דיגיטליים של סרטים המצויים על ידי ענקית הקמעונאות שנוספו לחשבון Vudu שלהם ולהמשיך להזרים אותם משם..

האם וודו זמין מחוץ לארה”ב?

יש דבר אחד שסביר להניח שלא תשמחו בו במיוחד, במיוחד אם התאהבתם מהשירות, ואתם תמיד תמיד יוצאים לבלות. השירות זמין רק בארה”ב ובמקסיקו. המשמעות היא שאתה עומד להיתקל בקשיים, במיוחד כשאתה נוסע מחוץ לשתי המדינות, מכיוון שתיפגש עם הודעת שגיאה בכל פעם שתנסה לגשת לפלטפורמה. הסיבה לכך היא ששירות הסטרימינג הציב חסימות גיאוגרפיות כדי למנוע גישה למשתמשים אם הם מבוססים מחוץ לטריטוריה המועדפת.

שימוש ב- VPN כדי להזרים וודו מחוץ לארה”ב

זה עשוי להיות סוף הדרך עבור חלק מהמשתמשים המקווים לגשת לשירות בזמן נסיעה לחו”ל, אך לא בהכרח אם אתה יודע על VPNs. רשתות וירטואליות פרטיות פועלות על ידי הסבת התעבורה שמגיעה מהשימוש באינטרנט שלך לשרתים פרטיים המבוססים במקומות רבים אחרים בעולם. זה נעשה כדי לעקוף את כל המגבלות שהוגדרו על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, או על ידי שירות האינטרנט שאליו אתה מנסה לגשת..

העבודה שמאחורי כל זה גם לא כל כך קשה להבנה. לאחר שנרשמת לשירות VPN והתחברת לשרת שנמצא באותו מיקום לאתר שאתה רוצה לגשת אליו, כתובת ה- IP שלך עוברת למיקום ששייך לשרת. לאחר מכן תוכל להערים על כל אתר או ערוץ חסום גיאוגרפי שאתה משתמש מקומי, ולגשת לשירות שלהם כמו כל משתמש רגיל. כך בדיוק תוכל לגשת לוודו מחו”ל אם תירשם לשירות VPN.

השימוש ב- VPN מאפשר גם לך לגשת לשירותים אחרים המוגבלים גיאוגרפיים באותה צורה, תוך כדי הקפדה שכל מה שאתה עושה באינטרנט יישאר פרטי ומוסתר אפילו מהספק שלך. הדבר נעשה באמצעות הצפנה, וזה עוזר לעקוף את כל האמצעים שייתכן ש- ISP שלך נקט כדי לנסות ולנהל את החיבור שלך. שימוש ב- VPN גם מבטיח לך את הביטחון שלך בכל פעם שאתה מבצע דברים רגישים באינטרנט כמו בנקאות או קניות, מכיוון שהוא מספק את שכבת האבטחה שאתה צריך להיות בטוח שאף האקרים לא יוכלו להשיג את פרטי הבנק שלך..

הזרמת וודו מחוץ לארה”ב דרך VPN

חשוב מאוד שתוודא גם ששירות ה- VPN שאתה בוחר עבור וודו יהפוך לאחד שיש לו סוג של תכונות שיהיו נהדרות לסטרימינג. פשוט בצע את הצעדים הבאים כדי לצפות בוודו מכל מקום בעולם:

 1. הירשם באמצעות שירות VPN מובחר מהרשימה למעלה.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS או FireStick.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס אליה באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. מתוך האפליקציה התחבר לשרת VPN אמריקאי.
 5. עכשיו אתה יכול לגשת Vudu מקנדה, בריטניה, אוסטרליה, או מכל מקום אחר מעבר לים.

VPNs הטובים ביותר עבור וודו

אין כל כך הרבה שירותים שמתאימים לקריטריונים אלה, כך שכדי לעזור לכם לפענח את אלה שכן, ריכזנו רשימה של מה שאנחנו יודעים שהם ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בכדי להזרים וודו מחוץ לארה”ב. תסתכל:

1. ExpressVPN

ExpressVPN רוכש על מוניטין רב בכך שהוא תמיד שומר על הלקוח ראשון ולעולם לא מתפשר על איכות השירות שלהם. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, הספק קיים כבר כעשור, וזה מאפשר להם לצמוח ליותר מ -2000 שרתים. השירות מבסס את קידוד ה- AES של 256 סיביות בפרוטוקול OpenVPN, אך תומך גם במשתמשים שיעדיפו L2TP, PPTP, IKEv1 או IKEv2 בהתאם למכשירים שלהם..

ExpressVPN מעולה לזרם מכיוון שיש בו שרתים מהירים במיוחד, כמו גם לקוח שבוחר את ההגדרות הטובות ביותר לשימוש כך שלא תצטרך לעשות יותר מדי התעסקות בעצמך. לשירות יש גם אפשרות ל -3 חיבורים בו זמנית, ויש לו קבוצה של שרתי התגנבות שתוכלו לסמוך עליהם אם תרצו להתחבר לאתרים באזורים בהם יש צנזורה מקוונת רבה. משתמשי ExpressVPN זוכים ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל ומחלפת שרתים בלתי מוגבלת, והובטח להם שאף אחד מהתנועה שלהם לא יירשם בזכות מדיניות רישום האפס של השירות. כדי לראות עוד מה השירות מכיל מנויים, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא ספק אחר שאפשר לסמוך עליו כי האבטחה שלך תישאר כשאתה גולש באינטרנט, במיוחד בגלל מבנה האבטחה הבנוי היטב. השירות נהדר במיוחד למשתמשים שמבלים זמן רב בזרם, כיוון שהם בטוחים כי טעינה וחציצה אפילו לא יקח כל כך הרבה זמן לקרות. ל- BulletVPN יש גם לקוח VPN התומך בפלטפורמות כמו חלונות, מק, לינוקס ואנדרואיד, ובעל נוכחות שרת ביותר מ- 25 מדינות.

מהירות בלתי מוגבלת ורוחב הפס הבלתי מוגדר נכללים בחבילה כברירת מחדל, ומטה המטה שלה באסטוניה אומר שהספק אינו מחויב לאף כללי שמירת נתונים. בדומה ל- ExpressVPN, השירות מאפשר גם עד 3 חיבורים מרובים, והוא מצויד בשירות DNS חכם למשתמשים שממש רוצים להיכנס לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. המשתמשים יהיו חופשיים לבצע מתגי שרת ללא הגבלה, ולבחור בין PPTP, L2TP, TCP, UDP או OpenVPN כפרוטוקול ה- VPN המועדף. כדי לגלות פרטים נוספים כמו עלות המנויים והחבילות הזמינות, נסה לקרוא את סקירת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מציעה את אחת החבילות הארוזות ביותר בתכונה בענף ה- VPN כולו. ספק מסוגל זה מבוסס בפנמה, ויש לו מעל 4000 שרתים מפוזרים היטב לשמו. בחירת NordVPN פירושה להצטייד בשירות שהוא אמין, ויש לו הרבה כלים בארגז הכלים שלו כדי להבטיח את ההגנה שלך באינטרנט. השירות מאפשר למשתמשים גם לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית, והוא מסוגל להתמודד עם כל התעבורה שתגיע אם בחרתם להזרים מוודו דרך כל 6 התוספות..

NordVPN תומך בזרם ללא הפרעה ואפילו יש שרתים המיועדים לשימוש ספציפי זה. השירות גם משתלב היטב עם טור כדי להגדיל את רמת האנונימיות שלך באופן מקוון, ויש לו תכונה VPN כפולה ידועה המפנה את התנועה שלך דרך שני שרתים להגברת האבטחה. NordVPN מגיע גם עם חסימות גדושות בתכונות נוספות כגון מתג להרוג אוטומטי באינטרנט, תוכנת Cybersec כדי להרחיק מודעות לא רצויות ותוכנות זדוניות, הגנה מפני התקפות נגד DDOS ושירות SmartPlay בו תוכלו להשתמש כדי לגשת לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. יש לנו פירוט מפורט יותר לגבי ספק זה שתוכל להמשיך לקרוא בו בסקירת NordVPN שלנו.

סיכום ה- VPN הטוב ביותר עבור וודו

משתמשים שמעדיפים לשלם עבור מה שהם רואים במקום להיפרד מנוי חודשי בטוחים ליהנות משימוש בוודו. הבעיה היחידה שהם יצטרכו לעבוד היא היכולת להשתמש בה מחוץ לארה”ב. כדי להבטיח שלא תיתקל בבעיות עם וודו בחו”ל, קבל VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map