ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

כשגוגל הציגה מכשירי Chromebook לשוק, הם התכוונו להשתמש בהם בעיקר לגישה וגלישה באינטרנט. המבנה החלק והקל משקל שלהם הופך אותם למדי קלים לסחיבה, ולכן תחליף נהדר למחשב הנייד שכולנו רגילים אליו. עם זאת, דמיון אחד בין השניים הוא שאתה לא יכול לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי ללא מנוי פעיל לשירות VPN. שירות זה, הידוע במלואו כרשת פרטית וירטואלית, מגן על התעבורה שלך על ידי הצפנת החיבור שלך לאינטרנט ומסתיר את מיקומך בכך שהוא מספק לך כתובת IP חדשה..


ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook: האם אתה זקוק לזה?

רוב הסיכויים שהאתרים המקומיים וערוצי החדשות שלך מגבילים גיאוגרפית, כלומר ההצטרפות אליהם בזמן שמחוץ למדינה עלולה להיות קשה הרבה יותר ממה שאתה חושב. אם אתה כל הזמן נוסע לחו”ל ועדיין צריך להתעדכן בחדשות מקומיות, שירות VPN מאפשר לך לעקוף את המגבלות הללו ולהתעדכן בתכנים מקומיים ממש כאילו היית בבית.

אם אתה תמיד מסתובב, פירוש הדבר שאתה משתמש כל הזמן ב- Wi-Fi ציבורי כדי לגשת לאינטרנט. פעולה זו עשויה לפעמים להיות מסוכנת מכיוון שרבים מהאקרים מסתחררים ברשתות Wi-Fi עם גישה פתוחה ומחפשים הזדמנות לפרוץ לכל מכשיר שאינו מאובטח. כאמור, שירות VPN מצפין את החיבור שלך וזה מונע מאף אחד להיכנס למכשיר שלך.

נוסף על כל אלה, גם תנועת הגלישה שלך מוסתרת מהציבור כך שאף אחד לא מצליח להבין מה עשית. זה כולל את ספק שירותי האינטרנט שלך, או כל גורם אחר המפר זכויות יוצרים שעלול להאשים אותך בהורדת תוכן ממקורות פיראטיים.

כיצד VPN של Chromebook יכול לעזור לך

האבטחה שמגיעה עם הידיעה שלא ניתן לפרוץ את ה- Chromebook שלך מאפשרת לך לבצע עסקאות מקוונות בקלות, או אפילו להתחבר לכל רשת Wi-Fi ציבורית ללא שום דבר לדאוג.

מלבד הגישה לתוכן המקומי שלך מחוץ למדינתך, תוכל גם להתחבר לאתרים מגבילים אחרים בגיאוגרפיה שיעדיפו אותך להשתייך למדינת המוצא שלהם. המשמעות היא שתהיה לך גישה לבידור מכל האתרים בעולם, ללא קשר לאן שאתה נמצא. זה יתרון עצום למשתמשים שלדוגמא להדביק את הפרק האחרון בסדרת נטפליקס שלהם. בהנחה שהם מבוססים מחוץ לארצות הברית, הם יצטרכו רק להתחבר לשרת אמריקאי והם יוכלו לצפות בפרקים שעדיין לא יצאו לארצם.

הרשמה לשירות VPN מעניקה לך יתרון עצום מכיוון שאתה יכול לגשת להרבה יותר אתרים מבעבר, ואתה יכול לעשות זאת בצורה מאובטחת לחלוטין..

ה- VPN הטוב ביותר ל- Chromebook נחשף

ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש ב- Chromebook הם כדלקמן.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. HideMyAss

3 ניתוחי ה- VPN הראשונים של Chromebook

1. ExpressVPN – בחירת העורך

כבר תקופה ארוכה המשיכה ExpressVPN לשלוט בשוק ה- VPN בכך שהיא מציעה איכות שירות ללא תחרות, יחד עם הצורה הטובה ביותר של תמיכה בלקוחות. אמצעי האבטחה שלהם מבטיחים שאף אחד לא יצליח לצותת או אפילו לפרוץ את המכשיר שלך מכיוון שיהיה קשה להפליא לחדור לחיבור המוצפן שלהם עם SSL 356 סיביות..

ExpressVPN מקל גם על משתמשים חדשים למצוא את דרכם מכיוון שהתוכנה נוחה מאוד לשימוש, והנהלים קלים למעקב. אם תעקוב אחר ההוראות הנתונות כראוי, תפעל את החיבור הפרטי שלך תוך דקות לאחר ההרשמה לשירות.

משתמשים מנוסים מתאימים גם לשירות, מכיוון שהתוכנה מאפשרת להם לשנות הגדרות טכניות ולהתאים אישית את השירות בהתאם לצרכים שלהם. בכל מקרה שמישהו נתקל בבעיה, צוות שירות הלקוחות נמצא תמיד בהישג יד לברר בעיות כלשהן. אתה יכול להגיש כרטיס תמיכה לבעיה שלך, או אפילו לבחור את מתקן הצ’אט החי אם אתה רוצה לטפל בבעיה שלך כמה שיותר מהר.

אם תירשם לשירותם ותגלה שזה גם יועיל מאוד לחברים או לעמיתים שלך, ExpressVPN מעניק לך וגם להפנייתך הגנה בחינם על VPN בחודש. לא רע עבור שירות שידוע שגובה את התעריפים הגבוהים ביותר עבור מנוי.

אם בכל זאת תגלה שהשירות אינו בשבילך, אתה יכול לבקש להחזיר את כספך בתנאי שהגעת להחלטה זו תוך 30 יום מיום השימוש בשירות. לא יהיו בעיות שיביאו את הכסף שלך מכיוון שתבקש החזר כספי בערבות 30 החזר הכסף שלהם..

2. IPVanish – אלטרנטיבה חשובה

משתמשים ראשונים עשויים למצוא את IPVanish כקצת קומץ להתרגל אליו. אפילו תקופת ההחזר של 7 הימים שלהם לא עושה הרבה כדי לתת לרוב האנשים זמן להכיר את השירות שלהם. כאשר ExpressVPN נותן 30 יום למשתמשים לדעת ולהבין כיצד השירות יכול לשרת אותם, נראה כי IPVanish מעדיף משתמשים שכבר מודעים לדברים כאלה.

אין גם כל כך הרבה מה לדבר על צוות שירות הלקוחות שלהם, מכיוון שנראה שהרבה מהנושאים שהועברו אליהם לוקח זמן רב להיפתר. 

3. HideMyAss – אתר נופש אחרון

סגירת רשימת ה- VPN שלנו לשימוש באמצעות Chromebook היא HideMyAss. לספק יש את אותה מדיניות אחריות להחזר הכסף של 30 יום שיש ל- ExpressVPN, אך תקני השירות שונים במידה רבה ממה שיש לבחירה העליונה שלנו להציע..

גם הקשר שלהם לא היה אמין וזמן התגובה מצוות הטיפול בלקוחות שלהם לא היה מיידי כמו שהיינו מעדיפים.

כיצד להתקין VPN ב- Chromebook

כך תוכלו להוריד ולהתקין אפליקציית VPN ב- Chromebook:

 1. ראשית, עבור אל ExpressVPN והירשם לחשבון VPN.
 2. הפעל ובטל את נעילת ה- Chromebook.
 3. לחץ על התמונה שלך, בפינה השמאלית התחתונה של המסך.
 4. יופיעו כמה אפשרויות; בחר “הגדרות”.
 5. תחת “אפליקציות אנדרואיד” תהיה אפשרות שנקראת: “אפשר אפליקציות אנדרואיד לרוץ ב- Chromebook שלך”. קדימה ולחץ על תיבת הסימון.
 6. לחץ על “התחל” בחלון החדש.
 7. קרא את תנאי השירות והסכים להם.
 8. חנות Google Play תוצג וכעת תוכלו לגשת אליו מתי שתרצו. התחברות.
 9. בסרגל החיפוש של חנות Play חפש את “ExpressVPN“.
 10. בחר ExpressVPN – VPN לאנדרואיד מתוצאות החיפוש ולחץ להתקין.
 11. לחץ על קבל כדי להתחיל בהורדה.
 12. לאחר שאפליקציית VPN סיימה להוריד ולהתקין, לחץ על סמל היישום ExpressVPN כדי להפעיל אותה.
 13. לבסוף, התחבר לשרת מתוך האפליקציה כדי ליצור את חיבור ה- VPN ב- Chromebook שלך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור ChromeBook: העטוף

בהתבסס על בדיקות הביצועים שעשינו על שלושת אלה ושלל שירותי VPN אחרים, ExpressVPN יוצא בראש כל הערכים עליהם אנו מבססים את הבדיקות שלנו. יש להם את מהירויות הקישוריות הטובות ביותר, צוות הטיפול הטוב ביותר בלקוחות, רמת אבטחה גבוהה ביותר וגם המספר הגבוה ביותר של שרתים בשוק.

סמוך עליהם כדי להבטיח שכל הנתונים האישיים שלך יישארו מוגנים בכל פעם שאתה מחובר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me