ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור

נוסע לסינגפור בקרוב? סינגפור ידועה כמוקד תיירותי אזורי בו אנשים מרחבי העולם טסים פנימה ומכירים את התרבות העשירה והמגוונת שלהם. במבט ראשון תוכלו לדעת את הטעם הייחודי שיש בבניינים ובארכיטקטורה שלהם, ותוכלו לחוות את החום והאירוח הידועים של אזרחי מדינת עיר זו. בהנחה שעדיין תרצו לעקוב אחר העבודה שלכם בזמן חופשה, או אם במקרה גם אתם גולים החיים במדינה, אתם תשתמשו הרבה באינטרנט הציבורי שלהם. בכל המקרים הללו, חיבור לרשת פרטית וירטואלית הוא חיוני ביותר אם ברצונך לשמור על הנתונים הפרטיים שלך בטוחים. שירות VPN מוביל גם מאפשר לך לגשת לכל אותם אתרים המוגבלים גיאוגרפיים מהבית. עם כל זה בחשבון, מהו ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור? המשך לקרוא כדי לגלות.


ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור

ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור

סיכוני השימוש ב- WiFi ציבורי

ישנם סיכונים רבים הקשורים בהסתמכות על רשתות Wi-Fi פתוחות המסופקות על ידי מלונות, קניונים, שדות תעופה ומסעדות, והם נובעים מהעובדה שאתה לא באמת מכיר את הכוונות של אף אחד מהאנשים האחרים שאתה הולך להיות שיתוף קשר עם. מכיוון שנקודות חמות ציבוריות באינטרנט ניתנות לגישה בלתי מוגבלת, הם מוגדרים לרוב לרמת האבטחה הנמוכה ביותר האפשרית. בגלל זה, הם במקרה מהווים כר רבייה להאקרים וספאמרים שתמיד מחפשים משתמשים שאין להם חומות חומת אש או מערכות אבטחה כדי להרחיק אותם מהמכשיר שלך..

זה באמת יכול להיות הרה אסון עבורך, במיוחד אם אתה משתמש בחיבור אינטרנט לביצוע עסקאות מקוונות, או אפילו לנהל את חשבון הבנק שלך מרחוק. יש סיכוי גדול שברגע שההאקרים האלה יעברו למכשיר שלך, הם ילכו על סיסמאות הבנקאות ומספרי כרטיסי האשראי שלך. לאחר מכן הם ינקזו את הכל ולא יהיה לך אפילו מושג מה קורה.

צנזורה באינטרנט בסינגפור

ספקי שירותי אינטרנט בסינגפור יישמו בלוקים המונעים מהמשתמשים שלהם לבקר באתר אינטרנט שונים בזמן הגלישה באינטרנט. לא משנה אם אתה משתמש SingHub, SingTel, M1, ViewQwest או MyRepublic, ישנם אתרים מסוימים שאתה לא יכול לפתוח. השימוש ב- VPN מאפשר לך להימנע מצעדי צנזורה באינטרנט.

אבטח את חיבור האינטרנט שלך עם VPN

קיום אבטחת חיבור האינטרנט שלך בחו”ל יכול לעזור להבטיח שלעולם לא תמצא את עצמך במצבים כאלה. אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על עצמך היא על ידי הרשמה עם ספק שירות VPN אמין. שירות VPN מסוגל לעזור לך להתרחק מכל הפרצות שיכולים לנצל על ידי כל מי שמעוניין לגשת למכשיר שלך, כי לאחר שתירשם כמנוי, יהיה לך חיבור מוצפן שיהיה כמעט בלתי אפשרי להסתנן אליו. כיתרון נוסף, תוכלו גם לעבוד סביב המגבלות השונות המוגדרות בערוצים פופולריים כמו Netflix ו- Hulu, במיוחד למשתמשים שמנסים לגשת אליהם מחוץ לארץ המוצא שלהם. תוכל גם לנטרל את כל המאמצים של ספק שירותי האינטרנט שלך להצית את השימוש באינטרנט שלך, וזה ימשיך לשמור על בטיחותך מפני כל אחד מהמצבים המהירים שלהם. & תרגילי הגבלת רוחב פס.

במדריך זה אנו הולכים להראות לכם מה עליכם לחפש כשאתם מחפשים ספק, ואנחנו גם נתנו כמה אפשרויות מובילות לשיקולכם..

קריטריונים המשמשים לבחירת ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור

עייננו במספר תכונות ששירות VPN צריך להצטיין בהן בכדי שיהיה כדאי להירשם אליהן, ואלו אנו חושבים שבאמת כדאי לכם לשים לב:

 • מהירות: למרות העובדה ש- VPN מוסיף תוך מספר שניות את הזמן הדרוש לתרחשות עמוד, וידאו או הורדה, מיטב הספקים יודעים להתגבר על הציפיות הללו ועדיין לשמור על מהירות גלישה מהירה למשתמשים שלהם.
 • מדיניות רישום: אם VPN שומר יומני, הם לוקחים כמה צעדים אחורה ממה שהם התכוונו לעשות; מתן פרטיות אולטימטיבית.
 • רשת שרתים: למותר לציין שככל שמספר השרתים גדול יותר כך האמינות שלו טובה יותר גם לנוכח הגברת התנועה.
 • בסיס: שקלנו גם היכן מבוסס שירות מכיוון שמיקומו קובע אם הוא מנוי לחוקי שמירת נתונים אוכפים במדינות מסוימות או לא..

ה- VPNs הטובים ביותר לסינגפור

בואו ונמשיך עם זה ונראה את 3 VPNs הטובים ביותר למשתמשים הממוקמים בסינגפור.

1. ExpressVPN – הבחירה המובילה בעורך

עם ExpressVPN, אתה מקבל תחושה של רמת תשומת הלב הגבוהה שהוקדשה למסירת שירות לקוחות, מכיוון שהצוות שלהם תמיד מוכן לסדר כל נושא שעשוי להגיע לכל אחד מהמשתמשים שלהם שנמצאים במדינות שונות. רשת השרתים שלהם ממשיכה לצמוח בהתמדה, עם כ -145 בלמעלה מ- 94 מדינות שונות בזמן הכתיבה. משתמשים ללא ספק יוכלו להעריך את מהירויות השרת המהירות והיעילות שלהם, הגוזלות את הזמן הנמוך ביותר כדי להזרים סרטוני HD ואף לאפשר הורדות קבצים בנפח גדול. השירות מציע גם תכונות לא שכיחות כמו הגנת דליפות DNS, ומתג אוטומטי להרוג באינטרנט שמסיים את חיבור האינטרנט בכל פעם שנמצא כי אבטחת VPN נמצאת בסיכון. תמיכה באפליקציות למשתמשים היא גם רב-תכליתית, כאשר הספק משתמש בתוכנות המסוגלות להריץ בקלות במכשירים מבוססי Windows, iOS, Android, Mac ו- Linux..

2. NordVPN

NordVPN מציע גם תכונות תחרותיות למי שפונה אליו להגנתן המקוונת. המנויים יוכלו ליהנות מהאבטחה המובילה באדיבות הצפנת SSL של 2048 סיביות, מדיניות ללא יומנים מכובדת וההזדמנות להחזיק 6 מכשירים בו זמנית מחוברים לחשבון אחד רק אם נזכיר רק כמה. גם לרשת השרתים שלהם אין לזלזל, עם למעלה מ -2000 פרוסים בכ- 59 מדינות שונות. הם מציעים תמיכה למשתמשים המעוניינים בשטף והורדות על ידי הצעת שרתים מיוחדים המיועדים לייעל פעילויות כאלה. הרשמה איתם פירושה שתצטרך לעבור מיתוג ללא שרת, ותיהנה גם מרוחב פס בלתי מוגבל. כדי לגלות אם החבר’ה האלה מתאימים, אנו מעודדים את קוראינו להירשם תחילה תחת אחריות 30 החזר הכסף שלהם. פעולה כזו תעזור לך לחסוך את הכסף שהרווחת קשה, אם תחליט שאתה רוצה לנסות אפשרויות אחרות.

3. IPVanish

הצוות ב IPVanish ממשיכה לשאוף למציאות בה כל משתמש לא צריך לדאוג שהפרטיות שלהם תופר. זה בדיוק מה שהשירות שלהם מבקש להשיג, ועם למעלה מ- 850 שרתים המופצים בכ- 60 מדינות, נראה שהם לא מסתדרים רע. השירות שלהם הוא גם אחד הבודדים המציעים שירותי DNS חכמים לצד VPN, כך שמשתמשים יכולים לבחור מה יהיה אמצעי האבטחה הטוב ביותר עבורם. אבטחה היא גם העליונה, באדיבות הצפנת AES של 256 ביט, וכן מדיניות אפס יומני שקיימת היטב. דבר נוסף שאנחנו בטוחים שמשתמשים יאהבו הוא היכולת לחבר התקנים עד 5 במקביל, כולם מקושרים לחשבון ראשי אחד. זה יעשה רבות בהפחתת הסכום שכל אדם בקבוצה עשוי להוציא על שירות VPN אמין.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לסינגפור

אנו מעריכים זאת רבות אם שיתפת אותנו בחוויה שלך באמצעות אחד מהשירותים שהזכרנו לעיל. פשוט השאירו את השאלה או התגובה שלכם בקטע שלמטה, ואנחנו בטוחים שנחזור אליכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map