ה- VPN הטוב ביותר עבור BitCoin

יש סיכוי גבוה מאוד שלמרות שאולי אינך מכיר היטב את המטבע הדיגיטלי החדש בשוק, אולי שמעת עליו נדון בפאנל בחדשות, או קרא עליו בקצרה בקטע החדשות הטכנולוגיות של עיתון. מבחינת אנונימיות מקוונת, גם VPN וגם BitCoin מאפשרים לך להסתיר את זהותך כשאתה גולש באינטרנט, אם כי באופנים שונים. כעת, כשאנחנו מדברים על BitCoins ו- VPN באותה נשימה, אנו יכולים באותה מידה להרוס מה בדיוק צורה חדשה זו של “מטבע דיגיטלי” וללמוד עוד יותר מדוע היא מאומצת על ידי סוחרים כאמצעי תשלום מקובל. בסקירה זו אנו מסתכלים על ה- VPN הטוב ביותר עבור BitCoin.


סקירת ה- VPN הטובה ביותר של BitCoin

ה- VPN הטוב ביותר עבור BitCoin

VPN ו- BitCoin – התאמה מושלמת

היתרון הגדול ביותר שמציע BitCoin כאמצעי תשלום הוא שהקונה יכול לבחור להישאר בעילום שם, שכן לרכישות דרך מטבע זה אין באמת שום מסלול נייר. לאחר שבחרת ב- VPN כאמצעי לשמירה על פרטיותך המקוונת, הגיוני יותר להבטיח שהכל יישאר חסוי מהנקודה שאתה משלם עבור שירות הרשת הפרטי שלך. זו הסיבה שחלק ניכר מספקי שירותי VPN מאמצים כעת תשלום באמצעות מערכת BitCoin. אחת הדרכים שלה היא לוודא ששירותי האינטרנט שלך, או סוכנויות פיקוח ממשלתיות, אינן מסוגלות להתחקות אחר העבודה שלך באופן מקוון, אפילו מעסקאות התשלום שביצעת לספק VPN שלך..

רמת פרטיות זו אינה חלה רק על מנוי ה- VPN שלך. BitCoins מאפשרת לך גם לבצע תשלומים חסויים בכל פעם שאתה קונה מוצרים ושירותים אחרים ברשת; אך כמובן מסוחרים המקבלים את ה- BitCoin כאמצעי תשלום. רמת האבטחה המובטחת על ידי שימוש בטכנולוגיית VPN וגם באמצעות מטבע דיגיטלי ברשת אינה ניתנת לתחרות מכיוון שבעזרת שני אלה אתה מסוגל למנוע את הסיכון של שמות המשתמש, הסיסמאות ומידע כרטיסי האשראי שלך שנגנבים על ידי האקרים זדוניים וספאמרים מקוונים. אימוץ שתי צורות הביטחון האלו יכול לחסוך לכם תסכול רב במיוחד אם סוג העבודות שאתם מבצעים ברשת הוא רגיש ביותר..

עם כל האמור, כעת נוכל להסתכל על כמה משירותי ה- VPN בשוק המאפשרים תשלום באמצעות BitCoins, VPNs הטובים ביותר עבור BitCoin.

VPNs מובילים לתשלומי BitCoin – הבחירות הטובות ביותר

להלן הבחירות המובילות שלנו לבחינת היום. בדוק אותם בנפרד ובחר אחד לפי מה שמתאים לך ביותר.

ExpressVPN

בקלות אחד המובילים בשוק המובילים בשוק כשמדובר בשירותי VPN איכותיים, ExpressVPN אינו נותר להישאר מאחור בנושאים הקשורים לפרטיות ואבטחה מקוונת. הספק מקבל את BitCoins כאמצעי תשלום, ועם חיבור חזק המפוזר היטב על 78 מדינות שונות, אתה יכול להירשם אליהם מכל מקום בעולם שאתה יכול להיות.

קשה להתחרות ברמת המומחיות שמציגה צוות נציגי הטיפול בלקוחות שלהם, שכן כל חברי הצוות תמיד זמינים, מאומנים היטב ומאובזרים מספיק כדי להתמודד עם כל סוגיה שתעלה. לאיכות השירות הגבוהה הזו, כמעט הגיוני מדוע התמחור שלהם שונה מעט מהשאר.

IPVanish

במקרה, מתמודד נוסף אשר לאט לאט צובר מתיחה בין הטובים ביותר בשוק ה- VPN IPVanish. ברוך הבא גם לתשלומים באמצעות BitCoins, רמת ההתפשטות שלהם ממשיכה לצמוח לאט לאט לאחר שהגיעה כעת ליותר מ -60 מדינות. הם נדיבים מספיק בכדי לאפשר 5 חיבורים בו זמנית לחשבון משתמש, ורק כדי להבטיח שתגיעו להחלטה מושכלת, אתם מקבלים 7 ימים שבהם תוכלו לבדוק את השירות שלהם ולבקש החזר כספי אם אתם לא התרשמנו. במחיר של 6.49 דולר לחודש, אתה יכול להגן על כל המכשירים שלך והפרטיות שלך מובטחת; עסקה הוגנת אם תשאלו אותי.

NordVPN

NordVPN במקום האחרון ברשימה החמישית המובילה שלנו, לא מכיוון שלשירות שלהם אין כל כך הרבה מה להסתפק בהם, אלא מכיוון שנקודת המחיר שלהם בהשוואה לאחת הספקיות האחרות ברשימה שלנו כמעט ולא תואמת. במחיר של 4.00 דולר לחודש, והאפשרות לבצע עסקה זו באמצעות bitcoins, אתה מקבל עד 6 חיבורים בו זמנית עבור החשבון הבודד שלך, ושלושים יום שלמים כדי לקחת זמן עם השירות שלהם ולראות אם זה טוב מכדי להיות אמיתי. הנושא היחיד שעליו הם עדיין עובדים הוא 27 שרתי VPN שלהם, מספר שהם עושים מאמץ חזק להגדיל.

BulletVPN

הרביעית ברשימה שלנו היא BulletVPN, אחד המפעילים הבודדים עם מעל 500 שרתים הפזורים ביותר מ -140 מדינות. החבר’ה האלה עושים כל הזמן את המאמץ להציע את השירות הטוב ביותר ללקוחותיהם, וניתן לראות בכך שהם בחרו לכלול את BitCoins כמטבע תשלום מקובל. הערבות ההחזר הכספית שלהם למשך 30 יום מאפשרת לך לדגום את השירות היעיל שלהם, ולהחליט אם שאלתם בסך 7.50 דולר לחודש טובה מספיק כדי לשמור על כולם מאושרים.

PureVPN

הרביעית ברשימה שלנו היא PureVPN, אחד המפעילים הבודדים עם מעל 500 שרתים הפזורים ביותר מ -140 מדינות. החבר’ה האלה עושים כל הזמן את המאמץ להציע את השירות הטוב ביותר ללקוחותיהם, וניתן לראות בכך שהם בחרו לכלול את BitCoins כמטבע תשלום מקובל. ההתחייבות שלהם להחזר הכסף למשך 7 ימים מאפשרת לך לדגום את השירות היעיל שלהם ולהחליט אם השאלה שלהם בסך 4.16 $ לחודש היא טובה מספיק כדי לשמור על כולם מאושרים.

מה זה BitCoin?

כאמור, ה- BitCoin הוא סוג של מטבע דיגיטלי. אנשים מתייחסים גם ל- BitCoin כאל “cryptocurrency”. המשמעות היא שזה לא מוחשי; אתה לא ממש יכול לראות את זה. זה פותח על ידי סאטושי נקמוטו אחד עוד בשנת 2008, ודי מהר הוא זכה להכרה כסוג של מטבע שערכו נקבע על ידי כוחות הפועלים בשוק הפיננסי. זה כמעט דומה לאופן בו אנו קובעים את ערך הזהב. למעשה, ממש כמו המקבילה המינרלית שלו, תצטרך ‘שלי’ כדי להיתקל ב- BitCoin אחד, שערכו המשוער נכון לעכשיו הוא בערך 2321 $ דולר. (מאי 2017)

הכרייה של BitCoins נעשית על ידי פתרון בעיות מורכבות במתמטיקה שלוקח זמן עצום לעבוד. זו הסיבה שכורים מגייסים את עזרתם של מחשבי-על רבי עוצמה כדי לסייע בזמן הקיצוץ. מספר BitCoins הזמינים שם מוערך בכ- 21 מיליון, מה שנחשב להספיק בכדי לשמור על כולם ‘להתחפר’ עד 2140.

מסקנה על בחירות ה- VPN הטובות ביותר עבור BitCoin

פרטיות ואבטחת האינטרנט לא ממש משתפרים ממה שאתה מקבל באמצעות VPN וגם ב- BitCoins כאמצעי התשלום שלך. אנונימיות מקוונת הופכת אט אט לנושא חשוב במיוחד עבור אנשים בקריירה הדורשים ביצוע עבודה רגישה באינטרנט. קח את הצעד והבטיח לעצמך את פרטיותך באינטרנט; הידיעה שהמידע הפרטי שלך מיועד לעיניך בלבד, בטוח שתעניק לך תחושת נוחות וביטחון בפעילויות שלך באופן מקוון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me