ה- VPN הטוב ביותר עבור ספקית האינטרנט CenturyLink

כספקית התקשורת השלישית בגודלה בארצות הברית, Centurylink בטח עשתה דרך ארוכה מההתחלה המוקדמת כעסק בבעלות משפחתית. ספק התקשורת נהנה מצמיחה רבה. חלק גדול ממנו נובע מהרכישות הרבות שנעשו במהלך השנים. כיום החברה מציעה חיבורים מבוססי סיבים בסביבות 17 מדינות בארה”ב, תכונות כמו ב- S&מדד P 500 ופועל גם כמוביל חילופי מקומי.


ה- VPN הטוב ביותר עבור ספקית האינטרנט CenturyLink

ה- VPN הטוב ביותר עבור ספקית האינטרנט CenturyLink

האם CenturyLink טוב בכלל?

מתחרה עם חברות מבוססות כמו AS&T ו- Verizon הם לא הישג רע. פירושו שסטנדרט השירות הניתן אינו דבר בינוני. בתור ספק אינטרנט שקיים כבר שנים, רבים טוענים של CenturyLink יש עוד דרך ארוכה. סיבה? סגן נהוג לרווחה שמשתמשי האינטרנט הוותיקים מכירים היטב; מצערת.

מצערת מתייחסת לכל האמצעים שעל ספק שירותי האינטרנט שלך להחיל כדי לנסות ולשלוט באופן הגלישה באינטרנט. זה כולל הגבלת הגישה שלך לאתרים מסוימים או אפילו האטת מהירות הגלישה שלך על ידי קיצור רוחב הפס שלך. כאשר הם מתמודדים, רוב ספקי האינטרנט מכחישים את התרחשותו של כל תרגול שכזה, כאשר הקלים יותר מודה בכך לעשות כדי להסדיר את השימוש ברשת שלהם. בסך הכל, התנקשות היא תרגול שמשאיר אותך כמשתמש במצוקה. אינך זוכה לחוות את מלוא היכולת של החיבור שלך.

כיצד להימנע מצמצום ספקי האינטרנט של CenturyLink

עבודה סביב מצערת פירושה שתוכל להזרים את הסרטונים שלך מהר יותר, להוריד יותר קבצי מדיה מהירים יותר ושטף גדולים יותר באופן משמעותי לאורך זמן קצר יותר. עם סיכויים כל כך מפתים, קל מאוד לדמיין מדוע אנשים פונים ל- VPN. התחברות לרשת פרטית וירטואלית מאפשרת למשתמשים להסתיר פרטים על החיבור שלהם המועבר דרך כתובת ה- IP שלהם. זה אפשרי הודות להצפנה.

הצפנה היא פעולת קידוד התנועה שלך כך שלא ספק האינטרנט שלך או צדדים שלישיים אחרים יוכלו לפענח את כל הנתונים המועברים דרך המכשיר שלך. זה קורה בכל פעם שמקים קישור לשרת זר. כמובן שאתה צריך להירשם תחילה לשירות VPN אמין. ברגע שתעשה זאת, גם כתובת ה- IP שלך תשתנה. אתה יכול לתפעל את הפרטים כמו היכן שאתה מבוסס, ומאפשר לך להישאר אנונימי.

שירות VPN מקל גם על הגישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת מבוסס מרחוק. פעולה זו תערים את האתרים לחשוב שאתה נמצא בטריטוריה המקובלת. כבונוס, תוכל גם לגשת לגרסאות שונות של אתר מסוים. זה שימושי במיוחד אם אתה עושה קניות באינטרנט או מחפש להזמין טיסה או מלון.

VPNs הטובים ביותר עבור ספקית האינטרנט CenturyLink

בחירת הספק המתאים להירשם היא בעיה שיש להרבה משתמשי אינטרנט. הסבירות להסתיים עם ספק VPN אחר-על היא פשוט גבוהה מדי. זו הסיבה שעשינו את היסודות ונמצא עם ספקים שיספקו את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, אהוב ומוערך על ידי משתמשי אינטרנט ברחבי העולם, משמש כסטנדרט למה שאתה צריך לצפות מספק VPN ברמה העליונה. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. זהו אחד המקומות הבודדים הרבים שבהם אין לרשויות נתונים סמכות שיפוט. הספק עטור הפרסים מבטיח רישום אפס ומבטיח קידוד AES 256 ביט לכל המנויים שלו. גם רשת השרתים שלה מרשימה למדי, ומתגאה בכ -2000 שרתים המפוזרים היטב על פני יותר מ -90 מדינות.

השירות הוא גם אחד הבודדים שיש להם מגוון שרתים ערומים שבהם אתה יכול להשתמש אם אתה נמצא במדינה שבה השימוש ב- VPN אסור. זה עובד גם נהדר עם טור להגברת האנונימיות. אפליקציות ExpressVPN זמינות במכשירי Android, Windows, iOS, FireStick ו- Linux. משתמשי ExpressVPN יזכו גם ליהנות מתמיכה בפרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ו- SSTP. כל אלה יאפשרו אבטחה כוללת ועם תמיכה 24 שעות ביממה מחטיבת הטיפול בלקוחות שלהם, המשתמשים לא צריכים להימנע מהסס בכל פעם שהם נתקלים בבעיה. עשינו סקירת ExpressVPN משוכללת יותר עבור ספק זה, כך שאם אתה חושב להירשם איתם, לעבור את הסקירה יהיה מקום נהדר להתחיל.

2. IPVanish

הספק השני ברשימה שלנו הוא IPVanish. ספק מבוסס ארה”ב ידוע בזכות המהירויות הגבוהות שהוא מספק למשתמשים שלו. זה הפך את זה ללהיט עם גיימרים וזרמי סרטים כאחד. השירות מתגאה ביותר מ- 1500 שרתים ברחבי העולם, והוא קורה בבעלותם המלאה של כולם. השירות הוא גם אחד המעטים המראים תמיכה מלאה למשתמשים שרוצים להסתובב. זה מאפשר העברות קבצים של P2P ללא הגבלה, כמו גם סיקור אנונימי, כך שלא תצטרך לדאוג לעקוב אחר מעקב.

IPVanish מאפשר גם את המספר הגבוה ביותר של חיבורי התקנים מרובים ב -10. ברגע שהם מחוברים, כל נתוני המכשירים מוגנים באמצעות הצפנת AES שלהם 256 ביט. כמנוי לשירות שלהם, אתה יכול גם לבחור לא להוריד את לקוח ה- VPN שלהם, ובמקום זאת ללכת על SOCKS5 האינטרנט שלהם. זה אמור להיות מסוגל להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהשאיר את המיקום שלך מוסתר לגישה לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. מסיבות רבות עוד יותר מדוע תכונות IPVanish כאחת ה- VPN הטובות ביותר עבור CenturyLink, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

לבסוף, יש לנו NordVPN; ספק שמטרתו לשמור על התנועה שלך בטוחה ובטוחה ויש לה את כל הכלים והתכונות לעשות זאת. השירות מבוסס בפנמה ויש בו למעלה מ -4000 שרתים שנמצאים ביותר מ -60 מדינות. עם מספר השרתים הגדול שלה, NordVPN מגדלת על כל כך הרבה ספקים אחרים. המספרים הגדולים מעניקים לו גם יתרון גדול. השירות מאפשר למשתמשים לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך השימוש המיועד להם. ישנם שרתים המיועדים למשחקים מקוונים, סטרימינג, גלישה, סיקור או הורדות בכמות גדולה.

NordVPN מתאימה גם למשתמשים שיש להם יותר ממכשיר אחד בכך שהיא מאפשרת עד 6 מכשירים לשמור על חיבור סימולטני. האבטחה נחשבת גם לשירות מאוד מכיוון שמעל להצפנת ה- 256 סיביות AES. תנועת משתמשים מועברת דרך שני שרתים במקום אחד דרך מה שמכונה הצפנה כפולה. מנוי NordVPN מגיע גם עם מתג להרוג אינטרנטי, ו- IPs ייעודיים לאלה שירצו כתובת מיוחדת משלהם. לבחינה מעמיקה יותר של מה שיש ל- NordVPN להציע, חסוך קצת זמן ועבר על סקירת NordVPN שלנו היטב..

מסקנה על ה- VPN הטוב ביותר עבור ספקית האינטרנט CenturyLink

השימוש ב- VPN כדי לעקוף את כל צורת המצערת שהביא ספק האינטרנט שלך הוא אחד הדברים היותר פעילים שתוכל לעשות כדי להחזיר את החופש המקוון שלך. שלושת השירותים שמנינו הם יותר מסוגלים לבצע עבודה נהדרת. עם זאת, אנו עדיין מתעקשים שתעבור על הסקירות הבודדות כדי לקבל מושג טוב יותר למה אתה מכניס את עצמך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me