ה- VPN הטוב ביותר לחסימת מודעות

לגלישה באינטרנט יש חלק משלה באיומים. שיעור פשעי הסייבר ממשיך לעלות ברחבי העולם, כלומר יותר ויותר פושעים פונים כעת לאינטרנט כדי לבצע את עבודתם המפוקפקת. כאשר רוב הולך וגובר של המשתמשים מסתמכים על האינטרנט לבידור, חדשות, קניות וגם לקריירה שלהם, אין לדעת מה יקרה אם הם ימשיכו להסתמך עליו ללא כל סוג של הגנה. זו הסיבה שאנחנו כאן ב- thevpn.guru מתעקשים שכולם באינטרנט צריכים לנקוט אמצעים שישמרו על התנועה שלהם בכל פעם שהם מחוברים לאינטרנט. על מה היינו ממליצים? הרשמה לשירות VPN מוביל.


ה- VPN הטוב ביותר לחסימת מודעות

ה- VPN הטוב ביותר לחסימת מודעות

איך עובד פרסום מקוון

לחברות וארגונים המציעים סחורות ושירותים גם לקהל הרחב, יש צורך להוציא את המילה לכך שהם קיימים בפועל, וזה נעשה באמצעות פרסום. זה יכול להיות באמצעות מדיומים כמו רדיו, טלוויזיה או הדפס, אבל ערוץ מסוים שנעשה בו שימוש לרעה והסתמכו עליו כדי למקד קורבנות בלתי מעורערים הוא פרסום מקוון. מודעות מקוונות מגיעות גם בקטגוריות רבות, ויתרון אחד שיש לה על פני צורות אחרות הוא היכולת להיעשות בצורה מאוד ממוקדת..

חברות מפותחות מסתמכות כעת על המידע שהן מקבלות מבסיס הלקוחות שלהן כדי להחליט על מי הן יוציאו את נתח הכסף הגדול ביותר כדי לנסות שוב ושוב לשכנע לרכוש את המוצר או השירות שלהן. זה מה שמכונה פרסום ממוקד, והרבה ממנו קורה במדיה החברתית. פייסבוק אפילו מרוויחה מכך מכיוון שהיא מאפשרת לך להשתמש בנתונים שנוצרו על ידי המשתמש כדי לכוון לאיזה מהמשתמשים שלה יהיה הכי מעוניין לקנות את המוצר שלך על סמך אהביהם והתנהגותם באתר המדיה החברתית..

אמנם זה בסדר גמור, אך קיים עוד צד מגעיל של המטבע שרוב משתמשי האינטרנט הוותיקים קשורים אליו ככל הנראה. אם אתה נוטה לקנות הרבה באינטרנט, יכול להיות שאתה נתקל בפרסומת הקשורה לכל מה שחיפשת והחלטת ללחוץ עליו רק כדי להפנות אותו לדף חשוד שאולי אירח וירוס. אחד המקרים הקשים יותר הוא כשאתה רואה פרסומת תוכנה, והמשיך ללחוץ על הורדה מתוך מחשבה שאתה הולך להשיג את מה שפורסם, רק כדי להפעיל אותו ולהבחין בקבצים שלך מתחילים להיעדר או שהמחשב שלך יתחיל להיות איטי.

מודעות זדוניות מסוג זה עשויות אפילו להיות שער דרכו האקרים מייצרים שליטה מרחוק על המחשב שלך, וגישה או גניבה של מידע רגיש מאוד. זהו מצב שאנחנו בטוחים שלא תרצו להיות בו, והדרך היחידה להבטיח לכם להישאר בטוחים מאלה היא על ידי הרשמה לספק VPN.

ה- VPN הטוב ביותר לחסימת מודעות

לספקי רשת וירטואלית פרטית קיימים אמצעים רבים להצפנת החיבור שלך ולהגנה מפני הצתת ספק האינטרנט שלך, אך לא רבים מהם יכולים לחסום את כל המודעות המיותרות שאתה עלול למצוא בעצמך. יש VPNs מסוימים שיש להם את התכונה הזו, ולמזליכם, כבר עשינו את היסודות בכדי לגלות אילו הם הם כך שלא תצטרכו. מצא בהמשך, את רשימת ה- VPN הטובים ביותר לחסימת מודעות שלך. קחו בחשבון שספקי שירותי ה- VPN המובילים הללו הם כולם VPN פרמיום. שירותי VPN בחינם נוטים למכור את נתוני המשתמשים שלהם לצדדים שלישיים. לכן איננו יכולים להמליץ ​​להשתמש בכל VPN חינמי בכל הקשור לחסימת מודעות.

1. ExpressVPN

ExpressVPN מובילה ברשימה שלנו כטובה ביותר לחסימת מודעות שכן באמצעות הצפנת AES 256-ביט וההסתמכות על OpenVPN, השירות בנוי בקלות בכדי להרתיע כל סוג של חלונות קופצים זדוניים העלולים להפריע את הגלישה שלך. ההצפנה שמוצעת על ידי הספק פירושה שהחיבור שלך אנונימי, ולכן האתר שאתה מבקר בו לא יוכל לעקוב אחר מידע על היסטוריית הגלישה שלך או לאסוף אותם בכדי לדעת איזה סוג של מודעות לדרדר את דרכך..

השירות מאפשר גם חיבורים בו זמנית של עד 3 מכשירים, ומיקומו באיי הבתולה הבריטיים פירושו שאף רשות להסדרת נתונים אינה קרובה אפילו בכדי לאכוף כל מדיניות שתאלץ אותם להקליט, לאחסן או להגיש נתוני משתמשים. בגלל המיקום הנוח הזה יש לחברה מדיניות אפס יומנים מכובדת. בטווח של 2000 שרתי ExpressVPN ישנם כאלה התומכים והם נהדרים עבור משתמשים שרוצים להסתובב, כמו גם קבוצה של שרתי התגנבות שיכולים לשמש את מי שרוצה להשתמש ב- VPN ללא גילוי. ExpressVPN הוא גם בין הספקים שיש להם את הצוותים הטובים ביותר לטיפול בלקוחות, כלומר עליכם להיות מסוגלים לסמוך עליהם אפילו כמשתמש VPN בפעם הראשונה. יש עוד הרבה דברים שאתה צריך ללמוד על ExpressVPN, ואתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN גם מגיע לרשימה זו באדיבות היכולת שלה להביא אותך לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, מה שעוזר לך לטרוף את המיקום שלך בפועל ולהקשות על כל מודעות הממוקדות במיקום לצוץ על המסך שלך. השירות מבוסס על אסטוניה ומציב אותו קילומטרים רבים מכל הרשויות שמנסות להשיג נתונים על המשתמשים. זה גם מאפשר לה להציע מדיניות אמינה ביומני אפס ומבטיחה שכל הנתונים המועברים על ידי משתמש שירצה לחבר עד 3 מכשירים סימולטניים יישארו ללא כתובות.

BulletVPN מגן על פעילויותיהם המקוונות של המנויים באמצעות הצפנת AES 256 ביט שלהם, ומספק גם אפשרויות פרוטוקול VPN כמו OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 ו- L2TP / IPSec לבחירתם. מבחינת תמיכת לקוחות, BulletVPN גורס כי משתמשים יכולים לבקש עזרה באמצעות מדיה חברתית או דוא”ל, אך הדבר יעשה בצורה הטובה ביותר לאחר בדיקת מדור השאלות הנפוצות באתר כדי לבדוק אם הבעיה שלך טופלה. BulletVPN מבטיח גם שמשתמשיה יוכלו לגשת לשירות ללא קשר לאיזו פלטפורמה הם נמצאים כשהאפליקציות שלהם מגיעות בגרסאות התומכות ב- iOS, Android, Windows ו- Mac OS. לשירות עדיין יש עוד הרבה מה להציע שלא צוינו בסקירה קצרה זו, אך תגלה את כל העניין על ידי מעבר בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

לא היינו עושים צדק עם רשימה זו אם לא היינו מזכירים את NordVPN ואת התכונה CyberSec שלה, המיועדת אך ורק לחסום מודעות קופצות, מודעות הפעלה אוטומטית ואתרי אינטרנט מזיקים, כך שתוכלו ליהנות מגלישה חלקה ניסיון. השירות שומר על בטיחותך מפני תוכנות זדוניות, מונע ממך להיות חלק מהתקפות DDoS ולעזור לשמור על צריכת הנתונים שלך. זה מראה להראות את המאמץ המאוחד של NordVPN לשמור על מיקודך במה שאתה עושה באינטרנט ולמנוע איומים מזיקים שעלולים לפגוע בך ממה שאתה עושה..

השירות מתמקד מאוד בביטחון המקוון שלך, והוא מציע שירותים כמו DoubleVPN שבהם התעבורה שלך מנותבת דרך יותר משרת אחד, ומשתלב עם Tor בכדי להפוך אותך לאנונימי לחלוטין. חבילת השירות מגיעה גם עם מתג להרוג באינטרנט, היכולת לבחור לאיזה שרת להתחבר על סמך מה שאתה עושה ותמיכה מלאה למשתמשים שרוצים להסתובב. NordVPN נקטה גם בצעדים נוספים בכדי להבטיח שלקוח ה- VPN שלה יוכל לפעול בפלטפורמות מגוונות כמו iOS, Windows, Mac OS ו- Android; והשאיר אף אחד לא נשאר מאחור במסע שלהם לאבטחה מקוונת. למידע נוסף על מה יכול NordVPN, עיין ב NordVPN סקירה שלנו.

VPNs הטובים ביותר לחסימת מודעות – Word Final

בסקירה זו עייננו בשירותים הכוללים תכונות המכוונות לחסימת מודעות, וכאלה שנבנו בדיוק מספיק כדי לחסום מודעות כברירת מחדל. אם אתה עדיין לא מרוצה מרמת ההגנה המוצעת, ייתכן שתרצה לשקול לחפש שירות חסימת מודעות מוביל. אם זה המקרה, אנו ממליצים שתתחיל כאן. אחרת, אנו מברכים על שאלותיך או הערותיך בסעיף שלהלן, ונשמח לענות עליהן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me