ה- VPN הטוב ביותר עבור לקוח BitTorrent שידור

כלקוח ביטורנט נרחב בשימוש, שידור פופולרי למדי במיוחד בקרב משתמשי מקינטוש ולינוקס. השירות הוכיח כלקוח סיקור אמין לאורך השנים, ועם המוניטין הטוב שהוא הצליח לבנות, אוהדי חלונותיו מתו לטעום. למרבה המזל, שידור שיחררה גרסת Windows כבר בשנת 2016 המאפשרת להם עכשיו להסתער דרך השירות. כל מי שמריץ התקנים מבוססי Windows, Mac OS X, Linux, Mac OS, FreeBSD או Gentoo יכול לסמוך על השירות לחוויית סיבוב חלקה. השירות מציע מגוון רחב של תכונות כגון תמיכה בזרעי רשת, עריכת גשש, קידוד פרוטוקול BitTorrent וכן תוספות המסוגלות להרחיב את מערך התכונות שלו..


ה- VPN הטוב ביותר עבור לקוח BitTorrent שידור

ה- VPN הטוב ביותר עבור לקוח BitTorrent שידור

האם כל ה- VPN תומכים בהשתתפות

כפי שאתה בוודאי יודע, סיבוב אינו דבר שהרבה ספקי שירותי אינטרנט נוטים לתמוך בו. הסיבה לכך היא שהתרגול בדרך כלל קשור להפצה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים, מה שעלול להעביר משתמשים בצרות אם יתברר להם. הסיבה הזו לבדה גורמת להרבה ספקי VPN להתרגש מהצעת ההגנה שלהם, וחלקם מבהירים את חוסר התמיכה שלהם באתרי האינטרנט שלהם כדי למחוק הנחות..

למרות זאת, ישנם גם ספקי VPN איכותיים שמבטיחים הגנה מובטחת למשתמשים שירצו להיות מוגנים מפני ספקי האינטרנט שלהם בעת השימוש בהעברה. שירותים אלה יסייעו בחסימת העובדה שאתה משתמש בלקוח סיקור, ויספקו גישה גם לאתרי סיקור שייתכן כי ספק שירותי האינטרנט שלך חסם..

יתרונות אחרים של VPN

קיצור רשת פרטית וירטואלית, VPN לא רק מאפשר לך להסתובב בבטחה. ספק שירות אמין אמור להיות מסוגל להצפין את חיבור האינטרנט שלך, כך שאפילו האתרים הרגילים שאליהם אתה ניגש אינם יכולים לדעת על המידע שלך או לדעת מאיפה בדיוק אתה גולש. זו הסיבה הספציפית הזו שמאפשרת לך לגשת אפילו לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, וככה זה עובד: ברגע שאתה מקים קישור לשרת מרוחק, כתובת ה- IP שלך בפועל תחליף לאחד המשקף את מיקום השרת שאתה ‘ התחברנו ל.

זה מוביל לשינוי הפרטים שנמצאו בעבר בכתובת ה- IP שלך, ואז זה מבטיח שהפרטים האישיים שלך יישארו מוסתרים בזמן שאתה מתחבר לאתרים אחרים. הסתרת הנתונים שלך מבטיחה גם שאתה מוגן מפני כל הסיכונים שעלולים להיווצר מאיומי סייבר, דואר זבל או האקרים. שירות VPN יסייע גם לרפד אתכם מהאמצעים שיכולים להיות מיושמים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלכם כדי לשלוט על השימוש שלכם באינטרנט, כמו מצערת רוחב פס וכובעי נתונים. ראוי להזכיר גם כי שכבת האבטחה הנוספת שמספק שירות VPN בעת ביצוע פעולות רגישות באינטרנט כמו בנקאות מקוונת או קניות עוזרת לשמור על המשתמשים הבטוחים באבטחה שמאחורי העסקאות שלהם.

שידור הטוב ביותר VPT – BitTorrent – דברים שצריך להיזהר מהם

אנשים משתמשים ב- VPN מסיבות שונות, כשמותן. בעוד שחלק מהמשתמשים ב- VPN רוצים לעקוף מגבלות גישה לתוכן אינטרנטי טריטוריאלי, עבור אחרים להישאר ברשת באופן בלתי נראה הוא העדיפות. כאשר ברצונך להשתמש ב- VPN עם שידור לצורך הורדת סיקור אנונימי, ההתמקדות צריכה להיות בהיבטים הבאים:

  • מגבלת רוחב הפס: חלק מספקי ה- VPN, במיוחד אלה בחינם, מגבילים את כמות הנתונים שאתה יכול להוריד כשאתה מתחבר לשרתים שלהם. בעיקרון אינך רוצה להירשם ל- VPN שיגיד לך רוחב פס אתה יכול להשתמש.
  • אבטחה: ישנם VPNs בחינם שאפשר להירשם אליהם ויכולים להדביק את המכשיר שלך בתוכנה זדונית או אפילו וירוסים. ספקי VPN אלה הם no-go./li>
  • מהירות: אינך רוצה להתפשר על מהירות האינטרנט שלך לצורך הורדת סיקריונים באופן אנונימי. אחרת, ייקח הגילאים עד שקובץ סיקור יוריד לחלוטין. וודא כי לספק ה- VPN שלך יש שרתי VPN מהירים.
  • מדיניות רישום: ישנם ספקי VPN ששומרים על יומני אתרים שאתה מבקר בהם, קבצים שאתה מוריד ואפליקציות בהן אתה משתמש בזמן שאתה מחובר לשרתים שלהם. לפיכך, אינך אנונימי באמת בזמן סיקור. התרחק מ- VPNs אלה.
  • תמיכת P2P: חלק מספקי ה- VPN חוסמים את היציאות הדרושות לעבודה של עמית לעמית. זה בהחלט המקרה עם VyprVPN, למשל.

ה- VPN הטוב ביותר לתמסורת

כדי ליהנות מהיתרונות הללו, כמו גם מהגנה מלאה בזמן שאתה סוחף באמצעות העברת שידור, תצטרך לחפש ספק שתומך בפועל בפרוטוקול P2P כשאתה מחובר לשרתי ה- VPN שלו. כמו VyprVPN ו- HMA VPN, למשל, אינם מאפשרים למשתמשים להוריד קבצי סיקור כאשר הם מחוברים לשרתים של שירותים אלה. יש לנו מספר הצעות חשובות שאנו חושבים שקוראינו צריכים לקחת בחשבון, ואנחנו דאגנו שכולם יתמכו במשתמשים שרוצים להסתובב בבטחה. עיין בהמשך ה- VPN הטובים ביותר להעברה:

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN מתחיל מהרשימה שלנו כהמלצתנו העיקרית עבור לקוח BitTorrent שידור. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN היא ספקית אחת שהמשיכה לשמור על רמת השירות העליונה שלה מאז הקמתה, וזה מוכח על ידי מספר הפרסים שהוענק שירות זה. לספק יש כ -2000 שרתים הפזורים ברחבי העולם, והם אכן תומכים בטרנינג. הספק פופולרי מאוד גם בשירות הלקוחות שלו, ומציע גם פיתרון קל להגנה מקוונת באמצעות תוספי הדפדפן הזמינים לדפדפני Safari, Chrome ו- Firefox..

השירות מעסיק קידוד AES של 256 סיביות, השומר על כל פעילויות הגלישה, הזרימה או ההסעה שלך ומאובטח, וגם מקיים פלטפורמת רישום אפס שמבטיחה למנויים שאף אחד מהמידע שלהם לא יאוחסן ולא יירשם. השירות מציע גם מיתוג שרת ללא הגבלה, כמו גם חיבורים בעלי רוחב פס בלתי מוגבל. משתמשים המקווים להגן על מכשירים רבים יותר באמצעות הצפנה יוכלו לאבטח שלושה, וכולם לא צריכים להיות צריכים להיות מערכת הפעלה מסוימת מכיוון ש- ExpressVPN מציע אפליקציות למכשירים מבוססי Windows, Linux, iOS ואנדרואיד. אפשרויות התשלום מגוונות גם הן, מכיוון שהשירות תומך בשימוש ב- Bitcoins למשתמשים המחפשים תשלומים אנונימיים. יש לנו גם סקירת ExpressVPN תיאורית יותר שתוכל להסתכל עליה אם אתה מעוניין במה השירות יכול לעשות בשבילך.

2. NordVPN

NordVPN מציע לכל מי שמחפש הגנה מתקדמת הרבה יותר ממה שהוא יכול להתמקח, עם מגוון רחב של כלים ותכונות שנועדו לשפר את פרטיותך והגנתך באופן מקוון. הספק תומך לא רק בהפרעה, אלא גם מאפשר להשתמש ב- VPN בסין, ויש לו יכולת של עד 6 חיבורים בו זמנית. השירות מעניק למשתמשים שלו אפשרות לבחור בין OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP ו- IPSec כפרוטוקולי VPN, ומציע גם שירות DNS חכם למשתמשים שלו שרק מחפשים גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים ולא הרבה יותר מאלה ביטחון.

NordVPN הוקמה בפנמה והיא בעלת מדיניות רישום אפס קפדנית המונעת מפני כל סוג של רישום משתמשים. פירוש הדבר של- NordVPN לא באמת יהיה מושג מה בדיוק אתה מקוון. המנויים יכולים לבחור גם בתוספי הדפדפן של NordVPN, הזמינים לדפדפני Chrome וגם Firefox. השירות פופולרי מאוד בגלל תכונת הצפנת ה- VPN הכפולה שלו, המספקת אבטחה כפולה לעבודה שאתה יכול לעשות באינטרנט על ידי ניתוב הנתונים שלך דרך שני שרתים. ל- NordVPN יש גם תמיכה ב- Tor over VPN, שם החיבור שלך עובר דרך לקוח ה- VPN שלהם, ואז לרשת Tor לפני שאתה מתחבר לאינטרנט. מהטווח של 4000 שרתים, הרשת מציעה גם שרתי XOR Obfuscated שעובדים סביב חסימות VPN במדינות מגבילות ביותר. לקבלת סקירה מלאה על שירות ספק זה, עיין בסקירת NordVPN המקיפה שלנו.

3. IPVanish

הספק האחרון שהמלצנו לכל מי שמחפש ספק שתומך בהעברה הוא IPVanish. עם כ- 1500 שרתים לשמה, IPVanish מבטיחה שמשתמשים יוכלו לסחוב קבצים בצורה מאובטחת מכל צורה שהיא, וגם לשמור על חיבורם מאובטח בזמן שהם נמצאים בו. השירות תומך במפורש בטרנינג ומצהיר באופן ברור באתר האינטרנט שלהם. IPVanish ממוקמת בארה”ב ומבטיחה ששום תנועה של המשתמשים שלהם לא תאוחסן בזכות שירות רישום האפס שלה. IPVanish מציעה גם תמיכה מובילה ללקוחותיה, בכך שהיא מאפשרת להם להגיע בכל פעם שיש להם בעיה דרך פלטפורמת הצ’אט החיה שלהם.

השירות נוסד בשנת 1999, ונמצא מספיק זמן כדי לדעת מה עובד ומה לא, וזה מאפשר לו להציע אבטחה מתקדמת המתאימה למגוון רחב של משתמשים. IPVanish מאפשרת לעשרה מכשירים להתגונן תחת חשבון אחד, מה שהופך אותם לבחירה המובילה עבור משתמשים המעוניינים לקצץ בעלויות באבטחתם המקוונת. IPVanish מציעה למשתמשים גם אפשרות ליהנות מאותה רמת אבטחה מבלי להוריד בהכרח את אפליקציית ה- VPN שלהם. באמצעות ה- SOCKS5 Web Proxy שלהם המשתמשים יכולים להתחבר וליהנות מגלישה מוצפנת במקום בו המיקום שלהם מוסתר לחלוטין. ל- IPVanish יש עוד הרבה מה להציע כספק VPN, שתוכלו ללמוד עליהם לאחר שעברו את סקירת ה- IPVanish שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר להעברה

אימה היא אחת הדרכים היעילות להפצת קבצים לרשת גדולה והיא מציעה יעילות ששיתוף קבצים גדולים דרך האינטרנט אינו עושה זאת. שמירה על בטחון כשאתה סוער הוא גם חשוב מכיוון שאיש אינו מעוניין שהודעות על הפרת זכויות יוצרים מציפות את תיבת הדואר הנכנס שלהם ומאיימות לעצור משתמשים שנמצאו מפרות את מדיניות הפרטיות שלהם. הירשם כמנוי לשירות אמין, והציל את עצמך מדאגה לנושאים כאלה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me