ה- VPN הטוב ביותר עבור נגן BFI +

נגן BFI + מאפשר ללקוחות להזרים סרטים בריטים מאוסף הקלאסיקות האוצרות שלהם. עם זאת, הערוץ זמין רק בבריטניה. זה מהווה בעיה עצומה למנויים שמגיעים לנסוע מחוץ למדינה מכיוון שלא ניתן לגשת לשירות מחו”ל. גולים בריטים שחררו באי רצון את המנויים שלהם ל- BFI Player +. מעט הם ידעו ש- VPN מאפשר להם לבטל את החסימה של נגן BFI + מחוץ לבריטניה. אם אתה מתכנן להזרים את השירות במהלך הנסיעות שלך, VPN הוא ללא ספק משהו שאתה צריך ללמוד יותר עליו.


ה- VPN הטוב ביותר עבור נגן BFI +

ה- VPN הטוב ביותר עבור נגן BFI+

מה נגן BFI+?

נגן BFI + מספק עד 300 סרטים לבחירה, בערך 5 פאונד בחודש. סוגי הסרטים שצפוי לקבל מנוי מסוג זה הם מועדפים ישנים באמת שאתה צריך להיות אוהד כדי ליהנות מהם. הז’אנר גם לא מוגבל רק לתוכן בריטי, מכיוון שהמנויים יוכלו למצוא גם כותרות אימה, אינדי, סרטים דוקומנטריים, עטורי פרסים ואפילו יפנים ברגע שהם באמת יבדקו מה זמין. למנויים תהיה גם ההזדמנות לחפש אוספים המקובצים תחת תגיות או אירועים מיוחדים כמו פסטיבלי הסרטים בלונדון BFI, וזו דרך נהדרת להדביק את כל ההפקות הנהדרות שיצאו בזמן מסוים..

כיצד לבטל חסימה של נגן BFI + מחוץ לבריטניה באמצעות VPN

כל שעליך לעשות כדי לבטל את חסימת BFI Player + בחו”ל הוא להסתיר את המיקום שלך בפועל. רשת פרטית וירטואלית מסייעת לך לעשות זאת על ידי שינוי ה- IP שלך, כלומר, כתובת הפרוטוקול שלך באינטרנט. זה זה שמשתמש BFI משתמש בו כדי לקבוע אם להעניק גישה או לא. אם אתה מחוץ לבריטניה, מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם לשירות VPN אמין. זה יאפשר לך להתחבר לשרת בבריטניה, ולהעניק גישה ל BFI Player +. הנה מה שעליך לעשות:

 1. הירשם ל- VPN. ExpressVPN מומלץ מאוד.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN באנדרואיד, PC, Mac או iOS.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. התחבר לשרת בריטי.
 5. הפעל ונהנה מנגן BFI + באשר אתה.

ExpressVPN היא תוכנה חזקה אחת המסוגלת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ללא תקלה. לא רק זה, אלא זה גם מביא את הביטחון שלך לרמה חדשה לגמרי. כעת תוכלו לגלוש באינטרנט באנונימיות ובבטיחות מלאה. עיין ברשימה זו כדי שתוכל לקבל מושג קלוש מה יהיה הבא.

VPNs הטובים ביותר עבור נגן BFI+

היכולת ‘לשנות’ את המיקום הגאוגרפי שלך נהדרת גם לגישה לאתרים ותכנים מקומיים שלא הייתם יכולים לחיבור לאינטרנט רגיל. מעבר לכל זה, VPN מצפין גם את כל הנתונים שלך, כך שאיש לא יוכל להבין מה בדיוק אתה מקוון. משמעות הדבר היא שמירה על פעילויותיך מוסתרות אפילו מפני ספק שירותי האינטרנט שלך, אשר עשוי נוטות להגביל את מהירויות הגלישה שלך במיוחד ברגע שהם יגלו שאתה משתמש ברוחב פס רב מדי בזרם. זה יכול להיות רע מאוד בשבילך מכיוון שאתה לא מצליח לנצל את כל הקשת של חבילת האינטרנט שלך.

תחושת הביטחון שמעניק ספק VPN אמין מאפשרת לך לקנות באינטרנט מבלי לדאוג שפרטי כרטיס האשראי שלך ייגנבו, ולהתחבר למערכת WiFI ציבורית מבלי להיות חשוף להתקפות. עם זאת, כל זה אפשרי רק אם יש לך ספק VPN אמין. כדי להבטיח זאת, ניסינו לצמצם כמה בחירות מובילות כך שתקדיש פחות זמן לדאוג לסוג השירות שצריך לצפות משירות חדש. עיין ברשימה שלנו של ה- VPN הטובים ביותר למנוי לזרם מנגן BFI + מחוץ לבריטניה.

1. ExpressVPN

ExpressVPN באמת עולה על התחרות מבחינת רמת השירות וסטנדרט האיכות המוצע. הספק מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ויש לו עד 2000 שרתים הזמינים למשתמשים להתחבר אליהם. אבטחה תמיד מובטחת הודות להצפנת הכיתה הצבאית שלהם ב- A6 256 ביט, ואנונימיות תמיד מובטחת באדיבות עקרון כריתת האפס שלהם. השירות מאפשר גם עד 3 חיבורים בו זמנית ותומך בפרוטוקולי OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, PPTP ו- SSTP כפרוטוקולי VPN שמשתמשים יכולים לסמוך עליהם.

ל- ExpressVPN יש גם צוות שירות לקוחות אמין שניתן ליצור איתו קשר באמצעות מדיה חברתית, צ’אט חי או דואר אלקטרוני, כמו גם אוסף של שרתים מעורפלים למשתמשים המבוססים באזורים עם צנזורה ברמה גבוהה. הספק מציע גם תמיכה ב- Tor באמצעות VPN לאנונימיות מלאה, כמו גם שירות Kill Kill Internet כדי לשמור על הקשר שלך בטוח לאורך כל הדרך. ExpressVPN מציע גם שירות DNS חכם למשתמשים שרוצים להסתיר את מיקומם ואתר Tor רק למקרה שלא תרצו את העובדה שנכנסתם לאתר VPN שהוקלט בשום מקום. כדי לגלות מה עוד יש ל- ExpressVPN להציע, קח קצת זמן פנוי כדי לעבור על סקירת ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish הוא שירות אחר שאתה יכול לבדוק אם ברצונך להסתיר את המיקום שלך לחלוטין מהאתרים שבהם אתה מבקר. הספק מבטיח להעלם את ה- IP האמיתי שלך. היא מציעה למעלה מ- 40,000 כתובות IP לבחירה באדיבות קבוצתם הקרובה ל 1500 שרתים. IPVanish ידוע מאוד גם בזכות האיזון המושלם שהם מספקים ביחס למהירות וגם לאבטחה, שכן זה במקרה שמציע ספק הבחירה עבור גיימרים מקוונים ומשתמשים שרוצים להזרים ב- HD ללא חציצה. השירות נהדר גם למשתמשים שרוצים להסתובב, מכיוון שהוא מאפשר להם להעביר מגוון קבצים בלתי מוגבל, ולעשות זאת באופן אנונימי..

IPVanish מבטיחה גם החלפת שרת ללא הגבלה ומהירות דפדפן, לכן אל תצפו לדבוק בכובעי מהירות ספציפיים. IPVanish מאפשרת גם לעשרה מכשירים מרובים לסמוך על לקוח ה- VPN שלה בבת אחת, וכולם במקרה תחת חשבון אחד. כמו כן, השירות מציע מספר אפשרויות למשתמשים שיעדיפו לא להוריד את לקוח ה- VPN שלו. יש לו תוספי דפדפן אשר זמינים גם ל- Chrome וגם ל- Firefox, כמו גם חלופת ה- SOCKS5 לאינטרנט לפרוקסי האינטרנט שלה, שתצטרך לגשת אליהם רק ברגע שאתה מחובר. כל אלה הן שיטות יעילות לביטול החסימה של נגן BFI + מחוץ לבריטניה, אך אם ברצונך לדעת מה עוד נמצא בחנות, הסתכל בסקירת IPVanish המשוכללת שלנו..

3. NordVPN

NordVPN היא ספקית משמעותית נוספת לפנות לכך שבהחלט יש לה יתרון טוב בתחרות. עם מעל 4000 שרתים, ל- NordVPN יש הרבה מה להציע מבחינת מיקומים שאליהם ניתן להתחבר. לספק עצמו יש את מטהו שבסיסו בפנמה. פירוש הדבר שמדובר במקלט בטוח מכיוון שהם אינם נותנים מענה לשום רשויות פיקוח על נתונים. משמעות הדבר היא שהם יכולים בקלות לשמור על מדיניות רישום האפס שלהם. NordVPN מעסיק גם את התקן התעשייתי של קידוד AES 256 ביט. זה נוסף על ידי כמה מהתכונות הייחודיות שלהם הכוללות הצפנת VPN כפולה.

פרוטוקול ההצפנה הכפול שלהם פירושו שנתוני משתמשים עוברים דרך שני שרתים במקום אחד, ומכאן שמגדילים את רמת האבטחה. ל- NordVPN יש גם מערך של שרתי התגנבות שמשתמשים באזורים מצונזרים מאוד יכולים לבחור בהם. שלא לדבר על תוכנה כמו CyberSec ו- SmartPlay שמנויים יוכלו ליהנות מהם. NordVPN מציע גם כתובות IP ייעודיות, בהן המשתמשים יכולים לבחור להקצות להם IP באופן ספציפי ישירות. זה מוריד את הסיכוי להתגלות ה- IP הוירטואלי. אלה רק כמה מהתכונות שנועדו להפוך את חוויית הגלישה שלך לבטוחה יותר. עברו על סקירת NordVPN המפורטת יותר שלנו בכדי לקבל הבנה נוספת למה לצפות.

סיכום ה- VPNs הטובים ביותר לזרם מנגן BFI+

הזרמת מחוץ לבריטניה לא אמורה להיות בעיה ברגע שאתה יודע מה VPN יכול לעשות בשבילך. השלושה שבדקנו לעיל מסוגלים יותר להסוות את המיקום שלך. כעת תוכלו ליהנות מתוכן מכמה שיותר שירותים מוגבלים גיאוגרפיים שתרצו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map