ה- VPN הטוב ביותר להורדה

כשאתה ממקד את המוזיקה המועדפת עליך באינטרנט, או אפילו כשמחפש את המופע האחרון לסדרה שלך, חשוב לוודא שההורדות והטורנטים שלך מתרחשים בצורה מאובטחת ומוגנת. הסיבה לכך היא שההאקרים והספאמרים תמיד מחפשים משתמשים בלתי מעורערים שהם עשויים לגנוב מהם מידע חשוב & השתמש בו לצורך סחיטה. דרך אחת להישאר בטוחה & מאובטח הוא לגייס שירות VPN אמין. שירותים כאלה שומרים על אבטחת ההורדות שלך על ידי הצפנת החיבור המקוון שלך & להקצות לך כתובת IP וירטואלית כך שתישאר בלתי ניתנת למעקב. עם כל זה בחשבון, הכנו את ה- VPN הטוב ביותר הבא לבדיקת הורדות.


ה- VPN הטוב ביותר להורדה

ה- VPN הטוב ביותר להורדה

ה- VPN הטוב ביותר להורדה – סיכום

כדי לחסוך לכם זמן, הנה סיכום של ספקי שירותי ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש בעת ההורדה.

ה- VPN הטוב ביותר להורדה

לאחר שחיסלנו הרבה שירותים ידועים שלא ממש התאימו לרשימה שלנו, נותרנו עם כמה שיכולו לעמוד בכל הדרישות שלנו. הנה הם:

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר להורדות

הספק היחיד שבדק את כל התיבות שלנו הוא ExpressVPN. לכן הם מובילים ברשימה שלנו עם שירות ה- VPN הטוב ביותר שאליו אתה יכול לפנות אם אתה מקווה לבצע את כל ההורדות שלך בלי להסתכן באיומי אבטחה. טווח המחירים שלהם מעט גבוה יותר בהשוואה לרוב הספקים האחרים, אך החבילה הזולה ביותר שלהם, המנוי השנתי עולה 8.32 דולר לחודש.

התוכנה שהשתמשנו בה הגדרנו עם ExpressVPN הייתה גם די ידידותית למשתמש וקל להסתובב בה. בדקנו את זה גם עם מספר מכשירים שהיו להם מערכות הפעלה שונות כמו לינוקס ואנדרואיד ולא היו לנו בעיות. הכניסה לרשת השרת שלהם הייתה מהירה וקלה לביצוע, והמהירויות שזכינו ליהנות מהן היו בדיוק מה שקידמו בפרסומות שלהם. מהירויות ההעלאה וההורדה שלהם היו ביחס לשיעור, ולא היה לנו שום מקרה בו המהירות המנוקדת אולי בגלל שימוש ברוחב הפס מוגזם.

התגובות שהועברו על ידי צוות שירות הלקוחות היו נקודתיות וקלות ליישום, למרות שלא היה לנו נושא מיוחד שעומד בפנינו. ההודעות ששלחנו לנציגיהן היו רק כדי לראות כמה זמן ייקח להן תשובה.

על קצה המזלג, ExpressVPN הוא בקלות אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שאפשר לפנות אליהם אם תרצו לקבל שירות שמאפשר לכם לבצע את ההורדות שלכם בלי שום דבר לדאוג. זה יעבוד טוב בין אם אתה מוריד תוכן מאתר מוגבל גיאוגרפי, או אפילו שיתוף קבצים דרך רשת Peer2Peer.

2. IPVanish – הבחירה השנייה של העורך

אנו מודעים לכך שבהשוואה לשירותים אחרים, ExpressVPN במקרה יקר יותר. אם אתה מחפש אפשרות נוחה יותר שתמשיך לשמור על ההורדות שלך והמידע שלך אנונימי, אז IPVanish הוא ספק שאולי תרצה לבדוק. במחיר של 4.87 דולר לחודש למנוי לשנה, IPVanish עושה את הקיצוץ בקלות לאחד השירותים הזולים ביותר בסביבה.

הצלחנו להתחבר לרשת שלהם תוך דקות מהורדת התוכנה שלהם, והאפליקציה האינטראקטיבית שלהם הקלה הרבה יותר להבין לאיזה שרת להתחבר. מבחינת שירות לקוחות, מצאנו ל- ExpressVPN זמן תגובה טוב יותר, אך בסך הכל עדיין קיבלנו את התגובות שלהם מבלי שנצטרך לחכות יותר מדי זמן.

ExpressVPN גם משתפר מעט יותר במהירות, מכיוון שרשת השרת שלהם גדולה למדי מזו של IPVanish. המהירויות היו עם זאת מספיק כדי להוריד קבצים גדולים.

HideMyAss – VPN אתר הנופש האחרון

את פירוט הרשימה שלנו יש לנו HideMyAss, שירות VPN שאנו ממליצים לך לפנות אליו רק אם אינך יכול באמת לקבל ExpressVPN או IPVanish כספקים שבחרת. תהליך ההרשמה שלהם הוא חלק, מכיוון שהצלחנו לשלוח את התשלום שלנו ללא כל בעיה.

לאחר ההרשמה בהצלחה, התחלנו להיתקל בבעיות מסוימות, במיוחד עם חיבור לשרתים שלהם. המהירויות גם היו איטיות למדי, כך שזה לא סוג השירות שאתה רוצה לעבוד איתו במיוחד אם אתה מעדיף להוריד הרבה קבצים בבת אחת..

הם גם לא נוחים כמו מרבית שירותי ה- VPN האחרים, כאשר המחירים נעים בין 16.99 $ להוצאה של חודש, נעים 9.29 $ אם אתה מקווה לשלם עבור מנוי לשנה שלמה. המאמצים שלנו ליצור קשר עם צוות הטיפול בלקוחות HideMyAss גם לא היו פוריים מכיוון שלקח יותר מיום לחזור אלינו.

סוגיות אלה מקשות מאוד להזכיר דבר ששווה לשכנע את קוראינו לקבל מנוי ל- VPN של HideMyAss, אז פשוט נשאיר את זה בזה.

קריטריונים ל- VPN הטוב ביותר להורדות

בכדי שתבחרו בשירות ה- VPN הטוב ביותר לסמוך עליו לצורך ההורדות, ישנם מספר תיבות סימון שעליכם לבדוק ולראות האם הספק המדובר מתאים לחשבון. חלק מאלה שעברנו כוללים:

 • מהירות: ערכנו כמה מבחני מהירות במיוחד עם שרתים שממוקמים מחוץ לארה”ב, אוסטרליה ובריטניה.
 • תהליך ההתקנה: נבדקה גם קלות המנוי וההגדרה הראשונית אצל ספק מסוים.
 • מחיר: מחיר שהוא אחד הגורמים הגדולים ביותר הכרוכים בבחירת שירות VPN, המשכנו לשמאל ספקים שחשבנו שהם יקרים מדי.
 • תוכנית עיניים 14: נותני שירות המעורבים בתוכנית 14 העיניים הוקצו גם הם. תוכנית 14 העיניים היא הסכם בין ממשלות שונות לספקיות האינטרנט שלהן, שם הן מורשות לעקוב אחר הפעילות המקוונת של אזרחיהן.
 • מדיניות רישום נתונים: חשוב ששירות VPN יכריז שאף אחד מהיסטוריית הגלישה של הלקוחות שלהם לא יתועד. זה משמש לבניית אמון ולהרגיע לקוחות שאיש לא ירגל אחר פעילויותיהם. שמנו בצד כל ספק שלא הייתה מדיניות כזו.
 • עבודה על מערכות הפעלה מרובות: חיפשנו גם שירותי VPN התומכים במגוון רחב של מערכות הפעלה כמו חלונות, iOS, לינוקס ואנדרואיד.
 • רוחב פס בלתי מוגבל: כאדם המקווה להוריד & שתף קבצים גדולים מדי פעם & אז חשוב שתקבל ספק שלא יעשה דבר כדי להאט את המהירות שלך או להפריע לחיבור שלך.
 • תמיכה בשיתוף P2P: שירות VPN שמאפשר לך לגשת לרשת שיתוף קבצים חשוב שיהיה אם אתה מקווה לבצע הרבה הורדות בעתיד..
 • חיבורים מרובים: אם שירות ה- VPN שלך מאפשר חיבורים מרובים זה יתרון גדול.

ה- VPN הטוב ביותר להורדה – הערות סופיות

מי ששורת עבודתו כרוכה בהורדת תוכן רב מהאינטרנט, צריך להיזהר שלא יורט את הקשר שלהם על ידי האקרים לא מתכוונים, ואפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלהם. קבל שירות אמין כמו ExpressVPN כדי לשמור על ההורדות שלך מאובטחות ובטוחות. בנוסף, אל תוריד קבצים מהאינטרנט מבלי להתקין תחילה תוכנית אנטי-וירוס אמינה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map