צפו בספורט קאיו מחוץ לאוסטרליה – מיטב ה- VPN הטובים ביותר

אם אתה גר באוסטרליה, אתה בטח יודע שאין לך כל כך הרבה אפשרויות בכל מה שקשור לזרמת המקוון של הספורט האהוב עליך. עם זאת, כל מה שנפתר שכן קייו ספורט קיים כיום באזור. הערוץ מפגיש כמה מהספורט הפופולרי ביותר תחת קורת גג אחת. יש רק בעיה אחת. Kayo Sports זמין רק למשתמשים באוסטרליה. אם ברצונך לגשת לערוץ בחו”ל, עליך להשתמש ב- VPN. לכן, הנה מדריך מקיף המדגיש את מיטב ה- VPN הטובים ביותר לקאיי ספורט.


ה- VPN הטוב ביותר לקאיי ספורט

ה- VPN הטוב ביותר לקאיי ספורט

מה קאיו ספורט?

Kayo Sports הוא ערוץ סטרימינג מקוון בשידור חי ומבוקש המופעל על ידי לא אחר מאשר פוקסטל. אתה זורם לזרם מעל 50 ענפי ספורט ברחבי העולם, לא רק באוסטרליה. הערוץ בנוי היטב כדי לרומם את חווית הסטרימינג הספורטיבית שלך. עם מנוי יחיד, בין אם זה בסיסי או פרימיום, אתה מקבל הרבה הרשאות עם הערוץ.

אתה יכול להזרים עד 4 משחקים בבת אחת ולקפוץ לאירועים ששנו את המשחק אם אתה מדביק. אתה יכול גם לבחור באפשרות No-Spoilers שבה הערוץ מסתיר את כל התוצאות כך שתוכל להזרים מחליפים מבלי לדעת מה קרה. זה רק מחציתו.

לקייו ספורט שני סוגים של מנויים, Basic ו- Premium. הבסיסי מגיע ל 25 $ לחודש ואילו הפרמיה עולה 35 $ לחודש. ההבדל היחיד הוא שבפרמיה, אתה יכול להשתמש עד 3 מכשירים בו זמנית. כשאתה משתמש בסיסי, אתה מקבל רק 2. הרשאות אחרות זמינות לשניהם.קייו פרייס

בשתי תוכניות המנוי, תפיק תועלת מתקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום. אתה יכול פשוט לקחת את הערוץ לנסיעת מבחן לפני שתחליט. מי יודע, זה עלול בסופו של דבר לא לספק את הצרכים שלך (שאני בספק רב).

ה- VPN הטוב ביותר לקאיי ספורט – מבט מהיר

אם אתה מקליד את המילה VPN בכל חנות או מנוע חיפוש, תגלה שיש מאות ספקים. היזהר ואל תשתמש בשירותים המציעים את שירותם בחינם. אלה אינם אמינים ועשויים לפגוע בזהותך בזמן הגלישה באינטרנט. שלא לדבר על כך שרובם מוכרים את הנתונים שלך לחברות אחיות לצורך הכנסות. איך אחרת אתה חושב שהם משלמים עבור השרתים שאתה מפעיל עליהם? בסופו של דבר אתה הופך למקור ההכנסה העיקרי שלהם. עם זאת, ספקי ה- VPN הבאים הם ה- VPN המובילים ביותר עבור Kayo Sports. אדבר על כל אחד ואחת מהם בפרטים בהמשך הסקירה. אז, בדקו אותם כאן וגללו מעט יותר לניתוח מעמיק.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark

כיצד לבטל את החסימה של ספורט קייאו מחוץ לאוסטרליה

אוסטרליה אוהבת ספורט, אך כך גם כל העולם. שמירה על ערוץ כמו קייו בלעדי לאזור האוסטרלי אינה הוגנת. הערוץ מרים את מיקומך על ידי בחינת כתובת ה- IP הציבורית שלך. כפי שאתה יודע, ה- IP שלך הוא זה שמייצג את המיקום הפיזי שלך בפועל. אם קאיו יקבע שאתה גר בחו”ל וגישה לשירותו מחוץ לתחום הכיסוי שלו, הוא יחסום אותך במקום. כל מה שתקבל הוא הודעת השגיאה הגיאוגרפית הזו:

“מצטערים, Kayo Sports זמין רק לאוהדי הספורט באוסטרליה”

כדי לעקוף את הבעיה, עליך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. זה כלי אינטרנטי המפנה מחדש את התנועה שלך דרך שרת מאובטח במדינה שאתה בוחר. לאחר שתתחבר, תקבל כתובת IP באזור בו נמצא השרת ונראה שהוא גולש באזור זה. לדוגמה, אם אתה מתחבר לשרת אוסטרלי, תקבל כתובת IP אוסטרלית. כתוצאה מכך, Kayo Sports יהיה זמין לסטרימינג למרות שהיית בחו”ל. כך תוכלו לבטל את החסימה של קייאו ספורט מחוץ לאוסטרליה:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN. אני ממליץ לך להשתמש ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלהם בהתקן תואם כמו אנדרואיד, iOS, PC או Mac.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לשרת אוסטרלי.
 4. הפעל את אתר Kayo Sports או את היישום הייעודי שלו.
 5. צפו ביותר מ- 50 ספורט בשידור חי או לפי דרישה באשר אתם.

כפי שציינתי, תוכלו למצוא מאות VPN עבור קייאו ספורט. בחרתי כבר 4 הטובים ביותר לסקירה במאמר זה. אתה יכול להסתכל בקצרה על מה שעומד לבוא בטבלה שלהלן.

ה- VPN הטוב ביותר לספורט קאיו – סקירה מלאה

אם אתה הולך לאתר הרשמי שלהם, תבחין בהצהרה חשובה מאוד בהתחשב ב- VPN. זה מה שיש לדף האינטרנט לומר: “קייו אינו תומך ברשתות וירטואליות פרטיות (VPN). אם הפעלת VPN במכשיר שלך, תצטרך לבחור להשבית אותו. ” אל תדאג, ביצעתי את הסקירה הזו מסיבה כלשהי. בעוד שקאיי הצליח לחסום את הגישה ל- VPN לאורך זמן, ישנם עדיין VPNs המסוגלים לחמוק ממנגנון ההגנה של הערוץ. המשכתי לבחון הרבה ספקי VPN וגיליתי שכמה מהטובים בענף עדיין יכולים לבטל את חסימת הערוץ בחו”ל. כעת, נסתכל לעומק על ה- VPNs הטובים ביותר לקאיי ספורט.

ExpressVPN

סקירה של

ExpressVPN הוא שירות VPN שמגיע היישר מאיי הבתולה הבריטיים. הספק לא שומר כל יומני למקרה שאתה חושש מ -5 העיניים שתרגלו על מה שאתה עושה. אם הם ידרשו מידע על המשתמש מהחברה, הם יעזבו בידיים ריקות. איך הם יכולים לאסוף נתונים על אנשים אם אין מה לקחת?

ל- ExpressVPN יש רשת שרת ענקית המכסה 128 מיקומים. אנחנו מדברים על יותר מ -2000 שרתים ב -94 מדינות, זה מספר גדול באמת למקרה שאתה מישהו שאוהב להשתמש בתוכן מוגבל גיאוגרפי בכל רחבי העולם. תוכלו למצוא אפליקציות קלות לשימוש ברוב מערכות ההפעלה הגדולות, כולל אנדרואיד, iOS, PC, Mac, כמו גם Fire Stick.

יתר על כן, כשמדובר בהגנה, המנויים גם יכולים לבחור באילו פרוטוקולי VPN להשתמש ברשימה הכוללת SSTP, PPTP, L2TP / IPSec ו- OpenVPN. אלה הטובים ביותר אם נדבר על אבטחה והצפנה. אתה גם יכול לבחור איזה חלק מהתנועה שלך אתה רוצה להצפין באדיבות תכונת המנהור המפוצלת שלהם.

מנוי אחד מאפשר שימוש בשלושה חיבורים בו זמנית. לא רק זה, אלא ExpressVPN מציעה גם תכונת DNS חכמה משלה, MediaStreamer. אתה יכול לפתוח יותר מ -150 ערוצים ברחבי העולם מבלי שתצטרך לאבד את מהירות החיבור שלך בתהליך.

ל- VPN זה יש הרבה יותר מה להציע למשתמשים שלה. תוכלו לבדוק מה עוד יש ל- VPN הזה בחנויות על ידי מעבר זה סקירה של.

NordVPN

סקירה של NordVPN

NordVPN הוא גם אחד משירותי ה- VPN הגדולים בענף. יש לה את רשת השרתים הגדולה ביותר מבין כל הספקים ברשימה שלנו. הרשת כוללת יותר מ 5000 שרתים ב- 60+ מדינות, וזה בהתחשב בכך שיש לך החלפת שרת ללא הגבלה.

VPN זה מבוסס בפנמה, מה שאומר שאין שום הפרעה מצד רשויות רגולטוריות הנתונים. באשר לאבטחה, VPN זה מצטיין במייג’ור זה. עליך להשתמש באפשרויות בלעדיות אם אתה מנוי ל- NordVPN. ראשית, תוכלו ליהנות מתכונת ה- VPN הכפול שלהם. זה מאפשר לך לשנות מחדש את התעבורה המקוונת שלך דרך שני שרתים במקום אחד.

דמיין שהנתונים שלך מוצפנים פעמיים עם אבטחה בדרגה צבאית. פירוש הדבר שאי אפשר לשום עבריין סייבר להשיג את המידע שלך. עם זאת, כאשר הנתונים שלך מוצפנים כפול, מהירות החיבור שלך תרד בצורה דרסטית. אז, אתם מקריבים את המהירות לביטחון. תזכור את זה.

מאפיין האבטחה הנוסף יהיה CyberSec. שירות זה מגן על המכשיר שלך מפני כל וירוס, תוכנה זדונית או תוכנה זדונית שיש שם. אתה יכול להיכנס לאינטרנט מבלי שתצטרך להסתכל מעבר לכתף שלך כל הזמן. דבר נוסף, NordVPN מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית. פירוש הדבר שתפיק תועלת מרשת מוגנת יחד עם 5 אנשים נוספים תחת אותו חשבון. אם אתה רוצה לדעת יותר, קרא את המקיף הזה סקירה של NordVPN.

BulletVPN

סקירת BulletVPN

BulletVPN לא קיים הרבה זמן בענף, אבל זה בהחלט השפיע. VPN זה מציע רק שרתים ב -30 מדינות שונות כולל אוסטרליה כמובן. אבל מה שחסר בשרתים, זה מרוויח באבטחה. BulletVPN מציע לך את הבחירה בין PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 ו- IKEv2. OpenVPN ו- IKEv2 שהם ההימור הטוב ביותר שלך בכל הקשור לאבטחה

BulletVPN אינו אוסף יומני פעילות של כל משתמש, ואף אינו יכול לקשר מידע שנאסף אחר למשתמש ספציפי כלשהו. במילים אחרות, אתה יכול לעשות כל מה שתרצה באופן מקוון מבלי לחשוש מי יאסוף את מה שביקרת בזמן שאתה מחובר ל- BulletVPN.

ה- VPN ממוקמת באסטוניה, מדינה מחוץ ל -14 עיניים, וזה הרבה מאוד עבור מי שמוקיר את פרטיותו. BulletVPN מאפשר 3 חיבורים בו זמנית, כלומר אתה יכול להריץ אותו במחשב הנייד שלך, טלפון iOS וטאבלט אנדרואיד בו זמנית. למרות שהוא חדש, הוא אחד ה- VPN הבודדים המציעים שירות DNS חכם. אם אינך יודע כיצד להגדיר את התצורה במכשיר שלך, אתה תמיד יכול לבדוק את ההדרכות באתר או לבקש עזרה מצוות התמיכה שלהם. לקבלת מידע נוסף, דפדף בזה ביקורת BulletVPN.

SurfShark

SurfShark

כריש גולש הוא עוד ערך חדש לעסקי ה- VPN לצד BulletVPN. ראשית, היא הציעה תוספי דפדפן כרום ופיירפוקס לפני שהשיקה את אפליקציית האנדרואיד המקורית שלה. באמצעות אפליקציית iOS שהושקה לאחרונה, הרחיב השירות את הכיסוי שלו לכל הפלטפורמות הגדולות. ל- SurfShark רשת שרתים מכובדת של 800 שרתים ב -50 מדינות שונות. זה מספר טוב עבור VPN שרק התחיל את השירותים שלו.

עכשיו, נדבר על האטרקציה העיקרית של VPN זה, על החיבורים בו זמנית ללא הגבלה. פשוטו כמשמעו, אתה משלם עבור מנוי אחד וכל מי שאתה מכיר יכול ליהנות מרשת מאובטחת. זה דבר שאף אחד מה- VPN המובילים בענף לא עשה עד כה. הם מציעים אפליקציה מאוד ידידותית למשתמש עבור iOS, PC, Mac ואנדרואיד כדי לעזור לאנשים שאינם מומחים לטכנולוגיה לנווט בקלות. אל תשכח, זו גם מאמצת את מערכת המדיניות ללא יומן ומוקירה את הצורך של המשתמשים בפרטיות.

כשמדובר בדליפת DNS, ל- VPN זה הגב שלך. לאחר שתתחבר דרך Surfshark, כתובות ה- DNS שלך יועברו לשרתי ה- DNS של Surfshark עצמם, ימנעו דליפות שעלולות לחשוף את הפעילות המקוונת שלך. רוצים לדעת עוד? בדוק את זה סקירת SurfShark.

מכשירים תואמים קייאו ספורט

אתה יכול להזרים את אירועי הספורט האהובים שלך בשידור חי או לפי דרישה בפלטפורמות הבאות:

 • אנדרואיד
 • אייפון
 • אייפד
 • מחשב
 • מק
 • Chromecast
 • טלויזיית אפל
 • אנדרואיד טלוויזיה

מה קאיו ספורט?

הנה מה שתוכלו למצוא בשירות הסטרימינג האוסטרלי:

 • AFL
 • קריקט
 • טניס
 • NRL
 • NFL
 • NBA
 • NBL
 • פורמולה 1
 • סופר-מכוניות
 • גולף
 • כדורגל
 • איגוד הרוגבי
 • גלישה
 • הוקי קרח
 • בייסבול
 • אגרוף
 • WNBL
 • UFC
 • היאבקות
 • גביעי עולם אקרובטיקה
 • אליפויות עולם קצביות
 • ממהר
 • טריאתלון סופר ליג

ה- VPN הטוב ביותר לקאיי ספורט – מסקנה

כעת יש לך את כל מה שאתה צריך לדעת על VPNs הטובים ביותר לקאיי ספורט. הערוץ הוא עניין נהדר עבור מי שאוהב להזרים בשידור חי את הספורט האהוב עליו. עכשיו, גם אם אתה גר מחוץ לאוסטרליה, קייו ספורט עומד לרשותך. קרא את הביקורת ובחר את ה- VPN שמתאים לצרכים שלך. לאחר מכן, הזרמי קייאו ספורט בכל מקום בעולם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me