ה- VPN הטוב ביותר עבור AT&T

אם יש חברה אחת שהיא ותיקה בעסקי הטלקומוניקציה והיא גם שם נרדף לאלכסנדר גרהאם בל, זה AT&ט. נוסדה בשנת 1875, חברת הטלפון והטלגרף האמריקאית עלתה לקדמת הבמה כחברת האם של מערכת הפעמונים של גרהם, שהייתה באותה תקופה החברה שסיפקה את השירות הטלפוני הטוב ביותר בעולם. בעקבות הסכם בין AT&T ומשרד המשפטים האמריקני, המערכת התפרקה ל -8 חברות קטנות יותר, שלימים התמזגה עם אחת מחברות הבנות שלה כדי ליצור את מה שאנחנו מכירים כעת כ- AT&T Inc.


ה- VPN הטוב ביותר עבור AT&T

ה- VPN הטוב ביותר עבור AT&ט

האם AT&T הגבל את הגישה לאינטרנט שלך?

לאורך ההיסטוריה הארוכה שלה כספקית התקשורת מספר אחת של אמריקה, AT&T עלה לגבהים שלא הרבה חברות אחרות הצליחו. בשלב מסוים בשנות החמישים, AT&T היה כמיליון עובדים והרוויח הכנסות שנתיות של כשלושה מיליארד דולר. התחרות הגוברת בענף הטלקומוניקציה של אמריקה ראתה את הספק רבת השנים במקום השני במנוי המנויים החל משנת 2016, אך עדיין שומרת על מיקומה מספר אחת כחברה הנערצת ביותר של פורטון 500. למרות רשימת השבחים ארוכת השנים שלה, יש נושא אחד בפרט שקוראי מדריך הביקורות עשויים להיות מודאגים מאוד מכך, וזו מדיניות השימוש באינטרנט..

ב&T לא היה זר לחדשות בנוגע למצערות וצנזורה מקוונת, והדבר הוכח כאשר חסם את 4chan, לוח תמונות פופולרי ואתר הפורומים באינטרנט כבר בשנת 2009. עד אז, לקוחותיה כבר סבלו בגלל החלטתה לחסום את סקייפ מ ’07 עד ’09 פשוט מכיוון שהאפליקציה מאפשרת סיפקה למשתמשים אלטרנטיבה אחרת שאינה AT&הרשת הקולית של T. בוחנים טכניים רבים מאמינים בפה מלא כי החברה לא דואגת לרוב המדיניות סביב נייטרליות נטו, והמשיכו להביע את מורת רוחם הגמורה על ידי עידוד המשתמשים להציע הצעות מחלופות טובות יותר. כמשתמש זמן רב, יתכן שזה לא מסלול שאתה מוכן לנסוע, מכיוון שתצטרך לבצע הרבה שינויים באופן שאתה מתקשר, או שפשוט לא יכול להיות ספק אחר שמציע חבילה מתאים גם לסגנון החיים שלך וגם ל- AT&זה.

אם זה נשמע כמו המצב בו אתם נקלעים, אז אולי להירשם לשירות שיעזור לכם לאגר אתכם מכל השליליות שהטלקום שלכם מגיע איתם צריך להיות משהו שיש לקחת בחשבון.

שימוש ב- VPN עם AT&ט

הרשמה לספק רשת וירטואלית פרטית היא דרך מדהימה לעקוף את כל צורות המצערת, צנזורה על שירותי אינטרנט או אפילו על חסימות התוכן שעשויות להיות כרוכות בהן תחת AT שלך.&מנוי T. הסיבה לכך היא ששימוש ב- VPN מחזיר את הכוח של השימוש באינטרנט ללא הגבלה לידיים שלך, מכיוון שתעבור את התעבורה המקוונת שלך לחלוטין אפילו מספק שירותי האינטרנט שלך. כאשר לספק האינטרנט שלך אין מושג לגבי מה אתה עומד לרשותך, תוכל לגשת לשירותים, ערוצים או אתרים מקוונים שתרצה, מבלי שתצטרך לדאוג להגבלת הגישה שלך..

ברגע שאתה עובד מעבר לתנאים שהוגדרו על ידי AT&אם אתה משתמש ב- VPN, תוכל גם לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים מרחבי העולם. הדבר יתאפשר מכיוון שתקבע חיבור בינך לבין שרת מרוחק מבוסס במדינה בה מתארח האתר אליו אתה ניגש. בנוסף לכל זה, VPN גם מבטיח לך להישאר אנונימי ברשת, מכיוון שאפשר לעקוב אחר הפעולות שלך רק לכתובת ה- IP של ה- VPN שלך ולא לפעולה שלך בפועל.. 

ה- VPN הטוב ביותר עבור AT&ט

כל אלה הם יתרונות שבטוח מעלים את האבטחה שלך באופן מקוון, אם בכלל אתה משוכנע שאתה מוכן לקחת פיקוד על הנוכחות שלך ברשת, ייתכן שתרצה לבדוק כמה מהשירותים האמינים שיש להשתמש בהם עם AT&זה שפורטנו להלן.

1. ExpressVPN

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN ידועה בכך שהיא מספקת שירות לקוחות אמין ומציעה גם את הצורה הטובה ביותר של אבטחה מקוונת הזמינה למנויים שלה. לשירות כ -2000 שרתי רשת והוא מציע OpenVPN, PPTP, L2TP, עם IKEv1 וגם IKEv2. ל- ExpressVPN יש גם יכולת לתמוך ב -3 חיבורים בו זמנית, ובתוך רשימת השרתים שלו, היא יכולה לתמוך במשתמשים שרוצים להסתובב. ל- ExpressVPN יש גם שרתי התגנבות שנועדו להסתיר את התנועה שלך מוסתרת כשאתה גולש בתוכן ממדינות בהן השימוש ב- VPN אסור.

השירות הוא גם אחד הבודדים המציע שירות מנהור מפוצל המאפשר לך להחליט אילו חלקים מהתנועה שלך מוגנים באמצעות הצפנה. ExpressVPN מציע גם את הטוב ביותר מבחינת אבטחה, באמצעות הצפנת AES 256 ביט. לשירות יש גם הצעת נאמנות למנוייו, שם הם מתגמלים הן את המנויים הנוכחיים והן המופנים בשווי של שימוש בחודש. כדי לגלות מה יש ל- ExpressVPN להציע למשתמשיה, עיין בבדיקת ה- ExpressVPN שלנו היטב.

2. BulletVPN

בהתבסס מאסטוניה, BulletVPN נמצא בענף ה- VPN כבר זמן מה, וזה מאפשר לה לשלב תכונות מסוימות בשירות שלה שהופכות אותו לבחירה מתאימה למשתמשים המחפשים להסתיר את הנוכחות המקוונת שלהם מהקהל הרחב. . לשירות שרתים הממוקמים ברחבי העולם, כאשר כולם מאפשרים מעבר בין שרתים ללא הגבלה וגם אפס מגבלות ברוחב הפס..

למנועי BulletVPN יש סיכוי שיהיו עד 3 מכשירים נוספים המחוברים בו זמנית לשירות, ותמיכה בפרוטוקולי VPN של OpenVPN, L2TP, PPTP ו- IKEv1. השירות מבטיח לא לשמור על יומני הגלישה שלך מדיניות רישום אפס, וכולל גם מדיניות DNS חכמה כדי להבטיח לך גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. לשירות יש גם לקוח VPN שיש לו אפליקציות התואמות ל- Windows, iOS, PC או Android. יש עוד הרבה דברים שיש ל- BulletVPN להציע למנויים שלה, ותוכלו למצוא את כל זה באמצעות סקירת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק עשיר בתכונות מבוסס פנמה הידוע ברשימת השרתים הגדולה שלו, ומחויבותו לשמור על אבטחת נתוני משתמשים מפני איומים מקוונים ומהירויות מהירות של גלישה. עם כ 4000 שרתים, יהיה קשה למצוא שרתים הנגזרים על ידי תנועה ממשתמשים אחרים, כלומר באמצעות שירות כזה תהיה בטוח בחיבור אמין. NordVPN גם הבטיחה תמיכה למשתמשים שירצו להשתמש ב- Tor להגברת האנונימיות והיא עדיין מציעה הרחבות דפדפן עבור משתמשי Chrome וגם פיירפוקס..

כדי למקסם את אבטחת ההצפנה של 256 סיביות AES, NordVPN מספק אפשרות לנתב את תעבורת המשתמשים דרך שני שרתים במקום אחד, וגם את היכולת להחזיק עד 6 מכשירים נוספים לשירות. NordVPN מאפשרת למשתמשים גם לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך מה הם רוצים לעשות, ועם צוות שירות לקוחות שאפשר ליצור איתו קשר 24/7 באמצעות צ’אט חי או דוא”ל, למנויים תמיד יש מישהו שיעזור במיון. הנושאים שלהם. לקבלת דוח מפורט יותר אודות הציפיות מספק זה, עיין ב NordVPN סקירה שלנו.

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר עבור AT&ט

ניתן להבין כי התרחקות מספק שאתה היית איתו והתרגלת אליו לאורך תקופה ארוכה, קשה למדי. השימוש ב- VPN הוא אלטרנטיבה שתמנע ממך לקבל את ההחלטה הקשה הזו. אתה יכול להגיע לשהות עם AT&T כספק הרשת שבחרת, אך עדיין השתמש ב- VPN כדי לעקוף את כל המגבלות שהם עשויים להציב כדי ליהנות מהחופש המקוון שלך..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map