ה- VPN הטוב ביותר עבור פוקס ספורט גו

לא הרבה מעריצים יכולים להשתתף באירועי ספורט גדולים, קל וחומר לצפות בהם ולמיקום הגאוגרפי יש קשר לזה. למספר גדול של אנשים אין גישה לערוצי סטרימינג ספורטיביים כמו Fox Sports Go בגלל היכן שהם נמצאים. פוקס ספורט גו מוגבלת לאמריקאים החיים בארצות הברית. גולים אמריקאים במדינות כמו קנדה, גרמניה, אוסטרליה, בריטניה, מקסיקו או צרפת לא יכולים לצפות בפוקס ספורט גו אלא אם הם משתמשים ברשת פרטית וירטואלית. לעולם אל תחמיץ את בייסבול המייג’ור ליג או את הסופרבול או את אחד האירועים הגדולים ב- MLB, NHL, NBA, UFC כאשר VPNs יכולים לעשות משהו בעניין.


ה- VPN הטוב ביותר עבור פוקס ספורט גו

ה- VPN הטוב ביותר עבור פוקס ספורט גו

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fox Sports Go – סיכום

לפני שנבהיר מה עושה כמה VPNs טובים יותר מאחרים בכל מה שקשור לביטול חסימת ערוצי הספורט, נסתכל על VPNs הטובים ביותר שלנו עבור Fox Sports GO:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

פוקס ספורט גו-חסימת מחוץ לארה”ב

“ברוך הבא ל- FOX Sports GO International Access!” זה הדבר הראשון שאתה רואה כשאתה מנסה לגשת לפוקס ספורט גו מחוץ לארה”ב. אבל מה אם לא תרצו שיתייחסו אליכם כאל משתמש בינלאומי? מה אם אתה רוצה את הפריבילגיות של אזרח אמריקני ואזרח? מה אם ברצונך לצפות באירועים חיים ותוכניות לפי דרישה מבלי שתצטרך להסתפק באירועים המוצעים למשתמשים בינלאומיים? אז אל תתפשר, עקוב אחר המגוון הרחב יותר של התוכניות לאחר שתגדיר את ה- VPN שלך. אז ה- VPN שאתה בוחר משנה את כתובת ה- IP שלך לאמריקאית. בעל כתובת IP אמריקאית פירושו שאתה ממוקם בארה”ב, והזכרנו בעבר שפוקס ספורט גו זמין רק לאזרחי ארה”ב. קבל את זה עכשיו? עכשיו עדיין תזדקק למנוי כבלים אמריקני בכדי להיכנס לפוקס ספורט גו. VPN פשוט עוזר לך לגשת לערוץ, לשלם חשבונות זה הכל עלייך.

כיצד לבטל את חסימת פוקס ספורט ללכת עם VPN?

VPN מצפין את התעבורה באינטרנט שלך, כלומר איש אינו יודע מה אתה עומד. אף אחד לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט. לא תואשמים אותך ולא תועמדו לדין או משהו כזה, השימוש ב- VPN הוא בטוח לחלוטין. בעזרתו תוכלו לגשת לכל הערוצים בארה”ב בלבד כמו NBC Sports, ESPN, Hulu, HBO Go ו- Netflix האמריקאית. בצע את הצעדים הבאים כדי להבין כיצד להשתמש ב- VPN:

 1. בחר VPN (ללכת עם ExpressVPN).
 2. הורד והתקן את היישום VPN מספק ספק ה- VPN שלך במחשב האישי שלך, Mac, iPhone, iPad או Android.
 3. התחבר לשרת אמריקאי כדי לגשת לפוקס ספורט גו.
 4. עכשיו תוכלו לצפות במשחקים חיים, גביע העולם למשל באשר אתם.

ה- VPN הטוב ביותר לספורט פוקס

עם מספר ספקי שירותי ה- VPN הזמינים בשוק, אנו מביאים לך רשימה של מיטב ה- VPN הטובים ביותר. הקפד לבדוק אותם בטבלה שלהלן.

ExpressVPN

ExpressVPN מציע שירותים פנטסטיים הכוללים מגוון רחב של תכונות שבוודאי לא יאכזבו אף גולש אתרים. זה קצת יקר, אך זכור שאתה משלם עבור הצעות מהשורה הראשונה. עם יותר מ -450 שרתים הפרוסים על 56 מדינות, הגבלות גיאוגרפיה אינן בעיה. אתה יכול להזרים כל מה שקשור לפוקס ספורט גו מבלי לדאוג לרוחב הפס או למהירות. 

BulletVPN

BulletVPN מספק רשת שרתים בכל רחבי העולם ושואפת לספק למשתמשים שלה את התמיכה הטובה ביותר האפשרית. VPN זה קשור לאבטחה ומהירות. בנוסף זה מאפשר לך גישה לכל הערוצים והרשתות המועדפות עליך, לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. 

NordVPN

NordVPN הוא ללא ספק ספק ה- VPN הפופולרי ביותר. הוא מייצג שילוב של אבטחה אולטימטיבית, תשומת לב לפרטיות ותמיכת לקוחות 24/7. הוא ממליץ גם על שרתים ייעודיים המתאימים לצרכי המשתמשים. בנוסף לכך שיש שרתים ב 62 מדינות פירושו ש- NordVPN מציע שיעורי מהירות נהדרים עבור הזרמת חומר מוגבל גיאוגרפי.

CyberGhost

CyberGhost מציע חבילות מעולות למחירים נוחים. למי שחושש מאבטחה, CyberGhost משתמש בהצפנת AES-256 ביט, שמבטיחה שלא ניתן לפרוץ או לגנוב נתונים. אין עוד תוכן מצונזר או מוגבל גיאוגרפי מכיוון שחיבור לאחד מהשרתים המאובטחים של CyberGhost מאפשר לך לגשת לתוכן מכל העולם..

כיצד לבטל את חסימת פוקס ספורט באמצעות DNS חכם?

שתי שיטות לביטול חסימה הן טובות יותר מאחת. במקרה שאחד נכשל, תמיד תוכלו לפנות לשני. אתה יכול להשתמש ב- DNS חכם כדי לגשת לערוצים חסומים גיאוגרפיים כמו Fox Sports Go מכל מקום בעולם. לפני שתמשיך, תשמח לדעת כי טלוויזיה חכמה, PS4, PS3, Xbox, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, PC, Mac, iPhone, iPad, and Android כולם תואמים ל- DNS חכם. אם תבחר לעקוב אחר שיטה זו, עליך לזכור את הדברים הבאים:

 1. עליכם לקבוע את התצורה של DNS חכם באופן ידני במכשיר הסטרימינג שלכם.
 2. סוג שירות ה- Proxy Smart Smart שאתה משתמש בו קובע אם הוא אכן תומך בביטול חסימה של ערוץ מסוים במכשיר סטרימינג מסוים..
 3. שלא כמו ה- VPN, כתובת ה- IP שלך לא משתנה כשאתה משתמש ב- DNS חכם.
 4. קורבנות DNS חכמים נופלים לחטיפת DNS ולמוצרי שקוף.
 5. Unlocator הוא שירות פרוקסי DNS חכם התומך בביטול חסימת Fox Sports Go.
 6. אתה יכול להירשם לניסיון בחינם של DNS חכם ואז לעקוב אחר ההדרכות להגדרת תצורת DNS של Unlocator במכשירים או בנתב שלך..

Unlocator מציע שירות פרוקסי DNS חכם המאפשר לך לעקוף את כל המגבלות והמגבלות על התוכן העולמי שאליו אתה מעוניין לגשת. בעוד ש- Unlocator אינו מציע פרוטוקולים אחרים כמו ה- VPN המובילים שלנו (ExpressVPN ו- NordVPN), הם מצליחים לבטל את חסימת כמעט כל תוכן.

VPN ו- proxies DNS חכמים

Fox Sports Go ורבים אחרים בארצות הברית הם רק הגדרת VPN או תצורת פרוקסי DNS חכמה משם. הביאו את כל ההתרגשות, הריגוש והכיף כל הדרך מארצות הברית לנוחות של ביתכם באשר הוא! עקוף הגבלות גיאוגרפיות, צפה בכל העומק שתרצה ברגע שתירשם ל- VPN.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me