ה- VPN הטוב ביותר עבור ABC GO

ערוץ השידור האמריקני, הידוע בכינויו ABC, עשה דרך ארוכה לספק לאנשים האמריקאים בידור איכותי. השירות הוקם בשנת 1943, והחל תחילה כתחנת רדיו, ואז המשיך להשיק את חטיבת הטלוויזיה שלו בשנת 1948. התחלות צנועות כאלה ראו את הערוץ צומח, מתרחב ומנצח את קהל הצופים הגדול בזכות שידורי התוכניות עטורות הפרסים. כמו רוקדים עם כוכבים, איך מתרחקים מרצח ו האנטומיה של גריי.


ה- VPN הטוב ביותר עבור ABC GO

ה- VPN הטוב ביותר עבור ABC GO

האם ABC Go זמין מחוץ לארה”ב?

עם יותר אנשים המשתוקקים לשלוט מתי להדביק את התוכניות האהובות עליהם, ABC מספקת שירות מבוסס-מקוון המאפשר למשתמשים להזרים תוכן מהספרייה שלהם ישירות למכשירים שלהם. זה אפשרי דרך ABC Go. תוכלו להתעדכן בתוכניות ואירועים חיים כל עוד יש לכם מנוי כבלים פעיל.

אתה צריך להיות בתוך ארה”ב כדי לגשת לשירות זה. ABC Go מאשר זאת דרך כתובת ה- IP שלך. כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך היא בה רוב האתרים והשירותים המקוונים משתמשים בכדי לאסוף מידע אודותיך. דרכו נחשפים פרטים כמו המיקום והזהות שלך. עבור אדם שמקווה להימנע מעקב אחריו כאשר הוא מקוון, זה יכול להיות מאוד פרודוקטיבי. כמו כן, כאשר ABC Go נמנה עם הרשימה הארוכה של אתרים מגבילים גיאוגרפיים, ייתכן שרוב האמריקנים הממוקמים מחוץ לארה”ב צריכים לדחות את הצפייה שלהם עד שהם יחזרו למדינה. אם הם נרשמים לשירות VPN אמין, יתכן וזה לא צריך להיות המקרה.

שימוש ב- VPN עם ABC GO

רשת פרטית וירטואלית היא בדרך כלל קבוצת שרתים השייכים לספק אחד המפוזרים באזורים שונים בעולם, ומספקים דרך חלופית לתעבורת האינטרנט של המשתמש לזרום. בכך, המשתמש מסוגל להסתיר את המידע הפרטי שלהם באמצעות הצפנה, ונתוני הגלישה שלו מרוחקים מ ISP שלהם..

VPN מאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך מהמשקפת בדרך כלל את המיקום המדויק שלך, לכזו שתציג את המיקום שלך בהתבסס על המדינה בה נמצא השרת. הטריק הקטן והחכם הזה מאפשר לך להיראות כאילו אתה מבוסס בארה”ב, ולכן להזרים תוכן מ- ABC Go לחו”ל.

VPNs הטובים ביותר עבור ABC Go

שימוש ב- VPN גם מרחיק אותך מכל הצעדים ש- ISP שלך עשוי לנקוט כדי להאט או לפקח על הקשר שלך. אם ספק האינטרנט שלך זדוני כמו רוב, כנראה שיש להם מושג מה אתה מבלה את זמנך בעשייה מקוונת. עלו מספר רב של דיווחים על ספקיות האינטרנט שמאטות את המהירות של המשתמשים שלהם בזמן הזרמה כדי להרתיע אותם מלעשות זאת מכיוון שהיא גוזלת רוחב פס רב ולכן היא יקרה עבורם לקיים. VPN עוזר לך להימנע מכך ומספק את רמת הפרטיות והביטחון שאתה בטוח בה בעת הגישה המקוונת לבנק או קניות. כעת, לאחר שבדקנו את היתרונות של שימוש ב- VPN, בואו נתעמק באילו ספקים יש לקחת בחשבון לצורך הזרמה מ- ABC Go כאשר הם מחוץ לארה”ב..

1. ExpressVPN

ExpressVPN נמצא בראש רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור ABC GO. עם יותר מ -2000 שרתים ב -94 מדינות, ExpressVPN מסוגל היטב להסתיר את המיקום שלך בפועל, ולחבר אותך לפלטפורמת ABC Go ללא קשר לאיפה שאתה נמצא. לספק יש את בסיסו באיי הבתולה הבריטיים, וזו מדינה שאינה חלק מיוזמת “14 עיניים”, כלומר אף אחד לא יבקש את רשומות הגלישה של אף אחד..

ExpressVPN מבטיח למשתמשים מדיניות אפס בלוגים, חיבור רוחב פס שאין לו גבולות, כמו גם בוררי השרת הבלתי מוגבלים. ExpressVPN נהדר גם לזרם בזכות קישוריות סופר מהירה. זה תומך גם בפעילויות אחרות כמו סיבוב או הורדות גדולות. השירות מציע קידוד AES 256 סיביות כדי שהנתונים שלך יישארו מאובטחים ויש להם מתג להרוג אוטומטי למקרה שמשהו יקרה לחיבור ה- VPN שלך. נתמכים עד 3 התקנים סימולטניים אחרים. ל- ExpressVPN שורה ארוכה של תכונות שתוכלו ליהנות מהן לאחר ההרשמה. כדי ללמוד עליהם עוד יותר, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא סוג הספק שמבין כמה המהירות חשובה למשתמש. על ידי תכנון, הצפנה דרך VPN נוטה להפחית את מהירות האינטרנט שלך. BulletVPN מנסה להבטיח כי ההפחתה נשמרת בכל מינימום. פירוש הדבר שהסטרימינג שלך לא יאט ככל שתירשם לשירות. BulletVPN מציע את שירות ההצפנה הסטנדרטי 256 סיביות AES לכל משתמשיה. אתה יכול לבחור בין OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP / IPSec ו- IKEv2 לפרוטוקול VPN שלך.

BulletVPN מאפשר גם למשתמשים שלהם להסתיר את מיקומם באמצעות שירות ה- DNS החכם שלהם. לקוח VPN יכול לפעול בכל מכשיר מבוסס Android, Windows, Linux, iOS או Mac OS. ל- BulletVPN מדיניות רישום אפס מתומכת באדיבות התבססות באסטוניה. לספק יש נוכחות טובה בשרת. לכן, אינך צריך לדאוג לאיזה שרת להתחבר. למידע נוסף על מה שתקבל ברגע שתירשם, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN הוא הספק האולטימטיבי למשתמשים המחפשים מקור הגנה מעוגל. לשירות יש יותר מ- 4000 שרתים ברחבי העולם. מספר בריא מהם זמין באזורים שבהם מתארחים האתרים הפופולריים ביותר. עם NordVPN כספקית, יש לך גישה למגוון רחב של תכונות וכלים. NordVPN שמה דגש גבוה על האבטחה שלך. אז על גבי הצפנת ה- AES הרגילה של 256 סיביות, יש DoubleVPN. אתה יכול לנתב את התנועה שלך דרך שני שרתים במקום אחד לצורך ביטחון נוסף.

NordVPN מאפשר גם עד 6 התקנים סימולטניים. זה מספיק בכדי לכסות משק בית שלם של משתמשים למשל. לשירות יש גם שרתים מעורפלים למשתמשים המבוססים במדינות בהן השימוש ב- VPN אסור. NordVPN תומך ב- Tor באמצעות VPN להגברת האנונימיות. NordVPN כולל גם תוכנת Cybersec שאחראית לשמור על תוכנות זדוניות או מודעות לא רצויות, כמו גם SmartPlay לצורך עבודה סביב מגבלות גיאוגרפיות. השירות תומך בסיבוב ובעל מהירויות אמינות למשתמשים המעוניינים להזרים. לניתוח מקיף יותר, אתם מוזמנים לבדוק את סקירת NordVPN שלנו.

VPN הטוב ביותר עבור ABC Go – העטוף

הרבה אנשים מתרחקים מהטלוויזיה הקונבנציונאלית לצורך הבידור שלהם. הנושא היחיד שאולי יצטרך להתמודד איתו הוא המגבלות הגיאוגרפיות המוטלות על ידי כמה מהאתרים והערוצים שיש להם תוכן איכותי. כל מה שאתה צריך כדי לעקוף בעיה זו הוא שירות VPN אמין. אם תמשיך לשקול את אחד משלושת האמינים שצייננו לעיל, היה סמוך ובטוח שאתה פונה לכיוון הנכון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me