ה- VPN הטוב ביותר עבור Clash of Clans

מה ה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם Clash of Clans ו- Clash Royale? התנגשות החמולות היא משחק ממכר אחד. ההתרכזות בהגנה על בסיס משלך ותקיפה של האויב שלך, Clash of Clans קמה לשבור שיאים שיוצריה מעולם לא חשבו שזה יקרה. המשחק בשלב מסוים תבע את הכותרת של אפליקציית הגיוס הגבוהה ביותר מספר 1 בחנות אפל ונאמרה כי היא מעלה עד 5.15 מיליון דולר ליום באדיבות מספר השדרוגים שתצטרך לבצע כדי לבצר את הבסיס שלך. המשחק מתוכנן גם כך שבכל פעם שאתה לא מקוון אתה משאיר את הבסיס שלך פגיע להתקפה, וזה מכריח מעריצים קשה למות להבטיח שהם יישארו ברשת זמן רב ככל האפשר כדי למנוע את זה..

ה- VPN הטוב ביותר עבור Clash of Clans

ה- VPN הטוב ביותר עבור Clash of Clans

סיכום ה- VPN הטוב ביותר של התנגשות רויאל

במקרה שאתה מחפש VPN שישפר את חווית המשחק שלך ברשת, יש כמה אפשרויות מובילות שאתה יכול להירשם אליהם. להלן רשימה של ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר להתנגשות:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. VyprVPN
  4. BulletVPN
  5. NordVPN
  6. CyberGhost
  7. VPN של HideMyAss
  8. גישה פרטית לאינטרנט
  9. PureVPN
  10. PrivateVPN

התנגשות בין חמולות והצורך בחיבור לאינטרנט

בהיותך משחק מקוון, למותר לציין כי תזדקק לחיבור אינטרנט כדי לשחק בו. זה אחד מהמשחקים שלא באמת מאפשרים לך לעשות שום דבר במצב לא מקוון, כך שמלבד חיבור לאינטרנט, תצטרך גם משחק מהיר. חיבור מהיר מונע התרחשות של פיגור כלשהו, ​​שכן עיכוב של מספר שניות הוא די והותר כדי לאבד את המלחמה שלך ולהפוך אותך להביס.


בהתחשב בעובדה שזהו אחד מהמשחקים שאולי תצטרך לבצע בהם צ’ק-אין מדי פעם, סביר להניח שתרצה להפיק את המרב מחיבור האינטרנט שאתה מוצא באשר אתה. פירוש הדבר יכול להיות כניסה לעבודה או לבית הספר, או אפילו במקומות ציבוריים שבהם תוכלו למצוא חיבור כמו שדה תעופה או מסעדה. הבעיה היא שבמקומות כאלה בדרך כלל מוגבלות ברשת שלהם כדי להסדיר את השימוש, ומכיוון שמשחקים כמו Clash of Clans גוזלים רוחב פס רב, רוב הסיכויים שלרשתות כאלה יש חומות אש שמונעות ממשתמשים לשחק משחקים כאלה. זו יכולה להיות אכזבה כזו במיוחד אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה רק לבדוק את הסטטוס של השבט שלך, אפילו לא לשחק. כדי לעקוף מגבלות כאלה, אתה זקוק לפיתרון שמסוגל לעקוף כל חומת אש או חסימת רשת שעשויים להיות מוגדרים, ללא קשר לסוג הרשת שאליהם אתה מחובר. פיתרון כזה הוא VPN.

מדוע אתה זקוק ל- VPN לצורך התנגשות בין חמולות

השימוש ב- VPN מבטיח שתוכלו לשחק Clash of Clans גם כשאתם מחוברים לרשתות מגבילות, אך איך זה קורה? ראשית, VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זו בעצם קבוצת שרתים שמשתמשים מתחברים אליהם כך שהפעילות שלהם תוצפנה, ובכך תגרום לכל מה שמשתמש יעמוד להסתיר ברשת. ברגע שנוצר חיבור לשרתים, המשתמש יוכל לאחר מכן להסתיר את הפעילויות המקוונות שלו מכל מי שאולי חושב לצותת להם, שירותי האינטרנט שלהם כוללים.

VPN מאפשר למנויים גם לעבוד סביב חומות אש או חסימות שאולי הוצבו על ידי הרשת שלהם, כלומר, שחקני Clash of Clans לא צריכים להיות בעיה לשחק את המשחק אפילו כשהם מחוברים לבית הספר או לרשת העבודה שלהם. אתה יכול אפילו לגשת למשחקים המועדפים שלך באופן מקוון במדינות בהן משחקים אלה אסורים או חסומים. זה לא היתרון היחיד ש- VPN מציע למשתמשים שלו. שירות VPN אמין מאפשר למשתמשים לגשת לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים שכן לאחר התחברות לשרתים המרוחקים, כתובות ה- IP שלהם משתנות כך שישקפו את מיקום השרתים המרוחקים. כדי לגשת לאתר מוגבל גיאוגרפי, תצטרך לאתר שרת במדינת המוצא של האתר, וברגע שתתחבר אליו, אתה נראה כאילו אתה ניגש לאתר מתחום הבית שלו..

ה- VPNs הטובים ביותר להתנגשות בין השבטים

עכשיו כשאתה יודע כמה דברים על מה VPN יכול לעשות עבורך, השלב הבא הטוב ביותר יהיה לבדוק מהם השירות הטוב ביותר להירשם אליו. שירות VPN אמין אמור להיות מסוגל לספק אבטחה, אנונימיות ויכולת לעקוף חסימות רשת. יש לנו מספר הצעות שאנחנו בטוחים שמצליחים לעשות בדיוק את זה למטה:

1. ExpressVPN

משחק משחק אינטנסיבי כמו Clash of Clans פירושו שאתה אמור להיות מסוגל להתחבר לשירות VPN בכל פעם שתרצה ו- ExpressVPN באמצעות רשימת 2000 השרתים שלהם מאפשרת בדיוק את זה. השירות מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, שאינם מהווים חלק מתחום השיפוט של שמירת נתונים. ExpressVPN הוא גם ספק שהוענק היטב וזה בזכות צוות טיפוח הלקוחות המנוסה שלהם. הצוות שלהם מתאים להתמודד עם תלונות לקוחות בכל שעה ביום, באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני או העברת הודעות ישירות. השירות מציע ללקוחות אפשרות לקיים 3 חיבורים בו זמנית, וגם מבטיח לא לשמור כל יומני פעילותם המקוונת.

משתמשים גם חופשיים לסמוך על שרתי Stealth של ExpressVPN, שהם קבוצת שרתים שאפשר לסמוך עליהם כדי לגלוש באתרים המבוססים אפילו על השטחים המגבילים ביותר. השירות אדיב גם למנויים המפנים את השירות לעמיתיהם שכן אם הם יצטרכו להירשם, גם המנוי החדש וגם הנוכחי יקבלו חודש של שירות חינם כפרס. כל משתמש שבאמת לא רוצה להשתמש ב- VPN יכול לפנות לשירות ה- DNS החכם שלו, שם רק המיקום שלהם מסתתר. לבחינה חותכת במה מדובר על ספק זה, אנו ממליצים שתעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא אחד מאותם ספקים שתוכלו לסמוך עליהם בכדי לספק ביטול שירות יוצא דופן מכל חשש כלשהו. הסיבה לכך היא שהשירות ממוקד על מתן אבטחה מקוונת, ובאמת אין כמו כמה מופעי צד מוסווים לתכונות שנוספו. לשירות כ- 1500+ מהשרתים שלו מופצים היטב ברחבי העולם, ובניגוד לרוב הספקים האחרים, במקרה זה IPVanish היא הבעלים לחלוטין של כל הרשת שלה. פירוש של בעלות כזו אינו מתייחס לאפליקציות של צד שלישי, ולכן משלוח מהיר יותר של שירות.

ל- IPVanish יש שרתים המותאמים במיוחד למשחקים, וזו צריכה להיות חדשות נהדרות עבור שחקני Clash of Clans מאחר שרתים אלה נועדו לא לפגר. במילים אחרות, מדובר בשרתים סופר מהירים המציעים חיבור יעיל מאוד. IPVanish היא גם בין הספקים הבודדים שמתאמצים ומעודדים סיבוב מכיוון ששרתיהם יכולים בקלות להתמודד עם זה. יכולת החיבורים הנוספים ש- IPVanish יכולה לתמוך גם היא מהגבוהים בשוק, ומאפשרת עד 10 חיבורים בו זמנית תחת אותו חשבון. IPVanish הוא נהדר גם עבור התאמה בין מדיה לשירותים כמו Kodi, שכן האינטגרציה בין התוכנה היא חלקה ולעולם לא נמצאה כבעיה. אם אתה חושב להירשם ל- IPVanish, יש עוד הרבה דברים שאתה צריך לדעת על הספק, ותוכל לעשות זאת באמצעות סקירת ה- IPVanish המפורטת שלנו.

3. VyprVPN

ספק אחר שנראה כי הוא מקנה תשומת לב ראויה היטב הוא VyprVPN. ספק מסוגל זה מבוסס משוויץ והוא אחד הספקים הבודדים המאפשרים עד 5 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד. לשירות כ -700 שרתים הרשומים ברשת שלו, מתוכם הוא בבעלותם לחלוטין. השירות פתוח גם מאוד ביחס למשתמשים שלו, תוך ציון משך הזמן שהוא מחזיק להם. היומנים מראים רק את זמני החיבור שלך וכמה זמן היית מקוון; שום דבר לגבי אילו אתרים היית או מה עשית.

השירות תומך גם בפרוטוקולי OpenVPN, IPSec / L2TP, IPSec / IKEv2 ו- PPTP VPN, ומעניק ללקוחותיו מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. מבחינת האבטחה, השירות מציע הצפנת AES 256 ביט, ויש לו גם תכונות כמו זיקית שזורקת את הנתונים שנשלחים דרך פרוטוקול OpenVPN והופכת אותם לבלתי ניתנים לגילוי באמצעות Deep Packet Inspection. ל- VyprVPN יש גם פתרון DNS המאפשר לך להצפין את בקשות ה- DNS שלך ממצבי צד שלישי. לשירות יש גם אפליקציית VPN התואמת בקלות מגוון רחב של מערכות הפעלה הכוללות Windows, Mac OS, Android ו- Linux. קח את הזמן כדי לעבור על סקירת VyprVPN שלנו כאן, ותדע את כל מה שאתה צריך לדעת על ספק אמין זה..

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר להתנגשות בין השבטים

אם עדיין לא הייתה לך הזדמנות לשחק את Clash of Clans, אין לך שום מושג לגבי כל הפעולות שפספסת. כדי להבטיח שתוכלו לגשת למשחק למרות כל אתר שתוכלו להיות בו, הירשמו למנוי אמין כמו ExpressVPN, IPVanish או VyprVPN, ותוכלו להגיע לגבהים הגדולים ביותר של המשחק המדהים הזה, לא משנה באיזו רשת מקוונת. אתה מחובר אליו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me